BH Dani - Pretplata

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
corolla02
Posts: 10352
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#1 BH Dani - Pretplata

Post by corolla02 »

Imam pitanje, ako neko moze da pomogne....

Naime, vec se dva puta zaredom pretplacujem na Dane magazine, I nista; imam svoju lozinku i sve i prijavim se ali dzaba opet ne mogu da otvaram clanke u cijelosti; probao sam vec vise puta na mail Oslobodenja ili Dana da spremim problem sa logovanjem ali uzalud; niko ne benda

Nekad ranije nisam imao ovih problema, znaci ovo je novijeg datuma, recimo u toku zadnje godine

Help!

Unaprijed Zahvalni

N
User avatar
corolla02
Posts: 10352
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#2 Re: BH Dani - Pretplata

Post by corolla02 »

Znaci kome da se obratim, zar bas moram i telefonom zvati, koje specificno lice; prijedlozi please...

ps
zivim vani
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#3 Re: BH Dani - Pretplata

Post by Dasi »

corolla02 wrote:Imam pitanje, ako neko moze da pomogne....

Naime, vec se dva puta zaredom pretplacujem na Dane magazine, I nista; imam svoju lozinku i sve i prijavim se ali dzaba opet ne mogu da otvaram clanke u cijelosti; probao sam vec vise puta na mail Oslobodenja ili Dana da spremim problem sa logovanjem ali uzalud; niko ne benda

Nekad ranije nisam imao ovih problema, znaci ovo je novijeg datuma, recimo u toku zadnje godine

Help!

Unaprijed Zahvalni

N
Na koji si mail pisao?
Probaj na ovaj [email protected], meni su jednom odmah odgovorili sa tog maila.
User avatar
corolla02
Posts: 10352
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#4 Re: BH Dani - Pretplata

Post by corolla02 »

Dasi wrote:
corolla02 wrote:Imam pitanje, ako neko moze da pomogne....

Naime, vec se dva puta zaredom pretplacujem na Dane magazine, I nista; imam svoju lozinku i sve i prijavim se ali dzaba opet ne mogu da otvaram clanke u cijelosti; probao sam vec vise puta na mail Oslobodenja ili Dana da spremim problem sa logovanjem ali uzalud; niko ne benda

Nekad ranije nisam imao ovih problema, znaci ovo je novijeg datuma, recimo u toku zadnje godine

Help!

Unaprijed Zahvalni

N
Na koji si mail pisao?
Probaj na ovaj [email protected], meni su jednom odmah odgovorili sa tog maila.
:thumbup: gotovo, rijesen problem nakon razmijene nekoliko emailova; Hvala!

stvar je u tome sto oni nisu dostupni; spremao sam ranije X mailova ali nikad nista

ali sad je sve OK konacno su se javili, cekam ko ozebo sunce; sad se loguje preko Oslobodenje stranice dok je to ranije bilo preko Dani; znaci jedna stranica za sve
Post Reply