Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#326 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by kockakockica »

Komšić na skokovima u Mostaru: Pustite politiku, ovo je nešto drugo


Image


Gost Kluba skakača na današnjim Skokovima sa Starog mosta u Mostaru bio je kandidat za člana Predsjedništva iz reda hrvatskog naroda Željko Komšić.



Letove hrabrih skakača pratio je u društvu predsjednika Kluba skakača Mostari Semira Drljevića – Lovca i čelnika DF-a u Hercegovini profesora Ahmeda Džubura, Branimira Jukića i Mahmuta Trčala.

Pristao je rado stati pred novinare i tom prilikom, ali je prethodno zamolio – “bez politike“...

- Odlično se osjećam u lijepo ambijentu pod Starim mostom. Pustite politiku, ovo je nešto sasvim drugo... Kad god sam u prilici dolazim u Mostar. Još da se završe ovi radovi ovdje, da narodu bude ljepše, eto i nas češće u Mostar, rekao nam je.

Na pitanje o podršci koju je dobio od Mostaraca, tačnije od PMP-a, rekao je da mu ona imponuje jer dolazi od ljudi koji su u najtežem vremenu za ovu zemlju dijelili s njim i dobro i zlo.

Image


- Nadam se da naša djeca neće dočekati ono kroz što smo mi prošli. To su ljudi koji su se borili za život, porodicu, državu, a kazali su da sam ja taj. To je za mene pohvala, ali i velika obaveza. Znamo kako sve funkcioniše među nama. To je princip: “Sve je uredu, samo nemoj izdat“.

Semir Drljević – Lovac je napomenuo da ovo nije prvi put da Komšić gostuje na Skokovima. Prvi put gost je bio još 2008. godine.

- Tad smo zajedno gledali Skokove sa Čardaka. Dogodine će ako Bog da Željko Komšić biti generalni pokrovitelj Skokova, kazao je.

Zadovoljan je još jednom uspješnom manifestacijom.

- Važno je da je sve proteklo u najboljem redu... Da nije bilo povreda. Imamo stalno problem s plažom, s rupama iz kojih se ne može geldati, ali je to teško promijeniti, dodao je Lovac.
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#327 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by kockakockica »

kockakockica wrote:Komšić na skokovima u Mostaru: Pustite politiku, ovo je nešto drugo


Image


Gost Kluba skakača na današnjim Skokovima sa Starog mosta u Mostaru bio je kandidat za člana Predsjedništva iz reda hrvatskog naroda Željko Komšić.



Letove hrabrih skakača pratio je u društvu predsjednika Kluba skakača Mostari Semira Drljevića – Lovca i čelnika DF-a u Hercegovini profesora Ahmeda Džubura, Branimira Jukića i Mahmuta Trčala.

Pristao je rado stati pred novinare i tom prilikom, ali je prethodno zamolio – “bez politike“...

- Odlično se osjećam u lijepo ambijentu pod Starim mostom. Pustite politiku, ovo je nešto sasvim drugo... Kad god sam u prilici dolazim u Mostar. Još da se završe ovi radovi ovdje, da narodu bude ljepše, eto i nas češće u Mostar, rekao nam je.

Na pitanje o podršci koju je dobio od Mostaraca, tačnije od PMP-a, rekao je da mu ona imponuje jer dolazi od ljudi koji su u najtežem vremenu za ovu zemlju dijelili s njim i dobro i zlo.

Image


- Nadam se da naša djeca neće dočekati ono kroz što smo mi prošli. To su ljudi koji su se borili za život, porodicu, državu, a kazali su da sam ja taj. To je za mene pohvala, ali i velika obaveza. Znamo kako sve funkcioniše među nama. To je princip: “Sve je uredu, samo nemoj izdat“.

Semir Drljević – Lovac je napomenuo da ovo nije prvi put da Komšić gostuje na Skokovima. Prvi put gost je bio još 2008. godine.

- Tad smo zajedno gledali Skokove sa Čardaka. Dogodine će ako Bog da Željko Komšić biti generalni pokrovitelj Skokova, kazao je.

Zadovoljan je još jednom uspješnom manifestacijom.

- Važno je da je sve proteklo u najboljem redu... Da nije bilo povreda. Imamo stalno problem s plažom, s rupama iz kojih se ne može geldati, ali je to teško promijeniti, dodao je Lovac.

Cujem da su bosanski Hrvati masovno dolazili da traze autogram od Komsica, covjek je omiljen i u Mostaru. Kako nece, kad je na zadnjim izborima za Predsjednistvo BH u Livnu i mnogim drugim gradovima dobio vise glasova od Borjane Krišto :thumbup: :bih:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#328 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Hafis »

Jeste, i ja sam čuo. Šta čuo, vidio danas, red se uhvatio.

Ali što jest jest. Dobio je više glasova od Borjane 2010. god. u Livnu. Umalo hin nije sam sve pretekao brojem svojih glasova.

http://www.izbori.ba/Finalni2010/Finaln ... stine.aspx

KRIŠTO BORJANA - HDZ BIH - HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA BOSNE I HERCEGOVINE 6896
IVANKOVIĆ-LIJANOVIĆ JERKO - NARODNA STRANKA RADOM ZA BOLJITAK 2221
RAGUŽ MARTIN - HRVATSKA KOALICIJA HDZ 1990 - HSP BIH 1964
KOMŠIĆ ŽELJKO - SDP - SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA BIH 1150 :D
IZETBEGOVIĆ BAKIR - SDA - STRANKA DEMOKRATSKE AKCIJE 522
RADONČIĆ FAHRUDIN - SAVEZ ZA BOLJU BUDUĆNOST BIH - SBB BIH FAHRUDIN RADONČIĆ 325
SILAJDŽIĆ HARIS - STRANKA ZA BOSNU I HERCEGOVINU 227

Inače, za ovaj tip ponašanja u medicini se ne koristi izraz glupost.....zato što je to osobina, a ne boljka. Ima jedan širok spektar dijagnoza koje idu pod jednu stavku. Ali ovo nije tema o zdravlju već o kulinarskim specijalitetima.
dert
Posts: 6543
Joined: 28/09/2011 07:35
Location: dert

#329 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by dert »

Hafis wrote:Jeste, i ja sam čuo. Šta čuo, vidio danas, red se uhvatio.

Ali što jest jest. Dobio je više glasova od Borjane 2010. god. u Livnu. Umalo hin nije sam sve pretekao brojem svojih glasova.

http://www.izbori.ba/Finalni2010/Finaln ... stine.aspx

KRIŠTO BORJANA - HDZ BIH - HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA BOSNE I HERCEGOVINE 6896
IVANKOVIĆ-LIJANOVIĆ JERKO - NARODNA STRANKA RADOM ZA BOLJITAK 2221
RAGUŽ MARTIN - HRVATSKA KOALICIJA HDZ 1990 - HSP BIH 1964
KOMŠIĆ ŽELJKO - SDP - SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA BIH 1150 :D
IZETBEGOVIĆ BAKIR - SDA - STRANKA DEMOKRATSKE AKCIJE 522
RADONČIĆ FAHRUDIN - SAVEZ ZA BOLJU BUDUĆNOST BIH - SBB BIH FAHRUDIN RADONČIĆ 325
SILAJDŽIĆ HARIS - STRANKA ZA BOSNU I HERCEGOVINU 227

Inače, za ovaj tip ponašanja u medicini se ne koristi izraz glupost.....zato što je to osobina, a ne boljka. Ima jedan širok spektar dijagnoza koje idu pod jednu stavku. Ali ovo nije tema o zdravlju već o kulinarskim specijalitetima.
a koju i koliku tebi dijagnozu treba ispisati Jezus i Maria :( :(
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#330 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Banksy »

Davno sam napisala, da ne tražim sad, kad su krenuli prvi sastanci opozicije, tobože u smjeru jedinstvenog nastupa, a organizator im bio Safa Oručević, da je to destrukcija iznutra i da se sve organizira da bi se držalo pod kontrolom, a sve s namjerom da se odmah razvali. Sad kad znamo da je sponzor 'razbijača' Komšića Oručević, sve je odmah jasnije.
kockakockica wrote:
Komšić na skokovima u Mostaru: Pustite politiku, ovo je nešto drugo


Image


Gost Kluba skakača na današnjim Skokovima sa Starog mosta u Mostaru bio je kandidat za člana Predsjedništva iz reda hrvatskog naroda Željko Komšić.



Letove hrabrih skakača pratio je u društvu predsjednika Kluba skakača Mostari Semira Drljevića – Lovca i čelnika DF-a u Hercegovini profesora Ahmeda Džubura, Branimira Jukića i Mahmuta Trčala.

Pristao je rado stati pred novinare i tom prilikom, ali je prethodno zamolio – “bez politike“...

- Odlično se osjećam u lijepo ambijentu pod Starim mostom. Pustite politiku, ovo je nešto sasvim drugo... Kad god sam u prilici dolazim u Mostar. Još da se završe ovi radovi ovdje, da narodu bude ljepše, eto i nas češće u Mostar, rekao nam je.

Na pitanje o podršci koju je dobio od Mostaraca, tačnije od PMP-a, rekao je da mu ona imponuje jer dolazi od ljudi koji su u najtežem vremenu za ovu zemlju dijelili s njim i dobro i zlo.

Image


- Nadam se da naša djeca neće dočekati ono kroz što smo mi prošli. To su ljudi koji su se borili za život, porodicu, državu, a kazali su da sam ja taj. To je za mene pohvala, ali i velika obaveza. Znamo kako sve funkcioniše među nama. To je princip: “Sve je uredu, samo nemoj izdat“.

Semir Drljević – Lovac je napomenuo da ovo nije prvi put da Komšić gostuje na Skokovima. Prvi put gost je bio još 2008. godine.

- Tad smo zajedno gledali Skokove sa Čardaka. Dogodine će ako Bog da Željko Komšić biti generalni pokrovitelj Skokova, kazao je.

Zadovoljan je još jednom uspješnom manifestacijom.

- Važno je da je sve proteklo u najboljem redu... Da nije bilo povreda. Imamo stalno problem s plažom, s rupama iz kojih se ne može geldati, ali je to teško promijeniti, dodao je Lovac.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#331 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Hafis »

Sitno je to.
Lovac može Safi u Mostaru iskupiti maksimalno 300-400 glasova, a i to je upitno. Osipa se ta ''stara garda'' nostalgičara koju čini jezgra iz Donje mahale. U stvari to je ta Mostarska prva partija koju čine nekoliko Lovčevih privjesaka i njihova rodbina. Nemaju kapitala, nemaju kadra, nemaju ni programa, uglavnom priča Mostar, raja, Neretva, obrana, deblokada, HDZ i SDA lopovi, kako ćemo-lako ćemo....tanjež... organiziraniju su navijači FK Sarajeva. Tu nema čovjeka za završenom srednjom školom da valja, Lovac je standardna ha-bu šuplja mahalska priča i davno su ga SDA-ovci nogirali, još od onog vremena kada je Safa gurao Silajdžića. A gdje Safa tu i on.
Centar političke moći mostarskih Bošnjaka se preselio u druge, mnogo namazinije ruke. Da ne tupim o tome, znaju ovi mostarci na forumu o čemu govorim.
Novak20
Posts: 13975
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#334 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Novak20 »

Smrcak15 wrote:
Scenario SDA, režija SDA, produkcija SDA.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#335 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Hafis »

Jebi ti to, ima logike ovdje.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#336 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by vatrogasac »

Ganjaju se SDP i DF na anketama.

Image
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#337 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Hafis »

Drugu Denisu stiže podrška drugova iz Finske i Bugarske.

Socijaldemokrati Bugarske i Finske podržali Bećirovića
https://vijesti.ba/clanak/415867/socija ... becirovica

Ne mogu vjerovati da se još uvijek služe ovim prastarim folovima...pa ovo se uvaljivalo i kad sam dijete bio :shock:
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#338 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by halo_ba »

Hafis wrote:Drugu Denisu stiže podrška drugova iz Finske i Bugarske.

Socijaldemokrati Bugarske i Finske podržali Bećirovića
https://vijesti.ba/clanak/415867/socija ... becirovica

Ne mogu vjerovati da se još uvijek služe ovim prastarim folovima...pa ovo se uvaljivalo i kad sam dijete bio :shock:
No sikiriki, i Covketu ce stici podrska od kurca.
Super Genijalac
Posts: 61
Joined: 02/08/2018 10:16

#339 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Super Genijalac »

Hafis wrote:Sitno je to.
Lovac može Safi u Mostaru iskupiti maksimalno 300-400 glasova, a i to je upitno. Osipa se ta ''stara garda'' nostalgičara koju čini jezgra iz Donje mahale. U stvari to je ta Mostarska prva partija koju čine nekoliko Lovčevih privjesaka i njihova rodbina. Nemaju kapitala, nemaju kadra, nemaju ni programa, uglavnom priča Mostar, raja, Neretva, obrana, deblokada, HDZ i SDA lopovi, kako ćemo-lako ćemo....tanjež... organiziraniju su navijači FK Sarajeva. Tu nema čovjeka za završenom srednjom školom da valja, Lovac je standardna ha-bu šuplja mahalska priča i davno su ga SDA-ovci nogirali, još od onog vremena kada je Safa gurao Silajdžića. A gdje Safa tu i on.
Centar političke moći mostarskih Bošnjaka se preselio u druge, mnogo namazinije ruke. Da ne tupim o tome, znaju ovi mostarci na forumu o čemu govorim.
Gledaj drug ovde se radi o svemu drugom osim o safi i njegovoj raji, ne može više pod kožu, podveleške seljačine su sve privatizovale, PMP je samo još jedno udruženje građana a nedaj bože nikome da postane nešto radikalno, ima tu među običnom rajom mudonja za koje tvrdim da bi sami u slučaju neke frke sa seljačinama odradili njih 100 prije nego bi sami poginuli.Ja samo molim boga ako ga ima da ovo ne ode u ilegalu a onda smo svi najebali.

Shvataš neda ti glasat, neda ti legano da se izboriš za svoja prava, nemaš glasa, šta ostaje kako djeci dati budućnost koju su uzeli SDA i HDZ.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#340 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Hafis »

halo_ba wrote:
Hafis wrote:Drugu Denisu stiže podrška drugova iz Finske i Bugarske.

Socijaldemokrati Bugarske i Finske podržali Bećirovića
https://vijesti.ba/clanak/415867/socija ... becirovica

Ne mogu vjerovati da se još uvijek služe ovim prastarim folovima...pa ovo se uvaljivalo i kad sam dijete bio :shock:
No sikiriki, i Covketu ce stici podrska od kurca.
Jao kulture. E, ode ti seljačiću lahgano u filter, pa se kurcaraj tamo s kim si navikao.
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#342 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by halo_ba »

bluesjunior wrote:kol'ko imaš u filteru?
Svi koji ne misle kao on i Kramatic... ca. 3,5 miliona.
bluesjunior
Posts: 731
Joined: 21/05/2014 11:14

#343 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by bluesjunior »

aaa znam da si nekad to puco pravo...
smeker28
Posts: 22
Joined: 08/04/2013 17:52

#344 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by smeker28 »

dobra zajebancija hahahaha
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#345 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Smrcak15 »

Novak20 wrote:
Smrcak15 wrote:
Scenario SDA, režija SDA, produkcija SDA.
neznam cij je scenario, ali koliko vidim, becirovic prica a ne neko iz SDA, vidim Niksic prica a ne neko iz SDA, tako da da ne bitno ciji je scenario ako su autenticni matrerijali postavljeni kao dokaz.
User avatar
malakh
Posts: 7182
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#346 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by malakh »

Hafis wrote:
bluesjunior wrote:kol'ko imaš u filteru?
A nemam puno iskreno. Bila je oveća amnestija nedavno i puštena je vani većina.
Ostali samo oni nepopravljivi kroničari za kojih nema nade - @mokica, @spreča, @luster, @point kurcemučelo, i još par delegata. A da, i sad im se pridružio ovaj mali ljakse što psuje nepotrebno
a filtriraš li tako i na ovom forumu? haaa?

https://--- NO LINKS ---/forum/politika/ ... 16588.html

https://--- NO LINKS ---/forum/politika/

vrijedi zapratiti, jer malo gdje će čovjek vidjeti toliku količinu zla, vrijeđanja, olajavanja (a pogotovo prema komšiću), pa reko da li si tu moralan i filtriraš ove nepopravljive?
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#347 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by bingov buraz »

Vrhunski video uradak,produkcija Ibragin mali :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#348 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Banksy »

Smrcak15 wrote:
neznam cij je scenario, ali koliko vidim, becirovic prica a ne neko iz SDA, vidim Niksic prica a ne neko iz SDA, tako da da ne bitno ciji je scenario ako su autenticni matrerijali postavljeni kao dokaz.
Uradak je na nivou trećeg osnovne, tipujem na društvo iz VOX-a, rezultat kontraproduktivan, toliko da sumnjam da ga je sam Bećirović napravio.
User avatar
malakh
Posts: 7182
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#349 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by malakh »

Banksy wrote:
Uradak je na nivou trećeg osnovne, tipujem na društvo iz VOX-a, rezultat kontraproduktivan, toliko da sumnjam da ga je sam Bećirović napravio.
kontraproduktivan, ali samo na forumu koji je apsolutno nebitan. da ih nije pogodilo, ne bi javno reagirali.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#350 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Banksy »

malakh wrote:
Banksy wrote:
Uradak je na nivou trećeg osnovne, tipujem na društvo iz VOX-a, rezultat kontraproduktivan, toliko da sumnjam da ga je sam Bećirović napravio.
kontraproduktivan, ali samo na forumu koji je apsolutno nebitan. da ih nije pogodilo, ne bi javno reagirali.
a ovo je objavljeno i gledano gdje, na dnevniku? reagiraće danas svako na sve, predizborna je...
Locked