Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#401 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by kockakockica »

Ukinut ćemo Čovićev ured u Mostaru, glavni grad BiH je Sarajevo


"Ako ja prođem u Predsjedništvo Bosne i Hercegovine, prva stvar koju ću uraditi, jeste da ću ukinuti onaj Čovićev ured u Mostaru. Glavni grad države Bosne i Hercegovine je Sarajevo i bit će Sarajevo dok tako stoji u Ustavu", kazao je Komšić.

https://vijesti.ba//clanak/419225/ukinu ... e-sarajevo
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#402 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by kockakockica »

kockakockica wrote:Ukinut ćemo Čovićev ured u Mostaru, glavni grad BiH je Sarajevo


"Ako ja prođem u Predsjedništvo Bosne i Hercegovine, prva stvar koju ću uraditi, jeste da ću ukinuti onaj Čovićev ured u Mostaru. Glavni grad države Bosne i Hercegovine je Sarajevo i bit će Sarajevo dok tako stoji u Ustavu", kazao je Komšić.

https://vijesti.ba//clanak/419225/ukinu ... e-sarajevo

Gospodin.
Primjetio je da se nepotrebno rasipa novac gradjana. Pravi Hrvat koji se brine za sve gradjane BH, ne samo za svoj novcanik kao neki lazni Hrvati iz HDZ-a. :thumbup: :bih:

Kad bi samo ovo napravio vrijedi glasa na izborima, da ne spominjem kamaru drugih stvari.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#403 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by mO k3 »

kockakockica wrote:
kockakockica wrote:Ukinut ćemo Čovićev ured u Mostaru, glavni grad BiH je Sarajevo


"Ako ja prođem u Predsjedništvo Bosne i Hercegovine, prva stvar koju ću uraditi, jeste da ću ukinuti onaj Čovićev ured u Mostaru. Glavni grad države Bosne i Hercegovine je Sarajevo i bit će Sarajevo dok tako stoji u Ustavu", kazao je Komšić.

https://vijesti.ba//clanak/419225/ukinu ... e-sarajevo

Gospodin.
Primjetio je da se nepotrebno rasipa novac gradjana. Pravi Hrvat koji se brine za sve gradjane BH, ne samo za svoj novcanik kao neki lazni Hrvati iz HDZ-a. :thumbup: :bih:

Kad bi samo ovo napravio vrijedi glasa na izborima, da ne spominjem kamaru drugih stvari.
:thumbup:
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#404 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by bosanska senzacija »

putokaz1 wrote:Jedina riječ zbog kojeg će Bećirević izgubiti je
''Glas za Komšića je -da nebude ispoštovana volja Hrvatskog naroda ,da ne bude Čović''
A šta tačno nedostaje ovoj rečenici pa da za nju možeš reći da je netačna?

Hrvati ne glasaju bez razloga za HDZ i glasanje za Komšića jeste glas protiv njihove volje.
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#405 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by bosanska senzacija »

kockakockica wrote:
kockakockica wrote:Ukinut ćemo Čovićev ured u Mostaru, glavni grad BiH je Sarajevo


"Ako ja prođem u Predsjedništvo Bosne i Hercegovine, prva stvar koju ću uraditi, jeste da ću ukinuti onaj Čovićev ured u Mostaru. Glavni grad države Bosne i Hercegovine je Sarajevo i bit će Sarajevo dok tako stoji u Ustavu", kazao je Komšić.

https://vijesti.ba//clanak/419225/ukinu ... e-sarajevo

Gospodin.
Primjetio je da se nepotrebno rasipa novac gradjana. Pravi Hrvat koji se brine za sve gradjane BH, ne samo za svoj novcanik kao neki lazni Hrvati iz HDZ-a. :thumbup: :bih:

Kad bi samo ovo napravio vrijedi glasa na izborima, da ne spominjem kamaru drugih stvari.
Komšić tom uredu može samo učvrstiti stubove.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#407 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Ramzess Veliki »

Komsic je lajavac bez politicke snage, nista vise.
Denis je ko beba na tuti.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#408 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by vatrogasac »

Ramzess Veliki wrote:Komsic je lajavac bez politicke snage, nista vise.

Nekada treba i reći, a ne uhinjiti se pa da misle da smo glupi Bosanci. Koliko pije vode? I to nije samo do njega.
- Nedaleko od Livna u kojem se danas otvara konzulat, koristeći vodu iz akumulacije Buškog jezera, Hrvatska elektroprivreda godišnje proizvede ogromne količine električne energije što joj donese nezakonite, čiste dobiti od minimalno 70 miliona maraka. Hrvatska to radi potpuno nezakonito bez sporazuma sa Bosnom i Hercegovinom, a po "dozovoli" njene ugašene paratvorevine tzv. Herceg Bosne - naveo je Komšić.


- Pozivam predstavnike vlasti Republike Hrvatske da prestanu sa bahaćenjem i pljačkom Bosne i Hercegovine. Otvaranje konzulata nije toliko problematično. Problem leži u tome što se ti konzulati otvaraju sredstvima koja su "stečena" pljačkom građana Bosne i Hercegovine - poručio je Komšić.


- Kada mi kažemo da morate prestati sa pljačkom, da morate vratiti imovinu Bosne i Hercegovine u Hrvatskoj, vi kažete da mi ne želimo dobre prijateljske odnose. Kada mi kažemo da prestanete sa korištenjem resursa Bosne i Hercegovine, vi kažete da mi ne želimo dobre prijateljske odnose. Postavlja se pitanje, šta se onda podrazumijeva pod dobrim prijateljskim odnosima? To da nas vi pljačkate a da mi šutimo? Ako kažemo da to tako ne može, onda smo mi ti koji kvare dobrosusjedske odnose - naglasio je Komšić.


Dodao je da takav odnos Republike Hrvatske upravo šteti Hrvatima u Bosni i Hercegovini.


- Neće, gospodo, otvaranje vaših konzulata u Bosni i Hercegovini Hrvate zadržati u ovoj zemlji. Na ovaj pljačkaški način kreirate ambijent besperspektivnosti ove države i njenih građana uključujući i Hrvate. Da je sreće, ona politika koja sebe u Bosni i Hercegovini voli nazivati hrvatskom, usprotivila bi se pomenutom pljačkanju, što nije slučaj, nego naprotiv, politika HDZ-a BiH je saučesnik u pljačkanju države Bosne i Hercegovine i njenih građana - zaključio je Komšić.

User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#409 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Banksy »

kockakockica wrote:
Gospodin.
Primjetio je da se nepotrebno rasipa novac gradjana. Pravi Hrvat koji se brine za sve gradjane BH, ne samo za svoj novcanik
Troši i on novac građana, i to baš i Livnu, ali samo ponekad, ono, kad je baš važno.

DF-ovoj zastupnici Suzani Galić-Franjka Parlament FBiH isplatio 800 KM za put u Bleiburg


nositeljica liste DF-a u Livanjskom kantonu na Općim izborima 2018.

kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#410 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by kockakockica »

Sjetimo se kako je ovaj gospodin bio pretucen nakon najave kandidature za Predsjednistvo BiH iz reda hrvatskog naroda :(

Image

Sjetimo se raznih ucjena, blokada u vlasti, otvorenog neprijateljstva i mrznje prema Bosnjacima od strane raznih likova iz HDZ-a, prijetnji cijepanjem drzave, nekakvih rubikona od klempavog cele, stvaranja zlocinacke takozvane herceg bosne od strane kepeca Karamatica, hiljade i hiljade uvreda po lokalnim stranackim portalima pod kontrolom mafijaske organizacije HDZ na racun drzave, slavne ARBiH, negiranja Bosnjaka, negiranja drzave. Jos uvijek imamo situaciju da u nekoliko kantona gdje je prisutan HDZ, u samim ustavima tih kantona zvanicni jezik oni nazivaju "bosnjackim". U Posavskom kantonu koji se "prisutio", na neki nacin izmakao od javnosti, bosnjacka djeca jos uvijek nemaju nastavu na bosanskom jeziku.

Ovo je samo kratak osvrt, deseti dio onoga sto stvarno radi zlocinacka organizacija HDZ na celu sa Draganom Covicem. Ovaj put nije Slavo Kukic, pa da ga hostapleri iz HDZ-a tuku, maltretiraju i prijete, ovaj put je stao na crtu pravi covjek, Hrvat, gradjanin i kandidat koji ce konacno izbaciti naglavacke
iz fotelje koja mu ne pripada juznog Srva od Radobolje, samozvanog nositelja EU vrijednosti Covica Drugana.

Sutra zvanicno krece kampanja. Zato ja ovaj put koristim priliku da zazelim da bude sve potaman buducem clanu Predsjednistva BiH iz reda hrvatskog naroda, gospodinu komsicu. :thumbup: :bih:


Image
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#411 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by kockakockica »




Umjereno, kulturno, obazrivo, skladno, osjecajno, ravnopravno i pomirljivo, gradjanski :thumbup: :bih:
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#412 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by kockakockica »




Pratim nesto reakcije gradjana. Kud god krene ovaj covjek osjeti se ta neka pozitivna energija, ljudi ga vole, podrzavaju i identifikuju se sa njegovom gradjanskom idejom nase drzave. Sve ispod 200.000 glasova smatram losim rezultatom :thumbup:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#413 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Banksy »

Pored polupismenog, turbofolk bivšeg ministra kulture Rešidata, koji ne čita, ne voli pozorište i kulturu, generalno, Komšić nam donosi i ovakve kreature:

Indira Kučuk-Sorguč nova kustosica u Muzeju Sarajeva

Muzej Sarajeva primio je Indiru Kučuk-Sorguč na poziciju kustosice za porijeklo i kretanje imovine

Ona je, prema tumačenju komisije, ispunila uslove za ovu poziciju.

https://www.klix.ba/magazin/kultura/ind ... /180814118


REZERVISANE POZICIJE

Doktor nauka ne može u Muzej Sarajeva: Edin Veletovac odbijen iako je ispunjavao sve uslove


Muzej Sarajeva je prije nekoliko dana primio dvije nove uposlenice na pozicijama kustosice za porijeklo i kretanje stanovništva te muzejske pedagogice, iako nisu ispunjavale sve uslove konkursa. S druge strane, za doktora historijskih nauka Edina Veletovca, 29-godišnjeg Sarajliju bujne biografije, koji i više nego zadovoljava uslove za obje pozicije, nije bilo mjesta u ovoj javnoj ustanovi.
Veletovac će stoga do kraja sedmice podnijeti prigovor Upravnom odboru Muzeja Sarajeva, a ukoliko ne prihvate njegovu žalbu kao opravdanu, pokrenut će krivični postupak protiv odgovornih osoba koje su bile nadležne za konkursnu proceduru.


https://www.klix.ba/vijesti/bih/doktor- ... /180815111

Kučuk-Sorguč bliska je prijateljica kantonalnog ministra kulture i sporta Samera Rešidata (DF), koji se lično zauzima za njeno imenovanja.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/23 ... lture.html

http://www.source . ba/clanak/Nedim/376692/%C5%BDeljko-Skijas-Reuf-Ajfon-i-demokratski%E2%80%9C-juris-na-upravne-i-nadzorne-odbore
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#414 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by kockakockica »

Banksy wrote:Pored polupismenog, turbofolk bivšeg ministra kulture Rešidata, koji ne čita, ne voli pozorište i kulturu, generalno, Komšić nam donosi i ovakve kreature:

Indira Kučuk-Sorguč nova kustosica u Muzeju Sarajeva

Muzej Sarajeva primio je Indiru Kučuk-Sorguč na poziciju kustosice za porijeklo i kretanje imovine

Ona je, prema tumačenju komisije, ispunila uslove za ovu poziciju.

https://www.klix.ba/magazin/kultura/ind ... /180814118


REZERVISANE POZICIJE

Doktor nauka ne može u Muzej Sarajeva: Edin Veletovac odbijen iako je ispunjavao sve uslove


Muzej Sarajeva je prije nekoliko dana primio dvije nove uposlenice na pozicijama kustosice za porijeklo i kretanje stanovništva te muzejske pedagogice, iako nisu ispunjavale sve uslove konkursa. S druge strane, za doktora historijskih nauka Edina Veletovca, 29-godišnjeg Sarajliju bujne biografije, koji i više nego zadovoljava uslove za obje pozicije, nije bilo mjesta u ovoj javnoj ustanovi.
Veletovac će stoga do kraja sedmice podnijeti prigovor Upravnom odboru Muzeja Sarajeva, a ukoliko ne prihvate njegovu žalbu kao opravdanu, pokrenut će krivični postupak protiv odgovornih osoba koje su bile nadležne za konkursnu proceduru.


https://www.klix.ba/vijesti/bih/doktor- ... /180815111

Kučuk-Sorguč bliska je prijateljica kantonalnog ministra kulture i sporta Samera Rešidata (DF), koji se lično zauzima za njeno imenovanja.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/23 ... lture.html

http://www.source . ba/clanak/Nedim/376692/%C5%BDeljko-Skijas-Reuf-Ajfon-i-demokratski%E2%80%9C-juris-na-upravne-i-nadzorne-odbore

Udahni malo hanuma. Ne zanima me ni DF, ne zanima me ni Residat, niti bilo ko drugi. Zanima me da Komsic pobijedi onog odvratnog covjeka, hinju posebne vrste koji svakodnevno radi protiv Bosne i gradjana. Da ne gledam vise onu poganu facu kako se krevelji i Bosnjake naziva islamistima dok ga u isto vrijeme ti "islamisti" placaju masno dok sjedi u Predsjednistvu BH i pljuje po nama.

Komsic nije krao, varao i otimao. Komsic nije ARBiH nazivao takozvanom, Komsic nije slavio ratne zlocince, Komsic nije prijetio ozivljavanjem zlocinacke tvorevine, Komsic nije glasao protiv rezolucije o Srebrenici kao sto je to HDZ na nagovor Dragana Covica, Komsic ne ide u Hrvatsku da glasa na izborima, Komsic ne kaze da je Hrvatska njegova domovina dok istovremeno krade milione od Bosne koju toliko mrzi, Komsic nije blokirao tuzbu protiv Srbije kao sto je to uradio Covic, Komsic nije blokirao sporazum sa IZ kao sto je to uradio Covic, Komsic nije svakodnevno ismijavao Bosnjake i nasu vjeru kao sto je to radio Covic, Komsic nije isao u Banjaluku da slavi 9.januar kao sto je to radio Covic, Komsic nije napravio vilu od nekoliko miliona Eura pokradenim parama od naseg naroda i nase drzave, Komsic nije koritio nase logorase za radne akcije u Sokolu, Komsic nije javno i tajno podrzavao samostalnost genocidnog entiteta, Komsic nije blokirao usvajanje desetina zakona, Komsic nije u nekoliko kantona blokirao bosanski jezik po uzoru na Dodika, Komsic nije blokirao realizaciju mnogih presuda Ustavnog suda dok za to vrijeme hinjski optuzuje Bosnjake, Komsic nije prijetio rubikonima i nestankom drzave BH, a sve to i vise je radio Dragan Covic.

Kontas li ti i jos neki u cemu je stvar, sta je vazno ovdje i oko cega je igra? Kontas ti mudo moje :roll:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#415 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Banksy »

kockakockica wrote:
Banksy wrote:Pored polupismenog, turbofolk bivšeg ministra kulture Rešidata, koji ne čita, ne voli pozorište i kulturu, generalno, Komšić nam donosi i ovakve kreature:

Indira Kučuk-Sorguč nova kustosica u Muzeju Sarajeva

Muzej Sarajeva primio je Indiru Kučuk-Sorguč na poziciju kustosice za porijeklo i kretanje imovine

Ona je, prema tumačenju komisije, ispunila uslove za ovu poziciju.

https://www.klix.ba/magazin/kultura/ind ... /180814118


REZERVISANE POZICIJE

Doktor nauka ne može u Muzej Sarajeva: Edin Veletovac odbijen iako je ispunjavao sve uslove


Muzej Sarajeva je prije nekoliko dana primio dvije nove uposlenice na pozicijama kustosice za porijeklo i kretanje stanovništva te muzejske pedagogice, iako nisu ispunjavale sve uslove konkursa. S druge strane, za doktora historijskih nauka Edina Veletovca, 29-godišnjeg Sarajliju bujne biografije, koji i više nego zadovoljava uslove za obje pozicije, nije bilo mjesta u ovoj javnoj ustanovi.
Veletovac će stoga do kraja sedmice podnijeti prigovor Upravnom odboru Muzeja Sarajeva, a ukoliko ne prihvate njegovu žalbu kao opravdanu, pokrenut će krivični postupak protiv odgovornih osoba koje su bile nadležne za konkursnu proceduru.


https://www.klix.ba/vijesti/bih/doktor- ... /180815111

Kučuk-Sorguč bliska je prijateljica kantonalnog ministra kulture i sporta Samera Rešidata (DF), koji se lično zauzima za njeno imenovanja.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/23 ... lture.html

http://www.source . ba/clanak/Nedim/376692/%C5%BDeljko-Skijas-Reuf-Ajfon-i-demokratski%E2%80%9C-juris-na-upravne-i-nadzorne-odbore

Udahni malo hanuma.

Kontas li ti i jos neki u cemu je stvar, sta je vazno ovdje i oko cega je igra? Kontas ti mudo moje :roll:
Sikter.
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#416 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by kockakockica »

Moze i sikter, ali to ne mijenja cinjenicu da se ja tebi nisam nikad obratio prvi, dok ti non stop skakuces oko mene i repliciras. Glupa si ko rinaka :thumbup:

Ja ti to ne uzimam za zlo, takva si se rodila :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#417 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Banksy »

kockakockica wrote:
Moze i sikter, ali to ne mijenja cinjenicu da se ja tebi nisam nikad obratio prvi, dok ti non stop skakuces oko mene i repliciras.
Glupa si ko rinaka :thumbup:

Ja ti to ne uzimam za zlo, takva si se rodila :lol:
:-)

Post ti je prijavljen.

Razumijem da je predizborna, ali moderacija bi nas morala zaštiti od isturenog odjeljenja DF/GS psihijatrije koja zadnjih dana ordinira po forumu, zlostavljajući, po uzoru na idola Suljagića, sve oko sebe, žene posebno.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#418 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by high_volume »

kockakockica wrote:Moze i sikter, ali to ne mijenja cinjenicu da se ja tebi nisam nikad obratio prvi, dok ti non stop skakuces oko mene i repliciras. Glupa si ko rinaka :thumbup:

Ja ti to ne uzimam za zlo, takva si se rodila :lol:
Ja da sam Željko Komšić, sudom bih ti zabranio da zagovaraš kandidaturu.
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#419 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by kockakockica »

Banksy wrote:
kockakockica wrote:
Moze i sikter, ali to ne mijenja cinjenicu da se ja tebi nisam nikad obratio prvi, dok ti non stop skakuces oko mene i repliciras.
Glupa si ko rinaka :thumbup:
:-)

Post ti je prijavljen.

Razumijem da je predizborna, ali moderacija bi nas morala zaštiti od isturenog odjeljenja DF/GS psihijatrije koja zadnjih dana ordinira po forumu, zlostavljajući, po uzoru na idola Suljagića, sve oko sebe, žene posebno.

Ne samo da si glupa, jos si drska i bezobrazna. Podsjecas me na Dusmanku Majkic, more bidne da i izgledas tako :lol:
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#420 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by kockakockica »

high_volume wrote:
kockakockica wrote:Moze i sikter, ali to ne mijenja cinjenicu da se ja tebi nisam nikad obratio prvi, dok ti non stop skakuces oko mene i repliciras. Glupa si ko rinaka :thumbup:

Ja ti to ne uzimam za zlo, takva si se rodila :lol:
Ja da sam Željko Komšić, sudom bih ti zabranio da zagovaraš kandidaturu.

Image
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#421 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Banksy »

kockakockica wrote:
Banksy wrote:
kockakockica wrote:
Moze i sikter, ali to ne mijenja cinjenicu da se ja tebi nisam nikad obratio prvi, dok ti non stop skakuces oko mene i repliciras.
Glupa si ko rinaka :thumbup:
:-)

Post ti je prijavljen.

Razumijem da je predizborna, ali moderacija bi nas morala zaštiti od isturenog odjeljenja DF/GS psihijatrije koja zadnjih dana ordinira po forumu, zlostavljajući, po uzoru na idola Suljagića, sve oko sebe, žene posebno.

Ne samo da si glupa, jos si drska i bezobrazna. Podsjecas me na Dusmanku Majkic, more bidne da i izgledas tako :lol:
A sada bi me mogao malo i namlatit', po uzoru na idola s psihijatrije, jelde? :)
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#422 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by kmirsad »

plain vanilla wrote: I zasto si agresivan, moze se i lijepo pricati :)
To bi ti rekla Vanila kockice...
Ali važno je šta će reči moderacija...

:meza1:
Last edited by kmirsad on 09/09/2018 16:24, edited 1 time in total.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#423 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by kmirsad »

kockakockica wrote:
Banksy wrote:
kockakockica wrote:
Moze i sikter, ali to ne mijenja cinjenicu da se ja tebi nisam nikad obratio prvi, dok ti non stop skakuces oko mene i repliciras.
Glupa si ko rinaka :thumbup:
:-)

Post ti je prijavljen.

Razumijem da je predizborna, ali moderacija bi nas morala zaštiti od isturenog odjeljenja DF/GS psihijatrije koja zadnjih dana ordinira po forumu, zlostavljajući, po uzoru na idola Suljagića, sve oko sebe, žene posebno.

Ne samo da si glupa, jos si drska i bezobrazna. Podsjecas me na Dusmanku Majkic, more bidne da i izgledas tako :lol:
Pretjerao si preko svake mjere.
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#425 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by kockakockica »

Image



8)


"I live for myself and I answer to nobody."
Locked