Beba nema odjece, hrane - POMOZIMO !

Forum za humanitarne akcije.
Post Reply
MrsJ
Posts: 419
Joined: 28/03/2012 17:48

#1 Re: Beba nema odjece, hrane - POMOZIMO !

Post by MrsJ »

Da li je iko pokusao stupiti u kontakt sa ovim covjekom? Telefon mu je ugasen. Suprug i ja smo htjeli ici sad u subotu za Kalesiju da odnesemo neke stvari i novac, ali ne bih da idem ako covjek nece biti tamo.
User avatar
CaneBos
Posts: 1098
Joined: 27/07/2012 20:57

#2 Re: Beba nema odjece, hrane - POMOZIMO !

Post by CaneBos »

Je li uspio neko dobiti covjeka na telefon? Ja bih imala nesto djecijih stvari i za oca isto, pa da posaljem preko autora teme?

Javite se, lp
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#3 Re: Beba nema odjece, hrane - POMOZIMO !

Post by Ned071 »

ljudi hajte provjerite jel sve ovako kako se pise. ako jeste dajte neke kontakte da se posalje neki paket i slicno. tuga :(
User avatar
CaneBos
Posts: 1098
Joined: 27/07/2012 20:57

#4 Re: Beba nema odjece, hrane - POMOZIMO !

Post by CaneBos »

Zeljo_do_groba wrote:Ja sam slusao juce, pricali su na nekom radiju sa ovim covjekom i cini mi se rekose da mu se zena vratila, a od stvari koje su mu potrebne kaze da je sve dobrodoslo. Ja sam se ponudio za vrijeme kad cu biti u Sarajevu da pokupim eventualno stvari koje imate i iste odnesem covjeku, valjda mu je aktivan taj br. telefona, ja nisam pokusavao jos zvati?
Ok, ako cete biti u Sarajevu,javite mi se priv. porukom, ostavicu vam broj pa da se nadjemo da vam predam za bebu stvari. LP
User avatar
Rimad
Posts: 820
Joined: 20/05/2009 14:56

#5 Re: Beba nema odjece, hrane - POMOZIMO !

Post by Rimad »

"Pomozi" organizuje pomoć za te ljude:
https://www.facebook.com/pages/Pomozi/222427534556187

Već su bili gore, a akcija traje do 13.februara.
luna09
Posts: 365
Joined: 16/10/2010 21:39

#6 Re: Beba nema odjece, hrane - POMOZIMO !

Post by luna09 »

Pošto sam vidio da je organizacija Pomozi.ba vec bila kod ove porodice i odnijeli su im velike kolicine odjece, ja sada ne znam sta cu sa odjecom koju sam prikupio a ima tu i jos nekih stvari. Zato vam se nisam javio. Da li neko zna kome jos trebaju stvari za djecu ovog uzrasta, imam dosta igracaka, pelena, itd. ???[/quote]

Ako još niste proslijedili nikom skupljene stvari, moj prijedlog je da na fb nađete Gu-Gu bazar i aukcija. Njihove akcije su humane i javne. Javite im se porukom i dogovorite se. Ja odavna njima dajem sve što mi je višak.
Post Reply