BH Kladionice

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

User avatar
Kardelj01
Posts: 222
Joined: 04/08/2011 15:49

#26 Re: BH Kladionice

Post by Kardelj01 »

Ne moraš se izmišljotinama služiti da pohvališ premier, a popljuješ betlive. Da se razumijemo premier možda jeste najbolja kladara, ali reci da su 2 para tenisa je besmislica. Možda je to bilo tako prije 12 sati. Isto kao što ni u premieru nema ponude ponedjeljkom prije 12 sati ;-)

I da nema naravno dosta opcija, kao što je npr over prvi set, ali ima brate Lutrija. Tako da odvadi malo, a ne pisat romane kao da premier nema mane, a ovi ostali truhli.
User avatar
dragana.k
Posts: 15
Joined: 10/07/2012 11:13
Location: Sarajevo
Contact:

#27 Re: BH Kladionice

Post by dragana.k »

hodža wrote:
hodža wrote:
dragana.k wrote:
P.S.
5+ na Bjelavama preporučujem za bliske kontakte
Koeficijent varira u zavisnosti od ostalih protivnika :)

jel to ona plava, sa velikim plućima ?? :D


.

da mi se ne zagubi pitanje :mrgreen:

hahaha, biće da jest, a ima i malo tamnija drugarica
User avatar
hodža
Posts: 4522
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#28 Re: BH Kladionice

Post by hodža »

da ne znaš možda i cijenu, da se ne cjenkam na licu mjesta, nego da znam odmah :D
User avatar
dragana.k
Posts: 15
Joined: 10/07/2012 11:13
Location: Sarajevo
Contact:

#29 Re: BH Kladionice

Post by dragana.k »

donBeton wrote:Realno, lažeš. Odigrao jedan penzonerski danas, sve do jednog para tenis. I onda dođem ovdje i čitam "U Bet live samo dva para tenisa". Pa, mislim kralju... :D :lol:

Realno je da kladionice žive od takvih poput tebe, a sve ostalo je relativno.

Istina da sam pisala post u vrijeme kada su ponudi BL-a bila SAMO 2 para tenisa.
Tek nakon toga sam saznala da rade od 12 - 20h (jer jedino obavještenje je zalijepljeno na vrata, ne znam gdje ima na webu) i tu se ispričavam, ali što se istog tog tenisa tiče:
-parovi koji se igraju prije nego što se otvori kladionica budu objavljeni u prethodnom danu.
Znali su se tačno parovi ATP- i WTA-a, ostavimo challengere i ITF sa strane.
Na rezultatima njihove stranice stoje slijedeći parovi kao da su bili u ponudi:
Berrer - Giannessi; Zeballos - Souza; Phau B. - Fischer M.; Kamke T. - Cipolla F.;
Jesi li sučajno odigrao neke od ovih parova?
User avatar
dragana.k
Posts: 15
Joined: 10/07/2012 11:13
Location: Sarajevo
Contact:

#30 Re: BH Kladionice

Post by dragana.k »

Kardelj01 wrote:Ne moraš se izmišljotinama služiti da pohvališ premier, a popljuješ betlive. Da se razumijemo premier možda jeste najbolja kladara, ali reci da su 2 para tenisa je besmislica. Možda je to bilo tako prije 12 sati. Isto kao što ni u premieru nema ponude ponedjeljkom prije 12 sati ;-)

I da nema naravno dosta opcija, kao što je npr over prvi set, ali ima brate Lutrija. Tako da odvadi malo, a ne pisat romane kao da premier nema mane, a ovi ostali truhli.

Ti si ovdje spomenuo da je Premier najbolja kladionica, a ne ja. Ja sam samo pisala o ponašanju jednih kada im nema konkurencije. Na osnovu uplaćenih poreza Premier i Bet-Live su najveće dvije kladionice u BiH. Društvo Bet-live je u svom matičnom N.Travniku registrovalo firmu "Petica Plus", a kako bi pridobili hercegovačku klijentelu u Mostaru "SportPlus" zato sam se manje i osvrnula na ostale (WWIN, Derby, Remy...)
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#31 Re: BH Kladionice

Post by plejka2 »

Dobra je sad kad ne radi premijer milenijum(barem meni)
Moze se rokat uzivo sto nije lose ako imas mjeru. :razz:
User avatar
dragana.k
Posts: 15
Joined: 10/07/2012 11:13
Location: Sarajevo
Contact:

#32 Re: BH Kladionice

Post by dragana.k »

hodža wrote:da ne znaš možda i cijenu, da se ne cjenkam na licu mjesta, nego da znam odmah :D
Ja nisam imala potrebu koristiti njihove usluge, ali znam neke momke sa Bjelava koj jesu, pa cu ti javiti :-D
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#33 Re: BH Kladionice

Post by cyprus »

Jbt, ja nisam ni znao da postoji ovaj Sportplus, sve do danas... :mrgreen: Haj, neće li mi premijerni listić kod njih bit sretan... :-D
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8514
Joined: 11/02/2009 15:21

#34 Re: BH Kladionice

Post by Ajatolah_ »

Ma sve su ove naše kladionice šugave. Meni se čude neki iz Srbije kad tražim neke dopunske sigurice jer mi kod nas ne daju manje od 3/5 po tiketu, ili recimo ne daju kombinovati dva meča iz iste lige... U njihovom Mozzartu ljudi igraju našu Premijer ligu u singlu, da ne pričam o broju specijalnih igara.
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#35 Re: BH Kladionice

Post by cyprus »

EdoI wrote:Ma sve su ove naše kladionice šugave. Meni se čude neki iz Srbije kad tražim neke dopunske sigurice jer mi kod nas ne daju manje od 3/5 po tiketu, ili recimo ne daju kombinovati dva meča iz iste lige... U njihovom Mozzartu ljudi igraju našu Premijer ligu u singlu, da ne pričam o broju specijalnih igara.
Zamisli derneka da se kod nas može jedna utakmica naše lige igrat :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#36 Re: BH Kladionice

Post by respo »

karanana wrote:Lutrija se zabavila drugim prevarama, pardon, igrama na srecu.
Ulozili su hrpu u marketing za loto i bingo i grebalice. Oni tu imaju monopol i zagarantovan dobitak bez rizika da ih neko lopatom uzme.
doduse, malo gube na monopolu jer ove kladionice sada imaju onaj elektronski bingo, ali mislim da im ne uzimaju stalne igrace koji bingo igraju petkom.
a i ja mislim da bi njihova kladionica mogla biti jaka, ali jednostavno, cuo sam od nekih ljudi bliskih lutriji da se oni boje dobitaka i da na kladionici ne mogu uticati o tome hoce li ih neko opeljesiti ili nece, pa je zato ni ne potenciraju previse.
lutrijna kladionica bi bila jaka da gore u njihovom tom sjede ljudi koji znaju sta rade
a posto je to vecinom kao i ostale drzavne firme ja zaposlen i pola moje familije onda se i ne nadati nesto
imaju ovamo siguran prihod pa im je kladionica kao za dzeparca i da se isplate plate bar nekom broju radnika

to da se boje velikih dobitaka ne vjerujem jer ne bi odobravali listic od 200000 na pola marke ( znam da je tesko dobiti al opet nikad ne znas) a ogranicavaju uplate ljudi koji odigraju ili hoce da odigraju 20 listica do 100 maraka tj do poreza to je ukupno 2000 maraka dobitka a ulazio je recimo 300 maraka
SaMaster
Posts: 927
Joined: 06/03/2005 16:05

#37 Re: BH Kladionice

Post by SaMaster »

dragana.k wrote:Može ti zvučati kao reklama, ali Premier valjda ima dovoljno para da se sam reklamira. Vidjet ćemo šta će biti kada drugi budu odmarali i kakav će Premier biti tad, pa ćemo i tada pisati. Uzmi ove fakte u obzir i probaj sam izdefinisati neko svoje misljenje. Ovo su cinjenice. Molim nekog ko se ne slaže sa istim da to potvrdi činjenicama također.

P.S.
5+ na Bjelavama preporučujem za bliske kontakte
Koeficijent varira u zavisnosti od ostalih protivnika :)

Daj ba ne supljiraj. Danas, online u premieru u 16.30 nema niti jednog para na ponudi! Niti jednog! Kaze navratite kasnije....

I sad si mi ti dosla ovdje supljirati. Hajde majke ti razguli i ne seljakaj...
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#38 Re: BH Kladionice

Post by cyprus »

SaMaster wrote:Daj ba ne supljiraj. Danas, online u premieru u 16.30 nema niti jednog para na ponudi! Niti jednog! Kaze navratite kasnije....
:mrgreen: :mrgreen:

Onaaaaj, to je zato što su svi u Premieru na godišnjem odmoru :mrgreen:
SaMaster
Posts: 927
Joined: 06/03/2005 16:05

#39 Re: BH Kladionice

Post by SaMaster »

cyprus wrote:
SaMaster wrote:Daj ba ne supljiraj. Danas, online u premieru u 16.30 nema niti jednog para na ponudi! Niti jednog! Kaze navratite kasnije....
:mrgreen: :mrgreen:

Onaaaaj, to je zato što su svi u Premieru na godišnjem odmoru :mrgreen:

Ama boli mene neka stvar sto su oni na odmoru.

Jel' to i internet na odmoru? Vjeruj mi da mogu, oni bi i internet ugasili naskroz, samo akd bi bio njihov. Takvi su to strucnjaci...
User avatar
dedovic.almir
Posts: 585
Joined: 04/03/2012 23:28
Location: DE
Contact:

#40 Re: BH Kladionice

Post by dedovic.almir »

DOoljno je pogledati kladionice na bilo kojem nivou i kockarnice, i onda samo shvatite koliko oni zaradjuju i na kome.
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#41 Re: BH Kladionice

Post by cyprus »

SaMaster wrote:
cyprus wrote:
SaMaster wrote:Daj ba ne supljiraj. Danas, online u premieru u 16.30 nema niti jednog para na ponudi! Niti jednog! Kaze navratite kasnije....
:mrgreen: :mrgreen:

Onaaaaj, to je zato što su svi u Premieru na godišnjem odmoru :mrgreen:

Ama boli mene neka stvar sto su oni na odmoru.

Jel' to i internet na odmoru? Vjeruj mi da mogu, oni bi i internet ugasili naskroz, samo akd bi bio njihov. Takvi su to strucnjaci...
Nisam siguran da razumiješ... :)
SaMaster
Posts: 927
Joined: 06/03/2005 16:05

#42 Re: BH Kladionice

Post by SaMaster »

cyprus wrote:
Nisam siguran da razumiješ... :)
Mozda tebe nisam shavtio sta si htio reci, ali mozda nisi ni ti mene... :-)
Ali onaj ko treba da shvati, shvatiti ce :-)
ja1986
Posts: 116
Joined: 17/11/2009 22:24

#43 Re: BH Kladionice

Post by ja1986 »

Ovo za 5+ i prostituciju potpisujem, bar sto se tice mog grada, istina ziva!
Sto se tice ostalih kladionica ne mogu govoriti opcenito, jer za mene je jedan dan dobra jedna kladionica, a drugi dan druga, zato sto kad odigram tiket, uporedim kvote ili recimo zbroj gemova u tenisu...npr. negdje je 21.5 a negdje 20.5, tako da igram u onoj koja mi vise odgovara taj dan :)
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#44 Re: BH Kladionice

Post by karanana »

3-4 potvrde za prostituciju. znaci ima tu nesto.
ne mogu ja stici do bjelava tako brzo. ima li sta na relaciji malta-chengich villa-otoka?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#45 Re: BH Kladionice

Post by Velkoski »

SaMaster wrote: Jel' to i internet na odmoru?
Ko će održavat sistem ? Bog himself ? :oops:
User avatar
dragana.k
Posts: 15
Joined: 10/07/2012 11:13
Location: Sarajevo
Contact:

#46 Re: BH Kladionice

Post by dragana.k »

SaMaster wrote:
dragana.k wrote:Može ti zvučati kao reklama, ali Premier valjda ima dovoljno para da se sam reklamira. Vidjet ćemo šta će biti kada drugi budu odmarali i kakav će Premier biti tad, pa ćemo i tada pisati. Uzmi ove fakte u obzir i probaj sam izdefinisati neko svoje misljenje. Ovo su cinjenice. Molim nekog ko se ne slaže sa istim da to potvrdi činjenicama također.

P.S.
5+ na Bjelavama preporučujem za bliske kontakte
Koeficijent varira u zavisnosti od ostalih protivnika :)

Daj ba ne supljiraj. Danas, online u premieru u 16.30 nema niti jednog para na ponudi! Niti jednog! Kaze navratite kasnije....

I sad si mi ti dosla ovdje supljirati. Hajde majke ti razguli i ne seljakaj...

hahahahaha, pa ti si presmiješan :lol:
:thumbup:

u šta se više razumiješ, u kladionice ili u informatički inženjering?

Zaspala bi, ali ne mogu od smijeha
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#47 Re: BH Kladionice

Post by anonimnaosoba »

provala dana, sedmice, mjeseca, možda i otkako čitam ovaj forum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :lol:
Jameka
Posts: 859
Joined: 25/04/2008 15:19

#48 Re: BH Kladionice

Post by Jameka »

Jao Williamsa, dva dana pokusavam uplatiti nesto na racun i teta u kladionici samo kaze - ne moze, ne radi. :lol: Ni zasto, ni kad ce proradit, nista. Svasta, prvi put vidim da kladionica nece uzeti pare. :-)
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#49 Re: BH Kladionice

Post by anonimnaosoba »

ja u ponedjeljak noramlno uplatio.. :-D
Jameka
Posts: 859
Joined: 25/04/2008 15:19

#50 Re: BH Kladionice

Post by Jameka »

To mozda samo u mom selu. Kaze ne radi joj internet. :lol:
Post Reply