BH BLOK - koalicija sa SDA?

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
nemampojma0
Posts: 1913
Joined: 27/11/2013 19:57
Location: Bosna ponosna

#101 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by nemampojma0 »

Banksy wrote:
nemampojma0 wrote:
s navalom na drzavu koja je samo dijelom vidljiva iz medija, a na terenu mnogo ozbiljnija, od strane onih koji bi da BiH podijele, s jedne strane i ponudom s kim mozes uci da sacuvas drzavu kakva je takva je
:lol: :lol:

Hajd da se i ja nasmijem, al ne od muke kao ti :lol: :lol: :lol:
Samo da te pitam, jel moze vlast bez Dodika? I jel Dodik ne udara na drzavu kad god ima priliku?
Kad odgovoris sebi, onda ces skontati da ovo nije nikakav dokaz kontra moje tvrdnje, vec samo tvoj neuspjesan pokusaj da ispadnes mudra ;-)
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#102 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by bunk »

A yebote, zamisli za stolom onog genijalca iz SAD i dicka.
Dok.mu ovaj pokusava objasnit prednosti novih programa za upravljanje racunarskim sistemima u okviru nizih nivoa vlasti ovaj u sebi pjevusi " ne moze nam nitko nista"
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#103 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Maraschino »

Poslije svakih izbora sve teze i teze formirati vlast. Nadam se da ce se u ovih 4 godine sve srusiti i napraviti temelji gdje se nece moci ucjenjivati nego ce sistem funkcionisati.
Svakako da ce ovo biti duge 4 godine.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#104 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Banksy »

Hoće li i levičari i petokolonaši u lukavičku mehanu....?
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#105 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Digresija »

Maraschino wrote:Poslije svakih izbora sve teze i teze formirati vlast. Nadam se da ce se u ovih 4 godine sve srusiti i napraviti temelji gdje se nece moci ucjenjivati nego ce sistem funkcionisati.
Svakako da ce ovo biti duge 4 godine.
A neki se raduju formiranju još novih stranaka...
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#106 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by channel10 »

Digresija wrote:
MarshalDodik wrote:Vrhunac licemjerstva je kad simpatizeri sdp-a bilo sta spocitavaju simpatizerima Df-a :(
:thumbup:
I za kolegu iznad što je napisao da su pojedinci robovi svojih želja što je u potpunosti tačno. Kad se želje istope kao snijeg svi krivi osim onih što su ih nerealno zaželjeli.
Jedno su zelje, a drugo mogucnosti. Nazalost po sve, niko na ovim izborima nije osvojio dovoljan broj glasova da moze u vlast po svojim zeljama. To oni ne shvataju i misle da neko pise za nekog i zbog nekog :-) .

De malo ukljucite mozak i izracunajte sta moze, a sta ne jer principi tu ne igraju nikakvu ulogu, nego samo matematika i moguci zajednicki ciljevi.
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#107 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Digresija »

channel10 wrote:
Digresija wrote:
MarshalDodik wrote:Vrhunac licemjerstva je kad simpatizeri sdp-a bilo sta spocitavaju simpatizerima Df-a :(
:thumbup:
I za kolegu iznad što je napisao da su pojedinci robovi svojih želja što je u potpunosti tačno. Kad se želje istope kao snijeg svi krivi osim onih što su ih nerealno zaželjeli.
Jedno su zelje, a drugo mogucnosti. Nazalost po sve, niko na ovim izborima nije osvojio dovoljan broj glasova da moze u vlast po svojim zeljama. To oni ne shvataju i misle da neko pise za nekog i zbog nekog :-) .

De malo ukljucite mozak i izracunajte sta moze, a sta ne jer principi tu ne igraju nikakvu ulogu, nego samo matematika i moguci zajednicki ciljevi.
Cirkus država sa cirkus narodom, mislim da ovakvo nešto nema na svijetu, malo ljudi, a sto čudi. Rekoše ovi iz Bloka neki dan da ih ne interesuju državni i federalni nivo, a sad će nekome spočitavati kako će i s kim formirati vlast. Ja bih više nego išta volio da su se oni uhvatili u koštac sa Čovićem i Dodikom da nam svima pokažu "kako se to radi", ali očigledno se muda zrno pšenice ili ništa više od KS-a nisu ni htjeli.
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#108 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by malakh »

sbb je prodao bh blok, a to su učinili zbog uvlačenja u guzicu bakiru, čoviću, dodiku i njihovim strankama. to je činjenica. sve je krenulo niz brdo onoga trenutka kada je sbb podržao budžet vlade fbih i kada su naredili da sbb ne podrži imenovanje rukovodstva skupštine u tk. sve što sada bh blok bude činio, činit će da totalno uništi sbb, pa makar to bila koalicija sa sda.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#109 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Maraschino »

Banksy wrote:Hoće li i levičari i petokolonaši u lukavičku mehanu....?
Oni su vec sada u mehani samo zavisi u kojoj.

I ja mislim da ne bi trebali ali sta cemo sada, sjesti i plakati.

Da se moze formirati vlast bez trece strane, niko nikoga ne bi cekao.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#110 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Maraschino »

malakh wrote:sbb je prodao bh blok, a to su učinili zbog uvlačenja u guzicu bakiru, čoviću, dodiku i njihovim strankama. to je činjenica. sve je krenulo niz brdo onoga trenutka kada je sbb podržao budžet vlade fbih i kada su naredili da sbb ne podrži imenovanje rukovodstva skupštine u tk. sve što sada bh blok bude činio, činit će da totalno uništi sbb, pa makar to bila koalicija sa sda.
blizu istine :thumbup:
User avatar
MarshalDodik
Posts: 1329
Joined: 20/11/2018 16:45

#111 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by MarshalDodik »

malakh wrote:sbb je prodao bh blok, a to su učinili zbog uvlačenja u guzicu bakiru, čoviću, dodiku i njihovim strankama. to je činjenica. sve je krenulo niz brdo onoga trenutka kada je sbb podržao budžet vlade fbih i kada su naredili da sbb ne podrži imenovanje rukovodstva skupštine u tk. sve što sada bh blok bude činio, činit će da totalno uništi sbb, pa makar to bila koalicija sa sda.
To bi bilo super. Ubiju sebe pa Fahru.
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#112 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Digresija »

malakh wrote:sbb je prodao bh blok, a to su učinili zbog uvlačenja u guzicu bakiru, čoviću, dodiku i njihovim strankama. to je činjenica. sve je krenulo niz brdo onoga trenutka kada je sbb podržao budžet vlade fbih i kada su naredili da sbb ne podrži imenovanje rukovodstva skupštine u tk. sve što sada bh blok bude činio, činit će da totalno uništi sbb, pa makar to bila koalicija sa sda.
Da će SBB odigrati ovako znao je svako iole pametan. Prvo u TK nisu mogli izdati PDA jer su glasači PDA podržali Šćepu kao kandidata za člana Predsjedništva, drugo ne mogu učestvovati u degradiranju HDZ-a od strane BH Bloka jer su Šćepo i Ćirilićar dugogodišnji prijatelji iz KOS-a. Treće Šćepo zna kako je ranije dobijao glasače, a zbog čega ih je na zadnjim izborima izgubio pa se vraća staroj taktici kontra SDA umjesto sa SDA.
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#113 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by malakh »

Digresija wrote:
malakh wrote:sbb je prodao bh blok, a to su učinili zbog uvlačenja u guzicu bakiru, čoviću, dodiku i njihovim strankama. to je činjenica. sve je krenulo niz brdo onoga trenutka kada je sbb podržao budžet vlade fbih i kada su naredili da sbb ne podrži imenovanje rukovodstva skupštine u tk. sve što sada bh blok bude činio, činit će da totalno uništi sbb, pa makar to bila koalicija sa sda.
Da će SBB odigrati ovako znao je svako iole pametan. Prvo u TK nisu mogli izdati PDA jer su glasači PDA podržali Šćepu kao kandidata za člana Predsjedništva, drugo ne mogu učestvovati u degradiranju HDZ-a od strane BH Bloka jer su Šćepo i Ćirilićar dugogodišnji prijatelji iz KOS-a. Treće Šćepo zna kako je ranije dobijao glasače, a zbog čega ih je na zadnjim izborima izgubio pa se vraća staroj taktici kontra SDA umjesto sa SDA.
koliko znam, a mislim da sam dovoljno pratio politička dešavanja u bosni i hercegovini, u posljednjih par mjeseci, nitko iz bh bloka nije pozvao sbb u vlast. sami su se naturili preko konakovića u kantonu sarajevo i sami su se pridružili većini na nivou fbih i sve se to kasnije prelilo na ostale kantone.

niti jednu izjavu komšića, kojovića i nikšića nisam vidio a da su rekli da pozivaju sbb u vlast. jedina stranka koja ih je pozvala u vlast jeste sda, na što su oni pristali i pomogli im oko budžeta za 2019. godinu na nivou vlade fbih. dakle, fahro se nudio kao prostitutka kome je stigao, kako bi bio u vlasti i sada kada su ga svi ispalili, jer su skontali da je dvoličan, on se ljuti. ali ne ljuti se on što nije u vlasti, već što nema taktiku kako da spasi stranku.

jedini način da njegova stranka opstane je bila koalicija sa bh blokom, a on je izdao bh blok više puta, a doživio je javnu pljuvačinu zato što je njegova stranka podržala sda-hdz budžet za 2019. godinu. ode li sa sda u koaliciju, to mu je instant kraj, a ode li u opoziciju to mu je dugotrajno-mukotrpni kraj, jer će njegovi kadrovi, jedan po jedan odlaziti guzicom za fotelju i uhljebljavanje. doživjet će nešto slično kao i df, samo što se df izvukla zbog komšića, a fahro je na prošlim izborima imao cirka 75.000 hiljada glasova, što je mizerija.

ps. sada će krenuti u pljuvačinu po svima preko dnevnog avaza, a povijest, ne tako daleka, nas je naučila kako prolaze svi oni koje avaz pljuje.
Vidal89
Posts: 1012
Joined: 18/01/2013 02:26

#114 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Vidal89 »

Ljevica krajem ove sedmice zvanicno i prestaje da postoji u istoriji BIH, vise je nikada nece biti.
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#115 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Capsicum »

malakh wrote:sbb je prodao bh blok, a to su učinili zbog uvlačenja u guzicu bakiru, čoviću, dodiku i njihovim strankama. to je činjenica. sve je krenulo niz brdo onoga trenutka kada je sbb podržao budžet vlade fbih i kada su naredili da sbb ne podrži imenovanje rukovodstva skupštine u tk. sve što sada bh blok bude činio, činit će da totalno uništi sbb, pa makar to bila koalicija sa sda.
Ja mislim da nije riječ o revanšizmu usmjerenom na SBB, već jednostavno stvar pragmatičnosti. SDA će izabrati partnera. Ljevica ima ponudu na stolu da učestvuju u vlasti oni ili ovi otpaci od SDA (uključujući tu i SBB). SDA-u naravno odgovara podijeliti odgovornosti, ali i krivicu za sve što će se dešavati u naredne 4 godine sa ljevicom. Zbog toga je Bakiru utrnula ruka...

Šta je pametnije? Prepustiti, makar bio i mali, komad vlasti banditima iz ASDA, SBB, NB, PDA i sl. ili ući u vlast, pa biti "korektivni faktor", što bi Radončić rekao (a nikad provodio u praksi).
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#116 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Digresija »

malakh wrote:
Digresija wrote:
malakh wrote:sbb je prodao bh blok, a to su učinili zbog uvlačenja u guzicu bakiru, čoviću, dodiku i njihovim strankama. to je činjenica. sve je krenulo niz brdo onoga trenutka kada je sbb podržao budžet vlade fbih i kada su naredili da sbb ne podrži imenovanje rukovodstva skupštine u tk. sve što sada bh blok bude činio, činit će da totalno uništi sbb, pa makar to bila koalicija sa sda.
Da će SBB odigrati ovako znao je svako iole pametan. Prvo u TK nisu mogli izdati PDA jer su glasači PDA podržali Šćepu kao kandidata za člana Predsjedništva, drugo ne mogu učestvovati u degradiranju HDZ-a od strane BH Bloka jer su Šćepo i Ćirilićar dugogodišnji prijatelji iz KOS-a. Treće Šćepo zna kako je ranije dobijao glasače, a zbog čega ih je na zadnjim izborima izgubio pa se vraća staroj taktici kontra SDA umjesto sa SDA.
koliko znam, a mislim da sam dovoljno pratio politička dešavanja u bosni i hercegovini, u posljednjih par mjeseci, nitko iz bh bloka nije pozvao sbb u vlast. sami su se naturili preko konakovića u kantonu sarajevo i sami su se pridružili većini na nivou fbih i sve se to kasnije prelilo na ostale kantone.

niti jednu izjavu komšića, kojovića i nikšića nisam vidio a da su rekli da pozivaju sbb u vlast. jedina stranka koja ih je pozvala u vlast jeste sda, na što su oni pristali i pomogli im oko budžeta za 2019. godinu na nivou vlade fbih. dakle, fahro se nudio kao prostitutka kome je stigao, kako bi bio u vlasti i sada kada su ga svi ispalili, jer su skontali da je dvoličan, on se ljuti. ali ne ljuti se on što nije u vlasti, već što nema taktiku kako da spasi stranku.

jedini način da njegova stranka opstane je bila koalicija sa bh blokom, a on je izdao bh blok više puta, a doživio je javnu pljuvačinu zato što je njegova stranka podržala sda-hdz budžet za 2019. godinu. ode li sa sda u koaliciju, to mu je instant kraj, a ode li u opoziciju to mu je dugotrajno-mukotrpni kraj, jer će njegovi kadrovi, jedan po jedan odlaziti guzicom za fotelju i uhljebljavanje. doživjet će nešto slično kao i df, samo što se df izvukla zbog komšića, a fahro je na prošlim izborima imao cirka 75.000 hiljada glasova, što je mizerija.

ps. sada će krenuti u pljuvačinu po svima preko dnevnog avaza, a povijest, ne tako daleka, nas je naučila kako prolaze svi oni koje avaz pljuje.
Ma uvlačili su iz svi, naročito SDP jer su im trebali kako bi imali većinu u drugim kantonima. Nisu ih mogli izbaciti iz KS-a, a onda ih moliti u TK ili USK.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27556
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#117 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by JoseMujica »

ma neče oni s SDA :lol: :lol: :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#118 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Banksy »

Maraschino wrote:
Banksy wrote:Hoće li i levičari i petokolonaši u lukavičku mehanu....?
Oni su vec sada u mehani samo zavisi u kojoj.

I ja mislim da ne bi trebali ali sta cemo sada, sjesti i plakati.
Da se moze formirati vlast bez trece strane, niko nikoga ne bi cekao.
Naravno da nisu. Da nije šačice SDP korumpiranih staraca, ne bi ih ni stavljali u taj kontekst.

Imajući u vidu patriotske gabarite i kapacitete SDA, verujem da će sami, uz malu pomoć Komšićevih patriota, uspjeti zauzdati "sile dezintegracije", i na entitetskom i na državnom nivou. Petokolonaši bi tu svakako, po nalogu Bg i Zg, samo mutili vodu.
Dr Arsla
Posts: 1177
Joined: 05/01/2013 16:16

#119 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Dr Arsla »

Capsicum wrote:
malakh wrote:sbb je prodao bh blok, a to su učinili zbog uvlačenja u guzicu bakiru, čoviću, dodiku i njihovim strankama. to je činjenica. sve je krenulo niz brdo onoga trenutka kada je sbb podržao budžet vlade fbih i kada su naredili da sbb ne podrži imenovanje rukovodstva skupštine u tk. sve što sada bh blok bude činio, činit će da totalno uništi sbb, pa makar to bila koalicija sa sda.
Ja mislim da nije riječ o revanšizmu usmjerenom na SBB, već jednostavno stvar pragmatičnosti. SDA će izabrati partnera. Ljevica ima ponudu na stolu da učestvuju u vlasti oni ili ovi otpaci od SDA (uključujući tu i SBB). SDA-u naravno odgovara podijeliti odgovornosti, ali i krivicu za sve što će se dešavati u naredne 4 godine sa ljevicom. Zbog toga je Bakiru utrnula ruka...

Šta je pametnije? Prepustiti, makar bio i mali, komad vlasti banditima iz ASDA, SBB, NB, PDA i sl. ili ući u vlast, pa biti "korektivni faktor", što bi Radončić rekao (a nikad provodio u praksi).
Jel slučajno ili namjerno ovdje izostavljen Dinokio Kifla i njegov otpadak od zelenih NIP ?
User avatar
MarshalDodik
Posts: 1329
Joined: 20/11/2018 16:45

#120 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by MarshalDodik »

Capsicum wrote:
malakh wrote:sbb je prodao bh blok, a to su učinili zbog uvlačenja u guzicu bakiru, čoviću, dodiku i njihovim strankama. to je činjenica. sve je krenulo niz brdo onoga trenutka kada je sbb podržao budžet vlade fbih i kada su naredili da sbb ne podrži imenovanje rukovodstva skupštine u tk. sve što sada bh blok bude činio, činit će da totalno uništi sbb, pa makar to bila koalicija sa sda.
Ja mislim da nije riječ o revanšizmu usmjerenom na SBB, već jednostavno stvar pragmatičnosti. SDA će izabrati partnera. Ljevica ima ponudu na stolu da učestvuju u vlasti oni ili ovi otpaci od SDA (uključujući tu i SBB). SDA-u naravno odgovara podijeliti odgovornosti, ali i krivicu za sve što će se dešavati u naredne 4 godine sa ljevicom. Zbog toga je Bakiru utrnula ruka...

Šta je pametnije? Prepustiti, makar bio i mali, komad vlasti banditima iz ASDA, SBB, NB, PDA i sl. ili ući u vlast, pa biti "korektivni faktor", što bi Radončić rekao (a nikad provodio u praksi).
Da li stvarno mozes da zamislis situaciju koju si napisao., uci u vlast i biti korektivni faktor ? :lol: :lol: :lol:
Mogu kolektivni
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#121 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by malakh »

Capsicum wrote:
malakh wrote:sbb je prodao bh blok, a to su učinili zbog uvlačenja u guzicu bakiru, čoviću, dodiku i njihovim strankama. to je činjenica. sve je krenulo niz brdo onoga trenutka kada je sbb podržao budžet vlade fbih i kada su naredili da sbb ne podrži imenovanje rukovodstva skupštine u tk. sve što sada bh blok bude činio, činit će da totalno uništi sbb, pa makar to bila koalicija sa sda.
Ja mislim da nije riječ o revanšizmu usmjerenom na SBB, već jednostavno stvar pragmatičnosti. SDA će izabrati partnera. Ljevica ima ponudu na stolu da učestvuju u vlasti oni ili ovi otpaci od SDA (uključujući tu i SBB). SDA-u naravno odgovara podijeliti odgovornosti, ali i krivicu za sve što će se dešavati u naredne 4 godine sa ljevicom. Zbog toga je Bakiru utrnula ruka...

Šta je pametnije? Prepustiti, makar bio i mali, komad vlasti banditima iz ASDA, SBB, NB, PDA i sl. ili ući u vlast, pa biti "korektivni faktor", što bi Radončić rekao (a nikad provodio u praksi).
već sam kolegi pisao o tome, a evo i tebi ću kopirati post jer mi je doista mrsko ponovo tipkati isto.
niti jednu izjavu komšića, kojovića i nikšića nisam vidio a da su rekli da pozivaju sbb u vlast. jedina stranka koja ih je pozvala u vlast jeste sda, na što su oni pristali i pomogli im oko budžeta za 2019. godinu na nivou vlade fbih. dakle, fahro se nudio kao prostitutka kome je stigao, kako bi bio u vlasti i sada kada su ga svi ispalili, jer su skontali da je dvoličan, on se ljuti. ali ne ljuti se on što nije u vlasti, već što nema taktiku kako da spasi stranku.

jedini način da njegova stranka opstane je bila koalicija sa bh blokom, a on je izdao bh blok više puta, a doživio je javnu pljuvačinu zato što je njegova stranka podržala sda-hdz budžet za 2019. godinu. ode li sa sda u koaliciju, to mu je instant kraj, a ode li u opoziciju to mu je dugotrajno-mukotrpni kraj, jer će njegovi kadrovi, jedan po jedan odlaziti guzicom za fotelju i uhljebljavanje. doživjet će nešto slično kao i df, samo što se df izvukla zbog komšića, a fahro je na prošlim izborima imao cirka 75.000 hiljada glasova, što je mizerija.
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#122 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by malakh »

Dr Arsla wrote: Jel slučajno ili namjerno ovdje izostavljen Dinokio Kifla i njegov otpadak od zelenih NIP ?
replicirao si kolegi @Capsicum, ali da se i ja nadovežem. mišljenja sam da će bh blok na neki način ispoštovati kiflu i našu stranku, ukoliko isti ne budu participirali u budućim vladama.

zašto ovo pišem? zato što znam neku pozadinu i mislim da ih ovi neće tek tako pustiti niz vodu.
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#123 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Capsicum »

Konaković je doveo SBB jer su htjeli pandan bh bloku u KS po broju glasova u Skupštini. Što se mene tiče, ne vidim nikakve bitne razlike između SDA i njihovih otpadaka.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10873
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#124 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Prpa.ba »

Naravno da je uveo SBB kad je DF krenuo minirati koalicione razgovore tezama kako BH Blok mora preuzeti sve konce u buducoj vlasti u KS jer "imaju vise mandata". Posto je Kifla penicilin za uigrane kombinacije SDA-DF jos od Sabininog "egzodusa" iz Turisticke zajednice, DF se ipak morao zadovoljiti samo zastitom za Sebiju kroz ministarstvo zdravstva. :lol:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10873
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#125 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Prpa.ba »

Banksy wrote:Baš vala, komšićevi, SDA, "nisam SDA ali" spavači, novoregistrirani, sve ih diglo, preplavili PDF i sve teme...
Opsadno stanje na forumu, odakle li samo izviru vise. O svemu ce pricati, ali o tome kako patriota Komso ne pomaze patriotama iz SDA koje ne podrzavaju ali, o tome nece. :lol:
Locked