Belaj u tramvaju - mladić zboden

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
jOFLA
Posts: 2363
Joined: 11/06/2005 03:04

#501 Re: Belaj u tramvaju - mladić zboden

Post by jOFLA »

Nije mi nikako jasna ona njegova "ne možete mi ništa." Zar ne postoje više popravni domovi za maloljetnike ? Svugdje ih ima, i tako je prije uvijek bilo, a po punoljetstvu kaznu nastavljaju u regularnom zatvoru.
Chairman
Posts: 277
Joined: 20/03/2008 17:09

#502 Re: Belaj u tramvaju - mladić zboden

Post by Chairman »

jOFLA wrote:Nije mi nikako jasna ona njegova "ne možete mi ništa." Zar ne postoje više popravni domovi za maloljetnike ? Svugdje ih ima, i tako je prije uvijek bilo, a po punoljetstvu kaznu nastavljaju u regularnom zatvoru.
Gledaj im faca.Nadam se da ce ih dobro izmaltretirati ako zavrse u KP Domu Zenica.
User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#503 Re: Belaj u tramvaju - mladić zboden

Post by Mikado »

Tužilaštvo mora tražiti maksimalnu zatvorsku kaznu po našem zakonu (10 godina za maloljetnike).
EMH_V1.0
Posts: 47
Joined: 21/01/2008 00:46
Location: Bosna i Hercegovina

#504 Re:

Post by EMH_V1.0 »

Zox wrote:
Stryker wrote:
Zox wrote:Al zato sam nedavno prisustvovao momentu kad su izbacili iz tramvaja djevojcicu od nekih 15 godina koja je opsovala Ramazan.

Pa to joj je sreća što su je samo izbacili iz tramvaja. Ja bih joj još šamarčinu zviznuo, nek dođe pameti.
I oni su.
A reci mi, molim te, da si vidio lika tvoje visine i tezine kako udara samarcinu djevojcici, sta bi uradio? Ili ti se ta sila javlja samo sa slabijima?
Ili, da si vidio tri balavca kako bodu nozem neduznog klinca?

Neki dan se vozim trolejbusom i gledam neku djevojku koja je okrenuta prema meni. Stade trolejbus i ulazi jedan pokrupan mladić. Pogleda djevojku, nasmija se i sjede pored nje. Odmah ju je počeo pipati, dirati i ljubiti, a djevojka ga k'o ignoriše. Ljudi okolo gledaju, niko ništa ne smije da kaže. Pošto sam mislio da je u pitanju seksualno uznemiravanje, htio sam nešto reći ili prići i pitati šta joj to radi, ali tog trenutka se djevojka osmijehnu i poče pričati s mladićem. Shvatio sam da joj je to momak i da se šale ?!

Zar sam trebao odmah skočiti na mladića ili primijeniti silu da bih zaustavio to "seksualno uznemiravanje"?

Isto tako ne mogu znati zašto je neko nekoga ošamario u tramvaju ili slično.
User avatar
Truba
Posts: 81655
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#505 Re: Belaj u tramvaju - mladić zboden

Post by Truba »

šta si čekao 2 godine da odgovoriš :D
Locked