BH fudbalski/nogometni talenti

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#2601 Re: BH fudbalski talenti

Post by abondanzieri »

putokaz1 wrote:
abondanzieri wrote:Da li neko zna nesto vise o Milanu Djuricu,sedamnaestogodisnjem Bosancu koji igra za prvi tim Cesene u italijanskoj Seriji B?
Sad upratih na Live Score-u da je zabio go za svoj klub i mislim da bi mogao biti zanimljiv za nasu mladu reprezentaciju :dance:
Ništa posebno od njega
možda je imao talent ali se negdje u italiji zagubio
Milan Djuric!!! :P
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#2602 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by DonEmir »

Svrsic minutica hvala bogu izgubio se negdje u Turskoj :lol: Tinket povreda, kakav talent.. drzi ga na klupi DM, AM... adzina jabuka :zzzz:
Talent Hadzica pod okom... ovaj uhom :lol:


Image
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#2603 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by putokaz1 »

E našao si me
El Grande Milan
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#2604 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by edo_79 »

Image

Sjaji Milaneeeee .... sjaji Zmaju bosanski :thumbup: :thumbup: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
costacurta
Posts: 3508
Joined: 05/05/2005 08:25

#2605 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by costacurta »

edo_79 wrote:Image

Sjaji Milaneeeee .... sjaji Zmaju bosanski :thumbup: :thumbup: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
:thumbup:

Milan je dobio svaki vazdušni duel. Zna tacno u sekundu kad treba skočiti na loptu i kako se zagraditi/postaviti.
Za razliku od Džeke i Vedada zna uštoptat, izdriblati i proslijediti loptu. :thumbup:
palermo
Posts: 22337
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#2606 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by palermo »

costacurta wrote:
edo_79 wrote:Image

Sjaji Milaneeeee .... sjaji Zmaju bosanski :thumbup: :thumbup: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
:thumbup:

Milan je dobio svaki vazdušni duel. Zna tacno u sekundu kad treba skočiti na loptu i kako se zagraditi/postaviti.
Za razliku od Džeke i Vedada zna uštoptat, izdriblati i proslijediti loptu. :thumbup:
Koji je smisao ovakvih besmislenih postova......trolanje, provociranje.....odbijam mogućnost da netko ovo ozbiljno misli......

možda je sarkazam koji nisam prepoznao
User avatar
Logovan
Posts: 94338
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2607 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by Logovan »

costacurta wrote: Za razliku od Džeke i Vedada zna uštoptat, izdriblati i proslijediti loptu. :thumbup:
A lažeš da si ovo napisao. :lol:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#2608 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by edo_79 »

palermo wrote:
costacurta wrote:
edo_79 wrote:Image

Sjaji Milaneeeee .... sjaji Zmaju bosanski :thumbup: :thumbup: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
:thumbup:

Milan je dobio svaki vazdušni duel. Zna tacno u sekundu kad treba skočiti na loptu i kako se zagraditi/postaviti.
Za razliku od Džeke i Vedada zna uštoptat, izdriblati i proslijediti loptu. :thumbup:
Koji je smisao ovakvih besmislenih postova......trolanje, provociranje.....odbijam mogućnost da netko ovo ozbiljno misli......

možda je sarkazam koji nisam prepoznao
Čemu trolanje, ti trolanjem smatraš to što je nekom drago da repka ima još jednog dobrog igrača u napadu. Ja neznam šta si ti ovdje skontao kao prvokaciju....
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#2609 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by edo_79 »

Logovan wrote:
costacurta wrote: Za razliku od Džeke i Vedada zna uštoptat, izdriblati i proslijediti loptu. :thumbup:
A lažeš da si ovo napisao. :lol:
Da nam je pomogao sad kad je trebalo to stoji ..... a sad ovo za štopanje vala .... jebaji ga druže prećera ga i ti ... gori si od mene :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
costacurta
Posts: 3508
Joined: 05/05/2005 08:25

#2610 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by costacurta »

edo_79 wrote:
Logovan wrote:
costacurta wrote: Za razliku od Džeke i Vedada zna uštoptat, izdriblati i proslijediti loptu. :thumbup:
A lažeš da si ovo napisao. :lol:
Da nam je pomogao sad kad je trebalo to stoji ..... a sad ovo za štopanje vala .... jebaji ga druže prećera ga i ti ... gori si od mene :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Da pojasnim,
Vedad i Edin su mi jako dragi likovi.
Imaju zaista uspiješne karijere i na tome im čestitam ALI,
Na temi o Vedadu sam rekao da je on drugi igrač odkako se povrijedio u Hefenhajmu. U svaki duel ulazi bojažljivo i stidljivo, bez agresivnosti i sa strahom. Ok jbga shvatam ga. Ima dobu motoriku i dobro prati kretanje lopte i igrača, problem nastaje kad lopta dođe do njega a u trenutno i u blizini nema čovjeka kome može proslijediti loptu i krene u dribling. To isto je i Edinov problem.
Ja sam ih gledao na dosta utakmica, kako za klubove tako i za reprezentaciju, posmatram i njihove kretnje bez lopte.
Edin kad nema loptu uglavnom pješači, Vedad hoće potrčati. Kada se neko od suigrača stušti prema golu, po boku, Edin kasni najmanje 1-2 sekunde sa utrčavanjem i ubacivanjem. To mu je u dosta slučajeva donijelo i dobro, postigao je go ali mislim da bi mu učinak bio sigurno za 1/3 bolji da na vrijeme ulijeće i prati (nešto kao golman u rukometu) kretnje suigrača.
Od Edina se generalno lopte odbijaju. Od 10 lopti on će prihvatiti 6 a od njih 6 3 će sigurno pogrešno ili proslijediti ili krenuti u neki dribling i izgubiti u 90% slučajeva. I kad krene naprijed sa loptom nakon 5-10 metara vidi se na njemu da se uspaniči, zablokira, zamrzne ko inetrnet explorer i uhelaći stvar. Nije problem kad mu se to desi u Romi ili MC jer je uvije iza njega neko kao što je Naigolan ili Iturbe ili Salah ili Toure ili Kompany koji imaju snage ko volovi i mogu trčati 2 dana bez prestanka i stići pokupiti većinu izgubljenih lopti, ali problem je u reprezentaciji kada izgubimo loptu ja se svaku puta uhvatim za naslonjač jer se ovi stušte pred Begovića za par sekundi, ko da nema nikog ili eventualno nalete na Spahića koji ih redovno patosira i eto kartona isključenja itd.
Eh sve ove "mane" će biti lakše podnijeti sa Đurićem koji je lik i tip igrača za stil igre koji mi gajimo (ako se to može nazvati stilom), a to je naročito evidentno u trenucima kad ganjamo rezultat (a uglavnom ganjamo) pa onda se sve svodi na nabijanje lopte od gola do gola pa đe padne.
On, Milan (meščini) zna kad treba skočiti prema lopti, nešto kao u skijaškim skokovima gdje dužina skoka ovisi o trenutku odraza, zna zaustaviti loptu, nema bojazni šta sa loptom kad mu u blizini nema nikoga da mu pomogne, zna jU sačuvati i proslijediti a čini mi se da zna i povesti loptu. Ne čeka da mu neko doda loptu na tanjiru već se kreće, otvara, stvara pozicije, nije mu se mrsko ni vratiti a BOgami i asistirati zna....

Jel malo jasnije?
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#2611 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by edo_79 »

costacurta wrote:Da pojasnim,
Vedad i Edin su mi jako dragi likovi.
Imaju zaista uspiješne karijere i na tome im čestitam ALI,
Na temi o Vedadu sam rekao da je on drugi igrač odkako se povrijedio u Hefenhajmu. U svaki duel ulazi bojažljivo i stidljivo, bez agresivnosti i sa strahom. Ok jbga shvatam ga. Ima dobu motoriku i dobro prati kretanje lopte i igrača, problem nastaje kad lopta dođe do njega a u trenutno i u blizini nema čovjeka kome može proslijediti loptu i krene u dribling. To isto je i Edinov problem.
Ja sam ih gledao na dosta utakmica, kako za klubove tako i za reprezentaciju, posmatram i njihove kretnje bez lopte.
Edin kad nema loptu uglavnom pješači, Vedad hoće potrčati. Kada se neko od suigrača stušti prema golu, po boku, Edin kasni najmanje 1-2 sekunde sa utrčavanjem i ubacivanjem. To mu je u dosta slučajeva donijelo i dobro, postigao je go ali mislim da bi mu učinak bio sigurno za 1/3 bolji da na vrijeme ulijeće i prati (nešto kao golman u rukometu) kretnje suigrača.
Od Edina se generalno lopte odbijaju. Od 10 lopti on će prihvatiti 6 a od njih 6 3 će sigurno pogrešno ili proslijediti ili krenuti u neki dribling i izgubiti u 90% slučajeva. I kad krene naprijed sa loptom nakon 5-10 metara vidi se na njemu da se uspaniči, zablokira, zamrzne ko inetrnet explorer i uhelaći stvar. Nije problem kad mu se to desi u Romi ili MC jer je uvije iza njega neko kao što je Naigolan ili Iturbe ili Salah ili Toure ili Kompany koji imaju snage ko volovi i mogu trčati 2 dana bez prestanka i stići pokupiti većinu izgubljenih lopti, ali problem je u reprezentaciji kada izgubimo loptu ja se svaku puta uhvatim za naslonjač jer se ovi stušte pred Begovića za par sekundi, ko da nema nikog ili eventualno nalete na Spahića koji ih redovno patosira i eto kartona isključenja itd.
Eh sve ove "mane" će biti lakše podnijeti sa Đurićem koji je lik i tip igrača za stil igre koji mi gajimo (ako se to može nazvati stilom), a to je naročito evidentno u trenucima kad ganjamo rezultat (a uglavnom ganjamo) pa onda se sve svodi na nabijanje lopte od gola do gola pa đe padne.
On, Milan (meščini) zna kad treba skočiti prema lopti, nešto kao u skijaškim skokovima gdje dužina skoka ovisi o trenutku odraza, zna zaustaviti loptu, nema bojazni šta sa loptom kad mu u blizini nema nikoga da mu pomogne, zna jU sačuvati i proslijediti a čini mi se da zna i povesti loptu. Ne čeka da mu neko doda loptu na tanjiru već se kreće, otvara, stvara pozicije, nije mu se mrsko ni vratiti a BOgami i asistirati zna....

Jel malo jasnije?
Sve 5 jarane :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2612 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by Tomahawk11 »

Da nisam gledao kako Edin baca levate po cevape, da je pojedince hitna morala voziti zbog iscasenja zglobova....onda bi mozda ovo i stajalo....
Za razliku od Džeke i Vedada zna uštoptat, izdriblati i proslijediti loptu.
Nema objasnjenja za ovo. Ne moze Milan ni kom slucaju biti bolji ni od Edina ni od Vedada. Svaka mu cast za ono sto je uradio na utakmici sa Velsom, ali ovo je notorna glupost. Toliko je glupo da uopste ne zasluzuje komentar :run:
Jarane, promijeni ti fino sport, promijeni i nick, ne sramoti ime Costacurte. Dzabe objasnjavas, sahranio si se. Cuj Milan Djuric bolji od Edina Dzeke, najboljeg strijelca u historiji reprezentacije???!! :lol: :lol: :mrgreen: Bjezi ba, sahranio si se za sva vremena.
costacurta
Posts: 3508
Joined: 05/05/2005 08:25

#2613 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by costacurta »

Tomahawk11 wrote:Da nisam gledao kako Edin baca levate po cevape, da je pojedince hitna morala voziti zbog iscasenja zglobova....onda bi mozda ovo i stajalo....
Za razliku od Džeke i Vedada zna uštoptat, izdriblati i proslijediti loptu.
Nema objasnjenja za ovo. Ne moze Milan ni kom slucaju biti bolji ni od Edina ni od Vedada. Svaka mu cast za ono sto je uradio na utakmici sa Velsom, ali ovo je notorna glupost. Toliko je glupo da uopste ne zasluzuje komentar :run:
Jarane, promijeni ti fino sport, promijeni i nick, ne sramoti ime Costacurte. Dzabe objasnjavas, sahranio si se. Cuj Milan Djuric bolji od Edina Dzeke, najboljeg strijelca u historiji reprezentacije???!! :lol: :lol: :mrgreen: Bjezi ba, sahranio si se za sva vremena.
Tomahavče,
jel pričamo o proslim vremenima ili o trenutnom stanju na terenu?
Ja fino napisao o njima i karijerama njihovim al dzaba, nekome je teže staviti cent u glavu nego metar u pakaš.
Al eto ako cemo za usporedbu,
Milan odigrao sveukupno 60ak minuta u ovim kvalifikacijama. I to 20ak minuta protiv Andore usao u obje utakmice kad je sve bilo gotovo. I 20ak min protiv Velsa. Postigao 1 go i imao jednu asistenciju.
Vedad igrao sve utakmice, samo dvije nije odigrao kompletne. 2 gola (jedan na asistenciju Djurica), jedna asistencija.
Edin sve odigrao komplet osim ove sa Velsom. 7 golova 0 asistencija. Od cega 3 gola protiv Andore :roll: .
Mene interesuje trenutno stanje, ono od cega bi trebali imati koristi, sto bi nam moglo pomoći već sutra. Istorija?! Zajebi.
Da nije frka sto je Milan rodjeni Tuzlak :mrgreen:
Kad smo kod Tuzle i teme mogao bi malo Meša pogledati Slobodinog Ahmetovića. Momak je novi Ibra. Ima tu još potencijala za reprezentacije al ne možeš ti na red doći od štrumfova :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2614 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by Tomahawk11 »

costacurta wrote:
Tomahawk11 wrote:Da nisam gledao kako Edin baca levate po cevape, da je pojedince hitna morala voziti zbog iscasenja zglobova....onda bi mozda ovo i stajalo....
Za razliku od Džeke i Vedada zna uštoptat, izdriblati i proslijediti loptu.
Nema objasnjenja za ovo. Ne moze Milan ni kom slucaju biti bolji ni od Edina ni od Vedada. Svaka mu cast za ono sto je uradio na utakmici sa Velsom, ali ovo je notorna glupost. Toliko je glupo da uopste ne zasluzuje komentar :run:
Jarane, promijeni ti fino sport, promijeni i nick, ne sramoti ime Costacurte. Dzabe objasnjavas, sahranio si se. Cuj Milan Djuric bolji od Edina Dzeke, najboljeg strijelca u historiji reprezentacije???!! :lol: :lol: :mrgreen: Bjezi ba, sahranio si se za sva vremena.
Tomahavče,
jel pričamo o proslim vremenima ili o trenutnom stanju na terenu?
Ja fino napisao o njima i karijerama njihovim al dzaba, nekome je teže staviti cent u glavu nego metar u pakaš.
Al eto ako cemo za usporedbu,
Milan odigrao sveukupno 60ak minuta u ovim kvalifikacijama. I to 20ak minuta protiv Andore usao u obje utakmice kad je sve bilo gotovo. I 20ak min protiv Velsa. Postigao 1 go i imao jednu asistenciju.
Vedad igrao sve utakmice, samo dvije nije odigrao kompletne. 2 gola (jedan na asistenciju Djurica), jedna asistencija.
Edin sve odigrao komplet osim ove sa Velsom. 7 golova 0 asistencija. Od cega 3 gola protiv Andore :roll: .
Mene interesuje trenutno stanje, ono od cega bi trebali imati koristi, sto bi nam moglo pomoći već sutra. Istorija?! Zajebi.
Da nije frka sto je Milan rodjeni Tuzlak :mrgreen:
Kad smo kod Tuzle i teme mogao bi malo Meša pogledati Slobodinog Ahmetovića. Momak je novi Ibra. Ima tu još potencijala za reprezentacije al ne možeš ti na red doći od štrumfova :mrgreen:
Pricamo o kompletnim igracima, ne moze jedna utakmica biti mjerilo.
Prvo uzmi u obzir da je Vedad bio u ocajnoj situaciji sa Stutgartom. To se odrazilo i na igre u reprezentaciji. Vedo je tip napadaca ala Inzaghi, odradi kad je najpotrebnije, nadje se na pravom mjestu, bas onakav kakav nam treba. I uglavnom funkcionise sa jos jednim napadacem. Daleko je jos Milan od usporedbe sa Vedadom, realno.
Za Edina...ma suvisno pricati. Nije njegovo da asistira. Pa gdje ce ti to biti argument? :-) :mrgreen: Jbg, vide se Edinovi golovi sa Andorom, a ne vidi se sa Belgijom u oba meca....bjezi, diskreditujes sam sebe s tom pricom, kakav Milan iz Serije B za Edina :P Edin je liga iznad, realno.
Da se razumijemo, nemam nikakav animozitet prema Djuricu, dapace, drag mi je igrac, vidi se da srcem igra. Pusti tu malogradjansku pricu odakle je reprezentativac BiH, samo nek on dere :thumbup: al mani se price da je bolji od Edina ili Vede, neukusno je to ;-) neozbiljno, kako hoces.
costacurta
Posts: 3508
Joined: 05/05/2005 08:25

#2615 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by costacurta »

Tomahawk11 wrote: Pricamo o kompletnim igracima, ne moze jedna utakmica biti mjerilo.
Prvo uzmi u obzir da je Vedad bio u ocajnoj situaciji sa Stutgartom. To se odrazilo i na igre u reprezentaciji. Vedo je tip napadaca ala Inzaghi, odradi kad je najpotrebnije, nadje se na pravom mjestu, bas onakav kakav nam treba. I uglavnom funkcionise sa jos jednim napadacem. Daleko je jos Milan od usporedbe sa Vedadom, realno.
Za Edina...ma suvisno pricati. Nije njegovo da asistira. Pa gdje ce ti to biti argument? :-) :mrgreen: Jbg, vide se Edinovi golovi sa Andorom, a ne vidi se sa Belgijom u oba meca....bjezi, diskreditujes sam sebe s tom pricom, kakav Milan iz Serije B za Edina :P Edin je liga iznad, realno.
Da se razumijemo, nemam nikakav animozitet prema Djuricu, dapace, drag mi je igrac, vidi se da srcem igra. Pusti tu malogradjansku pricu odakle je reprezentativac BiH, samo nek on dere :thumbup: al mani se price da je bolji od Edina ili Vede, neukusno je to ;-) neozbiljno, kako hoces.
khm khm,
šta sam ono htio reći,
jah,
elem,
nek sam ja neupućen i neozbiljan... pogotovo nakon sinoćnje utakmice :lol:
Porediš Inzagija i Vedada, pa kralju sa Inzagijem su igrali Del Piero, Zidan, Sedorf bolan nebio pa oni ga pogode u glavu sa 60 metara šta je tebi?! Porediti "kupljenje otpadaka" u Inzagijevoj situaciji i "otpake" kad je Spahić nabije je praJles!
Ni Jašar Lewandovski nije morao asistirati pa opet nabra 13 golova i 4 asistencije.
Mah,
nebitno.
meni godra što je Milan tu. A uz Vedada i Džeku biće to pun pogodak za baraž. Jest da nam je igra generalno ko qarina li jbga. Nervirati se dok gledaš kako se pate?! PRAJSLESS :bih:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2616 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by Tomahawk11 »

costacurta wrote:
Tomahawk11 wrote: Pricamo o kompletnim igracima, ne moze jedna utakmica biti mjerilo.
Prvo uzmi u obzir da je Vedad bio u ocajnoj situaciji sa Stutgartom. To se odrazilo i na igre u reprezentaciji. Vedo je tip napadaca ala Inzaghi, odradi kad je najpotrebnije, nadje se na pravom mjestu, bas onakav kakav nam treba. I uglavnom funkcionise sa jos jednim napadacem. Daleko je jos Milan od usporedbe sa Vedadom, realno.
Za Edina...ma suvisno pricati. Nije njegovo da asistira. Pa gdje ce ti to biti argument? :-) :mrgreen: Jbg, vide se Edinovi golovi sa Andorom, a ne vidi se sa Belgijom u oba meca....bjezi, diskreditujes sam sebe s tom pricom, kakav Milan iz Serije B za Edina :P Edin je liga iznad, realno.
Da se razumijemo, nemam nikakav animozitet prema Djuricu, dapace, drag mi je igrac, vidi se da srcem igra. Pusti tu malogradjansku pricu odakle je reprezentativac BiH, samo nek on dere :thumbup: al mani se price da je bolji od Edina ili Vede, neukusno je to ;-) neozbiljno, kako hoces.
khm khm,
šta sam ono htio reći,
jah,
elem,
nek sam ja neupućen i neozbiljan... pogotovo nakon sinoćnje utakmice :lol:
Porediš Inzagija i Vedada, pa kralju sa Inzagijem su igrali Del Piero, Zidan, Sedorf bolan nebio pa oni ga pogode u glavu sa 60 metara šta je tebi?! Porediti "kupljenje otpadaka" u Inzagijevoj situaciji i "otpake" kad je Spahić nabije je praJles!
Ni Jašar Lewandovski nije morao asistirati pa opet nabra 13 golova i 4 asistencije.
Mah,
nebitno.
meni godra što je Milan tu. A uz Vedada i Džeku biće to pun pogodak za baraž. Jest da nam je igra generalno ko qarina li jbga. Nervirati se dok gledaš kako se pate?! PRAJSLESS :bih:
Pa i meni je godra sto je Milan tu, ne kontam sta hoces reci.
Pricaj ti sta hoces, Vedo je taj tip napadaca, kupi sve. Kakve to veze ima ko s kim igra? Argumenti su ti ono :-)
A stoji i da Milan treba jos jesti pure da bi bio kao Edin, pa i Vedo. Svaka mu cast na odlicnim predstavama, ali ne postaje se preko noci superstar.
On se prvo treba maci iz te sredine u kojoj je sad.
frngla
Posts: 3216
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#2617 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by frngla »

Upari li Baždarević Džeku i Đurića, biće to duo za trpanje! Đurić da se gradi, spušta lopte, razgrće, a Džeko da trpa! Pff :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2618 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by Tomahawk11 »

frngla wrote:Upari li Baždarević Džeku i Đurića, biće to duo za trpanje! Đurić da se gradi, spušta lopte, razgrće, a Džeko da trpa! Pff :)
Jesu li ono jednom probali zajedno? Cini mi se da i nije bas funkcionisalo. Bolje ide ovako, jedan robustan napadac i jedan tipa Vedo. Dobitna kombinacija. Kad se Edin oporavi, on i Vedo naprijed, a onda mijenjati sa Milanom u drugom. Mora neko i sa klupe. Samo da se Milan ispali iz Serije B.
User avatar
A1fa
Posts: 2149
Joined: 13/08/2009 21:55
Location: GB
Contact:

#2619 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by A1fa »

Tomahawk11 wrote:Da nisam gledao kako Edin baca levate po cevape, da je pojedince hitna morala voziti zbog iscasenja zglobova....onda bi mozda ovo i stajalo....
Za razliku od Džeke i Vedada zna uštoptat, izdriblati i proslijediti loptu.
Nema objasnjenja za ovo. Ne moze Milan ni kom slucaju biti bolji ni od Edina ni od Vedada. Svaka mu cast za ono sto je uradio na utakmici sa Velsom, ali ovo je notorna glupost. Toliko je glupo da uopste ne zasluzuje komentar :run:
Jarane, promijeni ti fino sport, promijeni i nick, ne sramoti ime Costacurte. Dzabe objasnjavas, sahranio si se. Cuj Milan Djuric bolji od Edina Dzeke, najboljeg strijelca u historiji reprezentacije???!! :lol: :lol: :mrgreen: Bjezi ba, sahranio si se za sva vremena.
Slazem se...halo ba ljudi, momak je zabio 2 gola, dva odlucujuca gola, ali zasto se odmah vuce paralela sa Dzekom?? Ibisevic ako smo realni, do one nevjerovatne polusezone u Hoffenheimu nije bio na glasu kao neki napadac niti se ko u u njega uzdao...i meni je drag, ali on moze dobro izgledati samo kad je u napadu sa jos nekim, on je igrac peterca a ne sesnaesterca..Inzaghi mi je nekako najblizi njegovom tipu igraca, samo sto ovom fali jos par golova dijelovima tijela za koje ne zna ni da postoje :D
Dzeko je priznata evropska klasa napadaca, dokazao se gdje god je nastupao. Volio bih vidjeti u jednoj utakmici i Dzeku i Djurica u prvoj postavi iz vise razloga...
Ne nadam se da cemo se kaniti naseg izbijanja na centarfore kad god nas zagrade sa trkom u skorije vrijeme..koliko se samo golova dalo na taj ofirni bezidejni fazon, ne mogu se ni sam sjetiti. Djuricev Walesu je zadnji i trenutno najbitniji...
Do sada je to islo samo na Dzeku, ovaj sa dvojicom na ledjima prebacuje ili spusta igracima koji protrcavaju ili pritrcavaju. Milan u tom segmentu ako nije bolji, nije ni slabiji, a + obojica mislim da su relativno pokretljivi za svoju visinu.
Ja to onda zamisljam da bi dosta vise ispucanih lopti zavrsilo kod nasih krila ili prebaceno Dzeko Milanu-Milan Dzeki, nego kad je Ibisevic tu u napadu. Vise sansi, vise suteva na gol, pa i vise prekrsaja u zoni suta koje bi onda Salihovic/Pjanic trebali sa vremena na vrijeme da kapitaliziraju...
User avatar
A1fa
Posts: 2149
Joined: 13/08/2009 21:55
Location: GB
Contact:

#2620 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by A1fa »

Tomahawk11 wrote:
frngla wrote:Upari li Baždarević Džeku i Đurića, biće to duo za trpanje! Đurić da se gradi, spušta lopte, razgrće, a Džeko da trpa! Pff :)
Jesu li ono jednom probali zajedno? Cini mi se da i nije bas funkcionisalo. Bolje ide ovako, jedan robustan napadac i jedan tipa Vedo. Dobitna kombinacija. Kad se Edin oporavi, on i Vedo naprijed, a onda mijenjati sa Milanom u drugom. Mora neko i sa klupe. Samo da se Milan ispali iz Serije B.
De podsjeti me, u kojoj utakmici? Mozda ono kad Milan udje 5-6 minuta, to je premalo i momak je tek sad se razradio i pokazao sta zna...
EDIT:- pregledao sam, samo u svom debiju, protiv Andore na strani su njih dvojica igrali zajedno, od 67 minute...
Last edited by A1fa on 20/10/2015 15:50, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2621 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by Tomahawk11 »

A1fa wrote:
Tomahawk11 wrote:
frngla wrote:Upari li Baždarević Džeku i Đurića, biće to duo za trpanje! Đurić da se gradi, spušta lopte, razgrće, a Džeko da trpa! Pff :)
Jesu li ono jednom probali zajedno? Cini mi se da i nije bas funkcionisalo. Bolje ide ovako, jedan robustan napadac i jedan tipa Vedo. Dobitna kombinacija. Kad se Edin oporavi, on i Vedo naprijed, a onda mijenjati sa Milanom u drugom. Mora neko i sa klupe. Samo da se Milan ispali iz Serije B.
De podsjeti me, u kojoj utakmici? Mozda ono kad Milan udje 5-6 minuta, to je premalo i momak je tek sad se razradio i pokazao sta zna...
S Andorom u gostima, usao u 67. minuti. Dobro, mozda nije pravi protivnik da bi se ostavila slika tod dueta, ali meni se ucinilo da nekako ne funkcionise.
Naravno, Djuric sad ima kredita nakon ovih golova i generalno igre koju je pokazao.
Samo nisam Siguran da bi Mesa sad nesto ispitivao po tom pitanju dok ima dostupne Edina i Vedu.
User avatar
luckylaka
Posts: 22451
Joined: 15/01/2010 06:28

#2622 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by luckylaka »

Logovan wrote:
costacurta wrote: Za razliku od Džeke i Vedada zna uštoptat, izdriblati i proslijediti loptu. :thumbup:
A lažeš da si ovo napisao. :lol:
E jbga ako je ovo napisao a sumnjam da jeste :DPa Vedo u 25-0j bio car,kralj,sah
User avatar
mgogic
Posts: 530
Joined: 20/05/2007 11:03

#2623 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by mgogic »

Nema od Vedada nista za baraz ako budu 4 utakmice zabrane...ne vjerujem da ce ga Mesha stavljati u prvu.

Mumi se izvinuo za onu glupost a i moze sa malo na neiskustvo i mladost pripisati (a mozda ima i secer, bar se tako ponasa) te gluposti, ali sta reci za Vedu?. On je iskusan covjek, sto mu to treba, samo nas oslabi i to kvalitetno!
RtrnOfSalisbury
Posts: 3598
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#2624 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by RtrnOfSalisbury »

... ne vjerujem da vedo nece igrat. neko je vec napiso da vedo igra do 40-te godine. igro je kad ga nije nidje bilo a sad da ne igra kad je ucero nekoliko golova u herti a vala nama i treba neki zujator koji ce ga ucerat nekad ni sam ne zna kako jer nam je igra otprilike takva, nabij u 16 pa dje sleti da sleti, naravno ako i kad potrefis u 16m.
User avatar
mirzadelibasic
Posts: 1379
Joined: 17/07/2014 17:35
Location: tu i tamo

#2625 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by mirzadelibasic »

Ne vjerujem da Vedi prijeti suspenzija u reprezentativnim utakmicama. Tako da nema razloga za brigu, zabit će ga on.
Njegov potez možda i jeste u rangu nekog dvadesetogodišnjaka, ali svima se dešavaju gafovi i desavat će se. Dzeko u prijateljskoj hvata onog cigana za vrat, Pjanić redovno skakuće ispred sudija i protestuje, Spahic redovno dobija žute kartone, pa vala može i Vedo.
Čak sta više, mislim da je prestrogo 4 utakmice suspenzije...
Post Reply