Bašče u Štrosi

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Hakiz
Posts: 40294
Joined: 30/07/2015 20:01

#101 Re: Bašče u Štrosmi

Post by Hakiz »

Odlično.

Još da uklone one stolove od City do Centrala.

Slijedeći koraci bi trebali biti ograničavanje glasnoće muzike i zabrana pušenja.
User avatar
medjutim
Posts: 990
Joined: 11/08/2009 16:09

#102 Re: Bašče u Štrosmi

Post by medjutim »

Bullet Tooth Tony wrote:Peticiju potpisali :

XY Nadogradnja noktiju (popunjen profil)
XY Works at : Sam svoj majstor

:D

Ma neka basci samo da se red uvede .....
Haaha, kad vidim to SAM SVOJ MAJSTOR, ili SAM SVOJ GAZDA, ili DIREKTOR sa sve velikim slovima, povraca mi se automatski.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#103 Re: Bašče u Štrosmi

Post by Raigor Stonehoof »

jao_situacije wrote: da hoće i cheers group smiriti, i vatru, i onoga što je kod ekonomije zaposjeo
Taj kod ekonomije je ove godine dobro skresao gabarite u odnosu na prethodne sezone. Isto vazi i za Michelle, prosle godine se ondje bukvalno nije moglo proc, bilo 2 metra prostora izmedju basti na lijevoj i desnoj strani ulice.

Jos da hoce fakat Vatru ukinut, jebo li ga nacelnik koji mu da dozvolu za ono govno.

Cheers je posebna prica.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#104 Re: Bašče u Štrosmi

Post by VjecitiStudent »

Raigor Stonehoof wrote:
jao_situacije wrote: da hoće i cheers group smiriti, i vatru, i onoga što je kod ekonomije zaposjeo
Taj kod ekonomije je ove godine dobro skresao gabarite u odnosu na prethodne sezone. Isto vazi i za Michelle, prosle godine se ondje bukvalno nije moglo proc, bilo 2 metra prostora izmedju basti na lijevoj i desnoj strani ulice.

Jos da hoce fakat Vatru ukinut, jebo li ga nacelnik koji mu da dozvolu za ono govno.

Cheers je posebna prica.
Vatru ne da Seka.
User avatar
mayab
Posts: 27121
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#105 Re: Bašče u Štrosmi

Post by mayab »

Danas u Štrosi

Image
User avatar
drag_gost
Posts: 5521
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#106 Re: Bašče u Štrosmi

Post by drag_gost »

Nista Strosa ljepse nije izgledala, samo da ovako ostane. Papanluk vratiti u kuce odakle su ga i ponijeli.
User avatar
Logovan
Posts: 94302
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#107 Re: Bašče u Štrosmi

Post by Logovan »

Gledaj ti idiota iz Monumenta. :zid: Jazz je kriv... :lol:

Kme, kme

Očekujem i od Downtowna sličnu poruku.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#108 Re: Bašče u Štrosmi

Post by radiša »

bolje da su pisali peticije baketa da oceraju jer je slago za radna mjesta,omladini basce najveci problem u zivotu.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#109 Re: Bašče u Štrosmi

Post by HAVANA »

Hakiz wrote:Odlično.

Još da uklone one stolove od City do Centrala.

Slijedeći koraci bi trebali biti ograničavanje glasnoće muzike i zabrana pušenja.
Jah,nek uvedu obavezno igranje domina i ples u kulturno umjetnickom drustvu...De ba,mora bit zivota malo... necu samo kebabe gledat i one sto uzalud puse,ruze nake...:kontrabas: :cuga: :gunjastajl:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#110 Re: Bašče u Štrosmi

Post by HAVANA »

Al nek ne vracaju onaj seljakluk. :D
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15576
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#111 Re: Bašče u Štrosmi

Post by problemnatravunu »

Prodjoh juče ulicom, i bas ono, obratih malo pažnju, po meni definitivno je bolje ovako, mislim, na stranu seljakluk, ali ovako se ima predivan pogled na jednu lijepu staru ulicu i katedralu u vrhu iste....na kraju krajeva, to je ono što neki prosječni posjetilac Sarajeva, dakle turista , zapravo i očekuje, a ne ulicu defakto blokiranu kafančinama sa (nije ni bitno kakvom, preglasnom) muzikom, kojom se jedva uspijevalo prolaziti.. :thumbup:

Image

Image
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#112 Re: Bašče u Štrosmi

Post by Troll_Happens »

problemnatravunu wrote:Prodjoh juče ulicom, i bas ono, obratih malo pažnju, po meni definitivno je bolje ovako, mislim, na stranu seljakluk, ali ovako se ima predivan pogled na jednu lijepu staru ulicu i katedralu u vrhu iste....na kraju krajeva, to je ono što neki prosječni posjetilac Sarajeva, dakle turista , zapravo i očekuje, a ne ulicu defakto blokiranu kafančinama sa (nije ni bitno kakvom, preglasnom) muzikom, kojom se jedva uspijevalo prolaziti.. :thumbup:

Image

Image
Jooj miline. Nek si posto sliku kako je bilo. Jes ljepota za gledat. Prije se ko krtica provlacis izmedju stolova da dodjes do katedrale. Svaka cast Hadzibajricu. :thumbup:
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#113 Re: Bašče u Štrosmi

Post by L u c i f e r »

Image

:) :srce:
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20499
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#114 Re: Bašče u Štrosmi

Post by Bullet Tooth Tony »

Sad kroz sredinu zardinjere sa cvijecem i jedno 8 klupa i vrh
User avatar
Logovan
Posts: 94302
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#115 Re: Bašče u Štrosmi

Post by Logovan »

problemnatravunu wrote: Image
Gledaj koliko su ostavili prostora za prolazak, a imaju obraza da se žale. :facepalm:

Duž cijele Štrose postaviti malo zelenila, postaviti kante za smeće, klupe.... :thumbup:
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2593
Joined: 16/05/2015 12:49

#116 Re: Bašče u Štrosmi

Post by SpecialOffer »

Ta ulica definitivno bolja bez. Ali je zato pao promet ugostiteljima :lol: :izet:
User avatar
Edin H.
Posts: 46979
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#117 Re: Bašče u Štrosmi

Post by Edin H. »

Logovan wrote: Gledaj koliko su ostavili prostora za prolazak, a imaju obraza da se žale. :facepalm:
Kad celjad nije bjesna, nije ni Strosmajerova tijesna.

Gdje sad zdrmat pivu i pogledati utakmicu? :shock:
Yahweh
Posts: 244
Joined: 25/04/2014 21:24
Location: See the shadow? Well, that's not anyone that you're expecting.

#118 Re: Bašče u Štrosmi

Post by Yahweh »

Ufatili smo se štrose, OK. Ali šta je sa Cheers grupom? Koliko znam i za njih je vazila zabrana, pa eno... Bašta se lagano širi.
Denis & friends su skupljali nekakve potpise vezano za izbore, nije valjda da ce uspjeti da ubace covjeka u opstinu? Eto nama stolova nazad :roll:
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#119 Re: Bašče u Štrosmi

Post by radiša »

ljepota bez basti nego sta,preljep pogled ka divnom objektu koji krasi nas grad.
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#120 Re: Bašče u Štrosmi

Post by Troll_Happens »

Yahweh wrote:Ufatili smo se štrose, OK. Ali šta je sa Cheers grupom? Koliko znam i za njih je vazila zabrana, pa eno... Bašta se lagano širi.
Denis & friends su skupljali nekakve potpise vezano za izbore, nije valjda da ce uspjeti da ubace covjeka u opstinu? Eto nama stolova nazad :roll:
http://m.avaz.ba/clanak/242090/sukob-ug ... osmajerovu

I ovi polako skupljaju i trljaju ruke. Valjda hadzibajric nece pokleknuti.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#121 Re: Bašče u Štrosmi

Post by vješalica »

pokleknuo je godinama
to će uraditi opet
ne znam što veličate dotičnog
kad je lik totalna kanta za smeće
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#122 Re: Bašče u Štrosmi

Post by Troll_Happens »

vješalica wrote:pokleknuo je godinama
to će uraditi opet
ne znam što veličate dotičnog
kad je lik totalna kanta za smeće
Moguce da si u pravu kao i svi politicari. ali ovi sto drze kafancine su jos veci otpad od ljudi. Tako da zato tako dobro i suradjuju. Ruka ruku mije.
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#124 Re: Bašče u Štrosmi

Post by mario001 »

Raigor Stonehoof wrote:
jao_situacije wrote: da hoće i cheers group smiriti, i vatru, i onoga što je kod ekonomije zaposjeo
Taj kod ekonomije je ove godine dobro skresao gabarite u odnosu na prethodne sezone. Isto vazi i za Michelle, prosle godine se ondje bukvalno nije moglo proc, bilo 2 metra prostora izmedju basti na lijevoj i desnoj strani ulice.

Jos da hoce fakat Vatru ukinut, jebo li ga nacelnik koji mu da dozvolu za ono govno.

Cheers je posebna prica.
Vatra je u centru, nije to Stari Grad
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#125 Re: Bašče u Štrosmi

Post by Troll_Happens »

mario001 wrote:
Raigor Stonehoof wrote:
jao_situacije wrote: da hoće i cheers group smiriti, i vatru, i onoga što je kod ekonomije zaposjeo
Taj kod ekonomije je ove godine dobro skresao gabarite u odnosu na prethodne sezone. Isto vazi i za Michelle, prosle godine se ondje bukvalno nije moglo proc, bilo 2 metra prostora izmedju basti na lijevoj i desnoj strani ulice.

Jos da hoce fakat Vatru ukinut, jebo li ga nacelnik koji mu da dozvolu za ono govno.

Cheers je posebna prica.
Vatra je u centru, nije to Stari Grad
Ko je tamo nacelnik onaj firgos kamocaj ili ajnadzic? Ako SDA drzi onda nema nista od ukidanja. Mada ni Sdp nije puno bolji.
Post Reply