BH posta i otvorene koverte od Suda

Pravna pitanja, dileme, problemi... Razmijenite svoja iskustva.

Moderator: _BataZiv_0809

modem33
Posts: 884
Joined: 08/05/2013 19:58

#51 Re: BH posta i otvorene koverte od Suda

Post by modem33 »

ibi wrote:
Znaci nista od svega.

Pa nece bas biti nista od svega, sad ce radnici u strahu ... ipak BH posta slabo posluje ... pa su povecali maloprodajne cijene usluga za 100% prije 1-2 godine. Ako zele biti ozbiljna kompanija u buducnosti morat ce razmatrati ovakve propuste inace idu u likvidaciju.
User avatar
ibi
Posts: 342
Joined: 24/05/2015 16:00

#52 Re: BH posta i otvorene koverte od Suda

Post by ibi »

modem33 wrote:
ibi wrote:
Znaci nista od svega.

Pa nece bas biti nista od svega, sad ce radnici u strahu ... ipak BH posta slabo posluje ... pa su povecali maloprodajne cijene usluga za 100% prije 1-2 godine. Ako zele biti ozbiljna kompanija u buducnosti morat ce razmatrati ovakve propuste inace idu u likvidaciju.
hajde javi, ja sam siguran da tu nista nece biti.

A de mi reci jesil saznao sta je sa presudom, jesul ti podmetnuli ?
modem33
Posts: 884
Joined: 08/05/2013 19:58

#53 Re: BH posta i otvorene koverte od Suda

Post by modem33 »

ibi wrote:
modem33 wrote:
ibi wrote:
Znaci nista od svega.

Pa nece bas biti nista od svega, sad ce radnici u strahu ... ipak BH posta slabo posluje ... pa su povecali maloprodajne cijene usluga za 100% prije 1-2 godine. Ako zele biti ozbiljna kompanija u buducnosti morat ce razmatrati ovakve propuste inace idu u likvidaciju.
hajde javi, ja sam siguran da tu nista nece biti.

A de mi reci jesil saznao sta je sa presudom, jesul ti podmetnuli ?

Nisam jos ... al vidjet cu naredni mjesec da to preispitam ... trenutno imam nekih obaveza ne mogu sve stici.
User avatar
ibi
Posts: 342
Joined: 24/05/2015 16:00

#54 Re: BH posta i otvorene koverte od Suda

Post by ibi »

Samo polako, obrati paznju da ne propustis rok za zalbu, ako propustis neces moci da se zalis, sud ne zanima sto ti imas obaveze.
Dzevy
Posts: 198
Joined: 20/09/2011 17:10

#55 Re: BH posta i otvorene koverte od Suda

Post by Dzevy »

modem33 wrote:
ibi wrote:
Znaci nista od svega.

Pa nece bas biti nista od svega, sad ce radnici u strahu ... ipak BH posta slabo posluje ... pa su povecali maloprodajne cijene usluga za 100% prije 1-2 godine. Ako zele biti ozbiljna kompanija u buducnosti morat ce razmatrati ovakve propuste inace idu u likvidaciju.
Mislim da malo previse ocekujes od nase drzave i opcenito upucenih zalbi na rad nekog sluzbenika itd, svaki od njih je tu postavljen preko jake veze tako da mozes samo qrcu svirati i zaliti se generalnom kad je 95% radnika doslo preko tog generalnog ili nekog jaceg od generalnog.
Po tvom pisanju ispada da si jako "vazna" osoba,ne ulazim u to, ali shvati da od tebe kao pojedinca ne zavisi posta i nema teoretske mogucnosti da ode u likvidaciju. Posta ne moze biti organizovana kao privatna kompanija niti neka druga firma ima infrastrukturu da bi preuzela poslove od poste.

Ps. vezano za koverte, prilikom odvajanja papira koji ide postaru se desi da se koverta otvori obrati paznju i na to, u svakom slucaju sretno sa tuzbama. Malo je ko izgurao kao pobjednik ako je mu je drzava izasla na megdan, narocito ako se radi o necemu krupnom ili necemu sto moze izazvati lavinu istih ili slicnih problema.
User avatar
karanana
Posts: 47238
Joined: 26/02/2004 00:00

#56 Re: BH posta i otvorene koverte od Suda

Post by karanana »

Od dvocifrenog broja plavih koverata koje sam dobijao iz ovog ili onog razloga, sve su bile otvorene bez pokusaja da se zalijepe
User avatar
holowey
Posts: 8431
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#57 Re: BH posta i otvorene koverte od Suda

Post by holowey »

ja to vidim kao prednost... postar donese, kaze pogledaj sta je pa da znam jeste li kuci ili na putu :lol:
rtldanas
Posts: 87
Joined: 28/11/2016 20:25

#58 Re: BH posta i otvorene koverte od Suda

Post by rtldanas »

Dzevy wrote:
modem33 wrote:
ibi wrote:
Znaci nista od svega.

Pa nece bas biti nista od svega, sad ce radnici u strahu ... ipak BH posta slabo posluje ... pa su povecali maloprodajne cijene usluga za 100% prije 1-2 godine. Ako zele biti ozbiljna kompanija u buducnosti morat ce razmatrati ovakve propuste inace idu u likvidaciju.
Mislim da malo previse ocekujes od nase drzave i opcenito upucenih zalbi na rad nekog sluzbenika itd, svaki od njih je tu postavljen preko jake veze tako da mozes samo qrcu svirati i zaliti se generalnom kad je 95% radnika doslo preko tog generalnog ili nekog jaceg od generalnog.
Po tvom pisanju ispada da si jako "vazna" osoba,ne ulazim u to, ali shvati da od tebe kao pojedinca ne zavisi posta i nema teoretske mogucnosti da ode u likvidaciju. Posta ne moze biti organizovana kao privatna kompanija niti neka druga firma ima infrastrukturu da bi preuzela poslove od poste.

Ps. vezano za koverte, prilikom odvajanja papira koji ide postaru se desi da se koverta otvori obrati paznju i na to, u svakom slucaju sretno sa tuzbama. Malo je ko izgurao kao pobjednik ako je mu je drzava izasla na megdan, narocito ako se radi o necemu krupnom ili necemu sto moze izazvati lavinu istih ili slicnih problema.
nije baš točno....ljudi redovito tuže državu (općinu,kanton,federaciju,državne institucije itd.) zbog raznoraznih stvari,i tužbe bez problema prolaze, naravno ako su osnovane ;-)
Post Reply