BH telecom - cenzura i monopol

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

baschelik

BH telecom - cenzura i monopol

Post by baschelik » 11/01/2012 10:25

Pošto je manje-više BH Telecom-ov forum mrtav, postavljam ovdje pitanje: ako ste već omogućili ljudima da komentiraju putem FB logina vijesti koje postavljate, zašto mičete komentare koji Vama ne pašu? U kakvom dobu i društvu mi to živimo, kad se bojite dobronamjernih i iskrenih komentara od običnih smrtnika a koji ne idu u Vašu korist? Sramotno je da ismijavanje vijesti koju ste postavili na svoj portal, a tiče se "donacije" Elektrodistribucije BH penzionerima sa najnižim primanjima u vidu 2 štedne sijalice (ovo je toliko jadno i žalosno objaviti ikako), koristite ljudske resurse u svojoj monopolističkoj firmi da prati komentare na nebuloze koje objavljujete o našoj jadnoj stvarnosti, te da ih briše ako nisu Vama po volji.

Zaista, sramotni ste do bola, jadnici jedni!

žulijan asanž

Re: BH telecom - cenzura i monopol

Post by žulijan asanž » 11/01/2012 10:29

baschelik wrote:Pošto je manje-više BH Telecom-ov forum mrtav, postavljam ovdje pitanje: ako ste već omogućili ljudima da komentiraju putem FB logina vijesti koje postavljate, zašto mičete komentare koji Vama ne pašu? U kakvom dobu i društvu mi to živimo, kad se bojite dobronamjernih i iskrenih komentara od običnih smrtnika a koji ne idu u Vašu korist? Sramotno je da ismijavanje vijesti koju ste postavili na svoj portal, a tiče se "donacije" Elektrodistribucije BH penzionerima sa najnižim primanjima u vidu 2 štedne sijalice (ovo je toliko jadno i žalosno objaviti ikako), koristite ljudske resurse u svojoj monopolističkoj firmi da prati komentare na nebuloze koje objavljujete o našoj jadnoj stvarnosti, te da ih briše ako nisu Vama po volji.

svaka ti je na mjestu

Halcyon

Post by Halcyon » 11/01/2012 10:35

Telekom nema zvaničnu stranicu na Facebook-u, ono što se tamo nalazi je pravio neko drugi.

Morales

Post by Morales » 11/01/2012 10:35

Reci Him :D Jel ti sad lakse u zivotu? Hvala bogu pa ima mogucnost izbora ako ti ne pase BHT

baschelik

Post by baschelik » 11/01/2012 10:39

Halcyon wrote:Telekom nema zvaničnu stranicu na Facebook-u, ono što se tamo nalazi je pravio neko drugi.
ma nije to, bh telecomom portal daje vijesti i imaš dolje ispod da komentarišeš putem svog FB računa, te se komentari sa tvojim FB računom pojavljuju ispod vijesti....

baschelik

Post by baschelik » 11/01/2012 10:40

Morales wrote:Reci Him :D Jel ti sad lakse u zivotu? Hvala bogu pa ima mogucnost izbora ako ti ne pase BHT
zvučiš mi kao jedan od onih koji podupire cenzuru? šta ćeš onda ovdje i komentarišeš?

*mima*

Post by *mima* » 11/01/2012 10:41

a dje to i sta pise......daj da vidimo

Halcyon

Post by Halcyon » 11/01/2012 10:42

baschelik wrote:
Halcyon wrote:Telekom nema zvaničnu stranicu na Facebook-u, ono što se tamo nalazi je pravio neko drugi.
ma nije to, bh telecomom portal daje vijesti i imaš dolje ispod da komentarišeš putem svog FB računa, te se komentari sa tvojim FB računom pojavljuju ispod vijesti....
Aha, izvini, do mene je. Nisam ni znao da to kod njih ima. :D

alcho

Post by alcho » 11/01/2012 10:43

baschelik wrote:
Morales wrote:Reci Him :D Jel ti sad lakse u zivotu? Hvala bogu pa ima mogucnost izbora ako ti ne pase BHT
zvučiš mi kao jedan od onih koji podupire cenzuru? šta ćeš onda ovdje i komentarišeš?
Zvucis mi kao jedan od onih koji ne daju drugima pravo da kazu sta misle. Sta ces onda ovdje na forumu?

Cossack
Has thanked: 9 times
Been thanked: 4 times

Post by Cossack » 11/01/2012 10:45

baschelik wrote:Pošto je manje-više BH Telecom-ov forum mrtav, postavljam ovdje pitanje: ako ste već omogućili ljudima da komentiraju putem FB logina vijesti koje postavljate, zašto mičete komentare koji Vama ne pašu? U kakvom dobu i društvu mi to živimo, kad se bojite dobronamjernih i iskrenih komentara od običnih smrtnika a koji ne idu u Vašu korist? Sramotno je da ismijavanje vijesti koju ste postavili na svoj portal, a tiče se "donacije" Elektrodistribucije BH penzionerima sa najnižim primanjima u vidu 2 štedne sijalice (ovo je toliko jadno i žalosno objaviti ikako), koristite ljudske resurse u svojoj monopolističkoj firmi da prati komentare na nebuloze koje objavljujete o našoj jadnoj stvarnosti, te da ih briše ako nisu Vama po volji.

Ti se maksuz logirao da ovo napises? :-) Suknuo si im ga toliko da jos danas mijenjam operatera! :lol:

baschelik

Post by baschelik » 11/01/2012 10:45

*mima* wrote:a dje to i sta pise......daj da vidimo
http://www.newsarea.com.ba/newsarea_vij ... facc7.html

evo, ova vijest me je krajnje iživcirala i jučer sam barem 5 komentara ostavio, brisali su svaki nakon pola sata-sat od postanja i evo sad je opet čisto.....

baschelik

Post by baschelik » 11/01/2012 10:48

alcho wrote:
baschelik wrote:
Zvucis mi kao jedan od onih koji ne daju drugima pravo da kazu sta misle. Sta ces onda ovdje na forumu?
kako ne daju, to si ti pogrešno shvatio....ali ti meni zvučiš kao da je to OK, mislim cenzura....znači oni daju pravo da komentarišem, sve dok njima odgovara šta piše, a ono što ne paše, brišu :?

*mima*

Post by *mima* » 11/01/2012 10:49

baschelik wrote:
*mima* wrote:a dje to i sta pise......daj da vidimo
http://www.newsarea.com.ba/newsarea_vij ... facc7.html

evo, ova vijest me je krajnje iživcirala i jučer sam barem 5 komentara ostavio, brisali su svaki nakon pola sata-sat od postanja i evo sad je opet čisto.....

ne kontam......zasto te ova vijest izivcirala?

alcho

Post by alcho » 11/01/2012 10:52

baschelik wrote: kako ne daju, to si ti pogrešno shvatio....ali ti meni zvučiš kao da je to OK, mislim cenzura....znači oni daju pravo da komentarišem, sve dok njima odgovara šta piše, a ono što ne paše, brišu :?
Ma tebi sve nesto zvuci...nego i ti mozes napraviti svoj forum ili stranicu pa pisati sta zelis, komentarisati sta zelis i brisati tudje komentare koji ti ne odgovaraju. I niko ti nema sta prigovoriti jer je forum TVOJ. Shvatas?

baschelik

Post by baschelik » 11/01/2012 10:53

donacija ED BH u vidu 2 sijalice najugroženijim penzionerima :-) tebi to nije nimalo smiješno/tragikomično? apsolutno nije nikakva vijest čime bi se iko trebao dičiti?

baschelik

Post by baschelik » 11/01/2012 10:54

alcho wrote:
baschelik wrote: kako ne daju, to si ti pogrešno shvatio....ali ti meni zvučiš kao da je to OK, mislim cenzura....znači oni daju pravo da komentarišem, sve dok njima odgovara šta piše, a ono što ne paše, brišu :?
Ma tebi sve nesto zvuci...nego i ti mozes napraviti svoj forum ili stranicu pa pisati sta zelis, komentarisati sta zelis i brisati tudje komentare koji ti ne odgovaraju. I niko ti nema sta prigovoriti jer je forum TVOJ. Shvatas?
pa da, zato sam i napisao MONOPOLISTI, ugnjetavači slobodne misli, itd, itd....kako god voliš zvati svoga poslodavca....

*mima*

Post by *mima* » 11/01/2012 10:55

baschelik wrote:donacija ED BH u vidu 2 sijalice najugroženijim penzionerima :-) tebi to nije nimalo smiješno/tragikomično? apsolutno nije nikakva vijest čime bi se iko trebao dičiti?

jes u pravu si........evo idem i ja da se sekiram......

*mima*

Post by *mima* » 11/01/2012 10:56

baschelik wrote: pa da, zato sam i napisao MONOPOLISTI, ugnjetavači slobodne misli, itd, itd....kako god voliš zvati svoga poslodavca....

jel to nisi mogo da se zaposlis u EP?

roki

Post by roki » 11/01/2012 10:57

cujem da su poceli naplacivati vbox uslugu.znaci kada vam dode poruka putam mms-a naplate vam,a bilo besplatno :D

baschelik

Post by baschelik » 11/01/2012 10:58

*mima* wrote:
baschelik wrote:donacija ED BH u vidu 2 sijalice najugroženijim penzionerima :-) tebi to nije nimalo smiješno/tragikomično? apsolutno nije nikakva vijest čime bi se iko trebao dičiti?

jes u pravu si........evo idem i ja da se sekiram......
ne, izvini, u pravu si, idem i ja se zavući u svoj mali svijet, gdje me nikakve nepravde, cenzure i sve ono loše po nekakvo društvo u kojem i sam živim ne zanimaju/nema potrebe da reagujem, ali idem ismijavati nekog ko o tome ima šta reći i poručiti mu da ide protiv vjetrenjača.....

baschelik

Post by baschelik » 11/01/2012 11:00

*mima* wrote:
baschelik wrote: pa da, zato sam i napisao MONOPOLISTI, ugnjetavači slobodne misli, itd, itd....kako god voliš zvati svoga poslodavca....

jel to nisi mogo da se zaposlis u EP?
pa nisam ni probao, pošto mi nikakav rodjak ne radi u njemu, pa nije mogao pogurati ;)

*mima*

Post by *mima* » 11/01/2012 11:02

radi cega se ljudi nerviraju i jos i teme ostavljaju........ja to inace ne kontam......otvorim temu i pitam dje ima kupit gume za gaca........

baschelik

Post by baschelik » 11/01/2012 11:04

*mima* wrote:radi cega se ljudi nerviraju i jos i teme ostavljaju........ja to inace ne kontam......otvorim temu i pitam dje ima kupit gume za gaca........
pa nismo svi isti, tebe brinu gume, mene cenzura.....

visocicaguy

Post by visocicaguy » 11/01/2012 11:06

zamisli izbrisu mu thread na sa-x :D

Bodkin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Post by Bodkin » 11/01/2012 11:13

roki wrote:cujem da su poceli naplacivati vbox uslugu.znaci kada vam dode poruka putam mms-a naplate vam,a bilo besplatno :D
ostavljanje glasovne poruke naplacuju?

Post Reply