Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#351 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by kmirsad »

Banksy wrote:
Smrcak15 wrote:
neznam cij je scenario, ali koliko vidim, becirovic prica a ne neko iz SDA, vidim Niksic prica a ne neko iz SDA, tako da da ne bitno ciji je scenario ako su autenticni matrerijali postavljeni kao dokaz.
Uradak je na nivou trećeg osnovne, tipujem na društvo iz VOX-a, rezultat kontraproduktivan, toliko da sumnjam da ga je sam Bećirović napravio.
:lol:
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#352 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Haman2 »

OK. Sta to znaci za BiH. Da li ce se nesto promijeniti na bolje ili sve ostaje po starom. Ja mislim da sve ostaje po starom. Promjene u BiH moguce su samo pravljenjem NOVOG USTAVA BiH. Kad ce to biti i da li ce uopste biti ostaje da vidimo.
User avatar
Ludzak
Posts: 5507
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#353 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Ludzak »

Novog ustava nikada biti neće. Tako da maštanje o nekoj boljoj državi pada u vodu. Ova država i jeste napravljena da bi nacionalisti njome upravljali. Zato SDA, HDZ, i SNSD (odn. SDS) nikada izgubiti neće.
User avatar
kokakolas
Posts: 1445
Joined: 15/03/2008 21:35

#354 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by kokakolas »

K'o god - Komšić - Dodik
vs.
K'o god - Čović - Dodik
... razlika je drastiĆna

Kontam da napravim majice s ovim motivom da nekim ovcama i grafički prikažem. Možda neće biti efikasno k'o one SDA majice ali vrijedi probati.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#355 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Hafis »

kokakolas wrote:K'o god - Komšić - Dodik
vs.
K'o god - Čović - Dodik
... razlika je drastiĆna
Itekako.
U prvoj opciji Komšić/Dodik gledali bismo samo međusobno besplodno prepucavanje i karindžanje u mozak, dok bi u drugoj opciji tata Choe i amidža Mile djelom pokazali što to beše ljubav i suradnja k putu u EU integracije i ostale šeme.
Morat ću i ja neku kravatu napraviti s ovim lajtmotivom.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#356 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by spreca »

mozes i ovu kombinaciju
ko god- srbinJUZNI -srbin ISTOCNI
User avatar
kokakolas
Posts: 1445
Joined: 15/03/2008 21:35

#357 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by kokakolas »

spreca wrote:mozes i ovu kombinaciju
ko god- srbinJUZNI -srbin ISTOCNI
To ide u v2 majicama
User avatar
BHCluster
Posts: 23432
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#358 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by BHCluster »

Ma kakav, nisi ti za kravate samo navuci opanke i to je to.
User avatar
kokakolas
Posts: 1445
Joined: 15/03/2008 21:35

#359 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by kokakolas »

BHCluster wrote:Ma kakav, nisi ti za kravate samo navuci opanke i to je to.
Image
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#360 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Kikibombona »

kokakolas wrote:K'o god - Komšić - Dodik
vs.
K'o god - Čović - Dodik
... razlika je drastiĆna

Kontam da napravim majice s ovim motivom da nekim ovcama i grafički prikažem. Možda neće biti efikasno k'o one SDA majice ali vrijedi probati.
Zasto je razlika drasticna?

Imali smo takvu formulu punih 8 godina i ja ne vidjeh nikakvu korist od toga, niti boljitak u odnosu na period kada je poziciju obnasao Dragan Covic. Dragan Covic ili Zeljko Komsic - isti kurac. Svi oni zive jedan od drugog i ne rade nista. Sa njima tonemo dublje u blatu.

Ja sam za ljude koji nude nesto novo, poput Borise Falatara ili Mirsada Hadzikadica. Sa njima na vlasti imam makar malu nadu, sa Zeljkom ili Draganom znam da smo izgubili jos cetiri godine zivota i da smo potonuli jos dublje.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#361 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by mO k3 »

Kikibombona wrote:
kokakolas wrote:K'o god - Komšić - Dodik
vs.
K'o god - Čović - Dodik
... razlika je drastiĆna

Kontam da napravim majice s ovim motivom da nekim ovcama i grafički prikažem. Možda neće biti efikasno k'o one SDA majice ali vrijedi probati.
Zasto je razlika drasticna?

Imali smo takvu formulu punih 8 godina i ja ne vidjeh nikakvu korist od toga, niti boljitak u odnosu na period kada je poziciju obnasao Dragan Covic. Dragan Covic ili Zeljko Komsic - isti kurac. Svi oni zive jedan od drugog i ne rade nista. Sa njima tonemo dublje u blatu.

Ja sam za ljude koji nude nesto novo, poput Borise Falatara ili Mirsada Hadzikadica. Sa njima na vlasti imam makar malu nadu, sa Zeljkom ili Draganom znam da smo izgubili jos cetiri godine zivota i da smo potonuli jos dublje.
muzicka??
User avatar
kokakolas
Posts: 1445
Joined: 15/03/2008 21:35

#362 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by kokakolas »

Kikibombona wrote: Ja sam za ljude koji nude nesto novo, poput Borise Falatara ili Mirsada Hadzikadica. Sa njima na vlasti imam makar malu nadu, sa Zeljkom ili Draganom znam da smo izgubili jos cetiri godine zivota i da smo potonuli jos dublje.
Sladak si... Mirsad Hadzikadic bi bio idealan, al' u normalnoj zemlji. Mile i Dragance bi ga poderali ko ovcu u prvoj sedmici mandata.
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#363 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Haman2 »

Uopste nije vazno ko ce pobijediti. Odluke u Predsjednisvu BiH donose se jednoglasno. Ni jedna odluka koja je u interesu BiH nece biti donesena jer to ne zele druga dva clana predsjednistva posebno ako to budu Covic i Ivanic ili Covic i Dodik, pa i Dodik ili Ivanic i Komsic. Odluka sa 2: 1 ne prolazi.
Dakle, nije toliko vazno ko je bosnjacki clan predsjednista ako je patriotski orjentiran.

Image

Ako clan Predsjednistva BiH bude Radoncic onda ce sve odluke biti jednoglasno donesene a to znaci halalimo se sa BiH. Bit ce to malo manja Velika Srbija i Velika Hrvatska.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#364 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Kikibombona »

kokakolas wrote:
Kikibombona wrote: Ja sam za ljude koji nude nesto novo, poput Borise Falatara ili Mirsada Hadzikadica. Sa njima na vlasti imam makar malu nadu, sa Zeljkom ili Draganom znam da smo izgubili jos cetiri godine zivota i da smo potonuli jos dublje.
Sladak si... Mirsad Hadzikadic bi bio idealan, al' u normalnoj zemlji. Mile i Dragance bi ga poderali ko ovcu u prvoj sedmici mandata.
Znam da jesam.

Kako bi ga poderali? Mislis na fizicki obracun?

Zato ne bi poderali Izetbegovica i Dzaferovica?

Isto tako bjelosvjetske kabadahije deru fine i ugladjene Evropljane. Erdogan i Putin poderase Merkelicu, ne zna jadna gdje se nalazi. Tako politiku vidi Balakanac, ko je grlatiji i bezobrazniji za njega je jaci.

Hadzikadic je intelektualno superioran u odnosu na ostale kandidate i moze ih samo budalama praviti, sto oni svakako jesu.

Snaga je um a ne velicina glave i glasne zice.
User avatar
kokakolas
Posts: 1445
Joined: 15/03/2008 21:35

#365 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by kokakolas »

Kikibombona wrote:Snaga je um a ne velicina glave i glasne zice.
Pametno to ti zbori, kolega Kiki. Sad samo pokusaj tu istu cinjenicu objasniti prosjecnom SNSD/SDA glasacu, koji se vec 25 godina lozi na Dodikovo urlanje o vezanju kerova i Baketovu ulogu u turskoj seriji.
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#366 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Haman2 »

Pogledajte sta rade nasi najugledniji politicari. Salju uvedljive rijeci i komentare jedni drugima. Da li se ponekad upitamo zasto? Mi smo Balkanci i mi cijenimo samo siledzije fizicke ili verbalne a uz to jos i lazove.

Image

Ivanic trazi postenog sabesjednika medju Bosnjacima, jer Vucic trazi da obje hidrocentrale na Drini dobije Srbija, a on ce Bosnjacima kako kaze dati na drugim mjestu istu povrsinu. Naravno, necu tu biti hidrocentrala nego neki vrbak. To je za njih pravedno i njima treba takav Bosnjak sa pojmom pravde.
zbiljovski
Posts: 272
Joined: 23/03/2016 13:46
Location: Ilidža City

#367 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by zbiljovski »

Ne znam za druge, ali Denis Bećirović ubjedljivo pobjeđuje, to je definitivno glas naroda.
User avatar
pojedinac
Posts: 1456
Joined: 02/06/2006 19:02
Contact:

#368 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by pojedinac »

Haman2 wrote:Uopste nije vazno ko ce pobijediti. Odluke u Predsjednisvu BiH donose se jednoglasno. Ni jedna odluka koja je u interesu BiH nece biti donesena jer to ne zele druga dva clana predsjednistva posebno ako to budu Covic i Ivanic ili Covic i Dodik, pa i Dodik ili Ivanic i Komsic. Odluka sa 2: 1 ne prolazi.
Dakle, nije toliko vazno ko je bosnjacki clan predsjednista ako je patriotski orjentiran.

Image

Ako clan Predsjednistva BiH bude Radoncic onda ce sve odluke biti jednoglasno donesene a to znaci halalimo se sa BiH. Bit ce to malo manja Velika Srbija i Velika Hrvatska.
:thumbup: :bih:
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#369 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Capsicum »

@Haman2 Nije istina da se sve odluke u Predsjedništvu donose jednoglasno.
User avatar
dulekrele
Posts: 3845
Joined: 10/04/2014 18:25

#370 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by dulekrele »

Haman2 wrote:Uopste nije vazno ko ce pobijediti. Odluke u Predsjednisvu BiH donose se jednoglasno. Ni jedna odluka koja je u interesu BiH nece biti donesena jer to ne zele druga dva clana predsjednistva posebno ako to budu Covic i Ivanic ili Covic i Dodik, pa i Dodik ili Ivanic i Komsic. Odluka sa 2: 1 ne prolazi.
Dakle, nije toliko vazno ko je bosnjacki clan predsjednista ako je patriotski orjentiran.

Image

Ako clan Predsjednistva BiH bude Radoncic onda ce sve odluke biti jednoglasno donesene a to znaci halalimo se sa BiH. Bit ce to malo manja Velika Srbija i Velika Hrvatska.
a ko ti kaze da dodik i covic nece preglasavati bosnjackog clana predsjednistva. mozes se zakleti da se to nece desavati. hoce itekako. odluke da se jednoglasno donose odluke u pšredsjednistvu je interni dogovor a ne ustavna odrednica.
User avatar
dulekrele
Posts: 3845
Joined: 10/04/2014 18:25

#371 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by dulekrele »

zbiljovski wrote:Ne znam za druge, ali Denis Bećirović ubjedljivo pobjeđuje, to je definitivno glas naroda.
+ Komsic u predsjednistvu imali bi smo odlicnu situaciju. nadam se da ce ljudi to shvatiti.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#372 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by mO k3 »

dulekrele wrote:
zbiljovski wrote:Ne znam za druge, ali Denis Bećirović ubjedljivo pobjeđuje, to je definitivno glas naroda.
+ Komsic u predsjednistvu imali bi smo odlicnu situaciju. nadam se da ce ljudi to shvatiti.
Tako ce u da bude !!
Pricao sa nekidan sa jednim bivsim borsem ABiH koj kaze da ce on da glasa za Becirovica a bio je ukleti SDA glasac...
Tako ce i njegovi saborci
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#373 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Banksy »

Kakav SDA glasač može biti nego ukleti...
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#374 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by Kolinda »

dulekrele wrote:
Haman2 wrote:Uopste nije vazno ko ce pobijediti. Odluke u Predsjednisvu BiH donose se jednoglasno. Ni jedna odluka koja je u interesu BiH nece biti donesena jer to ne zele druga dva clana predsjednistva posebno ako to budu Covic i Ivanic ili Covic i Dodik, pa i Dodik ili Ivanic i Komsic. Odluka sa 2: 1 ne prolazi.
Dakle, nije toliko vazno ko je bosnjacki clan predsjednista ako je patriotski orjentiran.

Image

Ako clan Predsjednistva BiH bude Radoncic onda ce sve odluke biti jednoglasno donesene a to znaci halalimo se sa BiH. Bit ce to malo manja Velika Srbija i Velika Hrvatska.
a ko ti kaze da dodik i covic nece preglasavati bosnjackog clana predsjednistva. mozes se zakleti da se to nece desavati. hoce itekako. odluke da se jednoglasno donose odluke u pšredsjednistvu je interni dogovor a ne ustavna odrednica.
Pa što ako ga preglasaju.....nemaju ništa od toga ako bošnjački član predsjedništva ima podršku bošnjačkog naroda u domu naroda FBIH. Jer veto ulaže u klub koji ga je izabrao....a ako kkub Bošnjaka u domu naroda kaže da je ugrožen VNI Bošnjaka onda se odluka u predsjedništvu poništava odnosno ne stupa na snagu....jedino tko nebi bio u stanju poništiti preglasavanje je Željko Komšić obzirom da u klubu Hrvata skoro da i neće imati zastupnike a kamoli neki većinu...a na kraju kad sagledaš ustav i zakon Komšić je možda jedini kandidat koji ozbiljno konkurira za člana predsjedništva a da nebi mogao koristiti svoje ustavne ovlasti...
DonieBrasco
Posts: 15555
Joined: 31/08/2016 16:09

#375 Re: Bećirović i Komšić će uvjerljivo pobijediti na oktobarskim izborima!

Post by DonieBrasco »

Najjaci su ovi sto ismijavaju ovu temu, kao sta ce nam "Denis i Zeljko" pa eto vam SDA i HDZ daj im opet glas sigurno ce ti biti bolje sa njima.

Ljudi dragi dajte glas crnom đavolu i sotoni, samo nemojte SDA i HDZ, oni ce se barem potruditi da bude bolje a ovi nece ni pokusati jer ce samo sebe da stite i svoje retaradirane familije i interese kao i sve ove godine nakon rata.

Generano to razmisljanje pojedinaca "da ne valja opozicja, ne valjaju stranke opozcije, clanovi, kandidati...itd." evo opet glas za SDA i HDZ, oni valjaju, divini su, trideset godina na vlasti nista nisu uradili opet im dadne podrsku.

:-)

Uzmite samo primjer ovih boraca Armije BiH i HVO, eto koliko su ih puta samo u ovoj godini puta prevarili ? I opet ce da glasaju za SDA i HDZ ja vam garanutjem, borci su jedno od glavnih glasackih tijela SDA i HDZ.

Sto puta prevareni opet ce ih 99% dati glas za SDA i HDZ, je su glupi ko noc.
Locked