BHT

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#2176 Re: BHT

Post by un1ted »

Pa je li neko ima vremena vratiti snimak i pogledati?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58696
Joined: 03/08/2010 19:04

#2177 Re: BHT

Post by kakavdanakneiskustvu »

un1ted wrote:Pa je li neko ima vremena vratiti snimak i pogledati?

ja juce to uradio,nisam cuo da je ikako rekao "naša","naši"
cancel
Posts: 474
Joined: 11/07/2006 22:56

#2178 Re: BHT

Post by cancel »

escobar__ wrote:Konstitutivnost naroda u Bosni i Hercegovini ne znači da se svim srcem moraju promovisati ikonografija i reprezentacije susjednih država - ti narodi žive u Bosni i Hercegovini i na državnoj televiziji Bosne i Hercegovine se treba glorifikovati i promovisati država Bosna i Hercegovina i njena obilježja, ne komšiluk.


Jal.
Last edited by cancel on 20/06/2022 20:15, edited 1 time in total.
User avatar
escobar__
Posts: 8875
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#2179 Re: BHT

Post by escobar__ »

cancel wrote:To nije "komšiluk" to je zemlja odakle potječe jedan od tih konstitutivnih naroda.
Ne "potječe" taj narod iz Hrvatske, "potječe" iz Bosne i Hercegovine, a splet okolnosti je takav da se smatraju Hrvatima što me, na kraju krajeva, i ne zanima. Državna televizija treba da vodi računa i o bh. Hrvatima ali unutar Bosne i Hercegovine.
Srebrni
Posts: 265
Joined: 07/08/2012 20:02

#2180 Re: BHT

Post by Srebrni »

kakavdanakneiskustvu wrote:
un1ted wrote:Pa je li neko ima vremena vratiti snimak i pogledati?

ja juce to uradio,nisam cuo da je ikako rekao "naša","naši"
Pusti to, vidiš da su zlonamjerni već proširili laž koja je, kada je izgovorena dovoljno puta, postala istinom. Možeš vraćati koliko hoćeš. Onima koji žele pljunuti na javni servis ne trebaju činjenice i istina.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#2181 Re: BHT

Post by un1ted »

Da ti kažem nešto, jebem ja javni servis u onu stvar :) Eto šta mislim o javnom servisu. Sutra neka se raspadnu, ne bih žalio sekunde.

Što se tiče komentatora, ukoliko je naveo "Naši" lagano se može provjeriti vraćanjem snimka. Ako je naveo, to je za otkaza.

Ukoliko nije imao takve komentare, neka tuži medije i dobije finu odštetu :)
cancel
Posts: 474
Joined: 11/07/2006 22:56

#2182 Re: BHT

Post by cancel »

escobar__ wrote:Ne "potječe" taj narod iz Hrvatske, "potječe" iz Bosne i Hercegovine, a splet okolnosti je takav da se smatraju Hrvatima što me, na kraju krajeva, i ne zanima. Državna televizija treba da vodi računa i o bh. Hrvatima ali unutar Bosne i Hercegovine.
Potpuno krivo. Kad pogledaš zaista nije ni čudno da je BHT tu gdje jest sa ovakvim stavom gušenja preostala dva naroda. U BiH jedino što preostaje je da se isti ugasi i svakom narodu dodijeli svoj nacionalni kanal po uzoru na RTRS pa na njemu svako neka radi što hoće.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58696
Joined: 03/08/2010 19:04

#2183 Re: BHT

Post by kakavdanakneiskustvu »

un1ted wrote:Da ti kažem nešto, jebem ja javni servis u onu stvar :) Eto šta mislim o javnom servisu. Sutra neka se raspadnu, ne bih žalio sekunde.

Što se tiče komentatora, ukoliko je naveo "Naši" lagano se može provjeriti vraćanjem snimka. Ako je naveo, to je za otkaza.

Ukoliko nije imao takve komentare, neka tuži medije i dobije finu odštetu :)

da,lako se moze provjeriti,ja provjerio,nije to izrekao
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58696
Joined: 03/08/2010 19:04

#2184 Re: BHT

Post by kakavdanakneiskustvu »

cancel wrote:
escobar__ wrote:Konstitutivnost naroda u Bosni i Hercegovini ne znači da se svim srcem moraju promovisati ikonografija i reprezentacije susjednih država - ti narodi žive u Bosni i Hercegovini i na državnoj televiziji Bosne i Hercegovine se treba glorifikovati i promovisati država Bosna i Hercegovina i njena obilježja, ne komšiluk.
To nije "komšiluk" to je zemlja odakle potječe jedan od tih konstitutivnih naroda. Taj narod ima itekako pravo da se prisnije komentira reprezentacija njegovog naroda ako ništa drugo jer je u pitanju i njihov javni servis (ne samo Bošnjački), da ne govorimo da bi to u nekim normalnim sredinama bilo sasvim logično da navijaš za prvog susjeda pa makar niti jedan ne živio u tvojoj zemlji. Na žalost u BiH postoji još uvijek ogroman jal "da susjedu crkne krava" pa nije ni čudno zbog svih ovih internet ratnika koji su se odmah javili da na potpuno krivom mjestu "čuvaju čast BiH".

Kažem još jednom, toliko svi trčite u Švicarsku i divite se njihovom načinu života i standardu, pogledajte kako se na njihovim NACIONALNIM kanalima navija za reprezentacije naroda ovisno na njihovu podijelu.

Baš me zanima da li bi itko ostavio i jedan sličan komentar da je na Japan - Belgija utakmici komentator navijao za Japan.

Jal.

ja koliko znam ne poticem iz hrvatske,oba mi djeda iz bosne,babe iz bosne i crne gore,jedan pradjed iz madjarske,drugi iz bosne,a hrvat sam
cancel
Posts: 474
Joined: 11/07/2006 22:56

#2185 Re: BHT

Post by cancel »

Sasvim nebitno.
User avatar
dulekrele
Posts: 3838
Joined: 10/04/2014 18:25

#2186 Re: BHT

Post by dulekrele »

un1ted wrote:Pa je li neko ima vremena vratiti snimak i pogledati?
to uopste nije bitno ako se uzme u obzir cijeli prijenos utakmice i UZP navijanje.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#2187 Re: BHT

Post by un1ted »

Da li je pristrasan ili ne, to je već manjak profesionalnog odnosa ka poslu koji obavlja. Drugi je problem ako je neku reprezentaciju nazvao našom, pa makar da mu je i cijela famlija iz te države. Pored toga, problem su i medijski naslovi ukoliko nije naveo ono što mu se stavlja "na teret".
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58696
Joined: 03/08/2010 19:04

#2188 Re: BHT

Post by kakavdanakneiskustvu »

cancel wrote:Sasvim nebitno.

a bitno je,kad kazes da hrvat npr. iz doboja potice iz hrvatske,a ne potice
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58696
Joined: 03/08/2010 19:04

#2189 Re: BHT

Post by kakavdanakneiskustvu »

un1ted wrote:Da li je pristrasan ili ne, to je već manjak profesionalnog odnosa ka poslu koji obavlja. Drugi je problem ako je neku reprezentaciju nazvao našom, pa makar da mu je i cijela famlija iz te države. Pored toga, problem su i medijski naslovi ukoliko nije naveo ono što mu se stavlja "na teret".
nije rekao naša,naši,da je očito bilo da mu je draže bilo da pobijedi hrvatska a ne danska,bilo je očito,ali nije rekao naša ili naši u prenosu
isx
Posts: 3587
Joined: 24/05/2014 19:12

#2190 Re: BHT

Post by isx »

Kakva je ovo parodija na FTV, Braco Vrbanjusa stručno analizira svjetsko prvenstvo, a dvojica ga novinara ispituju. Šta je ovo majko mila.
duffy_duck
Posts: 1511
Joined: 27/04/2018 09:07

#2191 Re: BHT

Post by duffy_duck »

Znam da tema nije za ovo ali da pokusam.

Zamolio bi vas, da mi ukoliko znate naravno date preporuku gdje i kako bi se mogao zaposliti. Zavrsio sam SSS smjer operatera za unos podataka, ukoliko znate neke firme kojima trebaju operateri molim vas javite mi.
Takodjer za sebe cu reci da sam jako komunikativan ljubazan i izuzetno lijepo odgojen, i imam dobro pozanstvo sa racunarom.
User avatar
Better Man
Posts: 16763
Joined: 01/10/2006 20:10

#2192 Re: BHT

Post by Better Man »

isx wrote:Kakva je ovo parodija na FTV, Braco Vrbanjusa stručno analizira svjetsko prvenstvo, a dvojica ga novinara ispituju. Šta je ovo majko mila.
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#2193 Re: BHT

Post by shake69 »

Ne mozes od kile mesa sto ljudi nahraniti! :lol:
Sta je ovo, ljudi? Meni se zeludac skupio od stida ko je analiticar FTV! A jesmo grohnuli, kukala nam maajka!
User avatar
phillie
Posts: 9356
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#2194 Re: BHT

Post by phillie »

Ma ovo je (nadam se) trebala biti neka kao zajebancija...samo sto je braco to ozbiljno shvatio...pa jos na kraju popljuva vjerovatno Glavasa, posto je i on neku knjigu pisao, sta kae" ovi anonimusi sto pisu, ne znaju sta ce napisati..."
Ali ovo je na sramotu FTV-a, ne BHT-a :D
isx
Posts: 3587
Joined: 24/05/2014 19:12

#2195 Re: BHT

Post by isx »

Ima li tema FTV-a, nisam je nasao pa sam pisao ovdje. A komotno se moze i ova preimenovati. :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58696
Joined: 03/08/2010 19:04

#2196 Re: BHT

Post by kakavdanakneiskustvu »

isx wrote:Ima li tema FTV-a, nisam je nasao pa sam pisao ovdje. A komotno se moze i ova preimenovati. :D

federalna-televizija-t91214.html
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#2197 Re: BHT

Post by irac300 »

Pretjerujete brate sa ovim Džankovićem. Meni je normalno da komentator naginje za susjede. Pa ko se sjeća prošlog SP, Drago Ćosić (mislim da je on bio) i Goran Vlaović kao sukomentator otvoreno navijali za nas protiv Argentine. Vlaović uzviknuo goool k'o da ga Šuker dade, a ne Ibišević.
User avatar
Better Man
Posts: 16763
Joined: 01/10/2006 20:10

#2198 Re: BHT

Post by Better Man »

phillie wrote:Ma ovo je (nadam se) trebala biti neka kao zajebancija...samo sto je braco to ozbiljno shvatio...pa jos na kraju popljuva vjerovatno Glavasa, posto je i on neku knjigu pisao, sta kae" ovi anonimusi sto pisu, ne znaju sta ce napisati..."
Ali ovo je na sramotu FTV-a, ne BHT-a :D
Pa i jeste rađeno kao zajebancija. Moj dobar prijatelj s Federalnog radija je jedan od ove dvojice koji mu postavljaju pitanja. Izgleda da je Braco to shvatio previše ozbiljno.
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#2199 Re: BHT

Post by shake69 »

Ako je ovo lafo satira/parodija, sta li, onda je dozlaboga neuspjesna! Taman da i Banksy kaze suprotno!

p.s.
Nego, je li neko skonto, hoce li Prasovicka ugasiti i onu svoju producentsku kucu, posto veli da nema vise emisije i novinarstva iz njenih usta i pera, i zarad vjerovatnog pausala dati otkaz onoj djeci?
isx
Posts: 3587
Joined: 24/05/2014 19:12

#2200 Re: BHT

Post by isx »

Kakav ovo cirkus na OBN-u, gledam info top ili kako se vijesti zovu, kad u pola vijesti uvalise polugolu Lidiju Bačić nekakav spot. :D
Post Reply