BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#276 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by bunk »

I onda na izborima jedan drugim dat glas :lol:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9205
Joined: 31/03/2007 00:07

#277 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by Bosanski_kralj »

Pravi test će biti lokalni izbori.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#278 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by Banksy »


Image

možda je ovo budućnost bosne i hercegovine? šta vi mislite?
Ipak bi trebalo otvoriti novu temu, bez Bakirove pudlice.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#279 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by kmirsad »

bunk wrote:I onda na izborima jedan drugim dat glas :lol:
Naravno tako rade saveznici.Savezništvo i po vertikali i po horizontali. Dakle treba u Gradu Tuzla očekivati savezništvi SDP- NS... Slađan Ilić- Jasmin Alić. Jasmin Imamović- Selim Bešlagić. Za nivo Kantona treba sačekati Konges i izmjene statuta ...
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#280 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by bunk »

kmirsad wrote:
bunk wrote:I onda na izborima jedan drugim dat glas :lol:
Naravno tako rade saveznici.Savezništvo i po vertikali i po horizontali. Dakle treba u Gradu Tuzla očekivati savezništvi SDP- NS... Slađan Ilić- Jasmin Alić. Jasmin Imamović- Selim Bešlagić. Za nivo Kantona treba sačekati Konges i izmjene statuta ...
Ovo po vertikali i horizontali ima tezinu.
Vidjecemo..
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#281 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by kmirsad »

Banksy wrote:

Image

možda je ovo budućnost bosne i hercegovine? šta vi mislite?
Ipak bi trebalo otvoriti novu temu, bez Bakirove pudlice.
Primjetno je nezadovoljstvo DF uglednika u Tuzli ŽK potezima. Ima ih čak i javno iskazanih.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#282 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by kmirsad »

bunk wrote:
kmirsad wrote:
bunk wrote:I onda na izborima jedan drugim dat glas :lol:
Naravno tako rade saveznici.Savezništvo i po vertikali i po horizontali. Dakle treba u Gradu Tuzla očekivati savezništvi SDP- NS... Slađan Ilić- Jasmin Alić. Jasmin Imamović- Selim Bešlagić. Za nivo Kantona treba sačekati Konges i izmjene statuta ...
Ovo po vertikali i horizontali ima tezinu.
Vidjecemo..
Da Vidjet ćemo koko će funkcionisati vertikala u SDP na liniji Bijedić - Nikšić. i horizontala Čamđić - Bijedić. Moćda skinu gače i svi se redom izljube.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#283 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by bunk »

kmirsad wrote:
Banksy wrote:

Image

možda je ovo budućnost bosne i hercegovine? šta vi mislite?
Ipak bi trebalo otvoriti novu temu, bez Bakirove pudlice.
Primjetno je nezadovoljstvo DF uglednika u Tuzli ŽK potezima. Ima ih čak i javno iskazanih.
Ne bacaj dimne bombe kmirso nisu svi forumasi iz tk pa da znaju kako stvari stoje :D
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#285 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by bunk »

Pila naopako.
Djaba :mrgreen:
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#286 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by putokaz1 »

Njaveći kritičar Delića je D.O. iz Naše stranke...
Kako će SDP i NS biti zajedno u Gračanici kad je tamo SDP sa SDA...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#287 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by kmirsad »

Imamo su dva Sporazuma SDP - NS. Jedan je bio početkom prošle godine...Bijedić - Čamđić... obojica sa svojim uglednim pratnjama i svjedocima.
Drugi ovaj sad sa potvrđenim liderima stranaka.
Nešto me ti Sporazumi podsječaju na Gidru i Batu Živojinović u filmu Valter brani Sarajevo...
Last edited by kmirsad on 21/06/2019 08:27, edited 1 time in total.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#288 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by kmirsad »

bunk wrote: Ne bacaj dimne bombe kmirso nisu svi forumasi iz tk pa da znaju kako stvari stoje :D
Iskreno, jebe mi se DF... ali znam nekolicinu veoma uglednih, onih prvobitnih i neiskvarenih DF-ovaca, a koji se već podugo ujedaju za guzicu...
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9205
Joined: 31/03/2007 00:07

#289 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by Bosanski_kralj »

Kako je šteta što kod nas nema institu vanrednih izbora. U ovoj sad situaciji siguran sam da bi DF i SBB faktički nestali sa političke scene.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#290 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by putokaz1 »

pa na lokalu će i proć loše(DF I SBB)
SDA će 2020 dominirat
SDP uzet 8(9) načelnika
Upitni su Novo Saerajevo i Centar tu MOŽDA uzme NS
Nezavisni će uzet Zenicu,Stari Grad,Goražde,Kalesiju,Bihać+
HDZ90 će uzet 2 manje Općine,HDZ sve ostalo a SNSD Drvar i okolinu
Ako se pojavi nova stranka uzet će 1/2 zavisno od jačine
Zaboravuio sam PDA 3 ali oni su SDA svakako
BHBLOK je zasad prašina dok ne smijene Ajnadžića
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7250
Joined: 12/03/2012 18:04

#291 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

putokaz1 wrote:pa na lokalu će i proć loše(DF I SBB)
SDA će 2020 dominirat
SDP uzet 8(9) načelnika
Upitni su Novo Saerajevo i Centar tu MOŽDA uzme NS
Nezavisni će uzet Zenicu,Stari Grad,Goražde,Kalesiju,Bihać+
HDZ90 će uzet 2 manje Općine,HDZ sve ostalo a SNSD Drvar i okolinu
Ako se pojavi nova stranka uzet će 1/2 zavisno od jačine
Zaboravuio sam PDA 3 ali oni su SDA svakako
BHBLOK je zasad prašina dok ne smijene Ajnadžića
Nada umire zadnja, a ?
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#292 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by bunk »

...sad kad su sve maske pale.
Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#293 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by Novak20 »

Za.eban SPiD. Fotka u SB je glavna i govori više od tisuću riječi. :lol:

DF prijeti prevratom u KS, kako mi se čini.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/11 ... t_bih.html

Image
Također, u postojećoj političkoj situaciji, gdje za nastavak NATO integracija postoje strateške odluke, donesene čak prije deset godina, u situaciji gdje je to propisano Zakonom o odbrani BiH, tvrditi da za nastavak NATO integracija ne postoji dogovor, jeste izraz ili političke nezrelosti ili otvorenog antidržavnog djelovanja.

Za razliku od tzv. Bh bloka (Naše stranke i SDP-a) Demokratskoj fronti zakoni i odluke institucija države Bosne i Hercegovine nikada neće biti predmetom pregovora. Samo pod takvim uslovima DF će biti dijelom vlasti.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#295 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by bunk »

To "BH" blok izgleda priblizava stavove na tragu Corbynovih stavova o NATO- u i pronalaze najmanji zajednicki imenilac sa snsd...aferim drustvo halal vam cufte :lol:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9205
Joined: 31/03/2007 00:07

#296 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by Bosanski_kralj »

Čovjek u koaliciji sa Dodikom i Čovićem i proziva druge da surađuju sa njima. Još na to zajedno sa pomenutim dvojcem opstruira rad Parlamenta FBiH.

Komšiću jadan si, na šta si spao.
pemanapemani
Posts: 5347
Joined: 09/09/2008 15:12

#297 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by pemanapemani »

Bosanski_kralj wrote:Čovjek u koaliciji sa Dodikom i Čovićem i proziva druge da surađuju sa njima. Još na to zajedno sa pomenutim dvojcem opstruira rad Parlamenta FBiH.

Komšiću jadan si, na šta si spao.
Ma nemoj tako oštro, na prvu, razmisli malo. Komšić je ušao u koaliciju kako bi kontrolisao SNSD i HDZ. SDA još uvijek nije došla do nivoa da ih treba kontrolisati. Zbog njih Željko pije žuć i otrov.

Država kreće naprijed kada se Željko riješi petokolonaša iz tzv. BH bloka, koji trenutno imaju sve poluge vlasti, posebno u segmentu odbrane. Građani zaboravljaju da su upravo NS i SDP bili u koaliciji sa HDZ 2015. godine, i inzistirali da se Marina Pedneš postavi na mjesto ministrice odbrane.
Ako se neko slučajno ne može sjetiti, to je bilo u ono vrijeme kada su SDP i NS prepustili sve pozicije iz hrvatske kvote HDZ, ušli u državni Parlament, nisu progovorili 4 godine, a za to uredno primali platu od 5 hiljada KM. Nakon završetka mandata šutnju pravdali time da je Parlament BiH čista demagogija i šuplja priča.

Mislim da se u navedenom može naći razlog zbog kojeg je DF napustio BH blok. Šta takav vispreni patriot, kao Željko, ima tražiti u koliciji sa SDP i NS, istim onima koji su šutili 4 godine u Parlamentu i na kraju ga proglasili demagoškom institucijom za prosipanje šuplje priče, a za takav "rad" primali 5 hiljada mjesečno.

S druge strane, Željko sa suzama u očima isprati ženu u granap, polije vodu za njom i moli Boga da nađe pekarski kruh od 0,70 KM i mlijeko u najlonskoj kesi koje razgode na tri dana.
Žena se vraća kući u suzama, penzioneri razgrabili pekarski jeftini kruh, pa je morala uzeti jučerašnji Klasov. Ma, ne znam. Stalno me kopka pitanje kako mi nemamo više patriota kao Željko, pa da nas napokon izvuku iz govana u koje su nas uvalili SDP, a posebno NS.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#300 Re: BH Blok - Stvarnost i realnost ili prašina u oči građanima

Post by Banksy »

pemanapemani wrote:
Bosanski_kralj wrote:Čovjek u koaliciji sa Dodikom i Čovićem i proziva druge da surađuju sa njima. Još na to zajedno sa pomenutim dvojcem opstruira rad Parlamenta FBiH.

Komšiću jadan si, na šta si spao.
Ma nemoj tako oštro, na prvu, razmisli malo. Komšić je ušao u koaliciju kako bi kontrolisao SNSD i HDZ. SDA još uvijek nije došla do nivoa da ih treba kontrolisati. Zbog njih Željko pije žuć i otrov.

Država kreće naprijed kada se Željko riješi petokolonaša iz tzv. BH bloka, koji trenutno imaju sve poluge vlasti, posebno u segmentu odbrane. Građani zaboravljaju da su upravo NS i SDP bili u koaliciji sa HDZ 2015. godine, i inzistirali da se Marina Pedneš postavi na mjesto ministrice odbrane.
Ako se neko slučajno ne može sjetiti, to je bilo u ono vrijeme kada su SDP i NS prepustili sve pozicije iz hrvatske kvote HDZ, ušli u državni Parlament, nisu progovorili 4 godine, a za to uredno primali platu od 5 hiljada KM. Nakon završetka mandata šutnju pravdali time da je Parlament BiH čista demagogija i šuplja priča.

Mislim da se u navedenom može naći razlog zbog kojeg je DF napustio BH blok. Šta takav vispreni patriot, kao Željko, ima tražiti u koliciji sa SDP i NS, istim onima koji su šutili 4 godine u Parlamentu i na kraju ga proglasili demagoškom institucijom za prosipanje šuplje priče, a za takav "rad" primali 5 hiljada mjesečno.

S druge strane, Željko sa suzama u očima isprati ženu u granap, polije vodu za njom i moli Boga da nađe pekarski kruh od 0,70 KM i mlijeko u najlonskoj kesi koje razgode na tri dana.
Žena se vraća kući u suzama, penzioneri razgrabili pekarski jeftini kruh, pa je morala uzeti jučerašnji Klasov. Ma, ne znam. Stalno me kopka pitanje kako mi nemamo više patriota kao Željko, pa da nas napokon izvuku iz govana u koje su nas uvalili SDP, a posebno NS.
:lol: :thumbup:
Locked