Belaj u tramvaju - mladić zboden

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#301

Post by Truba »

sad iz tramvaja

muka mi u stomaku

izgleda koliko sam shvatio da sam pristustvovao razgovoru

rodjaka ubijenog preko mobitela s nekim u dijaspori

upravo je stigao u sarajevo odnekle i ušao u tramvaj i kruži po gradu da vidi

ko su ti ljudi kakvi su ti tramvaji kakva je sigurnost...

:( :( :( :( :( :( :(
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#302

Post by don vito »

Kontra.ba(s) wrote:
don vito wrote:Vecerasnji Dnevnik Federalne TV :thumbup:
Sta je bilo na dnevniku FTV?
Prvih 12 minuta Dnevnika posveceno ovoj tragediji, ali i maloljetnickoj delikvenciji. Onako kako jedan javni emiter, u sluzbi gradjana, treba tretirati problem koji se tice svih nas. Kritika kantonalnih lezihljebovica i federalnih birokrata, nesto manje kritike gradjana cija je pasivnost jednim dijelom opravdana opstom apatijom u drustvu. Samo, meni se cini da ce se o ovome pricati dan-dva i onda sve po starom... do naredne tragedije.
nokturno
Posts: 221
Joined: 04/12/2007 22:32
Location: "zzzzz"

#303

Post by nokturno »

sibelius wrote:nekada je seselj rekao da nikada nije volio muslimane iz istocne bosne, a da je imao mnogo prijetalja muslimana u sarajevu...


sada ga pocinjem shvatati :(


neizmjerno patim radi momka, i od sada cu se na bilo koji nacin boriti da toj gamadi seljackoj pokazem gdje im je mjesto...

vi ostali heroji pljujte po policiji i drzavi i ostanite u iluziji da i sami niste krivi za ovo...

aferim vama inteligencijo :x :x
Nek si ti shvatio Seselja :-) a nesto cisto sumnjam da si ga tek sad shvatio. Mislim da prvom tebi treba pokazati gdje ti je mjesto...
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#304

Post by Truba »

don vito wrote:
Kontra.ba(s) wrote:
don vito wrote:Vecerasnji Dnevnik Federalne TV :thumbup:
Sta je bilo na dnevniku FTV?
Prvih 12 minuta Dnevnika posveceno ovoj tragediji, ali i maloljetnickoj delikvenciji. Onako kako jedan javni emiter, u sluzbi gradjana, treba tretirati problem koji se tice svih nas. Kritika kantonalnih lezihljebovica i federalnih birokrata, nesto manje kritike gradjana cija je pasivnost jednim dijelom opravdana opstom apatijom u drustvu. Samo, meni se cini da ce se o ovome pricati dan-dva i onda sve po starom... do naredne tragedije.

tako je

do naredne tragedije

a 3 balavca puni energije mogu oboriti onesposobiti ubiti svakoga pa i odraslog muškarca u najboljim godinama

ja sam se svađao jednom s nekom babom pa sam bio pola sata u šoku
nisam znao što bih joj rekao a ne da trojica jurišaju na mene s nožem i bokserom



:(
User avatar
anakadabra
Posts: 364
Joined: 10/06/2005 15:41
Location: Sarajevo

#305

Post by anakadabra »

Gledala sam i ja svaka čast ovom profesoru sa filozofskog koji kaže da su čelni ljudi ovog grada-kantona danas trebala otići i izjaviti sućut Denisovoj majci Ani ali nisu (vjerovatno Semiha imala zakazano kod frizera pa nije stigla). Da su građani Sarajeva danas trebali svi izaći na ulice s natpisima "Oprosti nam Denise" itd..... Svaka čast ovom čovjeku potpisala bih sve što je večeras rekao.

A što se tiče ovog okupljanja večeras ispred KŠC neka je nama svima na sramotu. Ja i muž smo došli oko17:30 i bili smo nekih sat vremena i neznam dali je bilo stotinjak ljudi i to od tih stotinjak bilo negdje oko 70% djece iz KŠC.
BRUKA I SRAMOTA!!! :x :x :x

Stojimo u tišini ispred Denisove škole palimo svijeće i brišemo suze tek prolazi papak u crnom Fiat Bravu i onako kroz otvoreni prozor psuje majku okupljenoj dječici. Nakon nekih dvadesetak minuta prolazi drugi papak u crvenom Pasatu Njemačke registracije otvara vrata i također psuje majku i sve redom djevojčicama iz Denisovog razreda koje su došle popaliti svijeće koje su se u međuvremenu ugasile. Kao da njegovo dijete sutra ne može biti žrtva ovog malog žutog monstruma.

Ne mogu to shvatiti nikako :x :x :x
rashid
Posts: 932
Joined: 02/12/2005 01:21
Location: Sarajevo-Anarhija

#306

Post by rashid »

User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#307

Post by Dori »

Simply_Red wrote: P.S. jel ima neko sliku Denisa??
Image

Dusa draga.... :(
AANNAA
Posts: 24
Joined: 28/01/2008 00:00

#308

Post by AANNAA »

anakadabra wrote:Gledala sam i ja svaka čast ovom profesoru sa filozofskog koji kaže da su čelni ljudi ovog grada-kantona danas trebala otići i izjaviti sućut Denisovoj majci Ani ali nisu (vjerovatno Semiha imala zakazano kod frizera pa nije stigla). Da su građani Sarajeva danas trebali svi izaći na ulice s natpisima "Oprosti nam Denise" itd..... Svaka čast ovom čovjeku potpisala bih sve što je večeras rekao.

A što se tiče ovog okupljanja večeras ispred KŠC neka je nama svima na sramotu. Ja i muž smo došli oko17:30 i bili smo nekih sat vremena i neznam dali je bilo stotinjak ljudi i to od tih stotinjak bilo negdje oko 70% djece iz KŠC.
BRUKA I SRAMOTA!!! :x :x :x

Stojimo u tišini ispred Denisove škole palimo svijeće i brišemo suze tek prolazi papak u crnom Fiat Bravu i onako kroz otvoreni prozor psuje majku okupljenoj dječici. Nakon nekih dvadesetak minuta prolazi drugi papak u crvenom Pasatu Njemačke registracije otvara vrata i također psuje majku i sve redom djevojčicama iz Denisovog razreda koje su došle popaliti svijeće koje su se u međuvremenu ugasile. Kao da njegovo dijete sutra ne može biti žrtva ovog malog žutog monstruma.

Ne mogu to shvatiti nikako :x :x :x
Slazem se da je sramota, sto vise ljudi nije doslo u skolu... Skoro svi su bili ucenici...
A za onog iz auta nemam komentara...

I hvala za objavljenu sliku ubice. Ako neko ima i od ostale dvojice, neka objavi...
in33sa
Posts: 2325
Joined: 27/10/2006 11:35

#309

Post by in33sa »

anakadabra wrote:
Stojimo u tišini ispred Denisove škole palimo svijeće i brišemo suze tek prolazi papak u crnom Fiat Bravu i onako kroz otvoreni prozor psuje majku okupljenoj dječici. Nakon nekih dvadesetak minuta prolazi drugi papak u crvenom Pasatu Njemačke registracije otvara vrata i također psuje majku i sve redom djevojčicama iz Denisovog razreda koje su došle popaliti svijeće koje su se u međuvremenu ugasile. Kao da njegovo dijete sutra ne može biti žrtva ovog malog žutog monstruma.

Ne mogu to shvatiti nikako :x :x :x
Iz kog razloga?? mislim, zasto su psovali??

Ne razumijem, smetao im je skup podrske, smetaju im svijece, smeta im sta???
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#310

Post by don vito »

anakadabra wrote:Stojimo u tišini ispred Denisove škole palimo svijeće i brišemo suze tek prolazi papak u crnom Fiat Bravu i onako kroz otvoreni prozor psuje majku okupljenoj dječici. Nakon nekih dvadesetak minuta prolazi drugi papak u crvenom Pasatu Njemačke registracije otvara vrata i također psuje majku i sve redom djevojčicama iz Denisovog razreda koje su došle popaliti svijeće koje su se u međuvremenu ugasile.
Bas kad covjek pomisli da smo dosli do dna, pojave se neki jos veci debili da ga razuvjere. Pa, da li je bilo policije, da li je neko zapisao registraciju ove stoke?
User avatar
anakadabra
Posts: 364
Joined: 10/06/2005 15:41
Location: Sarajevo

#311

Post by anakadabra »

in33sa wrote:
anakadabra wrote:
Stojimo u tišini ispred Denisove škole palimo svijeće i brišemo suze tek prolazi papak u crnom Fiat Bravu i onako kroz otvoreni prozor psuje majku okupljenoj dječici. Nakon nekih dvadesetak minuta prolazi drugi papak u crvenom Pasatu Njemačke registracije otvara vrata i također psuje majku i sve redom djevojčicama iz Denisovog razreda koje su došle popaliti svijeće koje su se u međuvremenu ugasile. Kao da njegovo dijete sutra ne može biti žrtva ovog malog žutog monstruma.

Ne mogu to shvatiti nikako :x :x :x
Iz kog razloga?? mislim, zasto su psovali??

Ne razumijem, smetao im je skup podrske, smetaju im svijece, smeta im sta???
Neznam! Vjerovatno sve to što ti nabroja. :?
User avatar
Doda37
Posts: 1697
Joined: 29/06/2007 23:11

#312

Post by Doda37 »

Na zalost , brzo ce se sve ovo zaboraviti :(
rashid
Posts: 932
Joined: 02/12/2005 01:21
Location: Sarajevo-Anarhija

#313

Post by rashid »

Pa pitam se sto kukate? Bice jos Denisa.

70 LJUDI U TRAMVAJU

70 LJUDI U TRAMVAJU

70 LJUDI U TRAMVAJU

Da bog da ... svima tim 70 klali djecu :x
User avatar
Doda37
Posts: 1697
Joined: 29/06/2007 23:11

#314

Post by Doda37 »

Daj nemoj zezati, nije 70 Mirka Filipovica bilo u tramvaju, (doduse takvi se i ne voze u tramvaju), ne traje to pola sata vec par sekundi
rashid
Posts: 932
Joined: 02/12/2005 01:21
Location: Sarajevo-Anarhija

#315

Post by rashid »

Doda37 wrote:Daj nemoj zezati, nije 70 Mirka Filipovica bilo u tramvaju, (doduse takvi se i ne voze u tramvaju), ne traje to pola sata vec par sekundi
Ma da je bilo 70 patuljaka iz Snjeguljcice ... nemoj bogati ... dok ti nisam nesto krehno! :x
User avatar
Doda37
Posts: 1697
Joined: 29/06/2007 23:11

#316

Post by Doda37 »

Krehni :x
scooby_macan
Posts: 40
Joined: 20/01/2008 13:53
Location: sarajevo

#317

Post by scooby_macan »

Doda37 wrote:Daj nemoj zezati, nije 70 Mirka Filipovica bilo u tramvaju, (doduse takvi se i ne voze u tramvaju), ne traje to pola sata vec par sekundi
Pa pogledaj sliku balavca retardiranog pa onda tako reci.... Zar niko nije imao hrabrosti da se zaleti na ovakve klince????? Pa gdje mi zivimo????
rashid
Posts: 932
Joined: 02/12/2005 01:21
Location: Sarajevo-Anarhija

#318

Post by rashid »

Doda37 wrote:Krehni :x
Necu ... ali i ako te ne znam, vjeruj da sam ja u tramvaju i da se to tvom djetetu desi, ja bih reagovo. Pa krehni i ti ...
User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#319

Post by Mikado »

scooby_macan wrote:
Doda37 wrote:Daj nemoj zezati, nije 70 Mirka Filipovica bilo u tramvaju, (doduse takvi se i ne voze u tramvaju), ne traje to pola sata vec par sekundi
Pa pogledaj sliku balavca retardiranog pa onda tako reci.... Zar niko nije imao hrabrosti da se zaleti na ovakve klince????? Pa gdje mi zivimo????
Slažem se s konstatacijom... :x
User avatar
Discball
Posts: 490
Joined: 31/10/2006 09:56

#320

Post by Discball »

in33sa wrote:
anakadabra wrote:
Stojimo u tišini ispred Denisove škole palimo svijeće i brišemo suze tek prolazi papak u crnom Fiat Bravu i onako kroz otvoreni prozor psuje majku okupljenoj dječici. Nakon nekih dvadesetak minuta prolazi drugi papak u crvenom Pasatu Njemačke registracije otvara vrata i također psuje majku i sve redom djevojčicama iz Denisovog razreda koje su došle popaliti svijeće koje su se u međuvremenu ugasile. Kao da njegovo dijete sutra ne može biti žrtva ovog malog žutog monstruma.

Ne mogu to shvatiti nikako :x :x :x
Iz kog razloga?? mislim, zasto su psovali??

Ne razumijem, smetao im je skup podrske, smetaju im svijece, smeta im sta???
Smetalo im je sve skupa, šta da očekuješ kad građani okrenu glave...

...još neka mi neko kaže da se ne trebam stiditi grada u kome sam rođen, odrastao, školovao se u njemu, branio ga, i živim ovdje.

A svi nazovi GRAĐANI ovog grada treba da se zamisle, hoće li njihovo dijete danas sutra ući u tramvaj, neki kafić, manje osvjetljenu ulicu ili pak park ili će im neko zbosti dijete nožem i rasporiti ga nasred Ferhadije a drugi okrenuti glavu.

Možda ne treba hrabrosti za suprostavljanje, ali ja VAS pitam treba li od 70 ljudi samo da jedan da izjavu šta se dogodilo a ostali šute.

E PA GOSOPDO SUGRAĐANI SRAM I STID TREBA DA VAS BUDE.

Okretali ste glavu 1992 (velika većina) i govorili kako neće nama to da se desi, pa se ipak desilo i još uvijek okrećete glavu.

Pitam se, jeste li zaslužili da VAM bude bolje?! :x :x :x
User avatar
Discball
Posts: 490
Joined: 31/10/2006 09:56

#321

Post by Discball »

don vito wrote:
anakadabra wrote:Stojimo u tišini ispred Denisove škole palimo svijeće i brišemo suze tek prolazi papak u crnom Fiat Bravu i onako kroz otvoreni prozor psuje majku okupljenoj dječici. Nakon nekih dvadesetak minuta prolazi drugi papak u crvenom Pasatu Njemačke registracije otvara vrata i također psuje majku i sve redom djevojčicama iz Denisovog razreda koje su došle popaliti svijeće koje su se u međuvremenu ugasile.
Bas kad covjek pomisli da smo dosli do dna, pojave se neki jos veci debili da ga razuvjere. Pa, da li je bilo policije, da li je neko zapisao registraciju ove stoke?
Ma ja drot sjedi unutra i ništa ne radi, a ako neko htjedne nešto da poduzme imaju CCTV videokamere koje su zabilježile dotične....
User avatar
Doda37
Posts: 1697
Joined: 29/06/2007 23:11

#322

Post by Doda37 »

xxx
Last edited by Doda37 on 08/02/2008 12:27, edited 1 time in total.
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#323

Post by Zox »

Al zato sam nedavno prisustvovao momentu kad su izbacili iz tramvaja djevojcicu od nekih 15 godina koja je opsovala Ramazan.
nokturno
Posts: 221
Joined: 04/12/2007 22:32
Location: "zzzzz"

#324

Post by nokturno »

rashid wrote:
Doda37 wrote:Krehni :x
Necu ... ali i ako te ne znam, vjeruj da sam ja u tramvaju i da se to tvom djetetu desi, ja bih reagovo. Pa krehni i ti ...
Dok su nas dusili sa Marxom i njegovim "nebulozama" o zapadu i otudjenju u kapitalizmu, kontao sam kome treba ova suplja. Sad kad je otudjenje doslo i u nase krajeve, lakse ga je shvatiti.
User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#325

Post by Mikado »

Image

Treba ovog poslat u Zenicu, da ga tamo fino obrade.
Locked