BH Kladionice

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

User avatar
dragana.k
Posts: 15
Joined: 10/07/2012 11:13
Location: Sarajevo
Contact:

#1 BH Kladionice

Post by dragana.k »

Ovih dana (od 09.07 – 15.07.2012.god.) ćemo biti svjedoci veoma niskih koeficijenata i ponude sa vrlo malo opcija klađenja u bosansko-hercegovačkih kladionicama. To se dešava svake godine kada kod kladionica PREMIER ima kolektivni godišnji odmor. Kakva slučajnost, zar ne?! Bet-Live, Sport Plus i WWIN uvijek koriste tu priliku. Primjer te osiromašene ponudu ću Vam dati na jednom paru Islandskog kupa: Stjarnen – Fram. Preko 2,5 golova (ili 3+) je 1,35. Da radi PREMIER, imali bi u ponudi bar opciju pm1 (oba daju gol + 3 ili više golova). To je opcija koju ostale kladionice koriste samo kada žele da pariraju PREMIER-u i imaju manjak dnevnog pazara. Ako žele lojalnu klijentelu, moraju imati kontinuitet, a ne koristiti to samo kao konkurentnu opciju u određenim momentima. To je dokaz da „ne misle na igrače“, nego im je samo stalo do većeg broja momentalnih uplata. Hvale se time što im je opcija AH (asian handicap – koja je u PREMIER-u označena kao kp) veća i kad je kvota za isti par u PREMIER-u 1,28 ko njih je 1,40. Asian handicap jeste dobra opcija klađenja, ali u većini slučajeva odigrani par završi kao koeficijent 1! Obratite pažnju na to kada nađete dobar par na koji ste spremni uložiti veći iznos. U PREMIER-u ćete biti u prilici odigrati samo taj par, ili u najgorem slučaju će zahtjevati 3 para max., dok kod ostalih obavezno zahtjeva 5 parova. U kladionicama Bet-Live velikim slovima piše „ako niste isplaćeni odmah, nazovite taj i taj broj“. Smiješno. Postoji zakon koji kaže u kojem vremenskom roku morate biti isplaćeni i ako budete u prilici, uvjerit ćete se u isto. Nećete biti isplaćeni odmah, a oni će se tada pozvati na zakon. U PREMIER-u će se pojaviti neko u roku od sat-dva i donijeti Vam novac, bez obzira koliko je u pitanju. O ostalim stvarima, poput online klađenja (koje mnoge ni nemaju), ću Vam pisati slijedeći put, a do tada obratite pažnju kako ćete imati siromašnu ponudu od strane „ostalih“, dok se jedini profesionalci ne vrate s odmora, a u međuvremenu bolje uplatite 10 Eura u BWIN ili nekoj tako kladionici, uzmite bonus i kladite se, nego da idete u kladionice koje su prepune opuška po podovima i ostavljate pare debelim drskim djevojkama koje rade u istim. Sretno!
User avatar
dragana.k
Posts: 15
Joined: 10/07/2012 11:13
Location: Sarajevo
Contact:

#2 Re: BH Kladionice

Post by dragana.k »

Da li vjerujete da Bet-Live danas u ponudi ima samo dva para tenisa?! Raonić-Ebden i Hewitt-Pospisil! Da, samo ta dva. Danas se igraju slijedeći ATP/WTA turnirniri: Bastad, Newport, Stuttgart, Umag, Palermo, Stanford, a da ne spominjem Challengere Bogota, San Benedetto, Scheveningen, Temišvar, a ITF neću ni da nabrajam. Opcije over prvi set ili tako nešto, naravno da i ne postoji. Probajte također odigrati online listić na Bet-Live stranici. Odigrajte sistem i priložite taj broj kao uplatu listića :) Nemaju oni ni informatičku infrastrukturu koja je to u stanju pratiti. Rano jutrošnji par Stephens – Watson nije bilo moguće odigrati sa overom prvog seta, a da radi PREMIER ta opcija bi postojala, budite sigurni, ma koliki kf. na isto bio. Kladionicu 5+ neću ni da spominjem, jer je javna tajna da je to pokriće za pranje para i prostituciju. Ako ne vjerujete, otiđite u jednu od njih i prozborite koju sa oskudno obučenom damom iz pulta, koja nema pojma o klađenju, a kamoli o sportu. Bacite pogled i na TV u kladionici, obavezno. Nema na njemu ništa vezano za sport, ali španske ili turske sapunice su obavezno na programu, ako još ima neki dramatičan rasplet u istim serijama, ni ne pomišljajte da će Vam prsata dama otkucati listić pravoremeno. SportPlus je malo, ali malo bolji, jer imaju te parove sa mizernim koeficijentima u ponudi, ali naravno…kakve crne opcije, ccc… Nemaju ni klima uređaju u poslovnicama, a gdje su tek opcije klađenja….ih. Ne možete izvršiti ni online provjeru listića, a stvaro ne znam zašto im je na LCD-ovima u kladioni uvijek ttx neke druge firme. Imaju li oni svoj? WWIN se pokazao kao ozbiljnija kladionica od prethodne dvije, ali također su koeficijenti smiješni. Eto imaju sve te parove u ponudi, još i opcije uz to, ali u WWIN-u plaćate porez preko 100KM. Izdrada online listića je vrlo smiješna, jer satima kucate parove, a ne dobijete nikakav broj listića, nego opet morate manuelno prepisivati iste i tako priložiti da bi se opkladili. Obratite pažnju i na slijedeće. PREMIER u svojoj ponudi ima „specijalna klađenja“ pm1, pm2, pm3, pm4, pm5… dakle domaćim pobjeđuje, a na utakmici će biti 3 ili više golova, ili oba daju gol + 3 ili više golova. Ima to ponekad i Bet-Live. Na ponudi im piše npr. 1V, ali je neispravno da tako popunite listić, jer dama za pultom ne razumije šta to znači i morate pisati 12 ili sl. Komplikovano maksimalno, ali interesantno, za vrijeme odmora PREMIER-a, nema ni toga :) Super su, stvarno. Sistemi su tema za sebe. Ne rijetko je situacija da ako uporedite koeficijente Bet-Live i SportPlus-a sa PREMIER-om dođete do zaključka da prethodna dva imaju bolje kf. Ahaaa :-D Odigrajte sistem, da vidite kako ćete se neugodno iznenaditi. Ima Bet-Live i nagradnu igru. Na poleđini vašeg listiću koji nije dobitni upišete Ime i prezime, adresu i br. tel. Već par mjeseci dobitni glavnih nagrada su iz Novog Travnika, Busovače i Viteza. E to je tek smiješno! U Sarajevu i Mostaru imate više uplata nego u cijeloj BiH, a svi gore navedeni gradovi srednje Bosne imaju stanovnika manje od jedne sarajevske općine. Sjedište Bet-Live je u Novom travniku, gradu od max. 25000 stanovnika. Kakva slučajnost, zar ne!
User avatar
cico x
Posts: 1042
Joined: 31/12/2002 00:00
Location: Nikad zeljo,nikad avaz...

#3 Re: BH Kladionice

Post by cico x »

haj ba plati pa reklamiraj kladionicu,pusti nas na forumu te suplje !
User avatar
karanana
Posts: 47203
Joined: 26/02/2004 00:00

#4 Re: BH Kladionice

Post by karanana »

sta kazes? u petici plus mogu radnicu pitati za sex? koja je kvota da ce pristati? za koliko love bi moglo proci?
sad si me zadala da idem traziti gdje su lokacije ove 5+ kladionice.
User avatar
dragana.k
Posts: 15
Joined: 10/07/2012 11:13
Location: Sarajevo
Contact:

#5 Re: BH Kladionice

Post by dragana.k »

Može ti zvučati kao reklama, ali Premier valjda ima dovoljno para da se sam reklamira. Vidjet ćemo šta će biti kada drugi budu odmarali i kakav će Premier biti tad, pa ćemo i tada pisati. Uzmi ove fakte u obzir i probaj sam izdefinisati neko svoje misljenje. Ovo su cinjenice. Molim nekog ko se ne slaže sa istim da to potvrdi činjenicama također.

P.S.
5+ na Bjelavama preporučujem za bliske kontakte
Koeficijent varira u zavisnosti od ostalih protivnika :)
User avatar
cico x
Posts: 1042
Joined: 31/12/2002 00:00
Location: Nikad zeljo,nikad avaz...

#6 Re: BH Kladionice

Post by cico x »

ti si pukla dragana ko buranija !
i u premieru sjede papanke,slusaju seljacku muziku,gledaju sapunice,dovode jos papanastije jaranice,ispijaju kafu,lakiraju nokte,zapuse prostoriju,svadaju se sa igracima... tako da tvoja prica kako ste vi naj naj pada u vodu.
i bezveze ti je druge blatiti a sebe podizati,ako zelite da se izdignete od ostalih postoje zdravija i bolja rjesenja od ovih tvojih pljuvanja !!
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72763
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#7 Re: BH Kladionice

Post by Velkoski »

Realno, Premier i jeste najbolja kladara u BiH trenutno. Čim Lutrija bude imala online klađenje ( valjda se i to nekad desi :roll: ) postat će najbolja domaća kladara.
User avatar
karanana
Posts: 47203
Joined: 26/02/2004 00:00

#8 Re: BH Kladionice

Post by karanana »

e moracu da provjerim tu na bjelavama.
svugdje ima papanki a ima i dobrih. evo recimo u premieru u merkuru otoka rade dvije. jedna ljepotica, manekenka, ja se zaljubio kad sam je prvi put vidio i zbog nje cesto i dodjem tamo da uplatim. ima i dijete koliko sam skonto.

dok recimo ta druga, rekao bih solidna definicija papanke. svadja sa momkom preko telefona, nekad ljubazna nekad ne. ne mozes dragana bas tako davati zakljucke u cjelosti. imas i nekih netacnosti. u premieru ti uzimaju porez na dobitke od 100 km+ osim ako nisi clan a u bet liveu ne uzimaju. a kvote su bolje u bet liveu.

i haj mozemo se sloziti da onu nagradnu igru u bet liveu dijele po sumnjivim lokacijama dok recimo u sarajevu nisu dali mozda ukupno dvije nagrade, ali oni barem imaju nagradnu igru.

e bas si me zaintrigirila sa ovim stvarima o placanju radnicama za sex. ma sumnjam da je i to vezano za cjelokupnu kladionicu 5+, mozda za jednu lokaciju ili nesto tako.
User avatar
dragana.k
Posts: 15
Joined: 10/07/2012 11:13
Location: Sarajevo
Contact:

#9 Re: BH Kladionice

Post by dragana.k »

cico x wrote:ti si pukla dragana ko buranija !
i u premieru sjede papanke,slusaju seljacku muziku,gledaju sapunice,dovode jos papanastije jaranice,ispijaju kafu,lakiraju nokte,zapuse prostoriju,svadaju se sa igracima... tako da tvoja prica kako ste vi naj naj pada u vodu.
i bezveze ti je druge blatiti a sebe podizati,ako zelite da se izdignete od ostalih postoje zdravija i bolja rjesenja od ovih tvojih pljuvanja !!
Ja ne radim u Premieru, niti za Premier, srce moje! Slažem se da i tamo rade svakakve, samo ti vjerovatno malo slabije posjećuješ kladionice (što je i dobro), pa očito ne vidiš kadrovsku razliku, a što se samog klađenja tiče, molim te obrati pažnju na vrstu ponude i kvote. To ustvari i jest fundament moje teme.

Forumi postoje za javno iskazivanje svog mišljenja, zar ne?

Evo ti jedan listić iz Sportplus.ba za danas od mene ;)
Image
User avatar
dragana.k
Posts: 15
Joined: 10/07/2012 11:13
Location: Sarajevo
Contact:

#10 Re: BH Kladionice

Post by dragana.k »

karanana wrote:e moracu da provjerim tu na bjelavama.
svugdje ima papanki a ima i dobrih. evo recimo u premieru u merkuru otoka rade dvije. jedna ljepotica, manekenka, ja se zaljubio kad sam je prvi put vidio i zbog nje cesto i dodjem tamo da uplatim. ima i dijete koliko sam skonto.

dok recimo ta druga, rekao bih solidna definicija papanke. svadja sa momkom preko telefona, nekad ljubazna nekad ne. ne mozes dragana bas tako davati zakljucke u cjelosti. imas i nekih netacnosti. u premieru ti uzimaju porez na dobitke od 100 km+ osim ako nisi clan a u bet liveu ne uzimaju. a kvote su bolje u bet liveu.

i haj mozemo se sloziti da onu nagradnu igru u bet liveu dijele po sumnjivim lokacijama dok recimo u sarajevu nisu dali mozda ukupno dvije nagrade, ali oni barem imaju nagradnu igru.

e bas si me zaintrigirila sa ovim stvarima o placanju radnicama za sex. ma sumnjam da je i to vezano za cjelokupnu kladionicu 5+, mozda za jednu lokaciju ili nesto tako.

hahaha, ima i u Premieru na Skenderiji jedna druželjubljiva manekenka :)

Premier ima svakodnevne novčane nagrade, a član postaneš u roku od 5min (osim ako se ne svađa na telefon s momkom).

Prednosti Bet-Live u odnosu na Premier su slijedece:
Bolji asian handicap (ali ako ne prođe i tamo i ovamo je kvota 1)
Može se kombinovati par iz Super ponude sa drugim opcijama istog para (npr. Island - Brazil 1 i Island - Brazil zžk - žuti kartoni)

Prednosti Premiera u odnosu na Bet-Live:
Specijalne opklade (pm1,2,3,4,5...)
zbor golova 2+, kojeg u Bet-Live nema u 99% slučajeva
Tenis (u potpunosti) - to najviše igram i to vrlo dobro znam
opcije tipa - tim sa više kornera, žk, posjed lopte...
i u svakom slučaju, internet klađenje
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#11 Re: BH Kladionice

Post by Admir_1984 »

moja primarna kladionica je premier jer joj je napreglednija i najjednostavnija ponuda kada se kladis preko racunara, kliknes na odredjeni par i sve tu imas. u 90% slucajeva uvijek tamo uplacujem, jedino kada znam koje cu parove igrati na malo veci ulog otvorim ponudu lutrije ili neke druge kladionice i vidim hoce li mi biti veci dobitak i ak bude onda tamo uplatim. u bet lajvu samo uplacujem kada se premier zatvori (poslje 20:00), pretezno nocne listice ili kada mi je fakat mrsko hodati 3min, onda odem za minut do betlajv poslovnice :-D

lutrija je sve bolja kladionica, al ih ne kontam sto onu ponudu ne srede nekako. kad se kladis preko neta sve moras posebno otvarati, pa onda onim lifticem ici boga pitaj koliko dole, pa hoces li potpunu ili onu osnovnu ponudu, pa 4-5 klikova dok dobiješ sifru :roll:

kod betlajva je jos gore, zna se desiti odigras neki par sa dna ponude i onda ti on vrati ponudu gore na pocetak, pa onda opet dok se ucita ono sa kraja prodje godina :D

sto se samih kvota tice to ne pratim puno jer ne uplacujem cesto baš vece iznose da mi znaci nešto
User avatar
karanana
Posts: 47203
Joined: 26/02/2004 00:00

#12 Re: BH Kladionice

Post by karanana »

Lutrija se zabavila drugim prevarama, pardon, igrama na srecu.
Ulozili su hrpu u marketing za loto i bingo i grebalice. Oni tu imaju monopol i zagarantovan dobitak bez rizika da ih neko lopatom uzme.
doduse, malo gube na monopolu jer ove kladionice sada imaju onaj elektronski bingo, ali mislim da im ne uzimaju stalne igrace koji bingo igraju petkom.
a i ja mislim da bi njihova kladionica mogla biti jaka, ali jednostavno, cuo sam od nekih ljudi bliskih lutriji da se oni boje dobitaka i da na kladionici ne mogu uticati o tome hoce li ih neko opeljesiti ili nece, pa je zato ni ne potenciraju previse.
User avatar
hodža
Posts: 4522
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#13 Re: BH Kladionice

Post by hodža »

dragana.k wrote:
P.S.
5+ na Bjelavama preporučujem za bliske kontakte
Koeficijent varira u zavisnosti od ostalih protivnika :)

jel to ona plava, sa velikim plućima ?? :D


p.s. slažem se da je Premier generalno najkvalitetnija kladionica...
Jameka
Posts: 859
Joined: 25/04/2008 15:19

#14 Re: BH Kladionice

Post by Jameka »

Sad sam otvorila Bet-live i imaju sav tenis u ponudi. Mozda su malo kasnili.
Premier je najpregledniji, mada je i moc navike cudo.
A koeficijenti... prije koji dan sam igrala dva para tenisa, na rezultat 2:0, u odnosu na SportPlus, na prvom paru je Premier nudio cak za 1 veci koeficijent (3,70:2,70), a na drugom za 0,4 manji. Sve je to relativno. Ali ko igra malo parova za velik ulog, bi trebao pregledati ponude svih kladionica, jer razlika stvarno zna biti ogromna.
I da, vec mi nedostaje Premier, ko ce po ovom nevremenu izlazit do kladionice. :skoljka: :D
User avatar
Entropio
Posts: 7807
Joined: 21/11/2010 21:49

#15 Re: BH Kladionice

Post by Entropio »

.
User avatar
karanana
Posts: 47203
Joined: 26/02/2004 00:00

#16 Re: BH Kladionice

Post by karanana »

Emilly5 wrote:Sad sam otvorila Bet-live i imaju sav tenis u ponudi. Mozda su malo kasnili.
Premier je najpregledniji, mada je i moc navike cudo.
A koeficijenti... prije koji dan sam igrala dva para tenisa, na rezultat 2:0, u odnosu na SportPlus, na prvom paru je Premier nudio cak za 1 veci koeficijent (3,70:2,70), a na drugom za 0,4 manji. Sve je to relativno. Ali ko igra malo parova za velik ulog, bi trebao pregledati ponude svih kladionica, jer razlika stvarno zna biti ogromna.
I da, vec mi nedostaje Premier, ko ce po ovom nevremenu izlazit do kladionice. :skoljka: :D
sto se tice preglednosti, sto kazes, sve je stvar navike. prije sam igrao u williamsu i bio mi je najpregledniji. kad sam poceo igrati u bet liveu, na pocetku se nisam mogao snaci, a sada mi je bet live najpregledniji jer najcesce tamo igram i kad odigram u premijeru cesto pogrijesim jer je sifra para za sve vrste kladjenja ista, samo sto oni imaju one razlicite oznake ps, pm, zk, z.......i cesto odigram recimo 2835 1, kontajuci da sam odigrao da na paru 2835 oba tima daju gol, a ustvari sam trebo napisati 2835 ps1.
stvar navike.
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#17 Re: BH Kladionice

Post by abondanzieri »

Posljednjih nekoliko godina redovno igram kladionicu uplacujuci vece iznose novca na koeficijent od 2 do 5 i nijednom se nije desilo da bilo koja kladionica ima bolje uslove od Williamsa,posebno u vrijeme kada su davali bonus 10% na ostvareni dobitak.U poslijednje vrijeme im se pridruzila i kladionica BH Play,koja,koliko sam mogao upratiti trenutno jedina daje odredjeni bonus,te je zbog toga u ovom trenutku vjerovatna najbolja za vid kladjenja koji ja preferiram.
Premier je na trecem mjestu u rangu sa Derby-em,Bet Live-om,Millenium-om isl. :wink:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72763
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18 Re: BH Kladionice

Post by Velkoski »

Williams lištica, neka hvala. :oops:

U BHplayu ilitiga Remiju nikada ne bih uložio veću svotu.. Prečesto im zatvaraju kladare da bih ja riskirao tamo :mrgreen:
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#19 Re: BH Kladionice

Post by abondanzieri »

Ako ne volis listicu,kao ni ja,zar ti ne bi bilo drago da od jedne njihove firme uzimas novce,bez po' muke :D
Sto se tice BH Playa,dobio sam dosta puta u toj kladionici i nikad nisam imao problema u vezi sa isplatom :dance:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72763
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#20 Re: BH Kladionice

Post by Velkoski »

Ma najbolje ih je bojkotovati pa nek se ugase, ko ih jebe, uzimat ću od Čitlučana :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 47203
Joined: 26/02/2004 00:00

#21 Re: BH Kladionice

Post by karanana »

williams je u posljednje vrijeme zatvorio neke poslovnice.
User avatar
hodža
Posts: 4522
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#22 Re: BH Kladionice

Post by hodža »

hodža wrote:
dragana.k wrote:
P.S.
5+ na Bjelavama preporučujem za bliske kontakte
Koeficijent varira u zavisnosti od ostalih protivnika :)

jel to ona plava, sa velikim plućima ?? :D


.

da mi se ne zagubi pitanje :mrgreen:
LoveHurts
Posts: 344
Joined: 17/05/2012 17:56

#23 Re: BH Kladionice

Post by LoveHurts »

Vidim niko ne spominje BetShop, e pa da i ja kazem koju...O D R O N O D K L A D I O N I C E!
User avatar
SemPer_fi
Posts: 122
Joined: 17/08/2010 18:26

#24 Re: BH Kladionice

Post by SemPer_fi »

dragana.k wrote:Da li vjerujete da Bet-Live danas u ponudi ima samo dva para tenisa?! Raonić-Ebden i Hewitt-Pospisil! Da, samo ta dva. Danas se igraju slijedeći ATP/WTA turnirniri: Bastad, Newport, Stuttgart, Umag, Palermo, Stanford, a da ne spominjem Challengere Bogota, San Benedetto, Scheveningen, Temišvar, a ITF neću ni da nabrajam. Opcije over prvi set ili tako nešto, naravno da i ne postoji. Probajte također odigrati online listić na Bet-Live stranici. Odigrajte sistem i priložite taj broj kao uplatu listića :) Nemaju oni ni informatičku infrastrukturu koja je to u stanju pratiti. Rano jutrošnji par Stephens – Watson nije bilo moguće odigrati sa overom prvog seta, a da radi PREMIER ta opcija bi postojala, budite sigurni, ma koliki kf. na isto bio. Kladionicu 5+ neću ni da spominjem, jer je javna tajna da je to pokriće za pranje para i prostituciju. Ako ne vjerujete, otiđite u jednu od njih i prozborite koju sa oskudno obučenom damom iz pulta, koja nema pojma o klađenju, a kamoli o sportu. Bacite pogled i na TV u kladionici, obavezno. Nema na njemu ništa vezano za sport, ali španske ili turske sapunice su obavezno na programu, ako još ima neki dramatičan rasplet u istim serijama, ni ne pomišljajte da će Vam prsata dama otkucati listić pravoremeno. SportPlus je malo, ali malo bolji, jer imaju te parove sa mizernim koeficijentima u ponudi, ali naravno…kakve crne opcije, ccc… Nemaju ni klima uređaju u poslovnicama, a gdje su tek opcije klađenja….ih. Ne možete izvršiti ni online provjeru listića, a stvaro ne znam zašto im je na LCD-ovima u kladioni uvijek ttx neke druge firme. Imaju li oni svoj? WWIN se pokazao kao ozbiljnija kladionica od prethodne dvije, ali također su koeficijenti smiješni. Eto imaju sve te parove u ponudi, još i opcije uz to, ali u WWIN-u plaćate porez preko 100KM. Izdrada online listića je vrlo smiješna, jer satima kucate parove, a ne dobijete nikakav broj listića, nego opet morate manuelno prepisivati iste i tako priložiti da bi se opkladili. Obratite pažnju i na slijedeće. PREMIER u svojoj ponudi ima „specijalna klađenja“ pm1, pm2, pm3, pm4, pm5… dakle domaćim pobjeđuje, a na utakmici će biti 3 ili više golova, ili oba daju gol + 3 ili više golova. Ima to ponekad i Bet-Live. Na ponudi im piše npr. 1V, ali je neispravno da tako popunite listić, jer dama za pultom ne razumije šta to znači i morate pisati 12 ili sl. Komplikovano maksimalno, ali interesantno, za vrijeme odmora PREMIER-a, nema ni toga :) Super su, stvarno. Sistemi su tema za sebe. Ne rijetko je situacija da ako uporedite koeficijente Bet-Live i SportPlus-a sa PREMIER-om dođete do zaključka da prethodna dva imaju bolje kf. Ahaaa :-D Odigrajte sistem, da vidite kako ćete se neugodno iznenaditi. Ima Bet-Live i nagradnu igru. Na poleđini vašeg listiću koji nije dobitni upišete Ime i prezime, adresu i br. tel. Već par mjeseci dobitni glavnih nagrada su iz Novog Travnika, Busovače i Viteza. E to je tek smiješno! U Sarajevu i Mostaru imate više uplata nego u cijeloj BiH, a svi gore navedeni gradovi srednje Bosne imaju stanovnika manje od jedne sarajevske općine. Sjedište Bet-Live je u Novom travniku, gradu od max. 25000 stanovnika. Kakva slučajnost, zar ne!
Oom sam i sam svjedok tako da i u vecinu ostalog mogu da povjerujem dama ispija kafe u obliznjem kaficu a meni minuta pred polazak meca i onda pita sto si NERVOZAN haloo pa ti pm. kako necu biti zna se za sta placena i to dosta dobro , al ne opet musterija kriva jer nju pozurivam s kafe nedo Bog procice neko ,a ona ga nece vidjeti ...
Dok je u PREMIERU dosta bolji odnos i bolja ponuda bar po meni .
donBeton
Posts: 615
Joined: 02/01/2007 23:52

#25 Re: BH Kladionice

Post by donBeton »

Realno, lažeš. Odigrao jedan penzonerski danas, sve do jednog para tenis. I onda dođem ovdje i čitam "U Bet live samo dva para tenisa". Pa, mislim kralju... :D :lol:
Post Reply