Balkanski nazovi "youtuberi"

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#1276 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Nastasia »

liaar wrote:
Hasan006 wrote:
liaar wrote:Ma Naida. Kad progovori, pozli mi
To ona što je 5-6 godina na Youtubu a nema ni 20k subscribera? :D
Ma ja, nabila "popularnost" dok je bila sa Klijentom u vezi
Zar su raskinuli? Nemoguce, kakva je to ljubav bila, zaruke i to.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#1277 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Dinostula »

Hasan006 wrote:
Sarah24 wrote: *ebo oca svog ko li je njega odgojio? Pinkove zvjezdice i zadruga? :cry:
Pretpostavljam da ima vise pretplatnika iz Srbije pa mora da im se uvlaci u dupe... :evil: seronja
Ima lik teške komplekse od islama, ako sam dobro upućen porodica ga se odrekla zato što je odbacio vjeru. Ali ga ipak poštujem zbog svih humanitarnih akcija koje je pokrenuo, mislim da je u zadnjih pola godine više sakupio za humanitarne svrhe nego što je zaradio od Youtuba.
Ma nidje veze ako mislis na Amira Hadzica. Majka napustila njega i oca dok je jos bio dijete kakve veze ima Islam sa tim ?
User avatar
Sarah24
Posts: 10018
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#1278 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Sarah24 »

Dinostula wrote:
Hasan006 wrote:
Sarah24 wrote: *ebo oca svog ko li je njega odgojio? Pinkove zvjezdice i zadruga? :cry:
Pretpostavljam da ima vise pretplatnika iz Srbije pa mora da im se uvlaci u dupe... :evil: seronja
Ima lik teške komplekse od islama, ako sam dobro upućen porodica ga se odrekla zato što je odbacio vjeru. Ali ga ipak poštujem zbog svih humanitarnih akcija koje je pokrenuo, mislim da je u zadnjih pola godine više sakupio za humanitarne svrhe nego što je zaradio od Youtuba.
Ma nidje veze ako mislis na Amira Hadzica. Majka napustila njega i oca dok je jos bio dijete kakve veze ima Islam sa tim ?
Ovu fotografiju je ismijavao jer se ljudi smiju u povratku sa dzenaze u Potocarima. Nije samo islam znaci nego i ono sto se desavalo tokom rata negira i bode u najtezu ranu samim tim za mene nije nista drugaciji od onih koji po Sirokom ili Bijeljini pjevaju zlocinacke pjesme i uzdizu ratne zlocince!
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#1279 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Dinostula »

[quote="Sarah24"]

Komentar je bio vezan za to da momak lupa da ga se porodica odrekla radi vjere.Nidje veze, mati ga ostavila kao sto sve druge majke (citaj nemajke) urade kad nece sebi obavezu oko djeteta.Petlja se covjek malo previse oko vjere.NE vidim nikaku povezanost vjere i youtuba ali eto.Svako ima pravo na svoje misljenje.Trazili ste demokratiju, dobili ste je. :D
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#1280 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Hasan006 »

Dinostula wrote:
Hasan006 wrote:
Sarah24 wrote: *ebo oca svog ko li je njega odgojio? Pinkove zvjezdice i zadruga? :cry:
Pretpostavljam da ima vise pretplatnika iz Srbije pa mora da im se uvlaci u dupe... :evil: seronja
Ima lik teške komplekse od islama, ako sam dobro upućen porodica ga se odrekla zato što je odbacio vjeru. Ali ga ipak poštujem zbog svih humanitarnih akcija koje je pokrenuo, mislim da je u zadnjih pola godine više sakupio za humanitarne svrhe nego što je zaradio od Youtuba.
Ma nidje veze ako mislis na Amira Hadzica. Majka napustila njega i oca dok je jos bio dijete kakve veze ima Islam sa tim ?
Da ali s ocem ne komunicira a ja mislim da čak i žive u istom naselju. Čuo sam da mu je stari veliki vjernik, redovan u džamiji itd. pa ga se stidi zbog ovih videa a i onog ranije kad se kretenisao i bogarao po YT.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#1281 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Jimmy McNulty »

https://www.youtube.com/user/jelenna007/featured

Napokon jedan fantastičan domaći kanal sa zanimljivim pričama, uglavnom iz Srednje Bosne i gradova i mjesta poput Viteza, Travnika, Novog Travnika, Busovače, Zenice, Turbeta i slično.... ima nekoliko stvarno odličnih videa, a materijal izlazi redovno... dobre i zanimljive reportaže itd.

Hoda se i po planinama i može se čuti glas običnog čovjeka... ovakav kanal nam je trebao :-D

neki od najboljih videa po meni :)







User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#1282 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Revolucionar ★ »

Dobar kanal, ko nekad Pozitivna geografija :D
User avatar
lmo
Posts: 7812
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#1283 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by lmo »

:thumbup: inčrsting
moj favorit je ona krava :oops:
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#1284 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Hasan006 »

Iskreno ima ovaj talenta za humor i satiru, još da nije krkan i seljačina i kad je ozbiljan...

klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#1285 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by klosar pravi »

Hasan006 wrote:Iskreno ima ovaj talenta za humor i satiru, još da nije krkan i seljačina i kad je ozbiljan...


Nije loš naletio sam nedavno na ovo

https://www.youtube.com/watch?v=B7cetAiUqEU

Bio sam u ovoj situaciji mnogo puta ismijao sam se kao budala
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#1286 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by avetinja »

Kako se zove onaj iz Amerike što radi vlogove, a naš je čovjek? Mislim da se zvao Logan ili nekako sa m.
User avatar
Herr Flick
Posts: 8953
Joined: 02/04/2012 13:00

#1287 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Herr Flick »

avetinja wrote:Kako se zove onaj iz Amerike što radi vlogove, a naš je čovjek? Mislim da se zvao Logan ili nekako sa m.
Pusti njega,ukucaj kamion king na youtube,isto je iz Amerike,nas covjek :thumbup:
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20512
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#1288 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Bullet Tooth Tony »

Jimmy McNulty wrote:https://www.youtube.com/user/jelenna007/featured

Napokon jedan fantastičan domaći kanal sa zanimljivim pričama, uglavnom iz Srednje Bosne i gradova i mjesta poput Viteza, Travnika, Novog Travnika, Busovače, Zenice, Turbeta i slično.... ima nekoliko stvarno odličnih videa, a materijal izlazi redovno... dobre i zanimljive reportaže itd.

Hoda se i po planinama i može se čuti glas običnog čovjeka... ovakav kanal nam je trebao :-D

neki od najboljih videa po meni :)

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#1289 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Hasan006 »

avetinja wrote:Kako se zove onaj iz Amerike što radi vlogove, a naš je čovjek? Mislim da se zvao Logan ili nekako sa m.
Oj al je taj znao šuplju bacat ko niko...
DonieBrasco
Posts: 15547
Joined: 31/08/2016 16:09

#1290 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by DonieBrasco »

Image

Koji je ovo degnerik ...
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#1291 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by un1ted »

Jbga, bio bih i ja degenerik i uzimao pare, uz to kacao Petru :D Ako prolazi, sto da ne?
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#1292 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Hasan006 »

un1ted wrote:Jbga, bio bih i ja degenerik i uzimao pare, uz to kacao Petru :D Ako prolazi, sto da ne?
A ona kao neka dobra treba?

Image

Niđe veze
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#1293 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by omar little »

Jimmy McNulty wrote:https://www.youtube.com/user/jelenna007/featured

Napokon jedan fantastičan domaći kanal sa zanimljivim pričama, uglavnom iz Srednje Bosne i gradova i mjesta poput Viteza, Travnika, Novog Travnika, Busovače, Zenice, Turbeta i slično.... ima nekoliko stvarno odličnih videa, a materijal izlazi redovno... dobre i zanimljive reportaže itd.

Hoda se i po planinama i može se čuti glas običnog čovjeka... ovakav kanal nam je trebao :-D
fin i priseban kanal. ja sam skrta i teska na subscribe, ali sam mu odmah kliknula. neka mu je sa srecom. :)

od ovog kretenoida dole s video igrama sto glumi da je saljiv me bukvalno jeza spopala. nedovitljivi jadnik kojem su youtube komentari udarili u glavu pa si ufurao ne samo da je saljiv nego da i zna izvesti bazu. krindzeraj teski.
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#1294 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by omar little »

Velkoski wrote:



shaeovo ljeb te jebao
djizs fakin krajst

ovo treba blatnjavim parmakom mlatiti sve dok se ne urazumi.
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#1295 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Hasan006 »

omar little wrote: od ovog kretenoida dole s video igrama sto glumi da je saljiv me bukvalno jeza spopala. nedovitljivi jadnik kojem su youtube komentari udarili u glavu pa si ufurao ne samo da je saljiv nego da i zna izvesti bazu. krindzeraj teski.
Ko to, Juka? :D
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#1296 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by omar little »

Hasan006 wrote:
omar little wrote: od ovog kretenoida dole s video igrama sto glumi da je saljiv me bukvalno jeza spopala. nedovitljivi jadnik kojem su youtube komentari udarili u glavu pa si ufurao ne samo da je saljiv nego da i zna izvesti bazu. krindzeraj teski.
Ko to, Juka? :D
jel se tako zove taj sto vozi kamion i sto se lupa tastaturom po glavi?
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#1297 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Hasan006 »

omar little wrote:
Hasan006 wrote:
omar little wrote: od ovog kretenoida dole s video igrama sto glumi da je saljiv me bukvalno jeza spopala. nedovitljivi jadnik kojem su youtube komentari udarili u glavu pa si ufurao ne samo da je saljiv nego da i zna izvesti bazu. krindzeraj teski.
Ko to, Juka? :D
jel se tako zove taj sto vozi kamion i sto se lupa tastaturom po glavi?
Da hahah, jest lik bilde al ima nekih dobrih skečeva od prije







Ko je upoznat sa seljačkim mentalitetom naših ljudi zna koliko je ovo istinito i dobro odrađeno
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#1298 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by un1ted »

Hasan006 wrote:
un1ted wrote:Jbga, bio bih i ja degenerik i uzimao pare, uz to kacao Petru :D Ako prolazi, sto da ne?
A ona kao neka dobra treba?
Niđe veze
Meni je dobra, moj tip, jbga.

Image

Image

Image
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72897
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1299 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Velkoski »

života mi, ja kad čujem da neko nešto sere u kameru na našem jeziku odmah mi nije dobro :D totalno mi je nekako neprirodno
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11529
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#1300 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by japin_mutapi »

nemojte zezat, omčo je beton
isto benny hill
Post Reply