BANKE ALL ABOUT!!!

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
kB27
Posts: 1170
Joined: 17/02/2016 17:46

#3051 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by kB27 »

nepass1 wrote: 28/03/2024 13:04
Dzontra_Volta wrote: 28/03/2024 12:17
nepass1 wrote: 27/03/2024 23:09 Ne znam koji je q ovim bankama. Isplatilo mi osiguranje lovu za udes. Zovu zbog porijekla novca. Morao donijeti papir od osiguranja. Znaci uplatili mi sa svog racuna.
Prodao auto da uplatim pare, ne moze. Imam kupoprodajni ugovor. Jos ovjeren :D sa pecatom. Ma nema sanse. Kaze max mozes 4k uplatiti.
Sprečavanje pranja novca. Sve će se više keš izbacivati.
Taj ti je trebao na račun prebaciti sa svog računa.
Uplatili mi sa racuna na racun osiguranje. I opet morao papir donijeti.
Za prodaju tu je bio kes ali bio je ugovor. I opet ne moze
Pogadjam - UniCredit?

Promijeni banku, probaj sa manjom bankom. Ili insistiraj da ti prihvate novac (gotovinu) uz prilozen ugovor i popunjenu/potpisanu izjavu. To moraju uraditi, a da li ce dalje transakciju prijaviti kao sumnjivu SIPA-i i slicno, to je njihova stvar. Samo treba za slicne situacije poznavati svoja prava.
smjesko071
Posts: 689
Joined: 07/04/2014 22:48

#3052 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by smjesko071 »

smjesko071 wrote: 16/03/2024 00:28
Priča se dalje nastavlja. Dodik gasi račune https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/34 ... da_to.html

međutim, hoće li to zaadovoljiti amerikance, obzirom da i pravna lica su pod sankcijama, kao: AGAPE GORICA DODIK I IVANA DODIK S.P. BANJA LUKA, , AGRO VOCE D.O.O. LAKTASI, ALTERNATIVNA TELEVIZIJA D.O.O. BANJA LUKA, FRUIT ECO D.O.O. GRADISKA, GLOBAL LIBERTY D.O.O. LAKTASI, INTEGRAL INZENJERING A.D. LAKTASI,INZINJERING-BN BIJELJINA D.O.O., PUMA SECURITY COMPANY,SERB DEMOCRATIC PARTY
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/34 ... odice.html
Dzontra_Volta
Posts: 6500
Joined: 20/01/2011 11:10

#3053 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by Dzontra_Volta »

nepass1 wrote: 28/03/2024 13:04
Dzontra_Volta wrote: 28/03/2024 12:17
nepass1 wrote: 27/03/2024 23:09 Ne znam koji je q ovim bankama. Isplatilo mi osiguranje lovu za udes. Zovu zbog porijekla novca. Morao donijeti papir od osiguranja. Znaci uplatili mi sa svog racuna.
Prodao auto da uplatim pare, ne moze. Imam kupoprodajni ugovor. Jos ovjeren :D sa pecatom. Ma nema sanse. Kaze max mozes 4k uplatiti.
Sprečavanje pranja novca. Sve će se više keš izbacivati.
Taj ti je trebao na račun prebaciti sa svog računa.
Uplatili mi sa racuna na racun osiguranje. I opet morao papir donijeti.
Za prodaju tu je bio kes ali bio je ugovor. I opet ne moze
Ugovor dokazuje da si ti čist, ali ne i da je lova koju si dobio čista.
nekome
Posts: 2938
Joined: 17/05/2011 10:41

#3054 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by nekome »

Truba wrote: 28/03/2024 12:27 ne isplati im se
imaju milijunske prihode iovako
što će riskirati
da, banke jednostavno imaju previse novca i ne znaju sta ce sa njim
da nemaju ko prije 15 godina, vidio bi ti, primali bi i rublje ako treba
kB27
Posts: 1170
Joined: 17/02/2016 17:46

#3055 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by kB27 »

Dzontra_Volta wrote: 28/03/2024 15:44
nepass1 wrote: 28/03/2024 13:04
Dzontra_Volta wrote: 28/03/2024 12:17

Sprečavanje pranja novca. Sve će se više keš izbacivati.
Taj ti je trebao na račun prebaciti sa svog računa.
Uplatili mi sa racuna na racun osiguranje. I opet morao papir donijeti.
Za prodaju tu je bio kes ali bio je ugovor. I opet ne moze
Ugovor dokazuje da si ti čist, ali ne i da je lova koju si dobio čista.
Pa niko, pa cak ni banka, ne razmatra gdje su bile i sta su radile konketne novcanice koje si donio, osim ako su oznacene ili nesto tako ocigledno. Nismo bas dotle dogurali. Podigni 10.000KM u svojoj banci danas, donesi im potpuno drugih 10.000KM sutra, zajedno sa potvrdom o isplati od jucer, i niko te nece vratiti uz izgovor "ovo nisu iste novcanice koje smo ti dali, mi ne znamo odakle tebi ove tvoje". Ali polako izgleda da cemo doci i dotle, za odredjene devize se vec egzaktno evidentira serijski broj novcanice koju si donio u banku.

Ako lova koju sam donio "nije cista" po nekim njihovim kriterijima, a ja imam njeno porijeklo (poput kupoprodajnog ugovora), oni (SIPA) imenom i prezimenom imaju koga dalje ganjati pa nek ganjaju. Pa necu ja paziti odakle nekom pare ko mi je za nesto platio ili kusur vratio.
Dzontra_Volta
Posts: 6500
Joined: 20/01/2011 11:10

#3056 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by Dzontra_Volta »

kB27 wrote: 28/03/2024 18:36
Dzontra_Volta wrote: 28/03/2024 15:44
nepass1 wrote: 28/03/2024 13:04

Uplatili mi sa racuna na racun osiguranje. I opet morao papir donijeti.
Za prodaju tu je bio kes ali bio je ugovor. I opet ne moze
Ugovor dokazuje da si ti čist, ali ne i da je lova koju si dobio čista.
Pa niko, pa cak ni banka, ne razmatra gdje su bile i sta su radile konketne novcanice koje si donio, osim ako su oznacene ili nesto tako ocigledno. Nismo bas dotle dogurali. Podigni 10.000KM u svojoj banci danas, donesi im potpuno drugih 10.000KM sutra, zajedno sa potvrdom o isplati od jucer, i niko te nece vratiti uz izgovor "ovo nisu iste novcanice koje smo ti dali, mi ne znamo odakle tebi ove tvoje". Ali polako izgleda da cemo doci i dotle, za odredjene devize se vec egzaktno evidentira serijski broj novcanice koju si donio u banku.

Ako lova koju sam donio "nije cista" po nekim njihovim kriterijima, a ja imam njeno porijeklo (poput kupoprodajnog ugovora), oni (SIPA) imenom i prezimenom imaju koga dalje ganjati pa nek ganjaju. Pa necu ja paziti odakle nekom pare ko mi je za nesto platio ili kusur vratio.
Zakoni idu u tom smjeru da ćeš itekako paziti i da nećeš htjeti prodati ništa vrijedno za keš nego sve preko računa.
kB27
Posts: 1170
Joined: 17/02/2016 17:46

#3057 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by kB27 »

Ma samo pogledas koja banka trenutno ima najbolju ponudu za orocenje depozita, i lagano tamo. :)

Hint: ako je tacno da je kolega imao problem u UniCredit; hint: kod njih je trenutno kamatna stopa 0.01%.
akcija007
Posts: 2858
Joined: 17/05/2008 23:50

#3058 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by akcija007 »

Taj priliv od osiguranja sto su trazili porijeklo je bio neobicajeno veliki iznos priliva i zato su trazili.
Ptodao auto a imas ugovor nisu ti dali da uplatis cash. Razlog je taj sto nisi imao porijeklo novca od kupca od kojeg si uzeo cash. Ti si dobio od njega cash ali niko ne zna njihovo porijeklo. Isto je i kada za stan dobijes cash.
Banke zele da svedu rizik na najmanju mogucu mjeru.
User avatar
Pennywho
Posts: 416
Joined: 27/06/2022 13:32
Location: Sarajevo

#3059 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by Pennywho »

akcija007 wrote: 28/03/2024 19:36 Taj priliv od osiguranja sto su trazili porijeklo je bio neobicajeno veliki iznos priliva i zato su trazili.
Ptodao auto a imas ugovor nisu ti dali da uplatis cash. Razlog je taj sto nisi imao porijeklo novca od kupca od kojeg si uzeo cash. Ti si dobio od njega cash ali niko ne zna njihovo porijeklo. Isto je i kada za stan dobijes cash.
Banke zele da svedu rizik na najmanju mogucu mjeru.
Tacno tako, moj burazer je bio svoj stan na AP placao na kredit u raiffeisen banci i bukvalno lik prodao BMW da bi otplatio kredit, nisu mu htjeli NIKADA prihvatiti da placa taj kredit kesom na salteru jer su se vadili bas tim razlogom "ne znamo odakle tebi te pare". Na kraju morao raspodijeliti pare po rodbini da mi uplatimo u nase banke pa da posaljemo njemu putem nasih racuna jer jedino ove govnare bankare mozes i zaobici. :-x :-x :-x
Nokian808
Posts: 935
Joined: 13/05/2013 20:50

#3060 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by Nokian808 »

UniCredit 100% najvise sere.
Prijateljica zaposlena u ICRC i REGULARNO podnesen ugovor o zaposljenju htjela uplatiti ljetovanje sa racuna. Ne moze UniCredit blokira ne moze za svoje pare kupiti ljetovanje. Zvala kazu dodji, donesi ovo ono potvrdu o placenim porezima FBIH , ugovor ponovno itd. A zena u inostranstvu radi uopce nije u BIH nije resident. Djaba pisi tek kad je zaprijetila da prebaci platu pustise tu uplatu nakon 2 dana ali ne lezi vraze opet nakon mjesec salju da dostavi papir da je platila godisnji porez ili da je oslobodjena. Hej banka glumi posao porezne iako je fino objasnila da vec 3 godine zivi u inostranstvu, radi tamo i tamo placa poreze. Dodje svake godine 15 dana u BIH i to je to....ali dojadilo je eno hoce da prebaci platu i novac u Svajcarsku a pusti debile iz Unicredit da se puse :izet:
Sami sebi tjeraju klijente a drzava drzavljane...paraziti.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17271
Joined: 31/03/2019 14:56

#3061 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by vjeshalica »

nepass1 wrote: 27/03/2024 23:09 Ne znam koji je q ovim bankama. Isplatilo mi osiguranje lovu za udes. Zovu zbog porijekla novca. Morao donijeti papir od osiguranja. Znaci uplatili mi sa svog racuna.
Prodao auto da uplatim pare, ne moze. Imam kupoprodajni ugovor. Jos ovjeren :D sa pecatom. Ma nema sanse. Kaze max mozes 4k uplatiti.
Mene su isto maltretirali iz ISP banke, kad su legle pare po pravosnaznoj presudi. I svrha doznake pise, i broj izvrsenja predmeta sve u bogu i neka ofrndulja zove, dala sam joj broj telefona advokata koji je vodio postupak izvrsenja da se sa njim konsultuje i nije vise zvala ni mene, a kamoli advokata. Pucaju bezobrazluk kome hoce, a narko bossovima kad srokaju milione bez pokrica ne smiju. Ako si fukara uvijek ces biti na meti bezobraznih hostaplera.
Hakiz
Posts: 40556
Joined: 30/07/2015 20:01

#3062 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by Hakiz »

Živjela Agencija za bankarstvo.
akcija007
Posts: 2858
Joined: 17/05/2008 23:50

#3063 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by akcija007 »

Banka ima pravo i za 100 KM da trazi porijeklo novca .
Nadam se da sam uspio bar malo pomoci .
Isto su rizicne ceste uplate na bankomatu na svoj racun a posebno uplata deviza u UniCredit. Daju max 1000 eur mjesecno
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#3064 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by n+1 »

Banke overkillaju s provjerama, ali koliko vidim ovdje se ljudi čude što ne mogu doći u banku s vrećom para ili šibati sebi pare s inostranih računa, bez da ih iko upita išta.
Hakiz
Posts: 40556
Joined: 30/07/2015 20:01

#3065 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by Hakiz »

Nije problem tražiti porijeklo, pogotovo za keš, ali tražiti da doneseš papir da ti je novac uplaćen kao plata, nasljedstvo, dobitak na lutriji itd, a kada ti je uplaćen banka je osim što je novac došao sa računa neke institucije, firme, dobila i informaciju iz te institucije sa razlogom uplate, to je maltretiranje.
Nokian808
Posts: 935
Joined: 13/05/2013 20:50

#3066 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by Nokian808 »

Ja ti tvrdim da ovo sto rade banke nije normalno. Ne smijes vise ni polovan sporet svoj prodati a da ne pitaju odakle ti pare...to je jedna dobra stvar u USA. Kad se dopusti bankama i drzavi potpuna kontrola izgubio si i zadnji procenat slobode. Ali hajde da bar tu ima pravde ali ne...dopusta se firmama da setaju radnike sa ugovora na ugovor, ne placa se prekovremeni rad ili se nepostuje pravo na dnevni i godisnji odmor, ne kucaju racune posred Bascarsije ali ganjaju ljude za gluposti...
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5647
Joined: 04/08/2020 19:22

#3067 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by -Chesterfield- »

akcija007 wrote: 28/03/2024 21:40
Isto su rizicne ceste uplate na bankomatu na svoj racun a posebno uplata deviza u UniCredit. Daju max 1000 eur mjesecno
Nije u svakoj poslovnici isto. Može i više od 1000 €
User avatar
nepass1
Posts: 9711
Joined: 06/07/2017 07:35

#3068 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by nepass1 »

n+1 wrote: 28/03/2024 21:42 Banke overkillaju s provjerama, ali koliko vidim ovdje se ljudi čude što ne mogu doći u banku s vrećom para ili šibati sebi pare s inostranih računa, bez da ih iko upita išta.
Kazem osiguranje mi uplatilo pare na racun. Znaci mogu porijeklo novca pratiti. Aha asa odiguranje uplatilo hajmo provjeriti. A ne da zovu mene i govore mogao bi se novac zamrznuti.
Danas sa racuna prebacujem pare za kupovinu auta. Znaci uplacujem sa svog racuna na drugi racun traze mi ugovor kupoprodajni?!
Smjesno.
Panika se digla, sa saltera ode da pita kolegicu, rasprava. Ko da kupujem uranij od ilegalnih trgovaca
User avatar
Athlon64
Posts: 2735
Joined: 24/11/2022 17:51

#3069 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by Athlon64 »

Nokian808 wrote: 28/03/2024 21:15 UniCredit 100% najvise sere.
Prijateljica zaposlena u ICRC i REGULARNO podnesen ugovor o zaposljenju htjela uplatiti ljetovanje sa racuna. Ne moze UniCredit blokira ne moze za svoje pare kupiti ljetovanje. Zvala kazu dodji, donesi ovo ono potvrdu o placenim porezima FBIH , ugovor ponovno itd. A zena u inostranstvu radi uopce nije u BIH nije resident. Djaba pisi tek kad je zaprijetila da prebaci platu pustise tu uplatu nakon 2 dana ali ne lezi vraze opet nakon mjesec salju da dostavi papir da je platila godisnji porez ili da je oslobodjena. Hej banka glumi posao porezne iako je fino objasnila da vec 3 godine zivi u inostranstvu, radi tamo i tamo placa poreze. Dodje svake godine 15 dana u BIH i to je to....ali dojadilo je eno hoce da prebaci platu i novac u Svajcarsku a pusti debile iz Unicredit da se puse :izet:
Sami sebi tjeraju klijente a drzava drzavljane...paraziti.
Ne kontam, živi u Švici a dobija platu na BH račun. Tu kombinaciju još nisam čuo.

Ali da zezaju, zezaju, moju ženu su tako pitali o porijeklu novca kad smo uplaćivali ljetovanje, a bukvalno plata je sve što prima na taj račun, ništa ni više ni manje. BH plata.
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5647
Joined: 04/08/2020 19:22

#3070 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by -Chesterfield- »

nepass1 wrote: 28/03/2024 22:03
n+1 wrote: 28/03/2024 21:42 Banke overkillaju s provjerama, ali koliko vidim ovdje se ljudi čude što ne mogu doći u banku s vrećom para ili šibati sebi pare s inostranih računa, bez da ih iko upita išta.
Kazem osiguranje mi uplatilo pare na racun. Znaci mogu porijeklo novca pratiti. Aha asa odiguranje uplatilo hajmo provjeriti. A ne da zovu mene i govore mogao bi se novac zamrznuti.
Danas sa racuna prebacujem pare za kupovinu auta. Znaci uplacujem sa svog racuna na drugi racun traze mi ugovor kupoprodajni?!
Smjesno.
Panika se digla, sa saltera ode da pita kolegicu, rasprava. Ko da kupujem uranij od ilegalnih trgovaca
Ja sam prije par mjeseci bez problema preko m-ba prebacio na račun auto kuće.
Kod tebe je izgleda skupo auto? :D
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#3071 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by n+1 »

nepass1 wrote: 28/03/2024 22:03
n+1 wrote: 28/03/2024 21:42 Banke overkillaju s provjerama, ali koliko vidim ovdje se ljudi čude što ne mogu doći u banku s vrećom para ili šibati sebi pare s inostranih računa, bez da ih iko upita išta.
Kazem osiguranje mi uplatilo pare na racun. Znaci mogu porijeklo novca pratiti. Aha asa odiguranje uplatilo hajmo provjeriti. A ne da zovu mene i govore mogao bi se novac zamrznuti.
Danas sa racuna prebacujem pare za kupovinu auta. Znaci uplacujem sa svog racuna na drugi racun traze mi ugovor kupoprodajni?!
Smjesno.
Panika se digla, sa saltera ode da pita kolegicu, rasprava. Ko da kupujem uranij od ilegalnih trgovaca
Kako misliš da mogu upratiti porijeklo novca? Možda si otvorio fiktivnu firmu i napisao da je svrha prenosa novca "osiguranje". To što novac dolazi sa računa u drugoj banci ne znači apsolutno ništa u smislu dokazivanja porijekla istog.

Zovu tebe jer su pare došle na tvoj račun u njihovoj banci. Neće sigurno zvati firmu koja je klijent druge banke, a koja je tebi poslala novac.
User avatar
nepass1
Posts: 9711
Joined: 06/07/2017 07:35

#3072 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by nepass1 »

-Chesterfield- wrote: 28/03/2024 22:08
nepass1 wrote: 28/03/2024 22:03
n+1 wrote: 28/03/2024 21:42 Banke overkillaju s provjerama, ali koliko vidim ovdje se ljudi čude što ne mogu doći u banku s vrećom para ili šibati sebi pare s inostranih računa, bez da ih iko upita išta.
Kazem osiguranje mi uplatilo pare na racun. Znaci mogu porijeklo novca pratiti. Aha asa odiguranje uplatilo hajmo provjeriti. A ne da zovu mene i govore mogao bi se novac zamrznuti.
Danas sa racuna prebacujem pare za kupovinu auta. Znaci uplacujem sa svog racuna na drugi racun traze mi ugovor kupoprodajni?!
Smjesno.
Panika se digla, sa saltera ode da pita kolegicu, rasprava. Ko da kupujem uranij od ilegalnih trgovaca
Ja sam prije par mjeseci bez problema preko m-ba prebacio na račun auto kuće.
Kod tebe je izgleda skupo auto? :D
Skuplje su g8 i tiguani od bruda, sto ne vide kako se to kupuje i uplacuje
User avatar
Athlon64
Posts: 2735
Joined: 24/11/2022 17:51

#3073 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by Athlon64 »

Ma danas si svakako najgori ako radiš sve preko računa po PSu, ovamo se prljava lova i kešovina pere samo tako.
User avatar
nepass1
Posts: 9711
Joined: 06/07/2017 07:35

#3074 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by nepass1 »

n+1 wrote: 28/03/2024 22:08
nepass1 wrote: 28/03/2024 22:03
n+1 wrote: 28/03/2024 21:42 Banke overkillaju s provjerama, ali koliko vidim ovdje se ljudi čude što ne mogu doći u banku s vrećom para ili šibati sebi pare s inostranih računa, bez da ih iko upita išta.
Kazem osiguranje mi uplatilo pare na racun. Znaci mogu porijeklo novca pratiti. Aha asa odiguranje uplatilo hajmo provjeriti. A ne da zovu mene i govore mogao bi se novac zamrznuti.
Danas sa racuna prebacujem pare za kupovinu auta. Znaci uplacujem sa svog racuna na drugi racun traze mi ugovor kupoprodajni?!
Smjesno.
Panika se digla, sa saltera ode da pita kolegicu, rasprava. Ko da kupujem uranij od ilegalnih trgovaca
Kako misliš da mogu upratiti porijeklo novca? Možda si otvorio fiktivnu firmu i napisao da je svrha prenosa novca "osiguranje". To što novac dolazi sa računa u drugoj banci ne znači apsolutno ništa u smislu dokazivanja porijekla istog.

Zovu tebe jer su pare došle na tvoj račun u njihovoj banci. Neće sigurno zvati firmu koja je klijent druge banke, a koja je tebi poslala novac.
Nisu mi milion isplatili pa da se lampica upali.
Kako mi je buraz u kesu uplatio 20k samo im pokazao uplatnicu da su pare dignute sa njegovog racuna?
User avatar
starii
Posts: 3301
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#3075 Re: BANKE ALL ABOUT!!!

Post by starii »

Athlon64 wrote: 28/03/2024 22:06
Nokian808 wrote: 28/03/2024 21:15 UniCredit 100% najvise sere.
Prijateljica zaposlena u ICRC i REGULARNO podnesen ugovor o zaposljenju htjela uplatiti ljetovanje sa racuna. Ne moze UniCredit blokira ne moze za svoje pare kupiti ljetovanje. Zvala kazu dodji, donesi ovo ono potvrdu o placenim porezima FBIH , ugovor ponovno itd. A zena u inostranstvu radi uopce nije u BIH nije resident. Djaba pisi tek kad je zaprijetila da prebaci platu pustise tu uplatu nakon 2 dana ali ne lezi vraze opet nakon mjesec salju da dostavi papir da je platila godisnji porez ili da je oslobodjena. Hej banka glumi posao porezne iako je fino objasnila da vec 3 godine zivi u inostranstvu, radi tamo i tamo placa poreze. Dodje svake godine 15 dana u BIH i to je to....ali dojadilo je eno hoce da prebaci platu i novac u Svajcarsku a pusti debile iz Unicredit da se puse :izet:
Sami sebi tjeraju klijente a drzava drzavljane...paraziti.
Ne kontam, živi u Švici a dobija platu na BH račun. Tu kombinaciju još nisam čuo.

Ali da zezaju, zezaju, moju ženu su tako pitali o porijeklu novca kad smo uplaćivali ljetovanje, a bukvalno plata je sve što prima na taj račun, ništa ni više ni manje. BH plata.
Ista stvar prošle godine, želim da uplatim pare za ljetovanje na ženin račun, mislim da je bilo 4000KM, odem u Intesu da joj uplatim na račun, kaže ne može, mozete maksimalno uplatiti do 2000KM..helem uplatim dva puta...elektronski ne prave problem ali ovako u gotovini ne daju uplatiti...
Post Reply