Bezobrazluk HRT-a

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Krokodajl
Posts: 8237
Joined: 27/01/2016 12:36

#76 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by Krokodajl »

Koliko sam upratio u posljednje vrijeme, barem je tako bilo kada su snimali u Čapljini i Grudama emisija Lijepom Našom, odnosno serijal Lijepom Našom nosi naziv Mostovi Kultura, tako je barem bilo u ovoj godini, ranije su zvali Lijepom Našom kada snimaju bilo gdje, a sada kada snimaju van Hrvatske najave "Emisija Mostovi Kultura u sklopu serijala Lijepom Našom".

Što se "Hrvata" Maka Dizdara tiče, to svojatanje je prvo počelo ovdje kako znam a i navodno se sam Mak svrstavao birvaktile u Hrvatske književnike, pa ga je Sarajevski Napredak odavno stavio na listu hrvatskih književnika iz Bosne i Hercegovine, a nastavila i Matica Hrvatska istom politikom.
Malo nakaradno što to danas uglavnom forsiraju Hrvatski radikalni desničari isti oni koji relativiziraju zločine u periodu 41-45 a u tom periodu je u Jasenovcu ubijena i Makova sestra i majka.
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#77 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by Truba »

ma ko bolan relativizira
samo govore da nije ubijeno 700 000 nego manje
i taj se broj mora istražiti... govori se o 100 000

najniže brojke kažu od 35 000 do 70 000
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#78 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by Truba »

jel bošnjacima svejedno da se kaže kako je na kazanima pobijeno 1100 srba
ili da je u dusini ubijeno 900 ljudi
ili da je u doljanima ubijeno 39000
a u bugojnu 311 ili 31111 ljudi

malo razmišljajte
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58435
Joined: 03/08/2010 19:04

#79 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by kakavdanakneiskustvu »

emric wrote:
seldzuk wrote:Večeras u 17:13 na HRT1 u Vijestima u 5 govore o utakmici koju igra reprezentacija im i puštaju isječak pjesme navijača pred nekom crkvom. Kao slučajno od tolikih pjesama isječak je baš na stihovima: "...herceg-bosno srce ponosno..." Balkansko europejstvo očito ne postoji. Kome se sad žaliti? RAK-u? Signal je preko MojaTV-e ali opet kakve fajde? :(
Jebeš HRT. Spolovilo HDZ-a.
Lincoln-Burrows wrote:Pa to je pjesma 'Ljepa li si'.
Ako ćemo o profesionalnosti medija HRT je avion za FTV.
HRT je karina, kao i FTV.

Hrt ima jedno 50 puta bolji program od ftv,mislim nije neki uspjeh imati bolji peogram od ftv ali to dvoje ne idu u istu ravan
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58435
Joined: 03/08/2010 19:04

#80 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by kakavdanakneiskustvu »

julisiz es grant wrote:
broj dva wrote:Kako se zove ona kratka emisija na HRT posvecena kulturi, nekih 5-10 minuta o nekoj slavnoj licnosti mahom na godisnjicu rodjenja ili smrti..?
E pa u toj emisiji, posvecenoj Maku Dizdaru hladno ga proglasise hrvatskim pjesnikom. Nisam mogao vjerovati kada sam ih cuo.
TV kalendar.
Pa tu je redovno podsjećanje na komunističke zločine i glorifikacija, ili makar pravdanje, ustaškog režima.
Svako jutro,vec mjesecima,prije tv kalendara ili cim se zavrsi prije jutarnjeg programa ide reklama knjigu radni logor jasenovac igora vukica u kojoj se vrlo ruzno relativizuju ustaski zlocini u tomnkonc.logoru
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58435
Joined: 03/08/2010 19:04

#81 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by kakavdanakneiskustvu »

escobar__ wrote:Onda bismo i mi trebali snimit nešto tipa "Širom Bosne ponosne...", a onda snimat Bošnjake Zagreba, Rijeke, Novog Pazara i sl. :D

Ko mi??
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58435
Joined: 03/08/2010 19:04

#82 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by kakavdanakneiskustvu »

Banksy wrote:Ne pretjeruj. Emisija je tek vesela treš kičerica na ivici šunda, s jakim nacionalnim nabojem i strastvenim (HDZ) voditeljem, a izleti u Bosnu i Hercegovinu su sitna provokacija, pokušaj zapišavanja svakog teritorija gdje žive Hrvati, makar do njih stizali s putovnicom, već viđeno, onako kako je to radio i Žika s RTS-a Šarenicama iz Banja Luke i Prijedora... Mi smo opušteni, ali obično oni koji provociraju nisu. :bih:
Sta znaci HDZ voditelj,uvodic to stalno naglasava u emisiji?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58435
Joined: 03/08/2010 19:04

#83 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by kakavdanakneiskustvu »

Black swan wrote:
Humljanin wrote: Liječi se.. :kiss:

to je pregrubo

treba samo prestat biti ljevičar




sad se sjeth neke emisije o slavoniji možda je i lijepom našom doveli nekog bošnjaka iz gradačca da pjeva narodne pjesme... hm bošnjaka

da prate klix možda bi i prestali s tim

Da ne bi trebalo biti desnicarom?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58435
Joined: 03/08/2010 19:04

#84 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by kakavdanakneiskustvu »

Krokodajl wrote:Koliko sam upratio u posljednje vrijeme, barem je tako bilo kada su snimali u Čapljini i Grudama emisija Lijepom Našom, odnosno serijal Lijepom Našom nosi naziv Mostovi Kultura, tako je barem bilo u ovoj godini, ranije su zvali Lijepom Našom kada snimaju bilo gdje, a sada kada snimaju van Hrvatske najave "Emisija Mostovi Kultura u sklopu serijala Lijepom Našom".
.
Tacno
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#86 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by Banksy »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Banksy wrote:Ne pretjeruj. Emisija je tek vesela treš kičerica na ivici šunda, s jakim nacionalnim nabojem i strastvenim (HDZ) voditeljem, a izleti u Bosnu i Hercegovinu su sitna provokacija, pokušaj zapišavanja svakog teritorija gdje žive Hrvati, makar do njih stizali s putovnicom, već viđeno, onako kako je to radio i Žika s RTS-a Šarenicama iz Banja Luke i Prijedora... Mi smo opušteni, ali obično oni koji provociraju nisu. :bih:
Sta znaci HDZ voditelj,uvodic to stalno naglasava u emisiji?
Ne stalno, ponekad.

HRT-ov show udarni predizborni skup HDZ-a
https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/h ... a-20090421
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58435
Joined: 03/08/2010 19:04

#87 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by kakavdanakneiskustvu »

Banksy wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Banksy wrote:Ne pretjeruj. Emisija je tek vesela treš kičerica na ivici šunda, s jakim nacionalnim nabojem i strastvenim (HDZ) voditeljem, a izleti u Bosnu i Hercegovinu su sitna provokacija, pokušaj zapišavanja svakog teritorija gdje žive Hrvati, makar do njih stizali s putovnicom, već viđeno, onako kako je to radio i Žika s RTS-a Šarenicama iz Banja Luke i Prijedora... Mi smo opušteni, ali obično oni koji provociraju nisu. :bih:
Sta znaci HDZ voditelj,uvodic to stalno naglasava u emisiji?
Ne stalno, ponekad.

HRT-ov show udarni predizborni skup HDZ-a
https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/h ... a-20090421

Gdje ovdje pise da on u emisijama cak i ponekad naglasava da je,sta god to bilo,HDZ voditelj?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#88 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by Banksy »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Banksy wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote: Sta znaci HDZ voditelj,uvodic to stalno naglasava u emisiji?
Ne stalno, ponekad.

HRT-ov show udarni predizborni skup HDZ-a
https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/h ... a-20090421

Gdje ovdje pise da on u emisijama cak i ponekad naglasava da je,sta god to bilo,HDZ voditelj?
Gdje je bilo ko rekao da on u emisijama to govori?
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#89 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by emric »

kakavdanakneiskustvu wrote:Hrt ima jedno 50 puta bolji program od ftv,mislim nije neki uspjeh imati bolji peogram od ftv ali to dvoje ne idu u istu ravan
Svejedno je karina koju niko ne gleda. Gledaju Hrvati Dnevnik, kao i mi na FTV, a ostalo ako šta naleti.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58435
Joined: 03/08/2010 19:04

#90 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by kakavdanakneiskustvu »

Banksy wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Banksy wrote: Sta znaci HDZ voditelj,uvodic to stalno naglasava u emisiji?
Ne stalno, ponekad.

HRT-ov show udarni predizborni skup HDZ-a
https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/h ... a-20090421

Gdje ovdje pise da on u emisijama cak i ponekad naglasava da je,sta god to bilo,HDZ voditelj?
Gdje je bilo ko rekao da on u emisijama to govori?[/quote]

pa kako onda znas da je on HDZ voiditelj,sta god to bilo?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58435
Joined: 03/08/2010 19:04

#91 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by kakavdanakneiskustvu »

emric wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:Hrt ima jedno 50 puta bolji program od ftv,mislim nije neki uspjeh imati bolji peogram od ftv ali to dvoje ne idu u istu ravan
Svejedno je karina koju niko ne gleda. Gledaju Hrvati Dnevnik, kao i mi na FTV, a ostalo ako šta naleti.

ja vala prilicno gledam hrt,ali eto,ima ih i koji ne gledaju
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#92 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by Truba »

Image

reko frajer prije 50 godina i pogodio
raspalo se sve
ali na klixu i dalje furaju da televizijska kuća susjedne države pobjedničke vojske 1 konstitutivnog naroda i ostalih manjina

mora gutati gnusne višedecenijske komunisitičkčetničke laži na svoj račun
broj dva
Posts: 4481
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#93 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by broj dva »

Black swan wrote:Image

reko frajer prije 50 godina i pogodio
raspalo se sve
ali na klixu i dalje furaju da televizijska kuća susjedne države pobjedničke vojske 1 konstitutivnog naroda i ostalih manjina

mora gutati gnusne višedecenijske komunisitičkčetničke laži na svoj račun

Je'l reko sta o fasizmu, soviniznmu ili klerikarzimu ? Predpostavljam da nije jer dok su im komunisti smetali fasisti, sovinisti i fundamentalisti su im dobra raja.
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#94 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by Truba »

ko gubi ima pravo da se ljuti
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58435
Joined: 03/08/2010 19:04

#95 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by kakavdanakneiskustvu »

srecom pa su komunisti pobijedili,ne dao bog da su pobijedili oni koje labudan slavi
User avatar
error codes
Posts: 319
Joined: 20/10/2014 11:37

#96 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by error codes »

Black swan wrote:Image

reko frajer prije 50 godina i pogodio
raspalo se sve
ali na klixu i dalje furaju da televizijska kuća susjedne države pobjedničke vojske 1 konstitutivnog naroda i ostalih manjina

mora gutati gnusne višedecenijske komunisitičkčetničke laži na svoj račun
mozda je mislio na Jasenovac pa se malo zahebao :oops:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58435
Joined: 03/08/2010 19:04

#97 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by kakavdanakneiskustvu »

broj dva wrote:
Black swan wrote:Image

reko frajer prije 50 godina i pogodio
raspalo se sve
ali na klixu i dalje furaju da televizijska kuća susjedne države pobjedničke vojske 1 konstitutivnog naroda i ostalih manjina

mora gutati gnusne višedecenijske komunisitičkčetničke laži na svoj račun

Je'l reko sta o fasizmu, soviniznmu ili klerikarzimu ? Predpostavljam da nije jer dok su im komunisti smetali fasisti, sovinisti i fundamentalisti su im dobra raja.

nece ti labudan na to nikad odgovoriti
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#98 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by Truba »

za jasenovac su svi uhićeni ili pobijeni koji su bili odgovorni

osim ako nisu pobjegli na kraj svijeta gdje su ih opet napadali i ubijali agenti tajne službe

a ovi što su ostali
na današnji dan:

https://narod.hr/kultura/1-listopada-19 ... ledu-omisa

1-listopada-1942-gata-strasan-cetnicki-pokolj-ostavio-za-sobom-smrt-plac-i-zgarista-u-zaledu-omisa


i njihovi simpatizeri su pisali "povijest"

i sad je hrt bezobrazan jer vrši reviziju laži
broj dva
Posts: 4481
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#99 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by broj dva »

Black swan wrote:za jasenovac su svi uhićeni ili pobijeni koji su bili odgovorni

osim ako nisu pobjegli na kraj svijeta gdje su ih opet napadali i ubijali agenti tajne službe

a ovi što su ostali
na današnji dan:

https://narod.hr/kultura/1-listopada-19 ... ledu-omisa

1-listopada-1942-gata-strasan-cetnicki-pokolj-ostavio-za-sobom-smrt-plac-i-zgarista-u-zaledu-omisa


i njihovi simpatizeri su pisali "povijest"

i sad je hrt bezobrazan jer vrši reviziju laži

I cetnici su medju gubitnicima, sumnjam da su oni pisali istoriju.
A HRT jeste bezobrazan. I kao i do sada, propagandni kanal onoga koji je na vlasti u hrvatskoj, ovoga puta one sisare sto sanja teroriste po Bosni dok dopusta da se fasiti pisaju po ono malo obraza sto je hrvatskoj ostalo
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58435
Joined: 03/08/2010 19:04

#100 Re: Bezobrazluk HRT-a

Post by kakavdanakneiskustvu »

Black swan wrote:za jasenovac su svi uhićeni ili pobijeni koji su bili odgovorni

osim ako nisu pobjegli na kraj svijeta gdje su ih opet napadali i ubijali agenti tajne službe

a ovi što su ostali
na današnji dan:

https://narod.hr/kultura/1-listopada-19 ... ledu-omisa

1-listopada-1942-gata-strasan-cetnicki-pokolj-ostavio-za-sobom-smrt-plac-i-zgarista-u-zaledu-omisa


i njihovi simpatizeri su pisali "povijest"

i sad je hrt bezobrazan jer vrši reviziju laži

saznasmo novi detalj,simpatizeri cetnika su pisali istoriju
Post Reply