BH klubovi u Evropi - općenito

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#18451 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Gerro »

TheTraveler wrote: 30/07/2021 01:10
Crvena Tifoza wrote: 30/07/2021 00:36 Ne smijem ni pomisliti kakve bi komentare ovdje citao da su nekim slucajem veceras prosli Sarajevo ili Zeljo.
Sad odjednom ovo nekakvo luzersko takmicenje, luzerska nacija, blamiranje sa frizurama bla bla bla.

Zar je tesko reci svaka cast, cestitam i prodjes dalje? Ono ce ovdje drzati predavanja o nekakvim politickim dogovorima u vezi stadiona.

Zato, ne serite zivota vam. Ili cestitaj kao covjek, ili odjebi u skokovima.

Nije nacija luzerska, luzerski je mentalitet kod ovih likova sto seru iznad.
Pa vecina nas je napisala i raduje sa zajedno sa vama, ignorisi trolove. Gerro, Iker, analiticar i ekipa su ti samo da lijece svoje komplekse.
Ja sam navijao za Velez veceras ali treba biti iskren i reci su Grci pokradeni.

Kako god mislim da nemaju sanse protiv Danaca u narednom kolu.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72773
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18452 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Velkoski »

Kako god mislim da nemaju sanse protiv Danaca u narednom kolu.
:thumbup: :lol:

e pošteno se ismijah :kiss:
the_stick
Posts: 1170
Joined: 16/02/2002 00:00

#18453 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by the_stick »

Gerro wrote: 30/07/2021 00:39 Ajmo realno koga boli qrac za ovo smijesno takmicenje? Pa kirin kup jaci od ovog amine mi
Ocito tebe dovoljno boli dok si dosao ovdje da seres…
User avatar
Point.
Posts: 27729
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#18454 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Point. »

Crvena Tifoza wrote: 30/07/2021 00:36 Ne smijem ni pomisliti kakve bi komentare ovdje citao da su nekim slucajem veceras prosli Sarajevo ili Zeljo.
Sad odjednom ovo nekakvo luzersko takmicenje, luzerska nacija, blamiranje sa frizurama bla bla bla.

Zar je tesko reci svaka cast, cestitam i prodjes dalje? Ono ce ovdje drzati predavanja o nekakvim politickim dogovorima u vezi stadiona.

Zato, ne serite zivota vam. Ili cestitaj kao covjek, ili odjebi u skokovima.

Nije nacija luzerska, luzerski je mentalitet kod ovih likova sto seru iznad.
Od srca čestitke Mostarci. :thumbup:
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1615
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#18455 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Ultraviolent »

Nevjerovatna euforija. Od javnih licnosti do obicnih gradjana. Sve je u ekstazi
Ne radi se ovdje o prolasku u trece pretkolo i izbacivanju respektabilnog protivnika. U pitanju je uspjeh i povratak na scenu jednog od velikana fudbala ovih prostora.
Mislim, svima je ovo jasno svakako, pa i ovim par negativaca ovdje, samo eto trolaju beze.

Masu ljudi se sisa na celavo, pa i neki koji imaju dugu kosu citav zivot. Nevjerovatno znaci!
Zamislite narednu tekmu kad se pojavi hiljade obrijanih glava :lol:
Opreeeeeeeez :D

Iskrene cestitke Velezu!
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18219
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#18456 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by GandalfSivi »

Gerro wrote: 30/07/2021 01:11
TheTraveler wrote: 30/07/2021 01:10

Pa vecina nas je napisala i raduje sa zajedno sa vama, ignorisi trolove. Gerro, Iker, analiticar i ekipa su ti samo da lijece svoje komplekse.
Ja sam navijao za Velez veceras ali treba biti iskren i reci su Grci pokradeni.

Kako god mislim da nemaju sanse protiv Danaca u narednom kolu.
Jarane, ti i ne znas protiv koga su igrali, a ne da si gledao. Svakakvih likova ovdje traume lijeci...
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45200
Joined: 29/12/2005 01:20

#18457 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by jeza u ledja »

Jbt kad gledas sve evropske utakmice od prije rata, Velez se bas naigrao. Vise nego bilo ko drugi. I evo sad cim su uletili u Evropu odmah ozbiljan uspjeh. Po meni je ovo najjaca ekipa, bar po imenu, koju je neko prosao nakon rata. (po meni, da ne ulazimo bezveze u diskusiju). Vidi se ime, i milje kluba odmah. Ima tu nesto.
Uglavnom nakon svega kroz sta je prosao Velez kao i vecini ovdje pravo mi je drago. Svaka cast. :bih: :zzzz:
kanguru
Posts: 895
Joined: 16/12/2019 00:15

#18458 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by kanguru »

jeza u ledja wrote: 30/07/2021 02:00 Jbt kad gledas sve evropske utakmice od prije rata, Velez se bas naigrao. Vise nego bilo ko drugi. I evo sad cim su uletili u Evropu odmah ozbiljan uspjeh. Po meni je ovo najjaca ekipa, bar po imenu, koju je neko prosao nakon rata. (po meni, da ne ulazimo bezveze u diskusiju). Vidi se ime, i milje kluba odmah. Ima tu nesto.
Uglavnom nakon svega kroz sta je prosao Velez kao i vecini ovdje pravo mi je drago. Svaka cast. :bih: :zzzz:
:bih: :thumbup:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45200
Joined: 29/12/2005 01:20

#18459 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by jeza u ledja »

GandalfSivi wrote: 30/07/2021 01:58
Gerro wrote: 30/07/2021 01:11
Ja sam navijao za Velez veceras ali treba biti iskren i reci su Grci pokradeni.

Kako god mislim da nemaju sanse protiv Danaca u narednom kolu.
Jarane, ti i ne znas protiv koga su igrali, a ne da si gledao. Svakakvih likova ovdje traume lijeci...
Zar ti je ovo prvi da ga vidis kako jeftino trola? :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18219
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#18460 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by GandalfSivi »

Znam ba, ali veceras mi bas smijesno...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55616
Joined: 15/12/2008 16:53

#18461 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by ultima_palabra »

Dobra je furka ako se i navijaci nacelavo osisaju… :mrgreen:

Zasluzili su navijaci Veleza ovu euforiju za sve godine patnje :thumbup:
Moenx
Posts: 1647
Joined: 26/06/2013 10:36

#18462 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Moenx »

Pozdrav
Moze li mi neko reci da li i koliko Velez ima sansi protiv Elfsborga i kako ce uspijeh Veleza uticati na rang nase lige te da li ce to olaksati put nasih klubova u Evropi narednih sezona
Da li cemo dobijati slabije protivnike direktno se plasirati u vise nivoe kvalifikacija i tako to
User avatar
luckylaka
Posts: 22449
Joined: 15/01/2010 06:28

#18463 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by luckylaka »

Crvena Tifoza wrote: 30/07/2021 00:36 Ne smijem ni pomisliti kakve bi komentare ovdje citao da su nekim slucajem veceras prosli Sarajevo ili Zeljo.
Sad odjednom ovo nekakvo luzersko takmicenje, luzerska nacija, blamiranje sa frizurama bla bla bla.

Zar je tesko reci svaka cast, cestitam i prodjes dalje? Ono ce ovdje drzati predavanja o nekakvim politickim dogovorima u vezi stadiona.

Zato, ne serite zivota vam. Ili cestitaj kao covjek, ili odjebi u skokovima.

Nije nacija luzerska, luzerski je mentalitet kod ovih likova sto seru iznad.
Pusti bolan luzere i uzivaj u pobjedi.Hasuma je uvijek bilo i bit ce.Ko ih jebe.Ima nas vise pozitivaca nego ovih par negativaca.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55616
Joined: 15/12/2008 16:53

#18464 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by ultima_palabra »

Fedja stvarno trenercina postao, gotivio sam jos od Goska, vidjelo se da ima smisla… ali kad skontas da je prije pet godina jos sutao loptu u Federalnoj.
kanguru
Posts: 895
Joined: 16/12/2019 00:15

#18465 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by kanguru »

Velež je upravo izbacio jednog od redovnih učesnika Lige prvaka i Evropa lige/Kupa UEFA. Uzimajući u obzir u kakvom se stanju nalazi klupski i reprezentativni fudbal, ovo je veliki podvig i senzacija ravna plasmanu u grupnu fazu LP. Ipak, ovo još uvijek ne možemo nazvati najvećim uspjehom bh. klupskog fudbala poslije rata jer su i Sarajevo i Željezničar imali nizove od nekoliko pobjeda u Evropi, a čak su se borili i za direktan prolaz u grupe evropskih takmičenja (Sarajevo protiv Dinamo Kijeva i Željo protiv Newcastlea pa poslije protiv Malage). Ali ovo što su Rođeni postigli u dvomeču protiv AEK-a, u momentu dok su prvenstvo BiH, reprezentacija BiH i savez BiH u rasulu, zaslužuje čestitke kao da su osvojili Evropa ligu :thumbup: :bih:
dert
Posts: 6543
Joined: 28/09/2011 07:35
Location: dert

#18466 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by dert »

Ale , ale Rodjeni :thumbup: :thumbup:
Bravo, bravo Velez, svaka vam cast :thumbup: :thumbup:

Pita mene moja dobra Herka ......jesmo li to u trecem kolu ?
Jeste , jesmo , dobra moja Herka :thumbup:
E sada ti pravim tulumbe, tufahije i ruzice :-D i zovi komsije /Amere/ neka se i oni zaslade i da im objasnis kako znas za sta je ovo :-D

Hajde bajko traj jos samo malo , molim te .

:thumbup: :bih:
kanguru
Posts: 895
Joined: 16/12/2019 00:15

#18467 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by kanguru »

dert wrote: 30/07/2021 03:05 Ale , ale Rodjeni :thumbup: :thumbup:
Bravo, bravo Velez, svaka vam cast :thumbup: :thumbup:

Pita mene moja dobra Herka ......jesmo li to u trecem kolu ?
Jeste , jesmo , dobra moja Herka :thumbup:
E sada ti pravim tulumbe, tufahije i ruzice :-D i zovi komsije /Amere/ neka se i oni zaslade i da im objasnis kako znas za sta je ovo :-D

Hajde bajko traj jos samo malo , molim te .

:thumbup: :bih:
Pazi na šećer ovih dana :lol: :bih:
User avatar
Micah
Posts: 873
Joined: 09/03/2021 17:43

#18468 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Micah »

U svakom slučaju ovo je izbacivanje tima sa najvećim stadionom od jednog bh kluba ikad 😃
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#18469 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Impressum »

TheTraveler wrote: 30/07/2021 01:10
Crvena Tifoza wrote: 30/07/2021 00:36 Ne smijem ni pomisliti kakve bi komentare ovdje citao da su nekim slucajem veceras prosli Sarajevo ili Zeljo.
Sad odjednom ovo nekakvo luzersko takmicenje, luzerska nacija, blamiranje sa frizurama bla bla bla.

Zar je tesko reci svaka cast, cestitam i prodjes dalje? Ono ce ovdje drzati predavanja o nekakvim politickim dogovorima u vezi stadiona.

Zato, ne serite zivota vam. Ili cestitaj kao covjek, ili odjebi u skokovima.

Nije nacija luzerska, luzerski je mentalitet kod ovih likova sto seru iznad.
Pa vecina nas je napisala i raduje sa zajedno sa vama, ignorisi trolove. Gerro, Iker, analiticar i ekipa su ti samo da lijece svoje komplekse.
Kakvi likovi 😂😂😂

Velež ❤️❤️❤️
Uživajte zaslužili ste
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#18470 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Billy The Pljuc »

A negdje pred kraj prošle sezone, dok je još postojala neizvjesnost u vezi borbe za prvaka, napišem da bih najviše volio da Velež bude prvak. Iako sam Željin simpatizer mene posebne emocije vežu uz Velež a i loza sa jedne strane je iz Hercegovine (što je niđe veze razlog da se ne lažemo :-D).

Helem, 80 i neke upoznam legendarnog Envera Marića i ruku na srce, bez obzira na prijašnje simpatije, od tog dana te su se simpatije ustostručile.

Da ne kenjam više na rano jutro, svaka čast Rođeni, ide danas poslije posla nularica.
kanguru
Posts: 895
Joined: 16/12/2019 00:15

#18471 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by kanguru »

Marjan: Trebinjski kraljevićuuuu :kiss: Hvala ti gospodaru svemiraaaa 💪 Bosanciiiiiii! :bih:
Kemal: Solidna utakmica, nije loše, zadovoljan sam :lol: :-D
sumirprimus
Posts: 81342
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#18472 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by sumirprimus »

Uspjeh Veleza nema govora. Mostarci i treba da se raduju. AEK je ipak prepoznatljivo ime u evropi.

Ljudski gledano, normalno je da je vecini drago sto je velez prosao, narocito posle svega sto su prosli i to razumijem.
Navijacki, nije mi drago jer nisam navijac veleza i nije moj uspjeh, uspjeh moga kluba. A i dobice l
vise love zbog ovog prolaza i biti jos jaci i tezi protivnik.
Forumskom kolegi Bazingi i mostarcima cestitke :thumbup:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31533
Joined: 16/04/2011 18:46

#18473 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by skafiskafsnjak »

sumirprimus wrote: 30/07/2021 06:53 Uspjeh Veleza nema govora. Mostarci i treba da se raduju. AEK je ipak prepoznatljivo ime u evropi.

Ljudski gledano, normalno je da je vecini drago sto je velez prosao, narocito posle svega sto su prosli i to razumijem.
Navijacki, nije mi drago jer nisam navijac veleza i nije moj uspjeh, uspjeh moga kluba. A i dobice l
vise love zbog ovog prolaza i biti jos jaci i tezi protivnik.
Forumskom kolegi Bazingi i mostarcima cestitke :thumbup:
Kad se u Evropi igra, navijam.za svaki klub...to je haman kao repka :bih:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31533
Joined: 16/04/2011 18:46

#18474 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by skafiskafsnjak »

Billy The Pljuc wrote: 30/07/2021 05:02 A negdje pred kraj prošle sezone, dok je još postojala neizvjesnost u vezi borbe za prvaka, napišem da bih najviše volio da Velež bude prvak. Iako sam Željin simpatizer mene posebne emocije vežu uz Velež a i loza sa jedne strane je iz Hercegovine (što je niđe veze razlog da se ne lažemo :-D).

Helem, 80 i neke upoznam legendarnog Envera Marića i ruku na srce, bez obzira na prijašnje simpatije, od tog dana te su se simpatije ustostručile.

Da ne kenjam više na rano jutro, svaka čast Rođeni, ide danas poslije posla nularica.
Brate su raaja... :mrgreen:
Svi su Mostarci slicni : )
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#18475 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Van Halen »

99% Sarajeva je sinoc navijalo za Velez,a znam da je tako i u Mostaru kad igraju sarajevski klubovi. 1% kretena ima svuda,ne osvrcite se na takve nego na 99% koji ce u evropi uvijek biti uz Velež. Uzivajte zaslužili ste,i nemojte se ooustiti i misliti da ce biti lakse protiv Šveda,nece i bilo bi steta da ne igrate kao protiv Aek-a. Jedva čekam iduci cetvrtak. Forza Velež, pozdrav od pitara.
Last edited by Van Halen on 30/07/2021 07:00, edited 1 time in total.
Post Reply