BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40852
Joined: 29/06/2011 23:39

#27526 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by dječak sa šibicama »

Ali si i dalje subjektivan, nikada neces reci da je Seo smrad ili Spahic ili svi oni koji su nogomet naucili negdje u Svicarskoj ili Austriji, odgajani novcima i strucnjacima tih zemalja, a onda izaberu BiH kao svoju reprezentaciju.

Smradovi cu svicarcima i austrijancima, logicno. Dakle, subjektivni dojam.

Zato i kazem vi, svi koji pljuckate igrace koji odluce obuci dres Srbije ili Hrvatske, a radujete se kad Seo obuce dres BiH iako sa istom nema nikakve veze osim nacionalnosti.

Sto je ok, navijacke strasti, ali nazovimo ih i pravim imenom :D
User avatar
konektovan
Posts: 40657
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#27527 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by konektovan »

Point. wrote: 09/03/2024 11:20
dječak sa šibicama wrote: 08/03/2024 23:25
_BataZiv_0809 wrote: 08/03/2024 20:57 https://www.klix.ba/sport/sucic-prvi-put-o-promjeni-reprezentacije-hvala-svima-u-bih-na-razumijevanju/240308148

Eto zasto ne mogu i necu nikad navijati za Hrvatsku.
Pri tome 100% podrzavam ovog momka.
Osjecas da ti je Hrvatska domovina, ma samo naprijed momcino, nema ljubavi na silu.
Ali da ostavlja gorak ukus, ostavlja.
I tako svih ovih 20 i kusur godina unazad gdje im je bar trecina rostera porijeklom iz BiH.

A i prvi gol na svjetskim prvenstvima je za njih postigao covjek koji se vodio kao bh igrac kad se drzava i reprezentacija raspadale :D

Jelde da je igrao za SFRJ repku onomad kad su se Slovenci i Hrvati vec povukli :?
Kakve veze ima odakle je igrac porijeklom, u Hrvatskoj momcadi trenutno nema nijednog igraca koji ikakve veze ima sa bh nogometom.

Sucic je prvi.

Nesto se ne bunite kad Seo sandzaklija iz Njemacke ili Spaha iz Dubrovnika obuku BiH dres :kiss:
Mi, vi, momčad. :-)

Sjećam se da si jednom popio ban jer si napisao nešto u stilu vi jedino dobri u sjedećoj odbojci kada si se iznervirao. Takvi a i ovi kao ovaj Petar prelivoda dva lica iste medalje.
Ne moze on sakriti svoj smrad....dzaba urbana gracka raja, kad smrdi fasizam.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40852
Joined: 29/06/2011 23:39

#27528 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by dječak sa šibicama »

Uostalom, zasto bi Sucic predstavljao navijace koji ce mu psovati ustasku majku jer "nije stavio ruku na srce dok ide himna" dok isti ti sa tribine "postuju himnu" tako sto pjevaju neku drugu pjesmu :D
User avatar
Point.
Posts: 27801
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#27529 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Point. »

1. Kome su to navijači psovali ustašku majku? Toniju? Topiću? Barbarezu? Damjanoviću?

2. Nije neka druga pjesma, nego prva himna nezavisne BiH.

3. Kad već spominješ Sea i Spahića, i jednom i drugom je jedan od roditelja iz BiH, tačnije Čapljine i Gacka. Što nije ista stvar sa ovim što je Bata nabrojao koji sa Hrvatskom imaju veze kao i ja i ti, tj ljetovanja na Jadranu.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66232
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#27530 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by _BataZiv_0809 »

Point. wrote: 09/03/2024 11:20
Mi, vi, momčad. :-)

Sjećam se da si jednom popio ban jer si napisao nešto u stilu vi jedino dobri u sjedećoj odbojci kada si se iznervirao. Takvi a i ovi kao ovaj Petar prelivoda dva lica iste medalje.
Ne vjerujem da bi djecak tako nesto napisao.
User avatar
deer_hunter
Posts: 1012
Joined: 28/09/2012 15:46

#27531 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by deer_hunter »

Point. wrote: 09/03/2024 13:09 1. Kome su to navijači psovali ustašku majku? Toniju? Topiću? Barbarezu? Damjanoviću?

2. Nije neka druga pjesma, nego prva himna nezavisne BiH.

3. Kad već spominješ Sea i Spahića, i jednom i drugom je jedan od roditelja iz BiH, tačnije Čapljine i Gacka. Što nije ista stvar sa ovim što je Bata nabrojao koji sa Hrvatskom imaju veze kao i ja i ti, tj ljetovanja na Jadranu.
Stvarno?? Imas li ti hrvatske papire, drzavljanstvo, putovnicu?? Ako nemas onda oni imaju puno vise veze s Hrvatskom od tebe koji samo ljetujes na Jadranu. Svidjalo se tebi ili ne oni, kao hrvatski drzavljani, imaju puno pravo da igraju za Hrvatsku.
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#27532 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by luckylaka »

Ivan Sesar objasnio
Bit ću ti sto posto iskren. Ja dolazim iz sredine gdje živi sto posto katolika. To je moj identitet, moj odgoj. Ja Hrvatsku volim, ali ja svim svojim srcem volim Bosnu i Hercegovinu. Igrao sam za sve selekcije Bosne i Hercegovine, od prvog do zadnjeg dana. Kad se sjetim toga ja sam sretan. Znaš koliko me boli da ne kažem šta, što sam ja iz sredine "gdje nije dobro" da to kažem, znaš koliko mene to boli briga", rekao je.


Govorio je Sesar i o mnogim drugim stvarima iz svoje karijere, a nekoliko puta je istakao koliko voli Bosnu i Hercegovinu.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66232
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#27533 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by _BataZiv_0809 »

luckylaka wrote: 09/03/2024 14:19 Ivan Sesar objasnio
Bit ću ti sto posto iskren. Ja dolazim iz sredine gdje živi sto posto katolika. To je moj identitet, moj odgoj. Ja Hrvatsku volim, ali ja svim svojim srcem volim Bosnu i Hercegovinu. Igrao sam za sve selekcije Bosne i Hercegovine, od prvog do zadnjeg dana. Kad se sjetim toga ja sam sretan. Znaš koliko me boli da ne kažem šta, što sam ja iz sredine "gdje nije dobro" da to kažem, znaš koliko mene to boli briga", rekao je.


Govorio je Sesar i o mnogim drugim stvarima iz svoje karijere, a nekoliko puta je istakao koliko voli Bosnu i Hercegovinu.
Gospodin
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#27534 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by luckylaka »

_BataZiv_0809 wrote: 09/03/2024 15:07
luckylaka wrote: 09/03/2024 14:19 Ivan Sesar objasnio
Bit ću ti sto posto iskren. Ja dolazim iz sredine gdje živi sto posto katolika. To je moj identitet, moj odgoj. Ja Hrvatsku volim, ali ja svim svojim srcem volim Bosnu i Hercegovinu. Igrao sam za sve selekcije Bosne i Hercegovine, od prvog do zadnjeg dana. Kad se sjetim toga ja sam sretan. Znaš koliko me boli da ne kažem šta, što sam ja iz sredine "gdje nije dobro" da to kažem, znaš koliko mene to boli briga", rekao je.


Govorio je Sesar i o mnogim drugim stvarima iz svoje karijere, a nekoliko puta je istakao koliko voli Bosnu i Hercegovinu.
Gospodin
Ima ih jos ali ih novinari ignorisu...Marko Topic,Vlatko Glavas ljudine
User avatar
Point.
Posts: 27801
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#27535 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Point. »

deer_hunter wrote: 09/03/2024 14:13
Point. wrote: 09/03/2024 13:09 1. Kome su to navijači psovali ustašku majku? Toniju? Topiću? Barbarezu? Damjanoviću?

2. Nije neka druga pjesma, nego prva himna nezavisne BiH.

3. Kad već spominješ Sea i Spahića, i jednom i drugom je jedan od roditelja iz BiH, tačnije Čapljine i Gacka. Što nije ista stvar sa ovim što je Bata nabrojao koji sa Hrvatskom imaju veze kao i ja i ti, tj ljetovanja na Jadranu.
Stvarno?? Imas li ti hrvatske papire, drzavljanstvo, putovnicu?? Ako nemas onda oni imaju puno vise veze s Hrvatskom od tebe koji samo ljetujes na Jadranu. Svidjalo se tebi ili ne oni, kao hrvatski drzavljani, imaju puno pravo da igraju za Hrvatsku.
Imaj zato što su Hrvati. Druge poveznice sa Hrvatskom kao državom sumnjam da imaju.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40852
Joined: 29/06/2011 23:39

#27536 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by dječak sa šibicama »

Sesar nikada nije bio dovoljno kvalitetan za Hrvatsku odnosno nije dobio poziv, pa nikada necemo znati kako bi reagovao.

Uz patriotske razloge, nastupanje za Hrvatsku nosi i odredjene benefite za karijeru. Danas a u buducnosti ce biti jos vise, ovakvih kao Huseinbasic ili Sosa, koji vagaju ponude za neku skroz lijevu reprezentaciju a koja se zove Njemacka. Sto u jednu ruku i podrzavam, bori se brate za svoju egzistenciju a ideale ostavi za budale.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66232
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#27537 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by _BataZiv_0809 »

luckylaka wrote: 09/03/2024 15:55
_BataZiv_0809 wrote: 09/03/2024 15:07
luckylaka wrote: 09/03/2024 14:19 Ivan Sesar objasnio
Bit ću ti sto posto iskren. Ja dolazim iz sredine gdje živi sto posto katolika. To je moj identitet, moj odgoj. Ja Hrvatsku volim, ali ja svim svojim srcem volim Bosnu i Hercegovinu. Igrao sam za sve selekcije Bosne i Hercegovine, od prvog do zadnjeg dana. Kad se sjetim toga ja sam sretan. Znaš koliko me boli da ne kažem šta, što sam ja iz sredine "gdje nije dobro" da to kažem, znaš koliko mene to boli briga", rekao je.


Govorio je Sesar i o mnogim drugim stvarima iz svoje karijere, a nekoliko puta je istakao koliko voli Bosnu i Hercegovinu.
Gospodin
Ima ih jos ali ih novinari ignorisu...Marko Topic,Vlatko Glavas ljudine
To je drugo.
Oni su rodjeni u onoj drzavi.
Sesar je dijete sredine koju je opisao sam. 100% katolici, svi se odgajaju da im je HR domovina.
Valja njemu "medju svoje" poslije ovakve izjave.
Piaty
Posts: 5725
Joined: 01/12/2020 00:58

#27538 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Piaty »

Jaooo jaoo priče tipova koji su sa Marsa pali (al ustvari samo se ko fol prave da su sa Marsa pali)...kada pričaju o tome da dečko iz Livna nema veze sa Hrvatskom ili da dečko iz Novog Pazara nema veze sa Bosnom.
Kao pitaju se "kako tooo"? :?

Jooooooj glume
User avatar
Point.
Posts: 27801
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#27539 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Point. »

Kakve veze ima Livno sa Hrvatskom ili Novi Pazar sa BiH?
swanfilter
Posts: 7920
Joined: 06/06/2008 18:52

#27540 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by swanfilter »

I mene izbezumi izjava o domovini ovog Sucica.

Ok, izbor je tvoj. Ni prvi, ni zadnji. Al, de budi pametan i ne blamiraj se nebuloznim izjavama.

Nije se on jucer pojavio u Hrv. Ima lijep broj nastupa za omladinske selekcije i nastupao za iste do jucer. I danas bubnes samo tako.
swanfilter
Posts: 7920
Joined: 06/06/2008 18:52

#27541 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by swanfilter »

dječak sa šibicama wrote: 09/03/2024 12:41 Uostalom, zasto bi Sucic predstavljao navijace koji ce mu psovati ustasku majku jer "nije stavio ruku na srce dok ide himna" dok isti ti sa tribine "postuju himnu" tako sto pjevaju neku drugu pjesmu :D
Pa, nije da mu tamo nece hercegovacku i bosansku kada bude trenutak.

Nismo jedini vicni prozivanju ...
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40852
Joined: 29/06/2011 23:39

#27542 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by dječak sa šibicama »

Hoce mu ebat bosansku ili hercegovacku majku na indexu, ali navijaci Hrvatske nikada.
swanfilter
Posts: 7920
Joined: 06/06/2008 18:52

#27543 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by swanfilter »

dječak sa šibicama wrote: 10/03/2024 01:45 Hoce mu ebat bosansku ili hercegovacku majku na indexu, ali navijaci Hrvatske nikada.
Ne zelim da pametujem, al sta sam upratio svih ovih godina i domacih utakmica, tokom prenosa cujes i tetke iz okolnih zgrada. A tek stoku sa tribina. Do cega je, ne znam. To je samo kod nas slucaj.

I druga stvar, Hrvatska je konstantno dobra. Iz tog razloga ne boluju od frustracija koje bi lijecili sovinizmom kao u nasem slucaju. A da su bas onih vrijednosti, nisu.
User avatar
deer_hunter
Posts: 1012
Joined: 28/09/2012 15:46

#27544 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by deer_hunter »

Point. wrote: 09/03/2024 15:56
deer_hunter wrote: 09/03/2024 14:13
Point. wrote: 09/03/2024 13:09 1. Kome su to navijači psovali ustašku majku? Toniju? Topiću? Barbarezu? Damjanoviću?

2. Nije neka druga pjesma, nego prva himna nezavisne BiH.

3. Kad već spominješ Sea i Spahića, i jednom i drugom je jedan od roditelja iz BiH, tačnije Čapljine i Gacka. Što nije ista stvar sa ovim što je Bata nabrojao koji sa Hrvatskom imaju veze kao i ja i ti, tj ljetovanja na Jadranu.
Stvarno?? Imas li ti hrvatske papire, drzavljanstvo, putovnicu?? Ako nemas onda oni imaju puno vise veze s Hrvatskom od tebe koji samo ljetujes na Jadranu. Svidjalo se tebi ili ne oni, kao hrvatski drzavljani, imaju puno pravo da igraju za Hrvatsku.
Imaj zato što su Hrvati. Druge poveznice sa Hrvatskom kao državom sumnjam da imaju.
Kakva ti jos poveznica treba?? Da su direktni potomci kralja Tomislava?? :-)
Ne zelim da pametujem, al sta sam upratio svih ovih godina i domacih utakmica, tokom prenosa cujes i tetke iz okolnih zgrada. A tek stoku sa tribina. Do cega je, ne znam. To je samo kod nas slucaj.

I druga stvar, Hrvatska je konstantno dobra. Iz tog razloga ne boluju od frustracija koje bi lijecili sovinizmom kao u nasem slucaju. A da su bas onih vrijednosti, nisu.
To je fudbal, nema razlike. U svakoj zemlji na svijetu fudbaleri dozivljavaju uvrede s tribina ako lose igraju. Nikakve razlike izmedju Engleske, Njemacke, Bosne i Hrvatske. Sve je to dio igre, placeni su vise nego dovoljno da to istrpe. Ko god je bio na jednoj utakmici u zivotu zna da su psovke i uvrede s tribina uobicajena stvar. Ne postoji navijac koji nije bar jednom u zivotu opsovao mater igracu ekipe za koju navija nakon pogresnog pasa, primljenog gola, itd...
User avatar
Point.
Posts: 27801
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#27545 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Point. »

Pa kontitutivnim Hrvatima je i BiH domovina ili će pak biti da je rezervna :?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40852
Joined: 29/06/2011 23:39

#27546 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by dječak sa šibicama »

swanfilter wrote: 10/03/2024 01:59
dječak sa šibicama wrote: 10/03/2024 01:45 Hoce mu ebat bosansku ili hercegovacku majku na indexu, ali navijaci Hrvatske nikada.
Ne zelim da pametujem, al sta sam upratio svih ovih godina i domacih utakmica, tokom prenosa cujes i tetke iz okolnih zgrada. A tek stoku sa tribina. Do cega je, ne znam. To je samo kod nas slucaj.

I druga stvar, Hrvatska je konstantno dobra. Iz tog razloga ne boluju od frustracija koje bi lijecili sovinizmom kao u nasem slucaju. A da su bas onih vrijednosti, nisu.
Sa tribine ce ga vrijedjati ovako ili onako, ali mu sa tribine niko nece psovati bosansku mater. Takve uvrede mogu doci samo od onih koji ne navijaju za hrvatsku nogometnu reprezentaciju, a oni ne idu na tribinu, uglavnom pisu po portalima. Zato kazem index, tamo bude najvise tih bezrazloznih pljuvaca svega i svacega.
Cim napravi neku gresku, pisace da je bosanac, to oni i cekaju.
User avatar
studeni76
Posts: 5422
Joined: 03/06/2009 14:12

#27547 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by studeni76 »

Utakmice HR reprezentacije prati samo intelektualna elita, oni se zgrazavaju nad psovkama! Zato su rado viđeni gosti na stadionima širom Evrope, nikada kazne dobili nisu
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40852
Joined: 29/06/2011 23:39

#27548 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by dječak sa šibicama »

Nije stvar u eliti i neeliti, kazem sa tribine od hrvatskih navijaca niko mu nikada nece psovati bosansku ili hercegovacku mater, kao prvo dosta tih navijaca su i sami iz bih, kao drugo takvih podjela medju hrvatskim navijacima nema.

Oni sto prozivaju Cilica ili Bogdanovica i nazivaju ih "bosancima" niti nisu fanovi hrvatskog sporta, oni cekaju priliku za napad jer ne vole Hrvate iz BiH. To je listom grupa ljudi koji glasaju za lijeve partije u Hrvatskoj, pa oni su imali predizborne spotove na kojima su vrijedjali "dotepance". Kvaziurbana elita tipa ovih nasih FGR koji se groze sandzaklija.
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#27549 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by luckylaka »

Dobar ovaj Sucic.Nece on Hr reprezentacije vidjeti
hali gali halid
Posts: 2381
Joined: 08/10/2007 22:45

#27550 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by hali gali halid »

Zelim mu sve najgore. :bih:
Post Reply