Bazen na Otoci!

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#76 Re: Bazen Otoka

Post by Umjetnik a »

sjever wrote:Semiha hvala ti,..... :?
možda bi trebali napsiati neku pjesmu :mrgreen:
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#77 Re: Bazen Otoka

Post by Umjetnik a »

homo_sapiens wrote:Mozda se ne vidi dobro:
tekst je, na 28.str. Dnevnog Avaza, objavljen dana 30.12.2005. godine, a danas je 31.07.2008. godine, pa sami izracunajte koliko je vremena proslo od obecanja.
Pitam, da li ce ikad iko u ovoj drzavi, da li ce ikad iko u ovom konkretnom slucaju, odgovarati, bilo krivicno, bilo materijalno, za enormno probijanje rokova, za nevjerovatan i drzak nacin potrosnje budzetskih sredstava. Nisu to "njihove pare", to su nase pare, koje se samo nalaze "kod njih" zbog lakseg upravljanja, jer smo im vjerovali kad su nam obecali da nas nece lagati i krasti !
Za 60-tak dana ce i oni otici, i sa sobom ponijeti "znanje i iskustvo" kako prevariti, obmanuti svoje sugradjanje. . . otici, ali na neku srugu, slicnu poziciju, sa koje ce nam, koristeci stecena iskustva, ali i nas mandat i povjerenje, ponovo ispred ociju i iz naseg novcanika uzimati "nase pare".
A da nikad nikom ni za sta ne odgovara. Cekajuci da zaborav sve prekrije . . .

Citat: "Planiramo da bazen bude pokriven i zatvoren do 31.maja (2006.) Za drugu fazu radova izdvojena su cetiri miliona KM, po dva miliona iz budzeta Grada i Kantona - rekla je Borovac"

Image

meni je smješnije ovo
muhamed ganibegović ministra bećirovića nazvao djeda mrazom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#78 Re: Bazen Otoka

Post by Umjetnik a »

veseoko_kukulamovic wrote:Hoće li se na taj bazen morat u burkiniju? :D

ma možeš ti i go doći
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#79 Re: Bazen Otoka

Post by 2407 »

Ima li kakvih informacija kada se otvara ovaj bazen? Hoce li se moci trenirat vaterpolo, plivanje? Zna li neko koju informaciju vise
Pozdrav
Last edited by 2407 on 26/08/2008 16:33, edited 1 time in total.
User avatar
munevera44
Posts: 1780
Joined: 25/03/2008 19:36

#80 Re: Bazen Otoka

Post by munevera44 »

...
Last edited by munevera44 on 04/10/2008 18:05, edited 1 time in total.
User avatar
Koshpa
Posts: 4908
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#81 Re: Bazen Otoka

Post by Koshpa »

Sutra 27.08 zvanicno otvorenje Bazena Otoka :bih:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#82 Re: Bazen Otoka

Post by Neelix »

TGSTK wrote:Sutra 27.08 zvanicno otvorenje Bazena Otoka :bih:
bio ti je stari na tvsa maloprije :D
User avatar
munevera44
Posts: 1780
Joined: 25/03/2008 19:36

#83 Re: Bazen Otoka

Post by munevera44 »

...
Last edited by munevera44 on 04/10/2008 18:06, edited 1 time in total.
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#84 Re: Bazen Otoka

Post by Van Halen »

Kažu da će se naplaćivati 2 km sat vremena korištenje. Vidim na TVu dobro sređeno izgleda, sa fitnes centrom, kafićima. Super stvar.
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#85 Re: Bazen Otoka

Post by klixober »

Lijepo izgleda.Nazalost,ona cistina je bila predvidena cijela za sportsko-rekreacijske terene,sto je Sarajevu prijeko potrebno,ali dzamijom su unistili mogucnost da dobijemo tako nesto.
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#86 Re: Bazen Otoka

Post by uvjek dobar gost »

Nagradno pitanje je ko je Mujo Gec, direktor bazena koji je sinoć bio na kantonalnoj televiziji...?
Bazen super izgleda ali ne zaboravimo da je građen četri godine i da je na njega nekako potrošeno puno pravo para..

Mislim da je gospodin Mujo rekao da će se klubovi "useliti" u bazen već sredinom septembra, razlog je jer se prvo moraju obučiti ljudi koji će raditi u bazenu.... njih oko četrdeset...

Da sada ne ulazimo u razloge zbog kojih se baš sada otvara bazen... više ću valjda reći kad se i sam plaknem.

P.S
Gore su dva fola za pohvaliti ismijao sam se pravo, onaj za holandiju i onaj drugi za TV... :-) :run: jaki su pravo
User avatar
Citizen-X
Posts: 1533
Joined: 27/04/2007 13:42
Location: Niodaklevci, BlackField - Nidjezemska

#87 Re: Bazen Otoka

Post by Citizen-X »

uvjek dobar gost wrote:Nagradno pitanje je ko je Mujo Gec, direktor bazena koji je sinoć bio na kantonalnoj televiziji...?
Bazen super izgleda ali ne zaboravimo da je građen četri godine i da je na njega nekako potrošeno puno pravo para..

Mislim da je gospodin Mujo rekao da će se klubovi "useliti" u bazen već sredinom septembra, razlog je jer se prvo moraju obučiti ljudi koji će raditi u bazenu.... njih oko četrdeset...

Da sada ne ulazimo u razloge zbog kojih se baš sada otvara bazen... više ću valjda reći kad se i sam plaknem.

P.S
Gore su dva fola za pohvaliti ismijao sam se pravo, onaj za holandiju i onaj drugi za TV... :-) :run: jaki su pravo
Dodje l' mu sta onaj Lio Gec :mrgreen: :mrgreen: iz Nekretnina Gec :mrgreen:
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#88 Re: Bazen Otoka

Post by uvjek dobar gost »

Nemam pojma ali ko je vidio lika ... skontati će pitanje... :D

A možda mu taj Lio dođe šta para.... :skoljka:
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#89 Re: Bazen Otoka

Post by Van Halen »

Citizen-X wrote:
uvjek dobar gost wrote:Nagradno pitanje je ko je Mujo Gec, direktor bazena koji je sinoć bio na kantonalnoj televiziji...?
Bazen super izgleda ali ne zaboravimo da je građen četri godine i da je na njega nekako potrošeno puno pravo para..

Mislim da je gospodin Mujo rekao da će se klubovi "useliti" u bazen već sredinom septembra, razlog je jer se prvo moraju obučiti ljudi koji će raditi u bazenu.... njih oko četrdeset...

Da sada ne ulazimo u razloge zbog kojih se baš sada otvara bazen... više ću valjda reći kad se i sam plaknem.

P.S
Gore su dva fola za pohvaliti ismijao sam se pravo, onaj za holandiju i onaj drugi za TV... :-) :run: jaki su pravo
Dodje l' mu sta onaj Lio Gec :mrgreen: :mrgreen: iz Nekretnina Gec :mrgreen:
:-D :-D :-D :-D hahaha čuj Lio Gec, kakav lik, u još boljem filmu, mislim da mu je amidža.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#90 Re: Bazen Otoka

Post by vjesticanametli »

reklama za otvaranje je najbolja..............nakon 43758365873 godina sa ce dobiti 1 o. bazen :lol: semiha okaci se i olaksaj svima :x
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#91 Re: Bazen Otoka

Post by mIRCerka »

Olimpijski bazen Otoka
Od večeras otvoren za posjetioce, za plivače od oktobra
Uz bogat kulturno-zabavni program pod rediteljskom palicom Sulejmana Kupusovića, večeras će u 20 sati biti zvanično otvoren Olimpijski bazen na Otoci, izjavio je za portal Sarajevo-x.com Mujo Gec, direktor ovog bazena.


Kako ističe Gec, građani Sarajeva naredni mjesec dana moći će samo posjetiti bazen i upoznati se sa njegovim sadržajima.

"Ulaz za sve posjetioce bit će besplatan, jer nam je cilj da se građani najprije upoznaju sa sadržajima i načinom rada bazena, jer se ipak radi o bazenu isključivo za plivanje“, pojašnjava Gec, dodajući da će prvi mjesec dana bazen raditi samo za klubove, dok će od oktobra zvanično biti otvoren i za sve građane.

Ulaz na bazen naplaćivat će se pomoću dopunskih kartica, a korisnici će osim bazena imati u ponudi saunu, teretanu, frizerski salon, masažu i druge sadržaje.

"Cijene svih usluga bazena, teretane ili saune trebale bi biti iste, odnosno dvije marke po satu, dakle na posjetiocima je da izaberu šta će koristiti, odnosno koji će paket odabrati“, naglašava Gec.

Gec kaže da je bazen raspodijeljen u deset traka, te će moći primiti 200 ljudi, što je 20 ljudi po jednoj traci.

"Do oktobra potrebno je uraditi još poslova, kao i edukaciju učitelja plivanja koji će ubuduće dovoditi djecu ovdje. Također, tražili smo i da se uvede obavezno plivanje u osnovne škole, vidjet ćemo šta će se desiti sa ovim prijedlogom. Mi očekujemo pozitivan odgovor od strane Ministarstva obrazovanja KS", kaže Gec.

Zvanična prodaja dopunskih kartica počet će u septembru, a u narednom periodu, kako ističe Gec, građani će se informisati o uslugama bazena i cijenama putem raznih letaka i brošura.
Molim objasnjenje, koja je razlika izmedju POSJETILAC i PLIVAC?
Posjetioci ce samo kiseliti noge u malom bazenu? Sta?
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#92 Re: Bazen Otoka

Post by vjesticanametli »

nema ulaska sitnoj buraniji.............bazen je za potrebe semihine i samirove svite............sada im ne trebaju ugovori i murci s termama jer imaju SVOJ bazen
maajaa
Posts: 305
Joined: 14/05/2007 16:14

#93 Re: Bazen Otoka

Post by maajaa »

... jer nam je cilj da se građani najprije upoznaju sa sadržajima i načinom rada bazena, jer se ipak radi o bazenu isključivo za plivanje
:-)
User avatar
karanana
Posts: 47251
Joined: 26/02/2004 00:00

#94 Re: Bazen Otoka

Post by karanana »

a bazen je iskljucivo za plivanje? cuj to. e jebat ga, ja mislio bar jednom sedmicno donijet ves i oprat na ruke da ne palim masinu.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#95 Re: Bazen Otoka

Post by vjesticanametli »

prije toga se upoznaj sa bazenom :lol: :lol: :lol: :lol: joj koji glupan je taj Kec
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#96 Re: Bazen Otoka

Post by klixober »

Olimpijski bazen Otoka
Od večeras otvoren za posjetioce, za plivače od oktobra
Ako moze ikako da se biracko mjesto otvori na bazenu...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#97 Re: Bazen Otoka

Post by mIRCerka »

znaci nista od humanitarnih akcija i pšerformansa?
Image
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#98 Re: Bazen Otoka

Post by vjesticanametli »

semiha otvorila bazen :lol: :lol: :lol:
User avatar
arbosan
Posts: 297
Joined: 04/07/2005 08:50
Location: Sarajevo

#99 Re: Bazen na Otoci

Post by arbosan »

vesna55 wrote:Jedva čekam bazen na Otoci. Naravno da ću ga intenzivno koristiti, šta košta nek košta.
A bit će krasne slike ns korisnika bazena, onako polugoli idemo do auta po nešto što smo zaboravili, a vjernici idu u džamiju.
Ko je dao dozvolu gradnje džamije u skklopu rekreacionog centra. Evo predvidjam Izgradit će dužebrižnici zid samo neznam koliko visok. To je sljedeći investicijski projekat na tom prostoru.
Vesna55, sram te bilo.
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#100 Re: Bazen Otoka

Post by atko »

Dodjes i kazes zdravo bazene ja sam dosao da se upoznamo :lol: :lol: :lol:

Sta vam je, predizborno je vrijeme ... filozofirace o bazenu ko da je NASA-ina labaratorija ... kad produ izbori nadam se da ce plivacki klubovi imati koliko toliko omogucen i jeftin pristup bazenu, ubacice i po koji termin za rekreativno plivanje i po koji kurs plivanja i to je to... imaju terme za brckanje i pranje vesa :D

Mene samo zanima za sta sluzi direktor bazena, znacic jedan se izlapjeli sportsko-stranacki kadar uhljebio do penzije :lol:
Post Reply