BHFanaticos

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
helo
Posts: 641
Joined: 13/03/2005 17:18
Location: Sarajevo

#1 BHFanaticos

Post by helo »

"BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću "dlaka fali s glave" biće nereda, loma, kazni, krvi i nemira kakve još niste vidjeli!

Bez ikakvog mudrovanja, filozofiranja, a pogotovo bilo kakvog daljeg objašnjenja, jer kome do sad nije jasno njemu nikad neće ni biti, BHF daje bezrezervnu podršku Kodri i Boliću u njihovom nastojanju da udare temelj jednoj novoj, zdravoj reprezentaciji gdje će se znati ko, šta i kako treba da radi, navodi se u saopštenju vođe BHFanaticosa Davora Ademovića, i dodaje:

Stara narodna poslovica kaže da se sa rogatim ne valja bosti. Eh, dragi naši klošari iz saveza, konačno su naši rogovi veći.

Prekid utakmice

Image

Pošto sa bagrom ne ide fino, više nam ne pada na pamet da se ustručavamo od radikalnih mjera (obraz, znate, to je ono što vi nemate). Bićemo precizni i konkretni sa našim stavovima, zahtjevima i porukama:

1. ako Kodri i Boliću "dlaka fali s glave" biće nereda, loma, kazni, krvi i nemira kakve još niste vidjeli,
2. ako se onom krivoustom debilu od neandertalca opet produži mandat za generalnog sekretara, dobićete isti scenario kao pod tačkom br 1.
3. isto važi i za Miodraga Kureša - morona.

Ako ste toliko plitki da zbog 200.000 maraka (koliko biste od Irana dobili) rušite stručni stab, mi ćemo vam tih 200.000 izbiti na prvoj kvalifikacionoj utakmici. Nećete imati mira, sjetite se Osla, i dobro još jednom razmislite na šta ste spremni, jer mi odavno čekamo na ovo na što ćete nas navesti.

I na domaćim i na stranim utakmicama imaćete puno gore nerede od onih u Oslu, a vi se dobro sjećate brojke od nekih petnaestak hiljada ljudi u Briselu, pa upotrijebite svoju maštu u koje se svrhe ta masa može upotrijebiti. Nećete smjeti dalje od Marin dvora, nećete mirnog sna imati, to vam obećavamo!!!

Vođa BHFanaticos-a

Davor Ademović - Bengal

Prenosi http://www.24sata.info/12815"
............................................................................................................

I ja ih prvi podržavam u ovome...
Last edited by helo on 14/05/2008 12:35, edited 1 time in total.
User avatar
Epitop
Posts: 1308
Joined: 12/02/2008 20:19
Location: Zenica

#2 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by Epitop »

Za sve probleme u našem fudbalu su krivi Kureš i Ušanović. :lol:
Ovdje je rješenje da se svi promjene, a to je malo reči nemoguče jer imaju takav sistem gdje moraš dobiti više glasova od članova kantonalnih i entitetskih saveza nego da se kandiduješ za Predsjedništvo BiH. :lol:
p.s. mislim da je slika iz Belgije, a ne iz Norveške.
User avatar
muskox
Posts: 64
Joined: 05/04/2008 18:22
Location: searching...
Contact:

#3 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by muskox »

Stvarno ako je ista bezobrazluk onda je to ovo ponasanje celnika famoznog fudbalskog saveza BiH... :x Podrzavam reakciju BHF-a u potpunosti. Pokusavalo se na koliko toliko miran nacin pokazati ovim glavonjama u savezu kakvo ponasanje se od njih ocekuje ali ocito se sa njima nemoze bez "nepopularnog nacina" dokazivanja.

Ako su u nekom slucaju Usanovicu produzi mandat za sekretara to znaci da treba rasturiti citav savez, jer se ovo vise trpiti NE MOZE i NE SMIJE !!! :x
User avatar
Raul_tz
Posts: 61
Joined: 08/03/2008 21:17

#4 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by Raul_tz »

Potpis...
Vrijeme je da se nazalost neredima stvari mijenjaju.... :dance: :dance: :dance:
Svima nam je vise dosta gledati susjedne drzave kako nam se podsmjehuju i kradu igrace....
sl@ven
Posts: 220
Joined: 06/11/2005 17:44

#5 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by sl@ven »

bogami ovi iz saveza stvarno nece nikad tobe doc....

dirnu li kodru opet stara prica:

unosenje baklji + bezuspjesni pretresi policije :) = nad nama nebo ima da gori...

misevi zavucite se ponekad u te svoje kancelarije i pokusajte ovaj jad od lige nam sredit iako ni zato niste sposobni... dalje prste od repke...
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#6 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by uvjek dobar gost »

Raul_tz wrote:Potpis...
Vrijeme je da se nazalost neredima stvari mijenjaju.... :dance: :dance: :dance:
Svima nam je vise dosta gledati susjedne drzave kako nam se podsmjehuju i kradu igrace....
Svi kao jedan...,
User avatar
olduser
Posts: 361
Joined: 02/01/2008 16:16
Location: forum/ucp.php?i=164

#7 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by olduser »

BHF :thumbup: :bih:
CGN
Posts: 17
Joined: 23/08/2007 21:30

#8 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by CGN »

Mislim da je ovo najbolje rjesenje sto se moze uraditi protiv ove Bagre iz Saveza!! Osjecam da ce BHF imati podrsku iz ostalih grupa jer jedno se odavno zna. OVAKO VISE NE MOZE!!!
nako u prolazu
Posts: 659
Joined: 09/05/2008 00:42

#9 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by nako u prolazu »

Respekt ovim momcima...
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#10 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by Umjetnik a »

svaka čast
JEDRILICA
Posts: 401
Joined: 07/06/2007 00:39

#11 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by JEDRILICA »

Cudi me da se jos nisu pojavili tipovi koji ce da kazu kako se ne trebaju bacati baklje na stadionu :lol: :lol:
s@mson
Posts: 894
Joined: 23/03/2007 10:50

#12 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by s@mson »

Noćas je k'o lubenica pun mjesec iznad BOSNE...
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#13 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by Edin H. »

Bengal je meni ono kao Sven Alkalaj. pravi diplomata :D
tazmania
Posts: 70
Joined: 21/02/2008 11:12

#14 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by tazmania »

Ja licno mislim da ovo nije samo problem BHF-a nego i svih navijackih grupa u BiH! Ako zelimo bolju i kvalitetniju ligu, da nam stadioni opet budu puni, da nam druge drzave ne uzimaju reprezentativce trebamo stati svi ko jedan u borbi protiv lopova u savezu !!! BHF :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#15 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by karanana »

E vise su mi se i ovi BHF i njihove prijetnje i pisma popeli na neku stvar. Ko su vise oni da diriguju ko ce sta raditi? Kodro mi je legenda i uzor od covjeka i u isto vrijeme bi svakog u savezu ubio, ali savez kakav je da je, je njegov kolektivni sef i on kad je pristao na ovu poziciju pristao je na to da mu Ushke i ostali kriminalci budu iznad glave, prema tome ne znam u cemu je sad problem. A i ovi BHF fol nesto promijenili ko ono krme otislo i sad sve super, a u sustini se znalo da se nista nije promijenilo. Ili sutite i gledajte ili bojkotujte i ne gledajte, isto ste ko muhe bez glave, pojma nemate sta hocete.
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#16 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by Stari »

Jaoj Karanano kako ces takvo nesto i pomisliti a kamoli ovako javno napisati .... nego hajde da se ja i ti halalimo ...jer sad kad BHF-ovci ovo procitaju ...bivsi si :D
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#17 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by karanana »

Stari wrote:Jaoj Karanano kako ces takvo nesto i pomisliti a kamoli ovako javno napisati .... nego hajde da se ja i ti halalimo ...jer sad kad BHF-ovci ovo procitaju ...bivsi si :D
uh, da izbrisem post?
AbU_JamaL_MovE
Posts: 238
Joined: 14/05/2007 16:34

#18 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by AbU_JamaL_MovE »

Edin H. wrote:Bengal je meni ono kao Sven Alkalaj. pravi diplomata :D
Prava diplomatska nota savezu ... Ma i treba tako... BHF svaka cast
User avatar
muskox
Posts: 64
Joined: 05/04/2008 18:22
Location: searching...
Contact:

#19 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by muskox »

karanana wrote:E vise su mi se i ovi BHF i njihove prijetnje i pisma popeli na neku stvar. Ko su vise oni da diriguju ko ce sta raditi? Kodro mi je legenda i uzor od covjeka i u isto vrijeme bi svakog u savezu ubio, ali savez kakav je da je, je njegov kolektivni sef i on kad je pristao na ovu poziciju pristao je na to da mu Ushke i ostali kriminalci budu iznad glave, prema tome ne znam u cemu je sad problem. A i ovi BHF fol nesto promijenili ko ono krme otislo i sad sve super, a u sustini se znalo da se nista nije promijenilo. Ili sutite i gledajte ili bojkotujte i ne gledajte, isto ste ko muhe bez glave, pojma nemate sta hocete.
Stvarno ti je komentar jadan, da jadniji nemoze biti... Tvoj zivotni moto je po gore napisanom vjerovatno SUTI I TRPI. A protiv kriminalaca u savezu se po tvome netreba boriti, oni ce otici kad vide da nemaju vise sta ukrasti. Vjeruj mi da si jedini ti ovdje koji nezna sta hoce... kazes mrzis ove u savezu i sve bi pobio a u isto vrijeme protivis se onima koji nesto zaista rade da dodje do promjena u savezu. :? Na tvoju zalost ima jos ljudi koji vole Bosnu i Hercegovinu i koji ce se boriti da haranje kriminalaca po raznim savezima i opcenitu u BiH - PRESTANE.
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#20 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by karanana »

vi smjenili krme pasalica, dosao kodro i mislite da ste oslobodili banjaluku pa se bili smirili nekoliko tekmi. e ovo vam je samo budilnik da vas napomene da nista niste odradili i da su ostala ista govna u savezu a vi pisite hiljade pisama ako hocete.
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#21 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by nikad_izvini »

karanana wrote:vi smjenili krme pasalica, dosao kodro i mislite da ste oslobodili banjaluku pa se bili smirili nekoliko tekmi. e ovo vam je samo budilnik da vas napomene da nista niste odradili i da su ostala ista govna u savezu a vi pisite hiljade pisama ako hocete.
Ovaj,a šta si ti uradio,osim konstatacije da ljudi nisu uradili ništa :roll: :roll: :-) :-) De reci nam svega ti ;-) Lako je sa odstojanja K A K I T I :skoljka:
User avatar
muskox
Posts: 64
Joined: 05/04/2008 18:22
Location: searching...
Contact:

#22 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by muskox »

nikad_izvini wrote:
karanana wrote:vi smjenili krme pasalica, dosao kodro i mislite da ste oslobodili banjaluku pa se bili smirili nekoliko tekmi. e ovo vam je samo budilnik da vas napomene da nista niste odradili i da su ostala ista govna u savezu a vi pisite hiljade pisama ako hocete.
Ovaj,a šta si ti uradio,osim konstatacije da ljudi nisu uradili ništa :roll: :roll: :-) :-) De reci nam svega ti ;-) Lako je sa odstojanja K A K I T I :skoljka:
Njegov glavni posao je kritikovanje drugih da nerade nista :lol: :lol: I u tome uziva !

Samim tim sto (@ karanana) pises da smjenom Pasalica nije odradjeno nista, pokazao si koliko znas o nasem fudbalu i koliko si kompetentan da uopste komentarises o ovoj temi. :run:
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#23 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by karanana »

nikad_izvini wrote:
karanana wrote:vi smjenili krme pasalica, dosao kodro i mislite da ste oslobodili banjaluku pa se bili smirili nekoliko tekmi. e ovo vam je samo budilnik da vas napomene da nista niste odradili i da su ostala ista govna u savezu a vi pisite hiljade pisama ako hocete.
Ovaj,a šta si ti uradio,osim konstatacije da ljudi nisu uradili ništa :roll: :roll: :-) :-) De reci nam svega ti ;-) Lako je sa odstojanja K A K I T I :skoljka:
Konkretno - ja nisam nista uradio.
Nekonkretno - Nisam otiso ni na jednu tekmu ni poslije "promjena", moj TV je i dalje ugasen ili prebacen na drugi program kad igra "nasa" reprezentacija
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#24 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by madner »

Taj pasivni otpor pali kad imaš posla sa normalnim ljudima.

Kod ovih da niko ne ode na tekmu, morao bi ih opet izštemat iz fotelje.
User avatar
Bosanac in Lederhosen
Posts: 282
Joined: 08/10/2005 23:56
Location: Njemačka

#25 Re: BHFanaticos: Ako Kodri i Boliću

Post by Bosanac in Lederhosen »

podrzavam ! :thumbup:
Locked