BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#1 BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by Zviz »

U zadnjih par sedmica na tlf. broj mojih roditelja su iz nekog BHOTT zvali u vise navrata kako bi 'im prodali neke resivere, prikljuce i da plate neke pretplate sve kako bi bili u stanju da prate neke TV kanale preko interneta. Sve u svemu njihov nacin placanja je daj pare unaprijed, ali meni ovo zvuci kao neka navlakusa, ali opet nemogu biti siguran pa pitam da li neko zna za ovu pay-tv kucu? Zvuci mi sulmjivo za ponudjaca pretplatnih tv kanala da zivka i trazi brojeve po internetu ljudi, tako su sami rekli na upit ko im je dao tlf. broj. Sa ovog broja su zvali moje i jos jednog poznanika +387 33 975 975!

Ja jos su rekli kako su specializirani za Skandinaviju, Njemacku i Austriju :|
staradis
Posts: 1872
Joined: 03/04/2012 17:40

#2 Re: BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by staradis »

To ti je podruznica nase kablovske kuce HS HKB. Koliko znam legalni su oni i bosnatv. O kvaliteti usluge ti nista ne bih znao reci jer smiju samo van drzave prodavati iptv.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#3 Re: BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by uglavnomja »

i mene su nekad zavli neki ne znam koji, na bosanski mob :-) i odgovor je bio evo vam e-mail pa posaljite ponudu, kanale, cijene... i dos`o sipak :D

zasad nettv ok :)
muhamed33
Posts: 3
Joined: 18/10/2013 13:42

#4 Re: BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by muhamed33 »

Pozdrav svima, ja sam korisnik Bh ott, posjetio sam ih i kupio kod njih resiver, u sarajevu se nalaze, i bas ko sto je neko ovdje napisao oni su HS-ova poslovnica, dakle legalni su. Bio sam kod njih, upoznao osoblje i njihov sam korisnik već 6 mjeseci. To sto zivkaju na telefon nije sumnjivo jer sve kompanije poput njih isto tako telefonski nude svoje usluge, i mene je to zanimalo, rekli su da brojeve nalaze na javnom imeniku drzave koju pozovu, dakle na internetu nalaze, sto nije ni cudno. Nude usluge za cijelu evropu, ja sam prezadovoljan sa njima , zato sam osjetio potrebu da ih pohvalim ovdje.
GaRGa
Posts: 2760
Joined: 25/02/2009 15:00

#5 Re: BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by GaRGa »

muhamed33 wrote:Pozdrav svima, ja sam korisnik Bh ott, posjetio sam ih i kupio kod njih resiver, u sarajevu se nalaze, i bas ko sto je neko ovdje napisao oni su HS-ova poslovnica, dakle legalni su. Bio sam kod njih, upoznao osoblje i njihov sam korisnik već 6 mjeseci. To sto zivkaju na telefon nije sumnjivo jer sve kompanije poput njih isto tako telefonski nude svoje usluge, i mene je to zanimalo, rekli su da brojeve nalaze na javnom imeniku drzave koju pozovu, dakle na internetu nalaze, sto nije ni cudno. Nude usluge za cijelu evropu, ja sam prezadovoljan sa njima , zato sam osjetio potrebu da ih pohvalim ovdje.

ti jedva ceko da se registrujes zbog njih :p
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#6 Re: BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by uglavnomja »

muhamed33 wrote:Pozdrav svima, ja sam korisnik Bh ott, posjetio sam ih i kupio kod njih resiver, u sarajevu se nalaze, i bas ko sto je neko ovdje napisao oni su HS-ova poslovnica, dakle legalni su. Bio sam kod njih, upoznao osoblje i njihov sam korisnik već 6 mjeseci. To sto zivkaju na telefon nije sumnjivo jer sve kompanije poput njih isto tako telefonski nude svoje usluge, i mene je to zanimalo, rekli su da brojeve nalaze na javnom imeniku drzave koju pozovu, dakle na internetu nalaze, sto nije ni cudno. Nude usluge za cijelu evropu, ja sam prezadovoljan sa njima , zato sam osjetio potrebu da ih pohvalim ovdje.

super, hajde ti sada meni objasni odakle njima broj mog BOSANSKOG mobitela????? da me zovu u skandinaviji, par mjeseci nakon dolaska gore?

a nemam ni ovaj mob na svoje ime, pa da su me nasli preko njega. a ni bosanski mob nije u evidenciji, kupljen broj na trafiKi prije 15 godina.
landlord
Posts: 332
Joined: 12/11/2007 09:29

#7 Re: BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by landlord »

Pogledah im stranicu i listu kanala. Pa ono je presmijesno. Kako ih nije stid one kanale naplacivati 12 Eura mjesecno.
Ko je u Evropi ne vidim potrebu za IPTV, pored satelitske i CS-a.

Ko je u Australiji ili Americi mislim da je za sada najbolji izbor netTv i sto se tice kvaliteta slike, ponude kanala i cijene.
muhamed33
Posts: 3
Joined: 18/10/2013 13:42

#8 Re: BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by muhamed33 »

Odakle im bosanski broj, to stvarno ne znam. Kanali u njihovoj ponudi su uglavnom isti ko i kod drugih operatera. Meni je dovoljno da imam najgledanije kanale iz BiH i regiona, a ne neke lokalne stanice koje su jedva gledane na svom podrucju. Grijesite sto kazete da ko je u evropi nema potrebu za IPTV, jer mi ustvari ne smijemo imati po balkonima satelitske antene,ovdje je takav zakon. Za NEt Tv sto kazete, oni si iz Srbije, i ja zbog toga vise volim placati u BIh,uostalom ovi su i povoljniji.
staradis
Posts: 1872
Joined: 03/04/2012 17:40

#9 Re: BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by staradis »

Losi ko i svi iptv provideri

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#10 Re: BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by hrle1976 »

Poznam ljude, zrtve, koje je Total TV "posteno" zajebo i prefarbo sa praznim karticama, polovnim resiverima, dodatnim racunima etc.!
muhamed33
Posts: 3
Joined: 18/10/2013 13:42

#11 Re: BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by muhamed33 »

Ja sam imao prije iptv i nisam bio zadovoljan. Sada sam zadovoljan sa Bhotttv, imaju super kanale,pa ko voli nek izvoli
A meni kao korisniku je najbitnije da je kvalitet ok,da nemam prekide i da se lako dogovorimo oko placanja,a sve ostalo me ne zanima,bitno je da su posteni sad zasad. Sto je najbitnije legalni,sto se tice drugi stvari ne zanimaju me..Meni se svidjaju njihvi kanali,ima ponesto za svakoga,a nisu puno ni skupi ,a moze se covjek dogovoriti,imao sam ja mnoge Iptv i za razliku od njih ova kompanija kazem trenutno je ok,nadam se da ce tako i ostati..Ako ne bude tako naravno da cu pisati sasvim objektivno..I druga stvar,volim pomoci BIH,cast svakome,ali to je moja drzava..Puno pozzz
landlord
Posts: 332
Joined: 12/11/2007 09:29

#12 Re: BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by landlord »

Vidim da nemaju ni mogucnost da testiras njihovu uslugu, vec moras odmah kupiti receiver. Po meni je to kupovanje macka u vreci. Za podrucje Amerike su skuplji od netTVa a imaju samo 50-tak kanala koji su presmijesni. Sa NetTVom je slika fenomenalna, i na vecim televizorima. To je njihov adut u odnosu na balkanijum. Ove ne mozes ni testirati da vidis sta nude.

Prekida nemas vjerovatno zato sto i nema puno korisnika.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#13 Re: BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by uglavnomja »

landlord wrote:Vidim da nemaju ni mogucnost da testiras njihovu uslugu, vec moras odmah kupiti receiver. Po meni je to kupovanje macka u vreci. Za podrucje Amerike su skuplji od netTVa a imaju samo 50-tak kanala koji su presmijesni. Sa NetTVom je slika fenomenalna, i na vecim televizorima. To je njihov adut u odnosu na balkanijum. Ove ne mozes ni testirati da vidis sta nude.

Prekida nemas vjerovatno zato sto i nema puno korisnika.

nettv daje 3 dana gratis da gledas pa da se odlucis hoces ili neces uzeti.

a sad daju mjesec gratis na ipad i slicne stvari :D
User avatar
luckylaka
Posts: 22468
Joined: 15/01/2010 06:28

#14 Re: BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by luckylaka »

Isprobao balkaniyum,nettvplus(jos imam)bosnatv,fasttv :-) i na kraju kupio nesto iz novije generacije********************
Internet televizija na TV-u i to BEZ MJESEČNIH PRETPLATA,

VI KUPITE SAMO BOX-UREĐAJ

Android box je uređaj najnovije generacije, koji Vam omogućava da na jednostavan i brz način dođete do tv kanala iz Vaše domovine. Uređaj je malih dimenzija i veoma jednostavan za korišćenje. Povezivanjem boxa na internet konekciju, ispunili ste sve uslove za funkcionisanje Vašeg servisa i BEZ MJESEČNIH PRETPLATA preko kog možete pratiti preko 120 ex Yu tv kanala, takođe inostrane, kao npr. Njemačke, Austrijske, Američke, Turske.

Pored osnovne funkcije, gledanja tv kanala, box možete koristiti za slušanje radio stanica i čitanje vesti iz ex Yu regiona i da idete u Internet, Facebook. Box je slicno kao i Vaš Kompjuter, stim što je sistem Android kao i na , jednom od najpoznatijih Android uređaja Samsung mobilni (npr. Samsung S3 ili S4, tako i mnogo raznih ostalih telefona). Što je najvažnije slika je u viskim kvalitetu, Full HD 1080p, 720p, kao i standarde PAL i NTSC.

Da, niste pogrešno pročitali, sav servis je uključen u jednu cijenu, takođe i Vaš Box i NEMA MJESEČNIH PRETPLATA.
UREĐAJ MOŽETE KORISTITI SVUGDJE GDJE IMATE INTERNET, HOTSPOT – JER UREĐAJI MOGU SE KORISTITI PUTEM WIFI ILI LAN (NETWORK CABLE)

Besplatna Instalacija i Konfiguracija uređaja.

hayat hayat-folk ftv fox cbs bn-music bn bht1 aljazerra hayat-plus hematv nbc obn radio-bir Retro_TV tv1 valentinoRTV_Pink_logo,_2012 Pink2-logo Pink_BH-logo Rtl2_logo_2002 Pro72 pink_action pink_pluspink_extra pink_m_logo.png eurosport_logo arena sport sport_klub_si HBO-Logo face_tv_ba Super_RTL MinimaxLogo2013 trt-logo_b
klikerusa
Posts: 422
Joined: 17/03/2011 18:57

#15 Re: BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by klikerusa »

luckylaka wrote:Isprobao balkaniyum,nettvplus(jos imam)bosnatv,fasttv :-) i na kraju kupio nesto iz novije generacije********************
Internet televizija na TV-u i to BEZ MJESEČNIH PRETPLATA,

VI KUPITE SAMO BOX-UREĐAJ

Android box je uređaj najnovije generacije, koji Vam omogućava da na jednostavan i brz način dođete do tv kanala iz Vaše domovine. Uređaj je malih dimenzija i veoma jednostavan za korišćenje. Povezivanjem boxa na internet konekciju, ispunili ste sve uslove za funkcionisanje Vašeg servisa i BEZ MJESEČNIH PRETPLATA preko kog možete pratiti preko 120 ex Yu tv kanala, takođe inostrane, kao npr. Njemačke, Austrijske, Američke, Turske.

Pored osnovne funkcije, gledanja tv kanala, box možete koristiti za slušanje radio stanica i čitanje vesti iz ex Yu regiona i da idete u Internet, Facebook. Box je slicno kao i Vaš Kompjuter, stim što je sistem Android kao i na , jednom od najpoznatijih Android uređaja Samsung mobilni (npr. Samsung S3 ili S4, tako i mnogo raznih ostalih telefona). Što je najvažnije slika je u viskim kvalitetu, Full HD 1080p, 720p, kao i standarde PAL i NTSC.

Da, niste pogrešno pročitali, sav servis je uključen u jednu cijenu, takođe i Vaš Box i NEMA MJESEČNIH PRETPLATA.
UREĐAJ MOŽETE KORISTITI SVUGDJE GDJE IMATE INTERNET, HOTSPOT – JER UREĐAJI MOGU SE KORISTITI PUTEM WIFI ILI LAN (NETWORK CABLE)

Besplatna Instalacija i Konfiguracija uređaja.

hayat hayat-folk ftv fox cbs bn-music bn bht1 aljazerra hayat-plus hematv nbc obn radio-bir Retro_TV tv1 valentinoRTV_Pink_logo,_2012 Pink2-logo Pink_BH-logo Rtl2_logo_2002 Pro72 pink_action pink_pluspink_extra pink_m_logo.png eurosport_logo arena sport sport_klub_si HBO-Logo face_tv_ba Super_RTL MinimaxLogo2013 trt-logo_b
Laka, jesi li kupio ili foliras? Pa nije mogao vise kopirati :roll: :roll: :roll: ...prvih par paragrafa je odavde http://www.nettvplus.com/proizvodi.html semo sto "NetTV Plus Set-Top box" kaze "Android Box". A haman da prodaje Suad Klassen na
Contact info
Address: 4230 Kay Ln
St. Louis, MO 63123
Telephone: (314) 226-0053
Fax: (314) 403-7707
Support info
Telephone: (314) 226-0053
Fax: (314) 403-7707
Email: [email protected]

Ili na http://suadk.com/bbpress/contact-us/
User avatar
luckylaka
Posts: 22468
Joined: 15/01/2010 06:28

#16 Re: BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by luckylaka »

,,klikerusa,,nisam kupio ali sam narucio preko ebay.Takav android box na ebay kosta oko $60 i na google imas mali milion free aplikacija koje samo treba znati ubaciti u box.Inace gledao sam kod Suada box kosta $149 i otprilike imas sve nabrojano osim Facetv koji je nestao sa liste.I ne ovo nije kopirano sa Nettv nego sa Suadove stranice sa njegovim dopustenjem.Box mi stize sutra pa javim kako fercera.
klikerusa
Posts: 422
Joined: 17/03/2011 18:57

#17 Re: BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by klikerusa »

luckylaka wrote:I ne ovo nije kopirano sa Nettv nego sa Suadove stranice sa njegovim dopustenjem.Box mi stize sutra pa javim kako fercera.
Hajde javi... ma nisam ni rekao da si ti kopirao, nego je haman suad...evo nadjoh ovaj box Dual Core Android 4.2 TV Box na ebay, a de objasni koje free aplikacije ubaciti u box. ja se nisam bakcao s tim...
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#18 Re: BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by Danguba »

Danas me zvali :-)
Treba mi neko kao oni pa se jos dvoumim sta da uzmem. Imam antenu, DB800hdpvr, cs...ali sve je manje kanala jer svaki dan neke zakljucavaju. Ovaj sto mi proslijedjuje cs poslao nam paket dodatnih kanala preko strema i dodatno naplacuje 2 eura sto ukupno iznosi 12 eura mjesecno.
Ovi nude za iste te pare vise kanala(sa nasih podrucja) a nema zahebancija sa losim vremenom.

Ko ima neko pozitivno iskustvo sa drugima iptv za zapadnu Europu.

p.s. dobri su sto uzmes box pod ruku i na odmor(naravno u BiH) a sa time rijesis problem gledanja tv na odmoru iako se za to nema vremena.

http://bhott.net/index.html

Trenutno, u ponudi se nalaze 52 bosanskohercegovacka, regionalna i
sportska kanala. Ponuda ce se svakako siriti (u vidu zabavnog
programa, filmova, igrica i sl.) sto nece utjecati na tekucu ponudjenu
cijenu.
Sto se cijenovnika tice, u toku je ljetna promo akcija sa snizenjem do
25%, tako da je cijena receiver-a samo 99.90eura (uracunate cijene
postarine i programiranja).

Opcije pretplate:
1. 125 eura - deset mjeseci a tri mjeseca dobijete gratis;

2. 62,5 eura - pet mjeseci a dva dobijete gratis.

ovo meni izgleda prihvatljivo
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#19 Re: BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by TheWatcher »

cim smrad Enes tu ima upetljane prste to mora da tukne :oops:
klikerusa
Posts: 422
Joined: 17/03/2011 18:57

#20 Re: BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by klikerusa »

TheWatcher wrote:cim smrad Enes tu ima upetljane prste to mora da tukne :oops:
Stvarno, svega ti? Poslije dvije godine ti iskopas post i odgovoris na njega. Ako nisi cuo, BiH se plasirala na Svjetsko prvenstvo u Brazilu...i nije bio ofsajd.
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#21 Re: BHOTT Sarajevo, (Tv kanali) navlakusa?

Post by TheWatcher »

klikerusa wrote:
TheWatcher wrote:cim smrad Enes tu ima upetljane prste to mora da tukne :oops:
Stvarno, svega ti? Poslije dvije godine ti iskopas post i odgovoris na njega. Ako nisi cuo, BiH se plasirala na Svjetsko prvenstvo u Brazilu...i nije bio ofsajd.

ma jok glupsone :oops: nego sad web reklamiraju uz racun sto do sada nije bila praksa :-) de malo promuckaj glavom da se ti klikeri posloze kako treba ako ih uopste ima :jbt:
Post Reply