Bašče u Štrosi

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#426 Re: Bašče u Štrosi

Post by Nepass »

smijesni_ste wrote:Slažem se sa duminjom...valjda postoji i individualna odgovornost i savjest :roll:

Kad bi većina ljudi izbjegavala takva mjesta po svaku cijenu, vidjeli bi onda kako bi se širili i zaradjivali ;-)
Jbg dodje mi drug iz dijaspore, kaze hajmo u vatru. Naravno ja necu, nikad nisam bio nit ima te sile koja ce me uvesti u vatru. Druga ideja hajmo kod stojnica, reko ne idem ni tamo, znaci nema sanse da sjedem :D
Pola veceri nagadjali gdje sjesti :D
User avatar
demetra22
Posts: 209
Joined: 22/06/2009 15:59

#427 Re: Bašče u Štrosi

Post by demetra22 »

peepeep wrote:
smijesni_ste wrote:Slažem se sa duminjom...valjda postoji i individualna odgovornost i savjest :roll:

Kad bi većina ljudi izbjegavala takva mjesta po svaku cijenu, vidjeli bi onda kako bi se širili i zaradjivali ;-)
Kako će većina izbjegavati kada, kao i uvijek, imaš likove koji se MORAJU vidjeti i to pod svaku cijenu? Meni nije jasan mentalitet čovjeka koji će sjesti metar od tramvaja (SCC) ili hajvana koji će sjesti na mjestu koje se OČITO nalazi na glavnoj šetnici. Koji je tu smisao?

Jednom sjedio i to davno - igrali protiv Turske tada, dobro se sjecam. Suma sumarum: em gutaš prašinu, em što ništa ne čuješ, em što nemaš nimalo privatnosti, em što je skupo!
Slažem se. Kada bi bašte podigli umjesto krovova, opet bi glave promolili na glavnu ulicu da se lijepo vidi gdje se sjedi, šta se pije, kud ko ide, s kim...
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#428 Re: Bašče u Štrosi

Post by supercali »

Sad prolazim i od 4 baste 3 se drze neke granice a to je linija onih plocica samo onaj sto narodnjaci udaraju siri se kockicu po kockicu cini mi se haman su do pola dosli
Post Reply