BH fudbalski/nogometni talenti

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72608
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2651 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by Velkoski »

User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#2652 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by SkyLimit »

Gojak asistent za Dinamo u HNL. Usao sa klupe u 75. minuti i asistirao za treci gol.
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#2653 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by DonEmir »

malakh wrote:-Valentino Jović (17g), igra za Salzburg U18, golman,
-Eddi Jusić (16g), igra za Rapid U18, napadač,
-Semir Karalić (17g), igra za Admiru U18, golman,
-Filip Čučić (16g), igra za Admiru U18, lijevi bek,
-Elvedin Buljubašić (16g), igra za Admiru U18, napadač - VELIKI POTENCIJAL,
-Huso Čajtinović (16g), igra za Ried U18, golman,
-Demir Hadžić (17g) igra za Ried U18, centralni vezni,
-Elvir Hadžić (17g) igra za Ried U18, centralni vezni,
-Belmin Čirkić (16g) igra za Ried U18, napadač,
-Markus Pavić (17g) igra za Wolfsberger U18, lijevo krilo,
-Amar Hodžić (16g) igra za Wolfsberger U18, napadač - VELIKI POTENCIJAL,
-Benjamin Ožegović (16g) igra za Austriu Wien U18, golman,
-Benjamin Mulahalilović (17g) igra za Austriu Wien U18, zadnji vezni,
-Čedomir Bumbić (16g) igra za Austriu Wien U18, napadač,
-Nihad Hadžikić (18g) igra za Austriu Wien U18, napadač,
-Ammar Helač (17g) izgra za Linz U18, golman,
-Sadin Hamzić (16g) igra za Linz U18, golman,
-Almin Ališić (17g) igra za Linz U18, štoper,
-Bojan Lugonja (17g) igra za Linz U18, štoper i desni bek,
-Nemanja Čelić (16g) igra za Linz U18, lijevi bek,
-Damir Fazlić (17g) igra za Linz U18, zadnji vezni,
-Saldin Pezić (16g) igra za Linz U18, zadnji vezni,
-Amel Beglerović (16g) igra za Linz U18, zadnji vezni,
-Teodor Branković (16g) igra za Linz U18, centralni vezni,
-Muhamed Mujić (17g) igra za Linz U18, ofanzivni vezni, lijevo i desno krilo - VELIKI POTENCIJAL,
-Kenan Zeckanović (16g) igra za Linz U18, ofanzivni vezni,
-Naid Dautović (16g) igra za Steiermark U18, štoper,
-Amir Dervišević (17g), igra za Vorarlberg U18, napadač,
-Sabahudin Kolaković (19g) igra za Innsbruck, štoper,
-Husein Balić (20g) igra za St. Pölten, lijevo krilo,
-Arnel Jakupović (17g) igra za FC Middlesbrough U21, napadač - VELIKI POTENCIJAL,
-Anes Omerović (17g) igra za Aston Villu U18, zadnji vezni,
-Aldin Aganović (16g) igra za Salzburg U18, lijevo krilo i napadač,


:thumbup: :bih:


Gledam ovu listu djece i sve kontam da cu vidjeti ime prezime rodjaka ali nema ga :mrgreen: mali inace igra u Svedskoj, ima 15 godina juni puni 16... rastura u svom uzrastu pa sada posle cemo da vidimo..
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#2654 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by Kinaski »

User avatar
DuckZz
Posts: 3088
Joined: 07/05/2012 18:12

#2655 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by DuckZz »

.
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#2656 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by PeppermintSA »

Ko o čemu, vi o dijasporskim prevarama.
User avatar
zavezata-vreca
Posts: 890
Joined: 04/02/2016 00:17

#2657 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by zavezata-vreca »

ja bih se ipak okrenuo mladjim narastajima u BiH ligi ... ova dijasporčad su više stranci nego naši .... pola njih nit zna gdje je BiH nit zna naš jezik ... pa jedan Pjanić jedva nabava bosanski jezik. Ovi sad momci koji su rodjeni 97,98 godine, nisu u vrh glave jednom ili nijednom bili u BiH. Roditelji im izbjegli 6-7 godina prije rodjenja ..... s druge strane ovjde se postavljaju neki momci koji igraju u sveCkoj 3 ligi, finskoj drugoj, njemackoj regionalnoj ili austrijskoj drugoj ... hajmo malo biti ozbiljni.
User avatar
luckylaka
Posts: 22316
Joined: 15/01/2010 06:28

#2658 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by luckylaka »

zavezata-vreca wrote:ja bih se ipak okrenuo mladjim narastajima u BiH ligi ... ova dijasporčad su više stranci nego naši .... pola njih nit zna gdje je BiH nit zna naš jezik ... pa jedan Pjanić jedva nabava bosanski jezik. Ovi sad momci koji su rodjeni 97,98 godine, nisu u vrh glave jednom ili nijednom bili u BiH. Roditelji im izbjegli 6-7 godina prije rodjenja ..... s druge strane ovjde se postavljaju neki momci koji igraju u sveCkoj 3 ligi, finskoj drugoj, njemackoj regionalnoj ili austrijskoj drugoj ... hajmo malo biti ozbiljni.
Ja davno govorio kako te dijasporce treba rastjerati a forsirati momke iz Premijer,Federalne i sumske lige.Koji ce nama qeacPjanioc(ne zna pricati)Salihovic(jos gori)Miske(govori cirilicu)Mujdza (mjesa njemacki i bosanski)Vedo(tek orogovorio bosanski,prico srpsko-hrvatski),Begovic (pravi se englez)Hajrovic(jedva na mapi pronasao BiH)Visca(vise puta prouciBismillah nego sto kaze dodaj loptu) i sl.Ima brate u BiH talenata da sve ovo zamijeni,zar se ne vidi po rezultatima u euro kupovima ili uvesti u kampu kurs za dijaspoorce pisanje,citanje,isareti,pjevanje himne i sl.E ko polozi to je pravi reprezentativac.Gledaj jarane ostale reprezentacije,nema dijaspore i odmah na euro.Tako bi uveo i za navijace,pregled kod zubara,fali ti zub mrsh popravi to nes se slikati i takav predstavljati BiH,ne znas pjevati,,Bosnom behar...isto mrsh kad naucis i jos ,,ko ne skace mrzi Bosnu,dakle dvije himne ne mozes u BHF.Ma ima toga jos samo dok ja udjem u savez a jedan rodjak iz stranke na visokom nivo radi vec na tome vidjecete promjena. :D E sad ja kontam jesam li ja uopste normalan da kraj svoje drage USA navijam za tamo neku BiH a svaki drugi forumas ovdje i tamo jebe mi sve po spisku zato sto sam slucajno sjeo u avion za Chicago umjesto za Sidney
lordy00
Posts: 978
Joined: 16/05/2012 22:25

#2659 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by lordy00 »

Jesu li tebe popisali Laki na popisu :D da znamo na cemu smo sto se tebe tice :izet:
User avatar
luckylaka
Posts: 22316
Joined: 15/01/2010 06:28

#2660 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by luckylaka »

lordy00 wrote:Jesu li tebe popisali Laki na popisu :D da znamo na cemu smo sto se tebe tice :izet:
Ja mogu sa svojom generacijom (tvojim miljenicima)Škrba, Berjan, Baljić, Šabanadžović, Čapljić, Komšić, Bahtić, Škoro, Ćurić, (Čilić), Baždarević, Samardžija :D A sto se tice popisa mene su upisali u onih 2.8% ...pitali druge za podatke nisu mene
User avatar
Pitar s Kariba
Posts: 856
Joined: 01/06/2007 09:34
Location: Karibi

#2661 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by Pitar s Kariba »

luckylaka wrote:
zavezata-vreca wrote:ja bih se ipak okrenuo mladjim narastajima u BiH ligi ... ova dijasporčad su više stranci nego naši .... pola njih nit zna gdje je BiH nit zna naš jezik ... pa jedan Pjanić jedva nabava bosanski jezik. Ovi sad momci koji su rodjeni 97,98 godine, nisu u vrh glave jednom ili nijednom bili u BiH. Roditelji im izbjegli 6-7 godina prije rodjenja ..... s druge strane ovjde se postavljaju neki momci koji igraju u sveCkoj 3 ligi, finskoj drugoj, njemackoj regionalnoj ili austrijskoj drugoj ... hajmo malo biti ozbiljni.
Ja davno govorio kako te dijasporce treba rastjerati a forsirati momke iz Premijer,Federalne i sumske lige.Koji ce nama qeacPjanioc(ne zna pricati)Salihovic(jos gori)Miske(govori cirilicu)Mujdza (mjesa njemacki i bosanski)Vedo(tek orogovorio bosanski,prico srpsko-hrvatski),Begovic (pravi se englez)Hajrovic(jedva na mapi pronasao BiH)Visca(vise puta prouciBismillah nego sto kaze dodaj loptu) i sl.Ima brate u BiH talenata da sve ovo zamijeni,zar se ne vidi po rezultatima u euro kupovima ili uvesti u kampu kurs za dijaspoorce pisanje,citanje,isareti,pjevanje himne i sl.E ko polozi to je pravi reprezentativac.Gledaj jarane ostale reprezentacije,nema dijaspore i odmah na euro.Tako bi uveo i za navijace,pregled kod zubara,fali ti zub mrsh popravi to nes se slikati i takav predstavljati BiH,ne znas pjevati,,Bosnom behar...isto mrsh kad naucis i jos ,,ko ne skace mrzi Bosnu,dakle dvije himne ne mozes u BHF.Ma ima toga jos samo dok ja udjem u savez a jedan rodjak iz stranke na visokom nivo radi vec na tome vidjecete promjena. :D E sad ja kontam jesam li ja uopste normalan da kraj svoje drage USA navijam za tamo neku BiH a svaki drugi forumas ovdje i tamo jebe mi sve po spisku zato sto sam slucajno sjeo u avion za Chicago umjesto za Sidney
Ma jarane, pusti ti forumaše ... I ja sam se ponekad znao nasikirat' zbog slike koju forum daje, al' 1000 puta sam se uvjerio da forum nije mjerilo ama baš ničega .. Nego samo lagano i bez sikiracije, forum treba shvatiti kao čistu, malo ozbiljniju, zezanciju :D
User avatar
ljevoruki
Posts: 4748
Joined: 20/05/2011 22:49

#2662 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by ljevoruki »

luckylaka wrote: Ja mogu sa svojom generacijom (tvojim miljenicima)Škrba, Berjan, Baljić, Šabanadžović, Čapljić, Komšić, Bahtić, Škoro, Ćurić, (Čilić), Baždarević, Samardžija :D A sto se tice popisa mene su upisali u onih 2.8% ...pitali druge za podatke nisu mene
Isti sam ti taki moj Laka.
Nije ni nama lahko ali izdrzacemo. :oops:
User avatar
luckylaka
Posts: 22316
Joined: 15/01/2010 06:28

#2663 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by luckylaka »

ljevoruki wrote:
luckylaka wrote: Ja mogu sa svojom generacijom (tvojim miljenicima)Škrba, Berjan, Baljić, Šabanadžović, Čapljić, Komšić, Bahtić, Škoro, Ćurić, (Čilić), Baždarević, Samardžija :D A sto se tice popisa mene su upisali u onih 2.8% ...pitali druge za podatke nisu mene
Isti sam ti taki moj Laka.
Nije ni nama lahko ali izdrzacemo. :oops:
Izdrzali smo i gore (jesi li i ti :D )Najbitnije da nas nisu otpisali.Hajm o malo ntima ,da hoce Mesha onog Dzenisa da oproba hebem ga corava
ado1230
Posts: 133
Joined: 19/10/2013 01:26

#2665 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by ado1230 »

O tome vam pričam. Dugo nisam vidio nekoga ko ima takav osjećaj za gol. I procenat ucinkovitosti.
User avatar
Arminovski
Posts: 1213
Joined: 30/09/2005 19:05
Location: Norma cluster

#2666 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by Arminovski »

A ovaj momak? Ko da pičkara na našem.

User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#2667 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by leškarenje »

Evo rodjaka,zapamtite ga :D

Predstavljamo talente: Davud Gazibara, mladi fudbaler iz Švedske kandidat za bh. dres

http://www.lakapo.ba/?p=7525
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#2668 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by Kinaski »

leškarenje wrote:Evo rodjaka,zapamtite ga :D

Predstavljamo talente: Davud Gazibara, mladi fudbaler iz Švedske kandidat za bh. dres

http://www.lakapo.ba/?p=7525
Dovedi ga Cali na pregled :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#2669 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by leškarenje »

Ma prno si u sisu sa tim doskocicama :run: opusti se :oops:
User avatar
noiserr
Posts: 3019
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#2670 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by noiserr »

Arminovski wrote:A ovaj momak? Ko da pičkara na našem.

Nije los momak, trenirao je sa Manchester United mladima jednu sezonu navodno.
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#2671 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by DonEmir »

Talent Tino Sven Susic :lol: DM aha PM
User avatar
SmokingMan
Posts: 18511
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#2672 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by SmokingMan »

thekupus wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Seid Behram sada već bivši Željin omladinac je potpisao za engleski Reading. :thumbup:
Odličan potez, ako se pokaže u dobrom svijetlu ne bi ga trebalo puno čekati u prvoj postavi na Madejskom.
super vijest, pametna odluka da ne ode u everton, ne znam tacno kako to funkcionira ali vjerujem da bi se zeznuo oko dozvole
Shortly after his arrival, Behram was sent out on loan to Lille as he did not hold an EU passport, but he has now completed a permanent switch to the French club after impressing the coaching staff. He has signed a two-year deal.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18511
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#2673 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by SmokingMan »

thekupus wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Seid Behram sada već bivši Željin omladinac je potpisao za engleski Reading. :thumbup:
Odličan potez, ako se pokaže u dobrom svijetlu ne bi ga trebalo puno čekati u prvoj postavi na Madejskom.
super vijest, pametna odluka da ne ode u everton, ne znam tacno kako to funkcionira ali vjerujem da bi se zeznuo oko dozvole
Shortly after his arrival, Behram was sent out on loan to Lille as he did not hold an EU passport, but he has now completed a permanent switch to the French club after impressing the coaching staff. He has signed a two-year deal.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2674 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by Muhamed Đakmić »

SmokingMan wrote:
thekupus wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Seid Behram sada već bivši Željin omladinac je potpisao za engleski Reading. :thumbup:
Odličan potez, ako se pokaže u dobrom svijetlu ne bi ga trebalo puno čekati u prvoj postavi na Madejskom.
super vijest, pametna odluka da ne ode u everton, ne znam tacno kako to funkcionira ali vjerujem da bi se zeznuo oko dozvole
Shortly after his arrival, Behram was sent out on loan to Lille as he did not hold an EU passport, but he has now completed a permanent switch to the French club after impressing the coaching staff. He has signed a two-year deal.
Boga mi, trenutno igra u Luksemburgu.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18511
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#2675 Re: BH fudbalski/nogometni talenti

Post by SmokingMan »

Muhamed Đakmić wrote:
Boga mi, trenutno igra u Luksemburgu.
To sam i vidio,Između želje i ovoga Luxemburga se svašta izdešavalo. :D
Post Reply