BH klubovi u Evropi - općenito

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55633
Joined: 15/12/2008 16:53

#11651 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by ultima_palabra »

leškarenje wrote:Da ponovim pitanje,OD KADA NAS JUNIORSKI PRVAK IGRA OVU LIGU ?
Mescini od 2015... igrali mi dvaput i Zrinjski jednom.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#11652 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by leškarenje »

ultima_palabra wrote:
leškarenje wrote:Da ponovim pitanje,OD KADA NAS JUNIORSKI PRVAK IGRA OVU LIGU ?
Mescini od 2015... igrali mi dvaput i Zrinjski jednom.
:thumbup:

Ma kontam da nisam sta pomahnito pa se ne sjecam da se i prije igralo .
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8578
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#11653 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Pitar sa Kariba »

leškarenje wrote:Da ponovim pitanje,OD KADA NAS JUNIORSKI PRVAK IGRA OVU LIGU ?
2015–16 Zeljo
2016–17 Zrinjski
2017–18 Zeljo

Prije toga od 13/14 igrali samo juniora timova koji igraju CL grupnu fazu.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18245
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#11654 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by GandalfSivi »

leškarenje wrote:Natjerati sve klubove da urade ovu podlogu ko u Vozdovca :sad: gledaj miline jbt :(
I ja kontam, jebem mu mater, ako se ne zna napraviti teren kako bog zapovjeda, stavi umjetnu podlogu. Jebalo ga blato vise, svaki put kad kisa padne...
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#11655 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by leškarenje »

GandalfSivi wrote:
leškarenje wrote:Natjerati sve klubove da urade ovu podlogu ko u Vozdovca :sad: gledaj miline jbt :(
I ja kontam, jebem mu mater, ako se ne zna napraviti teren kako bog zapovjeda, stavi umjetnu podlogu. Jebalo ga blato vise, svaki put kad kisa padne...
Zavrsi utakmica,a dresovi ko da se tek zagrijavaju :-) ono danas u komsiluku ofiraGa po ko zna koji put....cudi me da su ovi pristali igrati,jos nisu trenirali na njemu prije utakmice :oops: pa manje para kosta onakav teren uraditi nego ovaj sa pravom travom,a imas uvijek u bilo koja doba extra teren,dozvoljava ti i FIFA i UEFA :thumbup:
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#11656 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by decko_sa_kovaca »

Bice teren nemoj te se vi sikirati za nas
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#11657 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by leškarenje »

decko_sa_kovaca wrote:Bice teren nemoj te se vi sikirati za nas
A sto odmah ta prica :oops: cuj nemoj se sekirati ....eto pogidoh sekirajuci se,ono je vasa bruka koju saljete svijetu...zabole me kita.

Nego ovo napisah jer poslije vas pogledah Brodarac na stadionu Vozdovca :thumbup:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#11658 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Dr. Kuca »

I onda se pitamo sto ne mozemo ko nacija naprijed. Cuj naslova iako ste izgubili vi ste pobjednici :lol: pa majku jeblo.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#11659 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Tomahawk11 »

Tema otključana.
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#11660 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Logovan »

Europo, je l' te strah?
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#11661 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by BlueBlood »

Image
User avatar
perfect_guy
Posts: 6509
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#11662 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by perfect_guy »

Olimpija u subotu učinila uslugu prvo sebi, a onda izgleda i Zrinjskom. 2 boda ispred Maribora 2 kola do kraja. Željo ima malo više kombinacija da uđe u nosioce
Bazinga1234
Posts: 7612
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#11663 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Bazinga1234 »

evo gledam malo, zrinjski ce biti nosioc u prvom pretkolu lp ako npr olimpija osvoji titulu u sloveniji.
u drugom i trecem pretkolu el bi bili nosioci.
sarajevo bi trebalo biti nosioc u prvom pretkolu el.
željo moze biti nosioc u prvom pretkolu el cini mi se.
siroki nenosioc sigurno.

btw isti klubovi izlaze u evropu kao i prosle godine. :D
od ove godine se dosta isplati biti prvak.
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#11664 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Logovan »

Bazinga1234 wrote:evo gledam malo, zrinjski ce biti nosioc u prvom pretkolu lp ako npr olimpija osvoji titulu u sloveniji.
u drugom i trecem pretkolu el bi bili nosioci.
sarajevo bi trebalo biti nosioc u prvom pretkolu el.
željo moze biti nosioc u prvom pretkolu el cini mi se.
siroki nenosioc sigurno.

btw isti klubovi izlaze u evropu kao i prosle godine. :D
od ove godine se dosta isplati biti prvak.
Nosioci smo, s tim da nam je malo falilo da ne budemo. Ista stvar za komšije, tačnije imaju još manji koeficijent.
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2608
Joined: 18/03/2015 01:36

#11665 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Mea_parvitas »

Jedna godina neizlaska u Evropu po ovom sistemu bodovanja je smrt za sve manje klubove, a Zrinjski bi mogao bas puno napraviti u evropi sljedece sezone ako se pojacaju kako treba
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#11666 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Raigor Stonehoof »

BlueBlood wrote:Image
do finala čega?
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#11667 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Logovan »

Pa EL. :skoljka:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#11668 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Raigor Stonehoof »

Aha, samo da su nam jasne ambicije, da ih mozemo vise prcat kad ispadnu za kolo-dva :D
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#11670 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by kiligonzales »

Znam samo da bi ove godine neko mogo do grupne faze u Evropi, najvise sansi ima Zrinjski zbog promjena u kvalifikacijama za LP.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#11671 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by mali_milojica »

kiligonzales wrote:Znam samo da bi ove godine neko mogo do grupne faze u Evropi, najvise sansi ima Zrinjski zbog promjena u kvalifikacijama za LP.
Problem Zrinjskom i kada ispadne iz LP jeste što u EL nastavlja igrati sa prvacima koji su također ispali iz LP. Znaci, i u EL igraš sa najboljim klubovima iz država, a ne sa nekim levatima. Neće ti doći 3 ekipa iz LUX, nego prvak LUX koji je također ispao iz LP itd itd
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#11672 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by kiligonzales »

mali_milojica wrote:
kiligonzales wrote:Znam samo da bi ove godine neko mogo do grupne faze u Evropi, najvise sansi ima Zrinjski zbog promjena u kvalifikacijama za LP.
Problem Zrinjskom i kada ispadne iz LP jeste što u EL nastavlja igrati sa prvacima koji su također ispali iz LP. Znaci, i u EL igraš sa najboljim klubovima iz država, a ne sa nekim levatima. Neće ti doći 3 ekipa iz LUX, nego prvak LUX koji je također ispao iz LP itd itd
Sve urgira zdrijeb, prvo pretkolo su nosioci, u drugom ko zna, u trecem vec bice dodjeljeni jacem protivniku, e sad je pitanje kome, nije isto igrati protiv Maribora, Dinamo Zagreba, nekim finskim ili svedskim prvakom, kao sa recimo Benfikom, Spartakom iz Moskve, Dinamom iz Kijeva i td. Ako i ispadnu idu u kvalifikacije za LP.

To sto si napisao stoji, ali 26 timova ih tamo ceka u zadnjem kolu kvalifikacija za EL i 5 porazenih iz treceg pretkola kvalifikacija LP.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#11673 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Muhamed Đakmić »

kiligonzales wrote:
mali_milojica wrote:
kiligonzales wrote:Znam samo da bi ove godine neko mogo do grupne faze u Evropi, najvise sansi ima Zrinjski zbog promjena u kvalifikacijama za LP.
Problem Zrinjskom i kada ispadne iz LP jeste što u EL nastavlja igrati sa prvacima koji su također ispali iz LP. Znaci, i u EL igraš sa najboljim klubovima iz država, a ne sa nekim levatima. Neće ti doći 3 ekipa iz LUX, nego prvak LUX koji je također ispao iz LP itd itd
Sve urgira zdrijeb, prvo pretkolo su nosioci, u drugom ko zna, u trecem vec bice dodjeljeni jacem protivniku, e sad je pitanje kome, nije isto igrati protiv Maribora, Dinamo Zagreba, nekim finskim ili svedskim prvakom, kao sa recimo Benfikom, Spartakom iz Moskve, Dinamom iz Kijeva i td. Ako i ispadnu idu u kvalifikacije za LP.

To sto si napisao stoji, ali 26 timova ih tamo ceka u zadnjem kolu kvalifikacija za EL i 5 porazenih iz treceg pretkola kvalifikacija LP.
Ma nema Zrinjski šanse da uđe u grupnu fazu bilo čega, nemojte zezati.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#11674 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by kiligonzales »

Muhamed Đakmić wrote:
kiligonzales wrote:
mali_milojica wrote: Problem Zrinjskom i kada ispadne iz LP jeste što u EL nastavlja igrati sa prvacima koji su također ispali iz LP. Znaci, i u EL igraš sa najboljim klubovima iz država, a ne sa nekim levatima. Neće ti doći 3 ekipa iz LUX, nego prvak LUX koji je također ispao iz LP itd itd
Sve urgira zdrijeb, prvo pretkolo su nosioci, u drugom ko zna, u trecem vec bice dodjeljeni jacem protivniku, e sad je pitanje kome, nije isto igrati protiv Maribora, Dinamo Zagreba, nekim finskim ili svedskim prvakom, kao sa recimo Benfikom, Spartakom iz Moskve, Dinamom iz Kijeva i td. Ako i ispadnu idu u kvalifikacije za LP.

To sto si napisao stoji, ali 26 timova ih tamo ceka u zadnjem kolu kvalifikacija za EL i 5 porazenih iz treceg pretkola kvalifikacija LP.
Ma nema Zrinjski šanse da uđe u grupnu fazu bilo čega, nemojte zezati.
Ma nisam ja navijac Zrinjskog, vec Sarajeva, ali sada s ovim formatom takmicenja sve je moguce. Pogledaj put Maribora prosle godine, preko Zrinskog su presli tesko i onda dobili Islandjane cini mi se u trecem pretkolu i usli u LP.

Rezultat dvomeca 1-2, 1-1, s time da je u revansu Zrinski fulio i penal koliko se sjecam.
User avatar
fortaleza
Posts: 5588
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#11675 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by fortaleza »

Ove godine je format promjenjen i dosta ce biti teze kvalificirati se u grupnu fazu jer su dodatna direktna mjesta dobile jace lige. Svega 13 mjesta je omoguceno kroz kvalifikacije za geupu europa lige, a umjesto dosasasnjih pet mjesta za prvake slabijih liga u ligi prvaka sad je jedno mjesto manje.
Post Reply