Beachbody community

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

User avatar
Pisistratus
Posts: 861
Joined: 07/09/2012 12:10
Location: Bistue Nova

#76 Re: Insanity workout

Post by Pisistratus »

pirmin wrote:Drug, nemoj se zavaravati, nista piva, cevapi, izgovori ovo-ono :-D ...imas ti tu posla jos ihahaj.

Kolega sa vrha stranice objasnio :thumbup: ...tako to izgleda kad se posao odradi do kraja.
Respekt!

Što se mene tiče, ja prezadovoljan, s obzirom na sve, a kolegi čestitke u svakom slučaju, zaslužio je. :thumbup:
User avatar
relativno84
Posts: 15333
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#77 Re: Insanity workout

Post by relativno84 »

Pocetne postavke nisu iste tako da i rezultati nemogu biti isti ali svakom je jasno da ima itekako efekta samo je pitanje koliko si ulozio truda i koliko je litara znoja potroseno, program jeste 60 dana ali ko kaze da se nebi trebalo po zavrsetku krenuti opet ispocetka sve dok imas zelje. Svakako se treba to odrzavati tako da nije problem, Pisistratus ne cimaj se rezultat ti je sasvim zadovoljavajuci i to je jedino bitno a nemogu svi imati istu definiciju za isto vrijeme jer su tezine razlicite, naravno svima bi preporucio kao sto rece M10A4EVER masti i secer se moraju izbaciti ili smanjiti na neki minimum, obroci reducirati bar dok se ne dodje do neke odredjene tezine i forme za to vrijeme i metabolizam ce poceti da radi kako treba i hrana se vraca postepeno u normalu.

DIG DEEPER rezultati nece izostati :thumbup:
User avatar
Pisistratus
Posts: 861
Joined: 07/09/2012 12:10
Location: Bistue Nova

#78 Re: Insanity workout

Post by Pisistratus »

relativno84 wrote:Pocetne postavke nisu iste tako da i rezultati nemogu biti isti ali svakom je jasno da ima itekako efekta samo je pitanje koliko si ulozio truda i koliko je litara znoja potroseno, program jeste 60 dana ali ko kaze da se nebi trebalo po zavrsetku krenuti opet ispocetka sve dok imas zelje. Svakako se treba to odrzavati tako da nije problem, Pisistratus ne cimaj se rezultat ti je sasvim zadovoljavajuci i to je jedino bitno a nemogu svi imati istu definiciju za isto vrijeme jer su tezine razlicite, naravno svima bi preporucio kao sto rece M10A4EVER masti i secer se moraju izbaciti ili smanjiti na neki minimum, obroci reducirati bar dok se ne dodje do neke odredjene tezine i forme za to vrijeme i metabolizam ce poceti da radi kako treba i hrana se vraca postepeno u normalu.

DIG DEEPER rezultati nece izostati :thumbup:

Upravo to, plus ja sam dosta osjetio rezultata na fleksibilnosti, znači prvi put u životu mogu dotaći koljena čelom :-D To je za mene uspjeh, nek' priča ko šta hoće. Onda, jako je teško ukomponovati s poslom i jelom, npr. ako ostanem duže na poslu moram pojesti neku brzu hranu, pizza, ćevapi, chicken burger itd, ali da bi se maksimalno izvukla korist potrebno je urediti prehranu potpuno. Može se to i uz posao, treba nabaviti onaj uređaj za miješanje voća :-D (ne znam kako se zove, što pravi šejk od voća), i izbjegavati masnoće i alkohol, itd... Ja to nisam radio, ali opet kažem pre prezadovoljan sam, osjećam se pobjednički i planiram početi Hip - hop abs, pa šta bude nek' bude. :thumbup:
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#79 Re: Insanity workout

Post by ćiribiribela »

otvorim iz dosade temu i zavrsim skidajuci insanity. :D

hvala vam. :D
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#80 Re: Insanity workout

Post by Mustang1 »

Nisi jos zavrsila .. Zavrsit ces za sat dva nakon sto skines pa kad obrises sa kompa :lol:
User avatar
Pisistratus
Posts: 861
Joined: 07/09/2012 12:10
Location: Bistue Nova

#81 Re: Insanity workout

Post by Pisistratus »

ciribiribelaa wrote:otvorim iz dosade temu i zavrsim skidajuci insanity. :D

hvala vam. :D
Sa srećom! I napiši nam utiske nakon prvog treninga :D(ako mogneš od iscprljenosti i povraćanja) :D
adoking
Posts: 136
Joined: 05/03/2009 00:12

#82 Re: Insanity workout

Post by adoking »

Treba mi pomoć ovih koji su završili program. Danas mi počinje recovery week i zadovoljan sam rezultatim treninga u prvom mjesecu, ali kad sam stao jutros na vagu ispade da sam dobio 2 kg u odnosu na početak programa. Interesuje me da li se to još nekome desilo, pošto mi se čini da se nisam udebljao, a nešto mi je puno da sam nabacio 2 kg mišićne mase...
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#83 Re: Insanity workout

Post by Mustang1 »

Jesi ikad prije ista vjezbao ? Dizao tegove i slicno ?
funky_baby
Posts: 260
Joined: 27/04/2007 20:38
Location: sous le ciel...

#84 Re: Insanity workout

Post by funky_baby »

jel iko probao fokus t-25? ja danas pocinjem, imaju neke tri faze, 25min traje al je valjda intenzivno
adoking
Posts: 136
Joined: 05/03/2009 00:12

#85 Re: Insanity workout

Post by adoking »

SwatkiMawi13 wrote:Jesi ikad prije ista vjezbao ? Dizao tegove i slicno ?
Jesam prije, ali zadnje tri godine ništa, osim povremeno neki termin fudbala ili bazen, ali ništa intenzivno. Misliš da je moguće da su mišići koji su godinama slabili, sada došli na svoje :)
convict
Posts: 2996
Joined: 10/02/2008 01:20

#86 Re: Insanity workout

Post by convict »

.
Last edited by convict on 12/02/2014 20:22, edited 1 time in total.
User avatar
M10A4EVER
Posts: 296
Joined: 06/06/2011 08:27

#87 Re: Insanity workout

Post by M10A4EVER »

funky_baby wrote:jel iko probao fokus t-25? ja danas pocinjem, imaju neke tri faze, 25min traje al je valjda intenzivno
Kad i gdje ga prije nabavi druze, tek nedavno je program pusten u prodaju (u Americi)?
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#88 Re: Insanity workout

Post by Mustang1 »

adoking wrote:
SwatkiMawi13 wrote:Jesi ikad prije ista vjezbao ? Dizao tegove i slicno ?
Jesam prije, ali zadnje tri godine ništa, osim povremeno neki termin fudbala ili bazen, ali ništa intenzivno. Misliš da je moguće da su mišići koji su godinama slabili, sada došli na svoje :)
Ma vjerovatno je to .. Znam ja kad sam tek poceo kako je skocila kilaza a u 7 mjeseci sam nabio 14 kg .. Sad kad sam nakon pauze krenuo opet u mjesec dana 4 kg ... Nisu misici ali nije ni ono sto bi dobio da ne radis nista a debljas se :D
funky_baby
Posts: 260
Joined: 27/04/2007 20:38
Location: sous le ciel...

#89 Re: Insanity workout

Post by funky_baby »

M10A4EVER wrote:
funky_baby wrote:jel iko probao fokus t-25? ja danas pocinjem, imaju neke tri faze, 25min traje al je valjda intenzivno
Kad i gdje ga prije nabavi druze, tek nedavno je program pusten u prodaju (u Americi)?
drugarice molim lijepo :D
pocela ja danas, prvi dan cardio, ne izgleda lose malo slabija verzija ovih vjezbi iz Insanity-a, traje 25min i jos dodatnih 2,5 minute istezanja.
imaju tri faze: alfa, beta i gama (ovo jos nemam :D ), svaka traje po 5 sedmica
i moze se vec naci 8-)
User avatar
M10A4EVER
Posts: 296
Joined: 06/06/2011 08:27

#90 Re: Insanity workout

Post by M10A4EVER »

funky_baby wrote:
M10A4EVER wrote:
funky_baby wrote:jel iko probao fokus t-25? ja danas pocinjem, imaju neke tri faze, 25min traje al je valjda intenzivno
Kad i gdje ga prije nabavi druze, tek nedavno je program pusten u prodaju (u Americi)?
drugarice molim lijepo :D
pocela ja danas, prvi dan cardio, ne izgleda lose malo slabija verzija ovih vjezbi iz Insanity-a, traje 25min i jos dodatnih 2,5 minute istezanja.
imaju tri faze: alfa, beta i gama (ovo jos nemam :D ), svaka traje po 5 sedmica
i moze se vec naci 8-)
Oprostite drugarice, da sam malo bolje pogledao nick ne bih pomislio na drugacije no sto jest! ;-) Nego, mene ovo boldirano interesuje... 8-) Hajde drugarice, nemoj biti cicija :-D
funky_baby
Posts: 260
Joined: 27/04/2007 20:38
Location: sous le ciel...

#91 Re: Insanity workout

Post by funky_baby »

eto 8-)
User avatar
Pisistratus
Posts: 861
Joined: 07/09/2012 12:10
Location: Bistue Nova

#92 Re: Insanity workout

Post by Pisistratus »

OLtvorite drugu temu za T25, siguran sam da će interes rasti vremenom. 8)
User avatar
M10A4EVER
Posts: 296
Joined: 06/06/2011 08:27

#93 Re: Insanity workout

Post by M10A4EVER »

Pisistratus wrote:OLtvorite drugu temu za T25, siguran sam da će interes rasti vremenom. 8)
Mislim da bi bilo suvisno uraditi tako nesto, jer na ovoj temi se i ranije uz Insanity pominjao P90X, I. Asylum i sl. stvari, sto je i logicno. Najbolje bi bilo temu preimenovati u "Beachbody community" jer svi ovi programi i jesu dio tog "drustva" (P90X 1/2, 1on1 with T. Horton, Insanity/Asylum, Hip-hop abs, Body beast itd.). Jednostavno bi sve programe trebalo objediniti pod jednu temu... ;-)
convict
Posts: 2996
Joined: 10/02/2008 01:20

#94 Re: Insanity workout

Post by convict »

.
Last edited by convict on 12/02/2014 20:21, edited 1 time in total.
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#95 Re: Insanity workout

Post by Mustang1 »

Ma svi su oni insanity programi :D :oops:
User avatar
Pisistratus
Posts: 861
Joined: 07/09/2012 12:10
Location: Bistue Nova

#96 Re: Insanity workout

Post by Pisistratus »

Ja samo znam da Insanity ima ime koje mu u potpunosti odgovara. :oops: LUDILO!
solo2
Posts: 1259
Joined: 22/03/2011 19:49

#97 Re: Insanity workout

Post by solo2 »

Pisistratus wrote:Ja samo znam da Insanity ima ime koje mu u potpunosti odgovara. :oops: LUDILO!
Mozes li postaviti link odakle si skinuo - ili posalji na pP

Hvala
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#98 Re: Insanity workout

Post by Mustang1 »

Postavio sam ja prelistaj par stranica unazad
solo2
Posts: 1259
Joined: 22/03/2011 19:49

#99 Re: Insanity workout

Post by solo2 »

SwatkiMawi13 wrote:Postavio sam ja prelistaj par stranica unazad
hvala
funky_baby
Posts: 260
Joined: 27/04/2007 20:38
Location: sous le ciel...

#100 Re: Insanity workout

Post by funky_baby »

jel poceo iko t-25? kako vam se cini??
ja dosla do prvog duplog treninga :D, so far nije dosadno
Post Reply