Baraz

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked

Koga biste voljeli kao protivnika u baražu?

Croatia
27
13%
Portugal
19
9%
Republic of Ireland
69
33%
Czech Republic
92
44%
 
Total votes: 207

User avatar
Alen___
Posts: 117
Joined: 28/07/2011 23:10

#1 Baraz

Post by Alen___ »

E posto smo sada skoro u barazu red bi bio da se malo pozabavimo reprezentacijama koje bi nas mogle zadesiti.
Sta mislite ko bi nam dobro dosao a od koga trebamo strahovati.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2 Re: Baraz

Post by KatarinaKosaca »

Španci nam predviđaju prvo mjesto

marca.com
La selección francesa no ha podido pasar del empate sin goles en su visita al Estadio Nacional de Bucarest, en un partido tras el que los de Laurent Blanc comparten el liderato del Grupo F con Bosnia Herzegovina después de su triunfo (1-0) ante Bielorrusia.
lajkujMe
Posts: 12234
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#3 Re: Baraz

Post by lajkujMe »

pregledao sam sve grupe na brzaka, iskreno ima dosta zajebanih momcadi koje bih htio izbjeci.

tu su: turska, belgija, srbija, estonija, svedska, mađarska, grcka, crna gora, portugal, danska, norveska i ceska

i to sam samo na brzaka pogledao trenutno stanje u grupama i sta je moguce da nam dođe.

Ja bih izbjegao Srbiju, Hrvatsku, Portugal a boga mi i tursku prve dvije zbog ogromnog pritiska, drugu zna se razbili bi nas na komade a 4 eto zato sto bi to bila teska tekma


Najvise bih pozelio crnu goru i grcku mislim da bi nam oni najvise lezali, estonija također dobra opcija.

sta mislite?
User avatar
Alen___
Posts: 117
Joined: 28/07/2011 23:10

#4 Re: Baraz

Post by Alen___ »

lajkujMe wrote:pregledao sam sve grupe na brzaka, iskreno ima dosta zajebanih momcadi koje bih htio izbjeci.

tu su: turska, belgija, srbija, estonija, svedska, mađarska, grcka, crna gora, portugal, danska, norveska i ceska

i to sam samo na brzaka pogledao trenutno stanje u grupama i sta je moguce da nam dođe.

Ja bih izbjegao Srbiju, Hrvatsku, Portugal a boga mi i tursku prve dvije zbog ogromnog pritiska, drugu zna se razbili bi nas na komade a 4 eto zato sto bi to bila teska tekma


Najvise bih pozelio crnu goru i grcku mislim da bi nam oni najvise lezali, estonija također dobra opcija.

sta mislite?
crna gora i estonija :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#5 Re: Baraz

Post by KatarinaKosaca »

Nema baraža
User avatar
Sasvim_Obican
Posts: 1784
Joined: 17/08/2010 16:58
Location: partijska dalekovidnica

#6 Re: Baraz

Post by Sasvim_Obican »

Ako opet bude onaj moribidni sistem sa "velikim" i "malim" ekipama, onda ćemo "fasovati" neke udarače, garant. Ali to nije bitno. Pokazali smo da se, kada smo kompletni i dobro pripremljeni, možemo nositi sa gotovo svim ekipama Evrope.
User avatar
MyCore
Posts: 979
Joined: 25/03/2009 14:14
Location: Vukojebina.com

#7 Re: Baraz

Post by MyCore »

Kakav baraz, nista baraz, nek idu Francuzi, lakse im je bice nosioici :thumbup:
breuer
Posts: 7203
Joined: 06/07/2009 15:44

#8 Re: Baraz

Post by breuer »

lajkujMe wrote:pregledao sam sve grupe na brzaka, iskreno ima dosta zajebanih momcadi koje bih htio izbjeci.

tu su: turska, belgija, srbija, estonija, svedska, mađarska, grcka, crna gora, portugal, danska, norveska i ceska

i to sam samo na brzaka pogledao trenutno stanje u grupama i sta je moguce da nam dođe.

Ja bih izbjegao Srbiju, Hrvatsku, Portugal a boga mi i tursku prve dvije zbog ogromnog pritiska, drugu zna se razbili bi nas na komade a 4 eto zato sto bi to bila teska tekma


Najvise bih pozelio crnu goru i grcku mislim da bi nam oni najvise lezali, estonija također dobra opcija.

sta mislite?
a kad su zajebane sta ce na drugom mjestu :-)

naprijed državo :bih:
mistek
Posts: 3384
Joined: 23/05/2010 15:16

#9 Re: Baraz

Post by mistek »

Samo da mi neko objasni kako vidi Crnogorce u baražu?
Džaba, već godinu dana meni to nije jasno :D
coltrane
Posts: 350
Joined: 05/07/2004 13:41

#10 Re: Baraz

Post by coltrane »

Ima li ono da se najbolji drugoplasirani direktno kvalifikuje (ima 9 grupa)?
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8518
Joined: 11/02/2009 15:21

#11 Re: Baraz

Post by Ajatolah_ »

Nema od baraža za Estoniju ništa. I umjesto Crne Gore, vrlo lako da će biti Švicarska.
Vertex_bh
Posts: 101
Joined: 26/09/2005 17:09
Location: Sarajevo

#12 Re: Baraz

Post by Vertex_bh »

Najbolje bi bilo da pobijedimo Francuze, sto se mene tice onda ne moramo ni ici na to prvenstvo :D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#13 Re: Baraz

Post by KatarinaKosaca »

coltrane wrote:Ima li ono da se najbolji drugoplasirani direktno kvalifikuje (ima 9 grupa)?
trenutno Grčka i Švedska imaju po 18 bodova kao drugoplasirane.
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#14 Re: Baraz

Post by campa_xxx »

lajkujMe wrote:pregledao sam sve grupe na brzaka, iskreno ima dosta zajebanih momcadi koje bih htio izbjeci.

tu su: turska, belgija, srbija, estonija, svedska, mađarska, grcka, crna gora, portugal, danska, norveska i ceska

i to sam samo na brzaka pogledao trenutno stanje u grupama i sta je moguce da nam dođe.

Ja bih izbjegao Srbiju, Hrvatsku, Portugal a boga mi i tursku prve dvije zbog ogromnog pritiska, drugu zna se razbili bi nas na komade a 4 eto zato sto bi to bila teska tekma


Najvise bih pozelio crnu goru i grcku mislim da bi nam oni najvise lezali, estonija također dobra opcija.

sta mislite?
Ne mozes dobiti nikoga od tih jer ce vjerovatno zajedno sa nama medju nenosioce tj u drugi sesir...
mistek
Posts: 3384
Joined: 23/05/2010 15:16

#15 Re: Baraz

Post by mistek »

coltrane wrote:Ima li ono da se najbolji drugoplasirani direktno kvalifikuje (ima 9 grupa)?
Mi ne možemo tako, jer do kraja igramo s Luksemburgom (bodovi nam se svakako ne računaju za to), te Francuzima (ako uzmemo bod - ok, a ako uzmemo 3, svakako ništa od baraža :) ), a bod nam neće biti dovoljan pored recimo drugog iz grupe Danska/Portugal/Norveška, ili Švedske.
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#16 Re: Baraz

Post by campa_xxx »

Evo da se citiram sa druge teme

campa_xxx wrote:Da su sad gotove kvalifikacije isli bi direktno na prvenstvo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Image

Ali naravno ovo ne treba uzimati za ozbiljno jer slijedecu igramo sa Luxemburgom i ti bodovi se ne racunaju, tako da ce nas skoro svi prestici na ovoj tabeli :mrgreen: a i svakako ako pobjedimo u Francuskoj idemo direktno :mrgreen:
Ovdje zavrsava citava prica o direktnom plasmanu sa druge pozicije...
User avatar
Entropio
Posts: 7807
Joined: 21/11/2010 21:49

#17 Re: Baraz

Post by Entropio »

Ma jebeš baraž. Mi ako odemo u baraž, ispašćemo. Idemo direktno ili nikako.
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#18 Re: Baraz

Post by just principe »

nebitno to sve, zanima me jel dirigovan baraz tj. da se ne mogu sastati dvije male ekipe ili dvije velike vec VELIKI protiv malih :roll:
palermo
Posts: 22335
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#19 Re: Baraz

Post by palermo »

just principe wrote:nebitno to sve, zanima me jel dirigovan baraz tj. da se ne mogu sastati dvije male ekipe ili dvije velike vec VELIKI protiv malih :roll:
Pa iskreno govoreći ja baš i ne vidim nekih velikih ekipa u baražu. Osim ako ti recimo tursku ne računaš velikom ekipom. Dakle,meni se čini da je namaprilično svejedno ima li nisilaca ili nema.

P.S
zapravo kad bolje razmislim, jedina velika ekipa koja će biti u baražu je Francuska :)
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#20 Re: Baraz

Post by duminjo »

KatarinaKosaca wrote:
coltrane wrote:Ima li ono da se najbolji drugoplasirani direktno kvalifikuje (ima 9 grupa)?
trenutno Grčka i Švedska imaju po 18 bodova kao drugoplasirane.
i mađarska
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2315
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#21 Re: Baraz

Post by zecko_kupuz »

Francuzi će uhebat' utakmicu s Albanijom. ;-) :bih:
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#22 Re: Baraz

Post by just principe »

zecko_kupuz wrote:Francuzi će uhebat' utakmicu s Albanijom. ;-) :bih:

i ja se tu nadam, pa da nam bod bude dovoljan :D
User avatar
Sasvim_Obican
Posts: 1784
Joined: 17/08/2010 16:58
Location: partijska dalekovidnica

#23 Re: Baraz

Post by Sasvim_Obican »

just principe wrote:
zecko_kupuz wrote:Francuzi će uhebat' utakmicu s Albanijom. ;-) :bih:

i ja se tu nadam, pa da nam bod bude dovoljan :D
Teško, jako teško.. Demotivisanu i kartonima uništenu Albaniju, Francuzi su u puno boljem stanju dobili u Tirani. Mislim da će stvar u Parizu biti vrlo brzo riješena.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#24 Re: Baraz

Post by Baltazar_khan »



odmah se ove pjesme sjetim :lol:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#25 Re: Baraz

Post by -LIBERO- »

Hocemo Srbiju.
Locked