BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
spree
Posts: 7878
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#25826 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by spree »

Neka masala i čete se raduju uspehu reprezentacije BiH. Progres :mrgreen:
Vitoo
Posts: 784
Joined: 10/08/2018 00:58

#25827 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Vitoo »

Poziv ovome = pisaj tribine..navijace :( :bih:




Ima li pravo ovaj Emir iz Dinama igrati za BIH...bio je prije u nekim kombinacijama za Austr. Ne znam jeli imao offc.debi :?
Moze momak igrati desnog beka i stopera a nije ni star
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#25828 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by AmiĐa_Idriz »

Nadam se da će Memišević napokon učetiti u repku nauštrb njega :bih:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#25829 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Xavier1 »

Vitoo wrote:Poziv ovome = pisaj tribine..navijace :( :bih:




Ima li pravo ovaj Emir iz Dinama igrati za BIH...bio je prije u nekim kombinacijama za Austr. Ne znam jeli imao offc.debi :?
Moze momak igrati desnog beka i stopera a nije ni star
Ima samo Austrijsko drzavljanstvo.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#25830 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Xavier1 »

AmiĐa_Idriz wrote:Nadam se da će Memišević napokon učetiti u repku nauštrb njega :bih:
Nije momak dobio pravu priliku da se pokaze. Odigrao lose, ali kao desni bek. I nikada vise nije pozivan.
Crvena Tifoza
Posts: 10591
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#25831 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Crvena Tifoza »

Šta ćemo ako selektor ipak pozove igrača sa brojem 6? :D
Svi se oglasiše osim kapitena i selektora. :D
User avatar
Point.
Posts: 27754
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#25832 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Point. »

Crvena Tifoza wrote:Šta ćemo ako selektor ipak pozove igrača sa brojem 6? :D
Svi se oglasiše osim kapitena i selektora. :D
Selektor je trenutno out a Kapiten ne želi da se uvrijedi cimer Kolarov.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#25833 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Grean »

Crvena Tifoza wrote:Šta ćemo ako selektor ipak pozove igrača sa brojem 6? :D
Svi se oglasiše osim kapitena i selektora. :D
Bit ce interesantno vidjeti jesu li toliko poludili da zovu igraca kojem bi tribine Zenice i Sarajeva zvizdale vise nego bilo kojem protivnickom igracu....bar se nadam da je tako i da se necemo (opet) jeftino prodati.

I ovo njegovo, zive tri naroda, kao on ima pravo na reprezentaciju kao i mi. Simunic je imao isto pa ostade kuci. Problem je sto su Srbi su ubijedjeni a nazalost i UEFA da ustasa i cetnik nisu isto.

Tome su krive i Hrvatska i Bosna, premalo se radi na tome.

Kako god, reprezentacija nema sansu na domacim utakmicama sa njim u ekipi. Mozda ako presele u Banjaluku.
User avatar
Point.
Posts: 27754
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#25834 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Point. »

Sven Göran Eriksson je onomad odjebao Beppe Signoria iz Lazija jer mu je remetio ekipu, iako je bio glavna zvijezda tima. Deschamps isto uradio sa Benzemom. Ima još primjera. Ognjen remeti ekipu, u to nema sumnje i biće tako dok god bude igrao. Gore dvojica pomemuta igrača su bili mnogo važnije karike svojih ekipa pa su odstranjeni zarad dobrobit kolektiva. Nadam se da će Robi uraditi isto, inače Houston we'll have a problem.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#25835 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Muhamed Đakmić »

Ma šta mi mislili i govorili, a ja mislim da smo rekli sve što je bilo za shodno da se kaže, ovaj problem može imati i drugu stranu.

Veliki bi problem bio ako su igrači na strani Vranješa, ili bar dio njih. Ne da su na njegovoj strani, nego da ne pridaju prevelik značaj Đujićevoj tetovaži. Onda bismo bili na gubitku kako god okreneš.

Mada iskreno sumnjam da je to slučaj, ali naš fudbal i naša zemlja su me dosad uvjerili da su sve mogućnosti otvorene :D
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#25836 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Grean »

Reprezentacija, Sarajevo i fudbal su mi bitni, dvije najbitnije stvari mimo onog svakodnevnog zivota, pored knjige najveca zanimacija ali nisu ipak toliko bitni.

Ako je cijena da se sve raspadne ali da se stavi crvena linija do koje se moze ici pa neka onda i ide u materinu. Zrtve II svjetskog, ovog zadnjeg ili bilo kojeg rata su bitnije od toga. Odnos spram tih zrtava je nas odnos prema sebi samim.

Ako je danas prihvacen Djujic onda u nekoj novoj generaciji ide Mladic, Praljak, Caco. Nema tog prvenstva koje je vrijedno toga.

Imaju i ti gradonacelnici, nije samo NFSBiH. Ako Mustafa Busuldzic nije primjeren lik, sto i nije i to samo zbog izgovorenog, znaci verbalnog delikta onda bi i neko ko je istetovirao krvnika tvog naroda ili bilo kojeg naroda i iz bilo kojeg rata morao biti persona non grata u ovom gradu. Ako ne moze pjevati Tompson zasto bi igrao Vranjes.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#25838 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Nadzorna_ploca »

Muhamed Đakmić wrote:Ma šta mi mislili i govorili, a ja mislim da smo rekli sve što je bilo za shodno da se kaže, ovaj problem može imati i drugu stranu.

Veliki bi problem bio ako su igrači na strani Vranješa, ili bar dio njih. Ne da su na njegovoj strani, nego da ne pridaju prevelik značaj Đujićevoj tetovaži. Onda bismo bili na gubitku kako god okreneš.

Mada iskreno sumnjam da je to slučaj, ali naš fudbal i naša zemlja su me dosad uvjerili da su sve mogućnosti otvorene :D
Neka odjebu brate i oni sa njim. Ha ja. :mrgreen:
palermo
Posts: 22338
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#25839 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by palermo »

Muhamed Đakmić wrote:
Veliki bi problem bio ako su igrači na strani Vranješa, ili bar dio njih. Ne da su na njegovoj strani, nego da ne pridaju prevelik značaj Đujićevoj tetovaži. Onda bismo bili na gubitku kako god okreneš.
Pitanje grupne dinamike unutar jednog tima, međusobnih odnosa, strukture i pozicioniranja svakog ponaosoba, i na kraju i neke međusobne uklopivostti je jedan vrlo složen proces. Teško je doći do onoga što zovemo zajedništvo, a vrlo lako ga je poremetiti.Uostalom, zar nam i Brazil 2014 to nije pokazao. Na kraju, bez obzira na to što me neki mogu pogrešno shvatiti,moram i ovo napisati, mi zaista ne znamo kakav je Vranješ čovjek, U onim svakodnevni, intepersonalnim odnosima. Ja se moram pozvati na ratni period, i primiejtiti da su neki od najglasnijih prijeratnih nacionalističkih bukača se u ratu prometnule u osobe koje su pokatkad i sebe doodile u opasnost da bi drugom pomogle, a neki od onih koji su vikali dole nacionalizam odjednom postali izvršiteljji najgorih zločina (barem sam ja imao takvih iskustava). Doduše, ono što sigurno znamo o Vranješu je da je glup i egzibicionista.

To je jedan aspekt problema, drugi, čini mi se mnogo opasniji je stvaranje atmosfere linča u kojoj svatko ko javno ne pljune na Vranješa. ne samo da nije patriota nego se svrstava na stranu mraka i zla. Džeko se sve više i više proziva, samo se čeka prvi koji će javno u medijima baciti kamen i ponovit će se hajka iz 2014 na Edina. i da ne bude da sam ja bolji od drugih i ja sam ovo na ovom forumu napisao

I još nepšto, ako je on stavrno tetovirao popa Đujića i sa tom tetovažom igrao u dersu reprezentacioje BiH, onda na odgovornost treba pozvati i prozvati i sve reprezentativce BiH, na čelu sa kapitenom Edinom Džekom zbog toga što nisu reagovali.

Naknadna pamet mi kaže da ovo što sam ja napisao i nije baš nešto.
I da se razumijemo, tetovaža ratnog zločinca popa Đujića mora da eliminiše Vranješa iz reprezentacije, ali se to treba uraditi na način da to ne ostavi posljedice na reprezentaciju. Jer ukoliko ostavi posljedice,onda je šteta nemjerljiva.Nažalost mi u sportu, a rekao bih i šire, nemamo ekvivalent fudbalskoj reprezentaciji u kontekstu promocije ove zemlje.

Najbolje i najelegantnije rješenje je ne pozvati Vranješa na slijedeća okupljanja i čini mi se da je Prosinečki od ključnog značaja. Al da li on uopšte želi biti od ključnog značaja u ovakvom slučaju
User avatar
phillie
Posts: 9356
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#25840 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by phillie »

Mene ne bi cudilo da se debil pojavi na okupljanju cak i ako ne dobije poziv. :D da onda bude kompletan show.
Vitoo
Posts: 784
Joined: 10/08/2018 00:58

#25841 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Vitoo »

Neka Seo baci tato Nasera Orica ili Dudakovic Atifa :bih:
User avatar
Laertes
Posts: 4252
Joined: 08/01/2015 18:25

#25842 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Laertes »

Vitoo wrote:Neka Seo baci tato Nasera Orica ili Dudakovic Atifa :bih:
Mušan Topalović Caco :skoljka: :mrgreen:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#25844 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Xavier1 »

Ja i zaboravio na ovog. :lol:
Vitoo
Posts: 784
Joined: 10/08/2018 00:58

#25846 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Vitoo »

Xavier1 wrote:
Ja i zaboravio na ovog. :lol:

Naslovi bh portala....
Utorak potpis, navijaci Intera na koljenima.
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#25848 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by cyprus »

Sušić je izgleda najbolji igrač Venla ove sezone... Osmi su na tabli, sasvim solidno...

Drago mi je da se iščupo iz krize :thumbup:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#25849 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Nadzorna_ploca »

Hjoj ko je ono jedne godine govorio da bi taj Venlo bio treci u nasoj ligi :lol:
User avatar
vicious
Posts: 6862
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#25850 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by vicious »

Bičo autogol protiv Wolfsburga :run:
Post Reply