BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
luckylaka
Posts: 22518
Joined: 15/01/2010 06:28

#24826 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by luckylaka »

cyprus wrote:
luckylaka wrote:
cyprus wrote:Ja vjerujem... Da se na glavu nasadiš, iz Azerbejdžana se ne ide dalje od Turske ili istočne Evrope...
Ne ide Seha iz Azrbejdzana nego iz lige prvaka i izabrao Tursku.Jel do njega,menadjera ili para
Džaba... Azerbejdžan je Azerbejdžan... Sumnjam ja da bi on izabrao Tursku da je imao nekih boljih ponuda...
Ima i ta svoje.Izgleda da je cekao samo prvu priliku da se ispari premda je ova njegove ekipa Barselona za ove turke.Al ako ode da mu je sa srecom.Hoce li Zeljo ista usicariti
Bazinga1234
Posts: 7624
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#24827 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Bazinga1234 »

luckylaka wrote:Hoce li Zeljo ista usicariti
Nece nista jer mu ugovor istice.
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24828 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Logovan »

Čuj ide u Erzurjdjeorfjvmsmspor, spor nekakav uglavnom. :oops: Strašan bi to bio transfer obzirom kad vidiš koliko su ga pojedinci nahvalili. :oops:
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#24829 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by last mohicans »

Baš šteta ako se ovo ispostavi tačnim. Izgleda da mu je i menadzer slab, pa u izlogu Lige prvaka je bio, jbt.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#24830 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Muhamed Đakmić »

last mohicans wrote:Baš šteta ako se ovo ispostavi tačnim. Izgleda da mu je i menadzer slab, pa u izlogu Lige prvaka je bio, jbt.
Pa svi mu klijenti u Turskoj igraju, ne moze Viscu dalje da lansira.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#24831 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by last mohicans »

Znači isti menadzer. Potcjenjuje raja ulogu menadzera u transferima igrača, a u ovom slučaju se to najbolje vidi. Mamic bi ga tuhno u Premiership.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#24832 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Nadzorna_ploca »

Ja ba, u Liverpool beli.
Bazinga1234
Posts: 7624
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#24833 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Bazinga1234 »

Kakva je ovo glupost za Cimirota? :-) :-)

https://sportsport.ba/fudbal/gojko-cimi ... bom/279699

ako predje u saudijsku arabiju, moze komotno zaboraviti na reprezentaciju.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#24834 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Muhamed Đakmić »

Bazinga1234 wrote:Kakva je ovo glupost za Cimirota? :-) :-)

https://sportsport.ba/fudbal/gojko-cimi ... bom/279699

ako predje u saudijsku arabiju, moze komotno zaboraviti na reprezentaciju.
Rob menadžera.

https://www.fokus.ba/sport/fudbal/u-tuz ... u/1081593/
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8518
Joined: 11/02/2009 15:21

#24835 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Ajatolah_ »

Svašta, sa 25 godina završiti u Al-Aliju...
Bazinga1234
Posts: 7624
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#24836 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Bazinga1234 »

Muhamed Đakmić wrote:
Rob menadžera.

https://www.fokus.ba/sport/fudbal/u-tuz ... u/1081593/
Bar cete vi i Leotar nesto zaradit...
SSemir
Posts: 4580
Joined: 26/02/2009 08:42

#24837 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by SSemir »

Sudbina miroslava stevanovica
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#24838 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Muhamed Đakmić »

Nećemo mi ništa zaraditi, ja vjerujem da nije klub uzeo gotovo ništa ni od ranijih transfera.

Duga je ovo priča o ovom menadžerskom klanu, ovo na fokusu je samo djelić. Srbi, Portugalci i Grci haraju, očito ni mi nismo imuni, s tim da se pomjera naše igrače kako je kome volja. Kakve se pare prebijaju i peru i u čije ime Bog sami zna.

Recimo da je Cimirotov trener u Standardu Ricardo Sa Pinto radio u Crvenoj zvezdi i da je sarađivao sa nekoliko sumnjivih menadžera, i on je radio u Saudijskoj Arabiji i napustio je Standard na kraju prošle sezone. Učestvovao je u nekim čudnim transferima.

Čudan je i transfer Mihojevića iz Sarajeva u PAOK i brzina kojom je sve urađeno, kao da se i tu prebijao neki dug. Mihojević je bukvalno otet pred sami početak proljeća, pričalo se o tome da je PAOK aktivirao nekakvu njegovu odštetnu klauzulu a onda nije dobio ni minute skoro cijelu polusezonu. Igrao nešto malo na kraju, kad je uopšte i ušao među 18 igrača.

Nije bio povrijeđen iako su i na taj način pravdali njegovo neigranje, jer je u tom periodu odigrao dvije utakmice za mladu reprezentacije bez ikakvih naznaka povrede.
Bazinga1234
Posts: 7624
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#24839 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Bazinga1234 »

Muhamed Đakmić wrote:Nećemo mi ništa zaraditi, ja vjerujem da nije klub uzeo gotovo ništa ni od ranijih transfera.

Duga je ovo priča o ovom menadžerskom klanu, ovo na fokusu je samo djelić. Srbi, Portugalci i Grci haraju, očito ni mi nismo imuni, s tim da se pomjera naše igrače kako je kome volja. Kakve se pare prebijaju i peru i u čije ime Bog sami zna.

Recimo da je Cimirotov trener u Standardu Ricardo Sa Pinto radio u Crvenoj zvezdi i da je sarađivao sa nekoliko sumnjivih menadžera, i on je radio u Saudijskoj Arabiji i napustio je Standard na kraju prošle sezone. Učestvovao je u nekim čudnim transferima.

Čudan je i transfer Mihojevića iz Sarajeva u PAOK i brzina kojom je sve urađeno, kao da se i tu prebijao neki dug. Mihojević je bukvalno otet pred sami početak proljeća, pričalo se o tome da je PAOK aktivirao nekakvu njegovu odštetnu klauzulu a onda nije dobio ni minute skoro cijelu polusezonu. Igrao nešto malo na kraju, kad je uopšte i ušao među 18 igrača.

Nije bio povrijeđen iako su i na taj način pravdali njegovo neigranje, jer je u tom periodu odigrao dvije utakmice za mladu reprezentacije bez ikakvih naznaka povrede.
Mislio sam na fond solidarnosti, morate nesto dobit i vi i leotar valjda.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#24840 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Muhamed Đakmić »

Haha, pa to su nikakve pare :D Uostalom, sve zavisi od toga kako će biti prikazan transfer. Svjesno će mu spuštati cijenu ovi Arapi, to je sigurno.
Bazinga1234
Posts: 7624
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#24841 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Bazinga1234 »

Stjepan Loncar zvanicno prelazi iz Sirokog u Rijeku.
Robert je rekao da racuna na ovog momka.
User avatar
Point.
Posts: 27797
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#24842 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Point. »

Gojku izgleda ozbiljan fudbal nije u prvom planu čim ode u pm da igra samo radi love. S time je pokazao kakav je karakter i vjerovatno je sam sebe ispisao iz reprezentacije. Bolje dati šansu Kruniću iz Empolija i Prciću iz Rena, ljudi makar igraju ozbiljan fudbal.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#24843 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by cyprus »

Sranje je ovo, ali mislim da ne mora značiti da ga treba zaboraviti što se tiče ereprezentacije... U Saudijskoj Arabiji i drugim azijskim ligama igra sve više evropskih igrača (dobro, to nije novina), ali je noviji trend da tamo ide i sve više igrača koji nisu veterani i koji su uz to reprezentativci... Al Ahli je solidan klub, tako da Cimi vjerovatno ostaje u reprezentaciji...

Ali šteta jebemu... Nema tamo pravog progresa...
User avatar
studeni76
Posts: 5422
Joined: 03/06/2009 14:12

#24844 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by studeni76 »

cyprus wrote:Sranje je ovo, ali mislim da ne mora značiti da ga treba zaboraviti što se tiče ereprezentacije... U Saudijskoj Arabiji i drugim azijskim ligama igra sve više evropskih igrača (dobro, to nije novina), ali je noviji trend da tamo ide i sve više igrača koji nisu veterani i koji su uz to reprezentativci... Al Ahli je solidan klub, tako da Cimi vjerovatno ostaje u reprezentaciji...

Ali šteta jebemu... Nema tamo pravog progresa...
Jel te ba stid? Kao pravi politicar, sve se relativizira :-) :run:
Cuj to, u S.Arabiji igra sve vise reprezentativaca! Kojih ba, gdje?
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#24845 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Muhamed Đakmić »

Ja ga nikad više u reprezentaciju ne bih zovnuo, ali ove priče da je debil jer je otišao za parama su mi smiješne, jer on te pare vjerovatno neće ni vidjeti.

Izgleda nisu pojedinci svjesni s kakvom on mafijom radi (normalno sam je kriv), njemu je donesen ugovor i rečeno mu je potpiši, nije imao opciju da kaže neću :D
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#24846 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by cyprus »

studeni76 wrote:
cyprus wrote:Sranje je ovo, ali mislim da ne mora značiti da ga treba zaboraviti što se tiče ereprezentacije... U Saudijskoj Arabiji i drugim azijskim ligama igra sve više evropskih igrača (dobro, to nije novina), ali je noviji trend da tamo ide i sve više igrača koji nisu veterani i koji su uz to reprezentativci... Al Ahli je solidan klub, tako da Cimi vjerovatno ostaje u reprezentaciji...

Ali šteta jebemu... Nema tamo pravog progresa...
Jel te ba stid? Kao pravi politicar, sve se relativizira :-) :run:
Cuj to, u S.Arabiji igra sve vise reprezentativaca! Kojih ba, gdje?
Šta ti bi ba? :D

Al Ahli ima deset igrača sad na svjetskom pa ti vidi :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24847 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Logovan »

E moj Gojko, jebo ovakav potez iskreno. Fol da se obezbijedi egzistencija i slične gluposti. :-)

Ispisao se iz reprezentacije. Traži zamjenu.
User avatar
Point.
Posts: 27797
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#24848 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Point. »

Otići iz sređene države poput Belgije i dobrog kluba kao što je Standard u diktaturu gdje ti debeli prinčevi i razni masni šeikovi dišu za vratom i u ligu koja je kurac veliki od ovce može samo blentava osoba. Nije baš sad da je u Paoku i Standardu igrao za porciju ćevapa.

Ako je istina da je potpisao ugovor bez znanja Belgijanaca onda je jebo ježa. Kakav kloc.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#24849 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Muhamed Đakmić »

Point. wrote:Otići iz sređene države poput Belgije i dobrog kluba kao što je Standard u diktaturu gdje ti debeli prinčevi i razni masni šeikovi dišu za vratom i u ligu koja je kurac veliki od ovce može samo blentava osoba. Nije baš sad da je u Paoku i Standardu igrao za porciju ćevapa.

Ako je istina da je potpisao ugovor bez znanja Belgijanaca onda je jebo ježa. Kakav kloc.
Majstore ba, dođe ti frajer s pištoljem na čelo i kaže ti da se kupiš i da od sutra igraš za novi klub :D Kakvo crno biranje i blentava osoba.

Blentav je bio onda kad je dozvolio da ga ovi poklope, sad je kasno za kukanje.
User avatar
Point.
Posts: 27797
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#24850 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Point. »

Muhamed Đakmić wrote:
Point. wrote:Otići iz sređene države poput Belgije i dobrog kluba kao što je Standard u diktaturu gdje ti debeli prinčevi i razni masni šeikovi dišu za vratom i u ligu koja je kurac veliki od ovce može samo blentava osoba. Nije baš sad da je u Paoku i Standardu igrao za porciju ćevapa.

Ako je istina da je potpisao ugovor bez znanja Belgijanaca onda je jebo ježa. Kakav kloc.
Majstore ba, dođe ti frajer s pištoljem na čelo i kaže ti da se kupiš i da od sutra igraš za novi klub :D Kakvo crno biranje i blentava osoba.

Blentav je bio onda kad je dozvolio da ga ovi poklope, sad je kasno za kukanje.
Kolega, o čemu ti? Nije crnac koji bere pamuk 1824 godine u Arkansasu da ga tako lako šaltaju.
Post Reply