BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Hendrix
Posts: 4104
Joined: 27/02/2004 00:00

#426 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by Hendrix »

Čitav BH Telecom je zasnovan na principu štele i rodbinske veze, pogotovo kako se ide prema vrhu piramide i stvarno čekam dan kada će ih privatizovati i razjebati tu multimilionsku mašinu za krađu novca.
Kad kod koji bošnjački političar ili direktor propadne uvijek spas nađe u BH Telecomu, to je zlatna koka koja uvijek daje više.
sarajevsko_pivo
Posts: 3456
Joined: 27/07/2009 16:22

#427 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by sarajevsko_pivo »

BHTelecom ne treba privatizirati!!!!!

Vi bi sve prodali u BiH :x
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#428 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by chuchumbamayumbe »

Ne kontam, ako se za nabavku svega iznad 100km (il ivec koliko) mora raspisati tender, a za ove velike nabavke izgleda i medjunarodni tender, kako je moguce da prolaze ove kupovine od rodbinsko-jaranskih firmi, a da niko ne pokrece nikakvu istragu!?
Opet ce biti pojeo vuk magarca, direktori ce se zarotirati sa jednog mjesta na drugo, i nikom nista.
Ima li iko ikakav oglas koji je objavio BH Telecom, a u vezi prijema novih uposlenika, bilo kada?!
Ono, drzavna firma, izdje oglas u novinama (pa makar i formalno), pa se covjek lijepo prijavi (iako zna da nece biti primljen)?
Znaci, da li je ikada BH Telecom objavio konkurs za prijem na radno mjesto, bilo koje?!?!
Kada malo bolje razmislim, kako god da se okrene, svi ste vi islamofobi! 8-)
User avatar
Truba
Posts: 81662
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#429 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by Truba »

ma džaba sad privatizacija

politička elita i njena hobotnica je uzela milijune... može li se o milijardama govoriti?

imaju sve... ne znam što ti ljudi osjećaju i kakva im je filozofska misao kad mogu sve imati... vjerujem da bi neki mogli uplatiti space shuttle...

kakav je život kad sve imaš i kad si treće koljeno osigurao :? :? :?
User avatar
Bourne
Posts: 550
Joined: 23/07/2009 16:47
Location: Sarajevo-Bistrik.ba

#430 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by Bourne »

komi wrote:kakav je život kad sve imaš i kad si treće koljeno osigurao
Ovako to Tihi osigurava:

Tihićeva cijela uža rodbina na budžetskom novcu
19.12.2009.

Lidera SDA Sulejmana Tihića nekoliko dnevnih novina prozvalo je zbog „privatizacije" državnog objekta u Prudu koji je postao poznat nakon što su se u novembru prošle godine u tom objektu susreli Dodik, Čović i Tihić. Objekat je inače u vlasništvu Javnog preduzeća Sliv rijeke Save kojim rukovodi Tihićev stranački kolega Sejad Delić.

Tihić je, tvrde mediji, i nakon prudskog dogovora s Dodikom i Čovićem, još nekoliko puta u privatnoj režiji boravio u Prudu, odakle je s Delićem i kompletnom policijskom pratnjom kretao u lov na patke i fazane. Naravno, uz neizbježne lovačke terevenke koje su o državnom trošku priređivene u objektu u Prudu.

Za Tihića se tvrdi da je strastveni lovac na fazane, ali i da je strastveni lovac na - novac. U poslovnim krugovima Sarajeva pronose se glasine da je svoga zeta prije nekog vremena instalirao u Fabruku duhana Sarajevo, odakle nadzire glavne tokove prodaje cigareta. Sestru je ranije smjestio u Vijeće ministara BiH, starijeg sina u Upravu za indirektno oporezivanje a mlađeg u Javno preduzeće Gradska tržnica Markale. Uglavnom, cijela uža porodica lidera SDA prikopčana je na državne slavine. :bih: :bih: :bih:
User avatar
Truba
Posts: 81662
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#431 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by Truba »

ma oni su kao vjekovnici u SF filmovima... ili tajna društva iz onih romana...ljudi iz sjene... međutim obični su paraziti i nametnici koje kiruškim putem treba odstraniti i kroz wc šolju otjerati na smetljište povijesti...

za jednu generaciju svi će oni pošteno biti vlasnici kompanija i govorit će kako su njihovi oduvijek bili bogati...
tonymontana
Posts: 159
Joined: 11/02/2008 11:52

#432 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by tonymontana »

Ne znam kako da ovo napisem, a da prenesem emocije..
Veceras sam ostao bez rijeci, a osjecao sam se kao govno kada sam u dnevniku D cuo izjavu spodobe olicene u liku i nedjelu federalnog premijera Mujezinovica, koji kaze:
"Ako se menadzment BH Telecoma bude previse proganjao zbog kriminala moze se desiti da onda oni ne htjednu nista raditi!!!"
Zemljo otvori se, munje udrite, more posalji valove, kugo poharaj, vanzemaljci pootimajte! Pa jel moguce da je to mogao reci. Ja platih neki dan kaznu jer sam upalio maglenke u 1 sat uvece, a oni ce pokrasti milijarde i onda bojkotovati rad ako ih ko upita za to!
Pa najveci spas za tu firmu bi i bio da oni prestanu raditi, jer i tako osim prebacivanja stotina miliona svojim rodjacima, zaposljavanja svoje debilne djece, guzenja sekretarica i trosenja para na putovanja i promasene investicije, nista i ne rade! U toj firmi rade samo radnici i to najdonji sa srednjom skolom! Ostalo su paraziti sve.
Takodje treba napomenuti da je u toj firmi 40% uposlenih rukovodeci kadar, sto je svjetski rekord!
Ova izjava je u rangu izjave najgoreg direktora ptt-a svih vremena i najveceg kriminalca (mada ni sadasnji nije daleko) Hamde Katice, koji je jednom prilikom izjavio "da nasi ljudi puno razgovaraju jer previse gledaju meksicke sapunice u kojima neko stalno razgovara na telefon, pa onda imaju velike racune!!"
Dodikove price o referendumu su melem za usi u poredjenju sa ove dvije izjave.
Dajte mi vizu da bjezim odavde! I to sto dalje.
User avatar
Truba
Posts: 81662
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#433 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by Truba »

kako bolan možeš gledati šta ti debili pričaju??

nek se o tome brinu oni koji su glasali za njega... ja perem ruke ko poncije pilat... nisam učestvovao u podržavanju onih koji pljačkaju...kao jedinka ne mogu ništa promijeniti.. kupio sam m:tel broj ne glasam za njih
koristim usluge air abe
na vikendici imam m:tel ljudi do kuce prokopali najmodernije kablove... mogu flet na vikendici imati
u stanu se mučim s Logosoftovim limitima ali izdržat će se do xdsla
stari broj 061 čuvam jer mnogi znaju za njega... a punim broj kreditom kad istekne mjesec dana od posljednjeg roka kad mi blokiraju zvanje/slanje

uopće ne želim da imam s telekomom ništa...
huble2007
Posts: 219
Joined: 03/09/2007 14:47

#434 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by huble2007 »

Pa zalosno je ovo da je Vladi lakse skrhati BH Telecom i trziste prepustiti m:telu nego smijeniti korumpirani i nesposobni menadzment i dovesti na njihova mjesta mlade i sposobne ljude. Ove sadasnje izvesti sa lisicama na rukama u pratnji sudske policije.
Evo i Avaz danas prvi put objavljuje ono sto i ptice na grani znaju, ali se kamufliralo obilnim sredstvima za tzv "marketing", da BH Telecom sve slabije posluje, da HT Mostar propada. Ili je vlada los vlasnik, koji je dao firme na upravljanje jos gorem menadzmentu ili je to hajmo se mi nakrasti sto vise to ce se i tako prodati.. Ja znam da m:tel rastura. Vidite im samo teleshopova i veslog osoblja, naspram odvratno orange shopova od BH T i smrknutih faca koje tamo rade. Kazu sudstvo nije korumpirano, hm.. Garant ima neki "marketing" i kod njih..
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#435 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by chuchumbamayumbe »

tonymontana wrote:Ne znam kako da ovo napisem, a da prenesem emocije..
Veceras sam ostao bez rijeci, a osjecao sam se kao govno kada sam u dnevniku D cuo izjavu spodobe olicene u liku i nedjelu federalnog premijera Mujezinovica, koji kaze:
"Ako se menadzment BH Telecoma bude previse proganjao zbog kriminala moze se desiti da onda oni ne htjednu nista raditi!!!"
Zemljo otvori se, munje udrite, more posalji valove, kugo poharaj, vanzemaljci pootimajte! Pa jel moguce da je to mogao reci. Ja platih neki dan kaznu jer sam upalio maglenke u 1 sat uvece, a oni ce pokrasti milijarde i onda bojkotovati rad ako ih ko upita za to!
Pa najveci spas za tu firmu bi i bio da oni prestanu raditi, jer i tako osim prebacivanja stotina miliona svojim rodjacima, zaposljavanja svoje debilne djece, guzenja sekretarica i trosenja para na putovanja i promasene investicije, nista i ne rade! U toj firmi rade samo radnici i to najdonji sa srednjom skolom! Ostalo su paraziti sve.
Takodje treba napomenuti da je u toj firmi 40% uposlenih rukovodeci kadar, sto je svjetski rekord!
Ova izjava je u rangu izjave najgoreg direktora ptt-a svih vremena i najveceg kriminalca (mada ni sadasnji nije daleko) Hamde Katice, koji je jednom prilikom izjavio "da nasi ljudi puno razgovaraju jer previse gledaju meksicke sapunice u kojima neko stalno razgovara na telefon, pa onda imaju velike racune!!"
Dodikove price o referendumu su melem za usi u poredjenju sa ove dvije izjave.
Dajte mi vizu da bjezim odavde! I to sto dalje.
Aj se zakuni da je ovo rekao?! Hahaha, anb fakn livbl, ne mogu da vjerujem da premijer FBiH moze nesto tako izjaviti, pa makar i nakon dvije flase Stock-a 84!
Da nije zalosno, bilo bi smijesno!
SMAJLIKOJIPOVRACA
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#436 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Pa dobro ljudi mi smo otvorena zemlja, nama su i lopovi na slobodi :x Nas brod ochito tone, ali nema veze napravicemo mi josh jedan, isti :-?
hipisizik
Posts: 145
Joined: 31/07/2009 21:56

#437 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by hipisizik »

chuchumbamayumbe wrote:Ne kontam, ako se za nabavku svega iznad 100km (il ivec koliko) mora raspisati tender, a za ove velike nabavke izgleda i medjunarodni tender, kako je moguce da prolaze ove kupovine od rodbinsko-jaranskih firmi, a da niko ne pokrece nikakvu istragu!?
Opet ce biti pojeo vuk magarca, direktori ce se zarotirati sa jednog mjesta na drugo, i nikom nista.
Ima li iko ikakav oglas koji je objavio BH Telecom, a u vezi prijema novih uposlenika, bilo kada?!Ono, drzavna firma, izdje oglas u novinama (pa makar i formalno), pa se covjek lijepo prijavi (iako zna da nece biti primljen)?
Znaci, da li je ikada BH Telecom objavio konkurs za prijem na radno mjesto, bilo koje?!?!
Kada malo bolje razmislim, kako god da se okrene, svi ste vi islamofobi! 8-)
Ozbiljno ljudi, zna li iko kako se tamo zapošljava? Ako je čovjek završio el.tehniku, ako je imao jako dobar prosjek i ako je porijeklom sa sela tj nema sanse nadati se nekom backgroundu, kako bi se onda, teoretski barem, moglo desiti da se zaposli u firmi kakva je BH telecom ili El.privreda? Ja u zadnje 2,5 godine, koliko radim u SA, nikad nisam vidio konkurs pomenutih firmi. Btw jesi li oni obavezni javno objavljivati te konkurse? Ako nisu, onda je jasno..
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#438 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by chuchumbamayumbe »

hipisizik wrote:
chuchumbamayumbe wrote:Ne kontam, ako se za nabavku svega iznad 100km (il ivec koliko) mora raspisati tender, a za ove velike nabavke izgleda i medjunarodni tender, kako je moguce da prolaze ove kupovine od rodbinsko-jaranskih firmi, a da niko ne pokrece nikakvu istragu!?
Opet ce biti pojeo vuk magarca, direktori ce se zarotirati sa jednog mjesta na drugo, i nikom nista.
Ima li iko ikakav oglas koji je objavio BH Telecom, a u vezi prijema novih uposlenika, bilo kada?!Ono, drzavna firma, izdje oglas u novinama (pa makar i formalno), pa se covjek lijepo prijavi (iako zna da nece biti primljen)?
Znaci, da li je ikada BH Telecom objavio konkurs za prijem na radno mjesto, bilo koje?!?!
Kada malo bolje razmislim, kako god da se okrene, svi ste vi islamofobi! 8-)
Ozbiljno ljudi, zna li iko kako se tamo zapošljava? Ako je čovjek završio el.tehniku, ako je imao jako dobar prosjek i ako je porijeklom sa sela tj nema sanse nadati se nekom backgroundu, kako bi se onda, teoretski barem, moglo desiti da se zaposli u firmi kakva je BH telecom ili El.privreda? Ja u zadnje 2,5 godine, koliko radim u SA, nikad nisam vidio konkurs pomenutih firmi. Btw jesi li oni obavezni javno objavljivati te konkurse? Ako nisu, onda je jasno..
Imas na njihovoj pocetnoj stranici, nedavno su objavili obrazac koji mozes poputniti i poslati, nesto kao aplikacija za posao.
Ali ja nikada nisam vidio u novinama konkurs za prijem uposlenika u BH Telecom, mozda neko jeste.
hipisizik
Posts: 145
Joined: 31/07/2009 21:56

#439 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by hipisizik »

chuchumbamayumbe wrote:
hipisizik wrote:
chuchumbamayumbe wrote:Ne kontam, ako se za nabavku svega iznad 100km (il ivec koliko) mora raspisati tender, a za ove velike nabavke izgleda i medjunarodni tender, kako je moguce da prolaze ove kupovine od rodbinsko-jaranskih firmi, a da niko ne pokrece nikakvu istragu!?
Opet ce biti pojeo vuk magarca, direktori ce se zarotirati sa jednog mjesta na drugo, i nikom nista.
Ima li iko ikakav oglas koji je objavio BH Telecom, a u vezi prijema novih uposlenika, bilo kada?!Ono, drzavna firma, izdje oglas u novinama (pa makar i formalno), pa se covjek lijepo prijavi (iako zna da nece biti primljen)?
Znaci, da li je ikada BH Telecom objavio konkurs za prijem na radno mjesto, bilo koje?!?!
Kada malo bolje razmislim, kako god da se okrene, svi ste vi islamofobi! 8-)
Ozbiljno ljudi, zna li iko kako se tamo zapošljava? Ako je čovjek završio el.tehniku, ako je imao jako dobar prosjek i ako je porijeklom sa sela tj nema sanse nadati se nekom backgroundu, kako bi se onda, teoretski barem, moglo desiti da se zaposli u firmi kakva je BH telecom ili El.privreda? Ja u zadnje 2,5 godine, koliko radim u SA, nikad nisam vidio konkurs pomenutih firmi. Btw jesi li oni obavezni javno objavljivati te konkurse? Ako nisu, onda je jasno..
Imas na njihovoj pocetnoj stranici, nedavno su objavili obrazac koji mozes poputniti i poslati, nesto kao aplikacija za posao.
Ali ja nikada nisam vidio u novinama konkurs za prijem uposlenika u BH Telecom, mozda neko jeste.
Ok, hvala. Valja provjeriti ima li i el. privreda nesto slicno :-D
hipisizik
Posts: 145
Joined: 31/07/2009 21:56

#440 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by hipisizik »

Falcon wrote:
Imas na njihovoj pocetnoj stranici, nedavno su objavili obrazac koji mozes poputniti i poslati, nesto kao aplikacija za posao.
Ali ja nikada nisam vidio u novinama konkurs za prijem uposlenika u BH Telecom, mozda neko jeste.[/quote]

Ok, hvala. Valja provjeriti ima li i el. privreda nesto slicno :-D[/quote]

Jal si nepismen jal ne citas "Dnevni Avaz" u kojem redovno izlaze konkursi za radna mjesta u "BH Telecomu"... danasnji donosi konkurs za cuvare u Direkciji Zenica.[/quote]

Jarane, znam da mi je to mana, al' na moju zalost u pitanju je ovo drugo.
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#441 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by chuchumbamayumbe »

Falcon wrote:
Imas na njihovoj pocetnoj stranici, nedavno su objavili obrazac koji mozes poputniti i poslati, nesto kao aplikacija za posao.
Ali ja nikada nisam vidio u novinama konkurs za prijem uposlenika u BH Telecom, mozda neko jeste.[/quote]

Ok, hvala. Valja provjeriti ima li i el. privreda nesto slicno :-D[/quote]

Jal si nepismen jal ne citas "Dnevni Avaz" u kojem redovno izlaze konkursi za radna mjesta u "BH Telecomu"... danasnji donosi konkurs za cuvare u Direkciji Zenica.[/quote]
Ocito je da nepismen nisam, a trenutno citam Avaz samo preko interneta, a tu ne izlaze oglasi.
Isto tako, ne primijetih te oglase na BH Telecom postavlja na svojoj stranici (valjda bi bilo logicno da ih postavi?).
Jel skoro izasao kakav konkurs za prijem na mjesto gdje se Sanela zaposli?
Ili za neki salterski posao?
User avatar
ja.neron
Posts: 3272
Joined: 15/10/2007 14:58
Location: haj-nehaj

#442 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by ja.neron »

za sanelu nije izašao konkurs :D ali je nedavno bio konkurs za prijem više montera za ovu MojuTV sa završenom srednjom elektrotehničkom školom prvo tri mjeseca pripravnik nakon toga na neodređeno
hipisizik
Posts: 145
Joined: 31/07/2009 21:56

#443 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by hipisizik »

chuchumbamayumbe wrote:
Falcon wrote:
Imas na njihovoj pocetnoj stranici, nedavno su objavili obrazac koji mozes poputniti i poslati, nesto kao aplikacija za posao.
Ali ja nikada nisam vidio u novinama konkurs za prijem uposlenika u BH Telecom, mozda neko jeste.
Ok, hvala. Valja provjeriti ima li i el. privreda nesto slicno :-D[/quote]

Jal si nepismen jal ne citas "Dnevni Avaz" u kojem redovno izlaze konkursi za radna mjesta u "BH Telecomu"... danasnji donosi konkurs za cuvare u Direkciji Zenica.[/quote]
Ocito je da nepismen nisam, a trenutno citam Avaz samo preko interneta, a tu ne izlaze oglasi.
Isto tako, ne primijetih te oglase na BH Telecom postavlja na svojoj stranici (valjda bi bilo logicno da ih postavi?).
Jel skoro izasao kakav konkurs za prijem na mjesto gdje se Sanela zaposli?
Ili za neki salterski posao?[/quote]

Samo mala napomena, mislim da je ovo nepismen bilo upuceno meni, pa eto, da tebe postedim nerviranja :D
User avatar
Truba
Posts: 81662
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#444 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by Truba »

ja.neron wrote:za sanelu nije izašao konkurs :D ali je nedavno bio konkurs za prijem više montera za ovu MojuTV sa završenom srednjom elektrotehničkom školom prvo tri mjeseca pripravnik nakon toga na neodređeno
ko zna koliko je ona morala koitusa i felacija odraditi... možda još i odrađuje... uz plaću :mrgreen:
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#445 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by chuchumbamayumbe »

ja.neron wrote:za sanelu nije izašao konkurs :D ali je nedavno bio konkurs za prijem više montera za ovu MojuTV sa završenom srednjom elektrotehničkom školom prvo tri mjeseca pripravnik nakon toga na neodređeno
Svaka cast, to se trazi!
Ali, zasto ne daju oglase na svojoj stranici?!
Nisam primijetio ni sa ih ima na Posao.ba i slicno, mozda nisam dovoljno dobro gledao?
tonymontana
Posts: 159
Joined: 11/02/2008 11:52

#446 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by tonymontana »

Ti konkursi u novinama i aplikacija na njihovoj stranici su samo farsa i mazanje ociju raji jer su ih Vlada Federacije i Parlament poceli prozivati zbog toga sto je zaposljavanje iskljucivo po rodbinskoj ili felacijskoj liniji. A ima li ko da je poceo raditi da se slucajno javio na neki konkurs? Nema!
A i na kraju krajeva nece oni svoju debilnu djecicu i ljubavnice za montere i portire! Oni ce svojoj djecici kupiti taj telekomcic, kad ga tatice skrhaju potpuno!
huble2007
Posts: 219
Joined: 03/09/2007 14:47

#447 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by huble2007 »

Na zalost cijelog ljudskog roda i ja sam cuo kada je premijer izjavio da bi rukovodioci bht-a mogli prestati raditi ako ih se bude previse ganjalo zbog kriminala,pa sta cemo onda!No od njega je to i ocekivati jer je i on isti kao i oni,a i njega se istrazuje zbog uloge u Razvojnoj banci Federacije.
Interesantno je da se vlade, stranke, parlamemti, tuzioci, sudije, koalicije, visoki predstavnici i ostali mijenjaju,ali lopovi u bht-u ostaju i samo se vec 17 godina rotiraju u foteljama. Isti!
hipisizik
Posts: 145
Joined: 31/07/2009 21:56

#448 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by hipisizik »

Siguran sam da ovo cita i neko od mladjih ljudi koji su poceli raditi u telecomu, pa evo ako ima neko da onako iskreno i anonimno kaze kako je upao tamo. Naravno da ne ocekujem da neko prizna stelu, al' jbg nisu valjda svi tamo sta stelom..valjda je neko primljen i zbog strucnih sposobnosti i bez ikakve pomoci 'sa strane'.
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#449 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by chuchumbamayumbe »

hipisizik wrote:Siguran sam da ovo cita i neko od mladjih ljudi koji su poceli raditi u telecomu, pa evo ako ima neko da onako iskreno i anonimno kaze kako je upao tamo. Naravno da ne ocekujem da neko prizna stelu, al' jbg nisu valjda svi tamo sta stelom..valjda je neko primljen i zbog strucnih sposobnosti i bez ikakve pomoci 'sa strane'.
Pretpostavljam da ima dosta svijeta, pogotovu mladjeg, koji su se zaposlili na osnovu stipendiranja, bez stele.
User avatar
Edinz
Posts: 375
Joined: 03/11/2008 15:03

#450 Re: BH TELECOM:PRIVATIZACIJA I RODJACKO-LJUBAVNA SISTEMATIZACIJA

Post by Edinz »

Da samo znate kako su se dobijale te stipendije....
Post Reply