Balkanski nazovi "youtuberi"

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
handžar88
Posts: 1895
Joined: 06/04/2013 11:51

#1101 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by handžar88 »

bitanga_sa_otesa wrote:trouglasta je
Kako mislis?
liaar wrote:
handžar88 wrote: Sta je babilonci, jel stvarno vjerujete da je zemlja okrugla?
:-) :-) :-) :-)
Imas li jedan dokaz?
User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#1102 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by liaar »

handžar88 wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:trouglasta je
Kako mislis?
liaar wrote:
handžar88 wrote: Sta je babilonci, jel stvarno vjerujete da je zemlja okrugla?
:-) :-) :-) :-)
Imas li jedan dokaz?
Gdje je tebi dokaz da je ravna ?
VIdim ovi flateartheri se drže tog da im NASA iz nekog razloga to laže i montira snimke.
Eno Elon Musk posla raketu u svemir, live feed pravila u letu, i ona i auto, u oba se vidi Zemlja i njen oblik. Je l' i on farba raju ko što tvrdite ?
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#1103 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by pirmin »

handžar88 wrote: Imas li jedan dokaz?
Ja se divim ljudima koji odvoje vremena i znanja da ovim uzorcima objasne fundamentalne zakone prvo matematike a onda i ostalih nauka. Zaista ima takvih ljudi sa tako dobrom samokontrolom.
Ja ne bih nema sanse, taman da sam doktor nauka.
Samo bih pozelio da ne zivimo na istoj planeti vec svako sebi. Pa mastajte u kamenjaru do besvjesti. :thumbup:
handžar88
Posts: 1895
Joined: 06/04/2013 11:51

#1104 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by handžar88 »

liaar wrote:
handžar88 wrote: Imas li jedan dokaz?
Gdje je tebi dokaz da je ravna ?
VIdim ovi flateartheri se drže tog da im NASA iz nekog razloga to laže i montira snimke.
Eno Elon Musk posla raketu u svemir, live feed pravila u letu, i ona i auto, u oba se vidi Zemlja i njen oblik. Je l' i on farba raju ko što tvrdite ?[/quote]
Ja sam sa 19 godina se popeo na Mont Blanc, drugi covjek iz Bosne kojem je to uspjelo i jedan od najmladjih u evropi.. i imao sam iz prve ruke priliku da se uvjerim sta je zemlja i kako izgleda odozgo, a ti? Nisi ni na Igmanu bio a nesto pricas.. izvoli pa kad budes tu gdje sam ja bio mozemo onda pricat, a do tada mi mozes pricat o nekakvim dokazima iz tzv. "fizike" i "matematike".. al to ti moze proci kod budala sto nisu ni srednju skolu zavrsili.
User avatar
Sidius
Posts: 135
Joined: 21/12/2017 14:15

#1105 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Sidius »

Kako flateri objasnjavaju kompas? Kako objasnjavaju to da postoji sjeverno i juzno nebo, odnosno da australci ne vide sjevernjacu?
Ne upirem prstom, ali sve ljude koje dobro znam koji govore da je Zemlja ravna, ne znaju nista iz fizike, matematike, geografije, geologije.... samo se koriste kao nekom logikom...

ovo je izgleda beskonacna petlja, niko nikoga nece ubijediti... slazemo se da se ne slazemo :)
User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#1106 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by liaar »

handžar88 wrote:
liaar wrote:
handžar88 wrote: Imas li jedan dokaz?
Gdje je tebi dokaz da je ravna ?
VIdim ovi flateartheri se drže tog da im NASA iz nekog razloga to laže i montira snimke.
Eno Elon Musk posla raketu u svemir, live feed pravila u letu, i ona i auto, u oba se vidi Zemlja i njen oblik. Je l' i on farba raju ko što tvrdite ?
Ja sam sa 19 godina se popeo na Mont Blanc, drugi covjek iz Bosne kojem je to uspjelo i jedan od najmladjih u evropi.. i imao sam iz prve ruke priliku da se uvjerim sta je zemlja i kako izgleda odozgo, a ti? Nisi ni na Igmanu bio a nesto pricas.. izvoli pa kad budes tu gdje sam ja bio mozemo onda pricat, a do tada mi mozes pricat o nekakvim dokazima iz tzv. "fizike" i "matematike".. al to ti moze proci kod budala sto nisu ni srednju skolu zavrsili.[/quote]
Jebe se meni gdje si se ti penjao, iskreno. Što ne vidiš Mont Everest direktno, ili dvogledom, teleskopom ?
btw najmlađi koji se iz BIH popeo je Danin Jusko sa 12 godina.
handžar88
Posts: 1895
Joined: 06/04/2013 11:51

#1107 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by handžar88 »

liaar wrote: Jebe se meni gdje si se ti penjao, iskreno. Što ne vidiš Mont Everest direktno, ili dvogledom, teleskopom ?
btw najmlađi koji se iz BIH popeo je Danin Jusko sa 12 godina.
U to vrijeme kad sam se popeo bio sam najmladji.. uglavnom vidim da nemas iskustva, ovo sto ti pricas nije tacno i to mozes provjerit na svakom vecem brdu a da ne pricamo o planinama.. jesi kad bio na planini, al iskreno?
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#1108 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Edin H. »

bitanga_sa_otesa wrote:trouglasta je
Vidi sad belaja :shock:
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#1109 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by AmirBaa »

handžar88 wrote:
liaar wrote:
handžar88 wrote: Imas li jedan dokaz?
Gdje je tebi dokaz da je ravna ?
VIdim ovi flateartheri se drže tog da im NASA iz nekog razloga to laže i montira snimke.
Eno Elon Musk posla raketu u svemir, live feed pravila u letu, i ona i auto, u oba se vidi Zemlja i njen oblik. Je l' i on farba raju ko što tvrdite ?
Ja sam sa 19 godina se popeo na Mont Blanc, drugi covjek iz Bosne kojem je to uspjelo i jedan od najmladjih u evropi.. i imao sam iz prve ruke priliku da se uvjerim sta je zemlja i kako izgleda odozgo, a ti? Nisi ni na Igmanu bio a nesto pricas.. izvoli pa kad budes tu gdje sam ja bio mozemo onda pricat, a do tada mi mozes pricat o nekakvim dokazima iz tzv. "fizike" i "matematike".. al to ti moze proci kod budala sto nisu ni srednju skolu zavrsili.[/quote]
sto onda svaki covjek koji se popeo na Mont Blanc ne tvrdi da je zemlja ravna ploca? Ili na bilo koji drugi vrh preko 1500-2000 m ?
User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#1110 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by liaar »

handžar88 wrote:
liaar wrote: Jebe se meni gdje si se ti penjao, iskreno. Što ne vidiš Mont Everest direktno, ili dvogledom, teleskopom ?
btw najmlađi koji se iz BIH popeo je Danin Jusko sa 12 godina.
U to vrijeme kad sam se popeo bio sam najmladji.. uglavnom vidim da nemas iskustva, ovo sto ti pricas nije tacno i to mozes provjerit na svakom vecem brdu a da ne pricamo o planinama.. jesi kad bio na planini, al iskreno?
Jesam, zato te i pitam. Zašto ja sa Bjelašnice recimo ne vidim Maglić, ako je najvisočiji vrh trebao bih ga moći vidjeti. Zašto ne vidim Mont Everest, kako to da brodovi kada se pojave na horizontu prvo se vidi vrh jarbola pa tek onda donji dio gdje je paluba, zar ne bi tom logikom ravne Zemlje trebao da se pojavi komplet broj odjednom, a ne odozgo prema gore ?
Ja ti mogu ovako do prekosutra nabrajat, nemaš mi šta pametno reći i to je činjenica, zato me možeš samo nazivati budalom i govorit kako nemam iskustva ;)
handžar88
Posts: 1895
Joined: 06/04/2013 11:51

#1111 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by handžar88 »

liaar wrote:
handžar88 wrote:
liaar wrote: Jebe se meni gdje si se ti penjao, iskreno. Što ne vidiš Mont Everest direktno, ili dvogledom, teleskopom ?
btw najmlađi koji se iz BIH popeo je Danin Jusko sa 12 godina.
U to vrijeme kad sam se popeo bio sam najmladji.. uglavnom vidim da nemas iskustva, ovo sto ti pricas nije tacno i to mozes provjerit na svakom vecem brdu a da ne pricamo o planinama.. jesi kad bio na planini, al iskreno?
Jesam, zato te i pitam. Zašto ja sa Bjelašnice recimo ne vidim Maglić, ako je najvisočiji vrh trebao bih ga moći vidjeti. Zašto ne vidim Mont Everest
Zato sto ne gledas kako treba.. moras malo ukoso gledat
User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#1112 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by liaar »

Ma haj se :izet: , ko i svaki drugi FE na planeti, čim nije upravu, pokušava se izvući pričanjem gluposti.
handžar88
Posts: 1895
Joined: 06/04/2013 11:51

#1113 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by handžar88 »

Ma druze ja od pocetka pricam gluposti kakva ravna zemlja i pm.. od tih ljudi cudniji su mi jedino takvi ko ti sto ulaze u raspravu s budalama oko toga
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1114 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by bitanga_sa_otesa »

handžar88 wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:trouglasta je
Kako mislis?
pa ne mislim,nisam ja placen da mislim,reklo mi tako i ja vjerujem...zemlja je praskasta materija smedje boje :lol:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#1115 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Raigor Stonehoof »

:D istrola vas lik kvalitetno
Frenk_1
Posts: 44
Joined: 07/02/2018 18:43

#1116 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Frenk_1 »

Ako neki roditelj pusta djeci da gledaju YT, obavezno nek im zabrane kanal pod imenom Baka Prase, tu samo možete naučiti o sexu i pedofiliji, i naravno i on ima svoju armiju fanova koja ne prelazi prosjek od 10 godina.
User avatar
soul_eclipse
Posts: 645
Joined: 10/03/2012 14:04

#1117 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by soul_eclipse »

Sve sto vas interesuje za PES i fifu(PC,PS4,PS3 i xbox360) Modovi tj patchevi mozete naci sve ovde :

Uskoro :
https://www.youtube.com/channel/UC53rO- ... subscriber

balkanpesbox
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#1118 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by cassius »

gdje ste babiloooncii...

User avatar
Sidius
Posts: 135
Joined: 21/12/2017 14:15

#1119 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Sidius »

Frenk_1
Posts: 44
Joined: 07/02/2018 18:43

#1120 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Frenk_1 »

Kako onom Vanimy-u treba kičmu slomit, pa to nije normalno.
breuer
Posts: 7206
Joined: 06/07/2009 15:44

#1121 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by breuer »

Frenk_1 wrote:Kako onom Vanimy-u treba kičmu slomit, pa to nije normalno.
ljubomora? aj slomi Omci prvo :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40837
Joined: 21/05/2012 22:46

#1122 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by AmiĐa_Idriz »

Veze vi nemate. Zemlja je kockasta neznalice.
Frenk_1
Posts: 44
Joined: 07/02/2018 18:43

#1123 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Frenk_1 »

breuer wrote:
Frenk_1 wrote:Kako onom Vanimy-u treba kičmu slomit, pa to nije normalno.
ljubomora? aj slomi Omci prvo :D
Što bi bio ljubomoran na ta dva mentola? :lol: :lol:
Naučio frajer šta znači riječ "kmet", pa sad svakog naziva tako, jbg, širok mu vokabular.
breuer
Posts: 7206
Joined: 06/07/2009 15:44

#1124 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by breuer »

Frenk_1 wrote:
breuer wrote:
Frenk_1 wrote:Kako onom Vanimy-u treba kičmu slomit, pa to nije normalno.
ljubomora? aj slomi Omci prvo :D
Što bi bio ljubomoran na ta dva mentola? :lol: :lol:
Naučio frajer šta znači riječ "kmet", pa sad svakog naziva tako, jbg, širok mu vokabular.
uz jedinu razliku što oni od tog "vokabulara" uzimaju par milja mjesečno i imaju tonu pristalica iza sebe
User avatar
drag_gost
Posts: 5537
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#1125 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by drag_gost »

handžar88 wrote: Ja sam sa 19 godina se popeo na Mont Blanc, drugi covjek iz Bosne kojem je to uspjelo i jedan od najmladjih u evropi.. i imao sam iz prve ruke priliku da se uvjerim sta je zemlja i kako izgleda odozgo, a ti? Nisi ni na Igmanu bio a nesto pricas.. izvoli pa kad budes tu gdje sam ja bio mozemo onda pricat, a do tada mi mozes pricat o nekakvim dokazima iz tzv. "fizike" i "matematike".. al to ti moze proci kod budala sto nisu ni srednju skolu zavrsili.
Upravo tako, napokon neko pametan. Zemlja je ravna, nego nas lazu, jer ih je strah da otkrijemo njihovu saradnju sa vanzemaljcima.
Post Reply