Balkanski nazovi "youtuberi"

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#951 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by bersK »

http://stav.ba/roditeljska-paznja-sta-gledaju-djeca/

Da sam na Amirovom mjestu, jebo bi ih im mater u pola pičke. Kakav naručen članak i kakva bljuvotina od novinara. Grob te jebo, ne vjerujem šta žena izasra.
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#952 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by bersK »

Naslovnica wrote:Ima li ko prodati karte za ovaj YT fest, trebaju mi 3 komada?!
Možeš karte preko neta naručit, sa kupikartu.ba. Skinu ti sa kartice, sve normala, dobiješ ulaznice na mail - isprintaš i ende :D
Mega Man X
Posts: 1436
Joined: 13/04/2016 21:23
Location: Elysium

#953 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Mega Man X »

Pa vidiš, sajt se zove "Stav", što znači da je to njihov stav. :mrgreen:

Mada se slažem sa člankom, koliko god izgledao "plaćen" od strane nekoga.
Naslovnica
Posts: 27895
Joined: 20/03/2013 15:38

#954 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Naslovnica »

bersK wrote:
Naslovnica wrote:Ima li ko prodati karte za ovaj YT fest, trebaju mi 3 komada?!
Možeš karte preko neta naručit, sa kupikartu.ba. Skinu ti sa kartice, sve normala, dobiješ ulaznice na mail - isprintaš i ende :D
Znam, ali je sve rasprodano!

25.11. DAN I - 8 KM (Rasprodano)

26.11. DAN II - 8 KM (Rasprodano)

FESTIVALSKA ULAZNICA - 16 KM (Rasprodano)

Izgleda da mi nema druge nego u subotu na plato i vidjeti ima li kod preprodavača.
Obećao djeci da ću ih ispoštovati, krenuo da kupim kartu, raspordano. Izgleda da će biti ludnica tamo...
Last edited by Naslovnica on 23/11/2017 09:00, edited 1 time in total.
Theta
Posts: 45
Joined: 17/10/2017 19:52

#955 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Theta »

sunceKOtepsija wrote:HiG dolaze na youtuibe fest u sarajevu- a koliko sam uspio upratit nema nekog jutubera-valjda se boji vanimija i ekipe-i vjerovatno ga organizatori ne smiju pozvat-vjerovatno se boje reakcije armije
Ne znaš da su se zamalo pobili u Zavidovićima u nekoj kafančugi, ovaj došo maksuz iz Zenice da se biju.Ovi oko Nekog Jutubera što su bili prepali se, ništa ne smiju,mislim većinom su to likovi 2 srednje koji žele da nabijaju followere
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#956 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by bersK »

Poslije ovih fol drama, treba još više cijeniti Stefana koji još uvijek nigdje nije uvučen u prepucavanja i fura svoju čupri 4 godine. Dečko bez ijedne jedine drame u 4 godine do 1m subaša. Ne da je za respekta, nego za naklona. A ove neke Vanimije, Luxeve i ostale debile koji nemaju šta pametno da rade pa idu redom i mole raju da prave sranja da bi nabijali sebi kredite i subse je debelo ispod zdravog razuma.
The BEN10
Posts: 7566
Joined: 19/09/2011 09:03

#957 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by The BEN10 »

bersK wrote:Poslije ovih fol drama, treba još više cijeniti Stefana koji još uvijek nigdje nije uvučen u prepucavanja i fura svoju čupri 4 godine. Dečko bez ijedne jedine drame u 4 godine do 1m subaša. Ne da je za respekta, nego za naklona. A ove neke Vanimije, Luxeve i ostale debile koji nemaju šta pametno da rade pa idu redom i mole raju da prave sranja da bi nabijali sebi kredite i subse je debelo ispod zdravog razuma.
A ko je taj Stefan, o čemu on inače priča?
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#958 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by bersK »

The BEN10 wrote:
bersK wrote:Poslije ovih fol drama, treba još više cijeniti Stefana koji još uvijek nigdje nije uvučen u prepucavanja i fura svoju čupri 4 godine. Dečko bez ijedne jedine drame u 4 godine do 1m subaša. Ne da je za respekta, nego za naklona. A ove neke Vanimije, Luxeve i ostale debile koji nemaju šta pametno da rade pa idu redom i mole raju da prave sranja da bi nabijali sebi kredite i subse je debelo ispod zdravog razuma.
A ko je taj Stefan, o čemu on inače priča?

Mudja
The BEN10
Posts: 7566
Joined: 19/09/2011 09:03

#959 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by The BEN10 »

Dobro je pregledati tih par profila radi vlastite djece - da čovjek zna sa čime se mogu sresti i pripremiti ih na ovo dno dna.
Ne mogu vjerovati šta se prati, strašno...
Naslovnica
Posts: 27895
Joined: 20/03/2013 15:38

#960 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Naslovnica »

De mi recite koga da banujem s liste ovih jutjubera koju mi djeca prate, koji su posebno bolesni i opasni?
User avatar
Postpostmoderna
Posts: 89
Joined: 05/11/2017 01:39

#961 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Postpostmoderna »

postmoderna je unijela hiperprodukciju i simulakrume tako da ove kvaziblogere i glupane treba banirati i kazniti clanskom fk zeljeznicar
User avatar
hekaton
Posts: 863
Joined: 19/12/2013 11:31

#962 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by hekaton »

bersK wrote:http://stav.ba/roditeljska-paznja-sta-gledaju-djeca/

Da sam na Amirovom mjestu, jebo bi ih im mater u pola pičke. Kakav naručen članak i kakva bljuvotina od novinara. Grob te jebo, ne vjerujem šta žena izasra.
sta je to neistina u ovom clanku?
Mega Man X
Posts: 1436
Joined: 13/04/2016 21:23
Location: Elysium

#963 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Mega Man X »

Naslovnica wrote:De mi recite koga da banujem s liste ovih jutjubera koju mi djeca prate, koji su posebno bolesni i opasni?
Vanimy
Amir Hadžić, jer od njega ne možeš nijednu pametnu naučiti
Muđa
Nedim (opcionalno) - previše ufuran, ali je u pitanju obični seljook.

Ko ima još da doda nek napiše. :thumbup:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#964 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Raigor Stonehoof »

Postpostmoderna wrote:postmoderna je unijela hiperprodukciju i simulakrume tako da ove kvaziblogere i glupane treba banirati i kazniti clanskom fk zeljeznicar
:lol: taman bi se uklopili :D
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#965 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by bersK »

Amira ću uvijek podržavati, jer lik bez obzira kakav content snima (u zadnje vrijeme pomalo dosadan, jer samo nešto kenja u prazno) je stao na žulj debilčinama iz IZ i ostalim propagandistima do te mjere da mu se blokiraju računi u banci. Jedini je bh. youtube kanal na mojoj subscribed listi.

Image

Dečku su naturali na dušu da je podržava silovanje i da je antibošnjački nastrojen, a lik ima žensko dijete i ispravne stavove po pitanju svega. A njegovi klipovi o prosječnom bošnji su sasvim tačna aritmetička sredina naroda koji se prepoznaju po nazivu bošnjaci. Nit je radikalno, nit je promašeno. Prava sredina. Ko kaže da nije tako, laže ko pas ili živi u sedmom nebu. Ovo je drugi put da ga pokušaju zavrnut za neke optužbe. Ali... worthless.

Viđoh da je jučer pričao sa ovima iz Stava i Akosa. Najjači onaj debilko s pitanjem "pa valjal to tako?". A o onom gore članku neću da pričam kakvo je novinarsko smeće koje bi bolje Nazif Mujić sastavio.

Eto dajte mi jedan jedini razlog zašto bi neko trebao da ne podnosi Amirove stavove?
Theta
Posts: 45
Joined: 17/10/2017 19:52

#966 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Theta »

Naslovnica wrote:De mi recite koga da banujem s liste ovih jutjubera koju mi djeca prate, koji su posebno bolesni i opasni?
Vanimya definitivno, mislim ako hoćeš da ti dijete prije nego što uđe u pubertet da priča šta onaj priča, bolje spriječiti nego liječiti, I Omču ako hoćeš da ti djeca ne prave onako retardirane face :lol:
User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#967 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by liaar »

Mega Man X wrote:
Naslovnica wrote:De mi recite koga da banujem s liste ovih jutjubera koju mi djeca prate, koji su posebno bolesni i opasni?
Vanimy
Amir Hadžić, jer od njega ne možeš nijednu pametnu naučiti
Muđa
Nedim (opcionalno) - previše ufuran, ali je u pitanju obični seljook.

Ko ima još da doda nek napiše. :thumbup:
Omću trebaš blokirati jedno 10 puta, pa tek onda Vanimija.
Ako će igdje naučiti psovati i biti bezobrazni, to su Omćini klipovi
Naslovnica
Posts: 27895
Joined: 20/03/2013 15:38

#968 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Naslovnica »

Hvala na savjetima.
Znači Vanimy zdra'o, a i Omčo.
A što se tiče ženske populacije, koga tu blokirati?
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#969 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by sunceKOtepsija »

blokiro vanimyja&omcu :-) Tito dragi ustani da ja malo legnem :-)
Theta wrote:
sunceKOtepsija wrote:HiG dolaze na youtuibe fest u sarajevu- a koliko sam uspio upratit nema nekog jutubera-valjda se boji vanimija i ekipe-i vjerovatno ga organizatori ne smiju pozvat-vjerovatno se boje reakcije armije
Ne znaš da su se zamalo pobili u Zavidovićima u nekoj kafančugi, ovaj došo maksuz iz Zenice da se biju.Ovi oko Nekog Jutubera što su bili prepali se, ništa ne smiju,mislim većinom su to likovi 2 srednje koji žele da nabijaju followere
:shock:
normala da ce se prepast, vanimy kad se pojavio s armijom usrali se :lol:
handžar88
Posts: 1895
Joined: 06/04/2013 11:51

#970 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by handžar88 »

Joj tepsijo koja si ti budala :D
Oce bit kakav novi diss od bracale, cekam ga ko ozebo sunce
handžar88
Posts: 1895
Joined: 06/04/2013 11:51

#971 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by handžar88 »

Naslovnica wrote:Hvala na savjetima.
Znači Vanimy zdra'o, a i Omčo.
A što se tiče ženske populacije, koga tu blokirati?
Blokiraj ti njemu drug youtube ako zelis da ti dijete ne izraste u debila, blokiras jednog debila slusat ce drugog.. mada ako ti je dijete vec postalo ovisnik od mobitela nema te nidje, internet ce ga i odgojit ti nemas tu ni 2% uticaja, mozes samo dragog boga molit da ga uputi na pravi put.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#972 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Raigor Stonehoof »

nikako ne kontam kakve crne armije se spominju :lol:

crko erdogan
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#973 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by pinkman »

Naslovnica wrote:Hvala na savjetima.
Znači Vanimy zdra'o, a i Omčo.
A što se tiče ženske populacije, koga tu blokirati?
Ako ti je dijete malo napredniji korisnik, onda ce bez vecih problema zaobici blokiranje. A ako nije, onda se lako moze naci neko u razredu ko ce mu dati savjet kako da zaobidje tvoju zabranu.

Najbolje rjesenje jeste da pratis sta rade, puno razgovora sa djecom, upis na kakav sport da ispune svoje vrijeme itd itd. No to vec ide u psihologiju, odgoj i slicno, odnosno van okvira mog zanimanja.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25788
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#974 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by BHF_Manijak »

Nije youtuber klasicni, ali poceo se u zadnje vrijeme pojavljivati sto na drustvenim mrezama sto na tv stanicama - Adilovic, frajko koji viceve price. :mrgreen: Jesam ja jedini kojem su oni vicevi odron ili? :mrgreen: Mislim od 20 ispricanih viceva, na 2 se mozes bas nasmijat, ostalo je nidje veze. Zanimljiv je nacin prezentacije vica i njego zarazan smijeh, ali vic kao vic bude najcesce odron. :-)
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#975 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Dinostula »

bersK wrote:http://stav.ba/roditeljska-paznja-sta-gledaju-djeca/

Da sam na Amirovom mjestu, jebo bi ih im mater u pola pičke. Kakav naručen članak i kakva bljuvotina od novinara. Grob te jebo, ne vjerujem šta žena izasra.
Ima dosta stvari koje su tacne ali i stvari izadjenih iz konteksta.
Kao prvo Amir je 100% ateista ali to raja nikako da skonta.
U jednom klipu kad mu je neko postavio pitanje zasto nesto vise ne kaze o vjeri odgovorio je "kad bi dao svoje pravo misljenje mogao bi slobodno da ugasim kanal" sto implicira da lik ne vjeruje u Boga.Dosta ljudi ne vjeruje ali ne prica javno o tome jer je to nepopularno.

Jos odgovor za forumasa koji je pitao koga zabraniti da djeca ne gledaju pa mislim da nijedan Youtuber nije za djecu ispod 18 godina.Pa cak ni Amir ili komplexas koje redovno pratim.
Post Reply