Belaj u tramvaju - mladić zboden

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
Tarioza
Posts: 19
Joined: 26/01/2008 01:24

#26

Post by Tarioza »

Boze sacuvaj...17 godina imao :(
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#27

Post by ahmed&nedzad »

gr33n1ock wrote:Momak je iz moje škole i danas je preminuo... Nije prezivio operaciju :(
:( :(

Zna li neko tačno šta se desilo u tom tramvaju, zašto je došlo do tuče?! :?
User avatar
Truba
Posts: 81762
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#28

Post by Truba »

uđeš u tramvaj

i iznesu te...

:(

djes bio niđe
šaš radio ništa :(
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#29

Post by uvjek dobar gost »

komi wrote:uđeš u tramvaj

i iznesu te...

:(

djes bio niđe
šaš radio ništa :(
Roditelji te pošalju u školu, a vrate te na tabutu.....

Jel ljudski život to opet pojeftinio????
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#30

Post by ladyblue18 »

:( :( :( ostadoh sokirana

ne mogu da vjerujem :(
Jadno dijete

Kod mene brat svaki dan ulazi na tramvaj upravo kod tehnicke...strah me kad pomislim na ovo...
Stvarno postajemo zona opasnog zivljenja :(
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#31

Post by mIRCerka »

ahmed&nedzad wrote:
gr33n1ock wrote:Momak je iz moje škole i danas je preminuo... Nije prezivio operaciju :(
:( :(

Zna li neko tačno šta se desilo u tom tramvaju, zašto je došlo do tuče?! :?
zar je uopste bitno? Sta je moglo biti tako strasno sto se nije moglo rijesiti sakama i nogama, ako je vec uopste moralo doci do tuce?

I opet inicijali pocinalaca...zastita maloljetnika...picka vam materina gdje ste bili da zastitite ovog djecaka....

:(

17 godina ......
User avatar
arbosan
Posts: 297
Joined: 04/07/2005 08:50
Location: Sarajevo

#32

Post by arbosan »

Nazalost, javili su da je preminuo jutros. :x :x
ksksks
Posts: 6
Joined: 25/01/2008 14:38
Location: sarajevo

#33

Post by ksksks »

momak je ni kriv ni duzan nastradao u tramvaju, njegov jedini grijeh je taj sto je gledao tu trojicu kako se svadjaju, a ovima se nije svidio taj pogled... nije ih uopste ni poznavao... ma nek ide cijela BiH u neku stvar kad ovakve stvari postaju svakodnevnica... prije 20 dana ona starica sto su je zapalili, a sad i ovo... sta je sljedece?
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3046
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Contact:

#34

Post by suad-sarajevo »

Dena wrote:
gr33n1ock wrote:Momak je iz moje škole i danas je preminuo... Nije prezivio operaciju :(
Grozno!!! :(

Pa sta je ovo? Svaki dan belaj.....Puna crna hronika.
I sta uraditi?
Lijepi Goli otok! :roll:
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#35

Post by ahmed&nedzad »

mIRCerka wrote:
ahmed&nedzad wrote:
gr33n1ock wrote:Momak je iz moje škole i danas je preminuo... Nije prezivio operaciju :(
:( :(

Zna li neko tačno šta se desilo u tom tramvaju, zašto je došlo do tuče?! :?
zar je uopste bitno? Sta je moglo biti tako strasno sto se nije moglo rijesiti sakama i nogama, ako je vec uopste moralo doci do tuce?

I opet inicijali pocinalaca...zastita maloljetnika...picka vam materina gdje ste bili da zastitite ovog djecaka....

:(

17 godina ......
Jeste bitno, jer ako je u pitanju neki obračun delikvenata ne može mi biti žao kao kad čujem da je u pitanju ovo:
ksksks wrote:momak je ni kriv ni duzan nastradao u tramvaju, njegov jedini grijeh je taj sto je gledao tu trojicu kako se svadjaju, a ovima se nije svidio taj pogled... nije ih uopste ni poznavao... ma nek ide cijela BiH u neku stvar kad ovakve stvari postaju svakodnevnica... prije 20 dana ona starica sto su je zapalili, a sad i ovo... sta je sljedece?
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#36

Post by atko »

Uzas :(
jasminasab
Posts: 704
Joined: 10/05/2006 16:51
Location: Sarajevo

#37

Post by jasminasab »

I da, opet u sred tramvaja, a narod nista. To je ono sto mene najvise boli. Kao narod, nazalost, nismo bolje ni zasluzili. :roll:

Jadni momak... :(
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#38

Post by karanana »

jasminasab wrote:I da, opet u sred tramvaja, a narod nista. To je ono sto mene najvise boli. Kao narod, nazalost, nismo bolje ni zasluzili. :roll:

Jadni momak... :(
pa sta da radis kad su naoruzani nozevima? nemoj mi molim te reci da bi ih ti zaskocila.
jasminasab
Posts: 704
Joined: 10/05/2006 16:51
Location: Sarajevo

#39

Post by jasminasab »

karanana wrote:
jasminasab wrote:I da, opet u sred tramvaja, a narod nista. To je ono sto mene najvise boli. Kao narod, nazalost, nismo bolje ni zasluzili. :roll:

Jadni momak... :(
pa sta da radis kad su naoruzani nozevima? nemoj mi molim te reci da bi ih ti zaskocila.
Nikada nisam bila u toj situaciji, ali vjerujem da bih. Odnosno bih, kad bih imala povjerenja da ce mi i ostatak ljudi u tramvaju pomoci.
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#40

Post by didgeridoo »

pa gdje je ta policija, pretresi, skole, kriticne skole, pa ako treba zaduzi po jednog krkana drota da se cijeli dan vozi tramvajem, pa majku mu nema 100 tramvaja, nek izmisle nesto, nek postave detektore, il nek svima na ulazu dijele po bokser i noz pa ko hoce da udje nek udje na vlastitu odgovornost - "pa ko koga". ne mozes u centru grada biti siguran, a da ne govorim o drugim zonama.neg ide sve u PM sad odoh prelistat zakon o oruzju i nacinu dobijanja pistolja :D
User avatar
dino_Ze
Posts: 26
Joined: 13/09/2007 21:47
Location: Zenica

#41

Post by dino_Ze »

I sad ce nase efektno sudstvo tim pickicama dat po godinu zatvora.

Malo im sto ih je bilo trojica na jednog i imali bokser pa de jos malog i izbodi. E to su teske maloljetne pickice. Pa njih treba na goli otok da gumenim cekicem tucanju kamenje bar 50 godina

Zali boze tako mlado djete, nista jos nije ni prozivio :sad: :sad: :sad:
ksksks
Posts: 6
Joined: 25/01/2008 14:38
Location: sarajevo

#42

Post by ksksks »

pitanje je hoce li dobiti i po godinu... radi se o maloljetnim "ubicama"
User avatar
cico x
Posts: 1042
Joined: 31/12/2002 00:00
Location: Nikad zeljo,nikad avaz...

#43

Post by cico x »

neki dan sam se prepirao sa rajom u vezi ovog snimaka


postavio sam ga i na sa-x,ali su ga obrisali,nema veze,evo pogledajte jos jednom,ja sam bio ubjeden da se ovo ne moze desiti u sarajevu,da ljudi nijemo promatraju ovakve scene,ali izgleda da moze,eto sinoc u tom tramvaju su svi okrenuli glavu,nek im je na cast!!
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#44

Post by tcz »

GOLI OTOK!

Pod hitno na Treskavici napraviti zatvor i nema bildanja i setanja tucj kamen. Pa kad se vrate odozgo da ne pomisle na nesto lose i da se i drugi boje tog zatvora.
User avatar
LoB@
Posts: 26
Joined: 02/09/2007 17:05
Location: Sarajevo,Centar

#45

Post by LoB@ »

a ne bi bilo lose finoo uslikati tu trojicu ,saznati im imena i fino polijepiti po gradu njihove slike i puno ime i prezime pa da se zna i ko su i sta su pa kad ih fino puste iz zatvora ne bi im bilo bas najbolje...
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#46

Post by uvjek dobar gost »

cico x wrote:neki dan sam se prepirao sa rajom u vezi ovog snimaka


postavio sam ga i na sa-x,ali su ga obrisali,nema veze,evo pogledajte jos jednom,ja sam bio ubjeden da se ovo ne moze desiti u sarajevu,da ljudi nijemo promatraju ovakve scene,ali izgleda da moze,eto sinoc u tom tramvaju su svi okrenuli glavu,nek im je na cast!!
Užas prvi, za ne povjerovati... slažem se nekad mislili smo da se nešto slično ne može desiti u našoj sredini, ali svjedoci smo svakodnevno užasnih zbivanja u našoj sredini....
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#47

Post by didgeridoo »

cico x wrote:neki dan sam se prepirao sa rajom u vezi ovog snimaka


postavio sam ga i na sa-x,ali su ga obrisali,nema veze,evo pogledajte jos jednom,ja sam bio ubjeden da se ovo ne moze desiti u sarajevu,da ljudi nijemo promatraju ovakve scene,ali izgleda da moze,eto sinoc u tom tramvaju su svi okrenuli glavu,nek im je na cast!!
bez obzira sta je povrijedjeni ucinio ovom bolesnom manijaku, ovo je malo reci poremecen "nacin rjesavanja problema"...pa hebote ja sam ovako nesto jedino jos na filmu vidio...i zbog ovakvih slucajeva treba tolerisati "prekomjernu upotrebu sile" svidjelo se to nekima ili ne.
dimu
Posts: 970
Joined: 22/06/2007 16:21
Location: Rajvosa

#48

Post by dimu »

karanana wrote:
jasminasab wrote:I da, opet u sred tramvaja, a narod nista. To je ono sto mene najvise boli. Kao narod, nazalost, nismo bolje ni zasluzili. :roll:

Jadni momak... :(
pa sta da radis kad su naoruzani nozevima? nemoj mi molim te reci da bi ih ti zaskocila.
pa sto se onda ovdje iscudjavamo sto su ubili djecaka ? sta je radio pun tramvaj, gledao kako ga ubijaju, sto niko nije priskocio ?

mogu zbosti jednog momka, a 20-30 osoba malo teze. sto ih nisu uhvatili pa sacekali policiju... nego naravno nasa posla, svi gledaju kako se ovi mlate i onda dodju kuci i pisu po forumu kako je ovo opasan grad kako se strasne stvari desavaju...

yebo ti nas narod, zgrazava se nad takvim stvarima, a kad im se desavaju ispred ociju, okrenu glavu... pun tramvaj i oni opet zbrisali, pa nisu imali automatske puske. sramota da ne moze biti veca...

i nije uopste do policije koliko je do gradjana, ne moze na svakog stanovnika biti jedan policajac, upravo u tome i jeste fazon sto niko ne bi priskocio u pomoc, pa tako 2-3 mangupcica mogu radit sta im je ceif dok god su u vecini... znaju da niko nece priskociti jer zaboga imaju noz...
User avatar
djugum
Posts: 856
Joined: 12/03/2006 11:26

#49

Post by djugum »

:( :x

Ako se ovako nastavi stradati po Sarajevu, onda ja ne vidim rjesenje, nego se brate naoruzati, pa da bar mozes jednog od te trojice divljaka povuci sa sobom!!! Mislim ne zagovaram americki sistem ali sta ces ti kao normalan gradjanin ove drzave drugo, sta mozes? Svjedoci ne samo da okrecu glave dok te mlate, vec ce i kasnije reci policiji da ustvari ne mogu nikog prepoznati, nisu nikog vidili, jel ... e ako je tako onda bi bar trebao imati pravo da se adekvatno branim!!!!
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#50

Post by didgeridoo »

dimu wrote:
karanana wrote:
jasminasab wrote:I da, opet u sred tramvaja, a narod nista. To je ono sto mene najvise boli. Kao narod, nazalost, nismo bolje ni zasluzili. :roll:

Jadni momak... :(
pa sta da radis kad su naoruzani nozevima? nemoj mi molim te reci da bi ih ti zaskocila.
pa sto se onda ovdje iscudjavamo sto su ubili djecaka ? sta je radio pun tramvaj, gledao kako ga ubijaju, sto niko nije priskocio ?

mogu zbosti jednog momka, a 20-30 osoba malo teze. sto ih nisu uhvatili pa sacekali policiju... nego naravno nasa posla, svi gledaju kako se ovi mlate i onda dodju kuci i pisu po forumu kako je ovo opasan grad kako se strasne stvari desavaju...

yebo ti nas narod, zgrazava se nad takvim stvarima, a kad im se desavaju ispred ociju, okrenu glavu... pun tramvaj i oni opet zbrisali, pa nisu imali automatske puske. sramota da ne moze biti veca...

i nije uopste do policije koliko je do gradjana, ne moze na svakog stanovnika biti jedan policajac, upravo u tome i jeste fazon sto niko ne bi priskocio u pomoc, pa tako 2-3 mangupcica mogu radit sta im je ceif dok god su u vecini... znaju da niko nece priskociti jer zaboga imaju noz...
molim te ne furaj neku silinu i hrabrost...znask kako kazu "pas koji laje ne ujeda"...
ja cu postaviti obrnutu tezu: mozda si ti bio u tramvaju i nisi smio nista uraditi (kao sto ne bi uradio i da jesi bio) i sad ovdje prosipas demagogiju hrabrosti. pokazi mi prstom toga (naravno ima izuzetaka koji su u zanemarivo malom broju) ko ima zenu, djecu, djevojku, zivot pred sobom,... da ce sve to riskirati da uleti u "igru s nozevima"!? pa hebote nismo svi Rambo ili Walker! I UOPSTE JESTE DO POLICIJE- Nemoguce je da ide jedan policajac na svakog gradjanina, ali da se ovakvi bolesnici par puta nalupaju, da im se ruke i noge polome bio bi to znak za druge. Ima tu velikog uticaja i do pravosudja, ali hebo ti to pravosudje koje ce iste manijake pustiti nakon sat vremena a tebe koji si polomio jednog od njih zadrzati u pritvoru.
Locked