BAKIRE ODLAZI

Post Reply
User avatar
ljetna kiša
Posts: 298
Joined: 24/06/2013 13:33

#101 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by ljetna kiša »

Man of steel wrote:Bakir Izetbegović svoje mjesto kao član predsjedništva obavlja sasvim korektno.

Ne vidim ni jedan opravdan razlog za njegovu ostavku.
Tako je, vidite i u svjedočanstvu da je imao peticu iz Odbrane. Sve dvojke a Odbrana 5. I fizičko, disciplina trčanje do trezora. :)
Last edited by ljetna kiša on 18/02/2014 22:38, edited 1 time in total.
User avatar
Man of steel
Posts: 1295
Joined: 28/02/2012 00:58

#102 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Man of steel »

ljetna kiša wrote:
Man of steel wrote:Bakir Izetbegović svoje mjesto kao član predsjedništva obavlja sasvim korektno.

Ne vidim ni jedan opravdan razlog za njegovu ostavku.
Tako je, vidite i u svjedočanstvu da je imao peticu iz Odbrane. Sve dvojke a Odbrana 5. I fizičko, disciplina trčanje do trezora. :)
To opet nije opravdan razlog za njegov otkaz.
Symantec
Posts: 164
Joined: 10/01/2014 20:55

#103 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Symantec »

Bakir je kolateralna šteta u borbi između "Tihićevih" SDA-ovaca i stare garde, osnivača stranke.
Zapravo je marioneta ove stare raje koji koriste njegovo prezime kako bi nastavili sa pljačkati ovu jadnu zemlju, te mu tu i tamo bace koju mrvicu plijena dok glavnina ostaje u rukama ljudi iz sjene.
Na našu žalost, sve se pripisuje jednom čovjeku čija smjena neće donijeti ništa bolju situaciju.
Što se mene lično tiče nije nikada trebao ni ulaziti u politiku.
Nema istraživačkog novinarstva pa da se razotkriju ove krupne ribe iz sjene.
User avatar
Man of steel
Posts: 1295
Joined: 28/02/2012 00:58

#104 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Man of steel »

Symantec wrote:Bakir je kolateralna šteta u borbi između "Tihićevih" SDA-ovaca i stare garde, osnivača stranke.
Zapravo je marioneta ove stare raje koji koriste njegovo prezime kako bi nastavili sa pljačkati ovu jadnu zemlju, te mu tu i tamo bace koju mrvicu plijena dok glavnina ostaje u rukama ljudi iz sjene.
Na našu žalost, sve se pripisuje jednom čovjeku čija smjena neće donijeti ništa bolju situaciju.
Što se mene lično tiče nije nikada trebao ni ulaziti u politiku.
Nema istraživačkog novinarstva pa da se razotkriju ove krupne ribe iz sjene.
Slažem se da je Bakirova uloga previše naglašena i da se bez ikakve potrebe on stavlja u prvi plan, što mi je po malo i smiješno :D .

Tihić jeste jednom nogom u grobu ali to ga ne lišava odgovornosti kao osobu koja je vodila SDA stranku više od 10 godina, i za sve neuspjehe trebalo bi prvenstveno njemu isporučivati račune.

Kad kažeš "stara raja" i "ljudi iz sjene" na koga tačno misliš?
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#105 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Toffee karamela »

Aspekt wrote:Ha ha vidi ocjena kod Bakira Glupbegovica sve same dvice , dovoljan , dovoljan , a fizicko i odbrana i zastita odlican 5 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tupko pravi vidi se, ni recenicu ne zna sastaviti. Kako je on postao dia to mi nikako nije jasno . nikako nikako da to shvatim, da je on dipl arhitekta . I babo mu je bio tutmez i duduk kakav se radja jednom u 1000 godina .
Izdaja zemlje baska .
Gdje si vidio njegove ocjene, smjesta daj link :razz: .

I ne, nije glup na oca. Otac mu je ipak bio elokventniji i inteligentniji, bar u nekim opštim stvarima. Sestre su mu se bacile na oca, on na mamu. :ljulja:
User avatar
Sarkazam
Posts: 239
Joined: 30/09/2012 12:40
Location: ViseAndricGrad

#106 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Sarkazam »

Aspekt wrote:Ha ha vidi ocjena kod Bakira Glupbegovica sve same dvice , dovoljan , dovoljan , a fizicko i odbrana i zastita odlican 5 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tupko pravi vidi se, ni recenicu ne zna sastaviti. Kako je on postao dia to mi nikako nije jasno . nikako nikako da to shvatim, da je on dipl arhitekta . I babo mu je bio tutmez i duduk kakav se radja jednom u 1000 godina .
Izdaja zemlje baska .
Predsjedavajuci nezna beknut engleskog :lol: :lol:
Evo vidimo zasto :skoljka:
3 razreda nije uspio popravit onu jadnu dvicu :mrgreen:
Aspekt
Posts: 1084
Joined: 28/10/2013 14:40

#107 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Aspekt »

Toffee karamela wrote:
Aspekt wrote:Ha ha vidi ocjena kod Bakira Glupbegovica sve same dvice , dovoljan , dovoljan , a fizicko i odbrana i zastita odlican 5 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tupko pravi vidi se, ni recenicu ne zna sastaviti. Kako je on postao dia to mi nikako nije jasno . nikako nikako da to shvatim, da je on dipl arhitekta . I babo mu je bio tutmez i duduk kakav se radja jednom u 1000 godina .
Izdaja zemlje baska .
Gdje si vidio njegove ocjene,
smjesta daj lin
k :razz: .

I ne, nije glup na oca. Otac mu je ipak bio elokventniji i inteligentniji, bar u nekim opštim stvarima. Sestre su mu se bacile na oca, on na mamu. :ljulja:
samo jednu ( 4 ta )
stranicu unatrag , ako ti nije tesko nema ni 100 metara :)
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#108 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Toffee karamela »

Aspekt wrote:
samo jednu ( 4 ta )
stranicu unatrag , ako ti nije tesko nema ni 100 metara :)
Aha, zagledah se u ovog drugog Bakira pa i ne vidjeh ovaj papir....a tako znači, dvojčuge same, a vidi se to, ne mere se to sakrit pa da imaš plašt nevidljivosti ko Harry Potter :lol: I Rak u horoskopu, opšte je poznato da su muški Rakovi kvarni ko buđavi sir :lol:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#109 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by KatarinaKosaca »

Man of steel wrote:Bakir Izetbegović svoje mjesto kao član predsjedništva obavlja sasvim korektno.

Ne vidim ni jedan opravdan razlog za njegovu ostavku.
Bakir je utemeljivo nepotizam i korupciju, koju je doduše, i to se mora priznati kasnije SDP skoro pa legalizirao. Bakir je dao sestri mjesto direktora gimnazije, zetu mjesto u BH Telecomu, sebi u Zavodu za izgradnju, ženi u Državnoj bolnici, pa su baš svi na državnoj sisi i baš su svi tu bez natječaja, konkurencije i sposobnosti. Doduše, bila je "konkurencija" sa SDP-om oko mjesta direkta bolnice, pa je SDP pobjedio sa Damirom Aganovićem Bakirovu Seku.
Bakir živi u nekom paralelnom svijetu, on kao čuva od nas zgradu Predsjedništva, on kao ne zna šta se radi i dešava, priziva neke mudre glave sa strane (ako nisi sposoban, a očito nisi da razgovaraš sa svojim ljudima , IDI), potplati malo Patkovića, malo saziva strance, ali iz fotelje ne ide ni dimnom bombom. Bakir , onaj koji ne zna šta je etika ni moral, ni obraz, ni sram ni stid. Jer svoje građane koji se nisu zaposlili nepotizmom, niti su njegov zet ili supruga ili SDP-ov kadar, jednostavno naziva "nesnalažljivim u tranziciji" Dakle, ljude koji čekaju natječaj i poštuju zakon, ovaj kandidat za Zenicu naziva jednostavno nesnalažljivim. Ne, ne treba jednostavno otići, treba ići u KPD Zenica, ko tamo preživi 12 godina taj je pravi hadžija.

Otac, iako nije tema, je za njega bio Karlo Magnum. Ovaj je pravi Pipun mali.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#110 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Bodkin »

sda je rak rana drzave, a on na celu
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#111 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Truba »

škole su prije zaista bile teške i imati tricu je bio uspjeh
a jedan učenik u generaciji je imao sve petice
ostali ispod... a bilo je i po pet razreda u jednoj školi

koliko god ne volio tipusa Bahira ipak ocjene nisu mjerilo ničega pogovoto ne one stare od prije 40-50 godina kad su profe bile alfa i omega
a pogotovo danas kada se traže mrvice znanja i djeca u 4. srednje odgovaraju opet za dvicu znanje iz osnovne škole
samo da znaju čime se predmet bavi i osnove...
Alkos
Posts: 2726
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#112 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Alkos »

KatarinaKosaca wrote:
Man of steel wrote:Bakir Izetbegović svoje mjesto kao član predsjedništva obavlja sasvim korektno.

Ne vidim ni jedan opravdan razlog za njegovu ostavku.
Bakir je utemeljivo nepotizam i korupciju, koju je doduše, i to se mora priznati kasnije SDP skoro pa legalizirao. Bakir je dao sestri mjesto direktora gimnazije, zetu mjesto u BH Telecomu, sebi u Zavodu za izgradnju, ženi u Državnoj bolnici, pa su baš svi na državnoj sisi i baš su svi tu bez natječaja, konkurencije i sposobnosti. Doduše, bila je "konkurencija" sa SDP-om oko mjesta direkta bolnice, pa je SDP pobjedio sa Damirom Aganovićem Bakirovu Seku.
Bakir živi u nekom paralelnom svijetu, on kao čuva od nas zgradu Predsjedništva, on kao ne zna šta se radi i dešava, priziva neke mudre glave sa strane (ako nisi sposoban, a očito nisi da razgovaraš sa svojim ljudima , IDI), potplati malo Patkovića, malo saziva strance, ali iz fotelje ne ide ni dimnom bombom. Bakir , onaj koji ne zna šta je etika ni moral, ni obraz, ni sram ni stid. Jer svoje građane koji se nisu zaposlili nepotizmom, niti su njegov zet ili supruga ili SDP-ov kadar, jednostavno naziva "nesnalažljivim u tranziciji" Dakle, ljude koji čekaju natječaj i poštuju zakon, ovaj kandidat za Zenicu naziva jednostavno nesnalažljivim. Ne, ne treba jednostavno otići, treba ići u KPD Zenica, ko tamo preživi 12 godina taj je pravi hadžija.

Otac, iako nije tema, je za njega bio Karlo Magnum. Ovaj je pravi Pipun mali.
:thumbup:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#113 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by KatarinaKosaca »

Black swan wrote:škole su prije zaista bile teške i imati tricu je bio uspjeh
a jedan učenik u generaciji je imao sve petice
ostali ispod... a bilo je i po pet razreda u jednoj školi

koliko god ne volio tipusa Bahira ipak ocjene nisu mjerilo ničega pogovoto ne one stare od prije 40-50 godina kad su profe bile alfa i omega
a pogotovo danas kada se traže mrvice znanja i djeca u 4. srednje odgovaraju opet za dvicu znanje iz osnovne škole
samo da znaju čime se predmet bavi i osnove...
Slažem se. I ja sam imala 3 iz latinskog, pa i dan danas znam sve deklinacije, konjugacije, vremena, priloge, zamjenice i primjene, kompletno znam jezik. Škole prije i škole sad, nebo i zemlja.
I nije bitno šta je imao iz latinskog ili matematike, nego kako ne nosi etičke vrijednosti, principe demokracije . Bakir da može streljao bi demonstrante kako mu sijeva mržnja iz očiju. Pa, onda svoje ljude (jer i to su njegovi ljudi) naziva neprijateljima, podmeće, narkomanima (i narkomani su građani), laže, a samo je jedno cilj, ostati na vlasti da bi i dalje mogao biti alfa i omega raspoređivanja budžetskim mjesta, usluga, tendera i poslovnih prostora. Da se razumijemo, ne zaostaje SDP nimalo za ovim, ali je bar bio toliko mudar ili je Alister mudro posavjetovao pa nisu iritirali javnim nastupima u momentu kad je samo riječ ostavka imala smisla. Ali, Bakir sebe kao i uvijek smatra pametnim (koliko li tek nas smatra glupima), pa je prvi izašao i stalno nešto govori. Pa, ne reče, skot, niti jednom rječju na primjer "Ne valja zapošljavati podobne, nego sposobne". Ne, jer to mu je princip djelovanja, ne može da ga prekrši, ali ujedno nema ni muda da to javno kaže.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#114 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by hizo ramidovic »

ne znam sto ste svi navalili na bakira, da mozete najradije bi ga rascerecili. je li u pitanju ljubomora i zavist na njegove zivotne uspjehe? jedini je on pravi zastitnik bosnjaka i bosnjackih nacionalnih interesa i da njega nema ova bi se zemlja davno raspala. to sto je zaposlio par clanova svoje familije nije nista strasno, pa isto bi svi vi ucinili da ste na njegovom mjestu. on je alijin sin, i ako njega necemo podrzavati, ja ne znam koga cemo.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#115 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by KatarinaKosaca »

hizo ramidovic wrote:ne znam sto ste svi navalili na bakira, da mozete najradije bi ga rascerecili. je li u pitanju ljubomora i zavist na njegove zivotne uspjehe? jedini je on pravi zastitnik bosnjaka i bosnjackih nacionalnih interesa i da njega nema ova bi se zemlja davno raspala. to sto je zaposlio par clanova svoje familije nije nista strasno, pa isto bi svi vi ucinili da ste na njegovom mjestu. on je alijin sin, i ako njega necemo podrzavati, ja ne znam koga cemo.
Boldirano govori u svoje ime. U moje nemoj i nemaš pravo :eh:
Podmetanje da je patria, ae f.= Bakir Izetbegović, ostaje jeftino podmetanje. A da bi se zemlja raspala da nije njega super, extra ober podmetanje za degenerike sa operiranim mozgom. Ili dobivenom kovertom.
Dakle, Ko preživi 12 godina u KP Domu Zenica, taj je pravi hadžija
Frank Sinatra
Posts: 198
Joined: 01/10/2008 11:05

#116 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Frank Sinatra »

Otac mu je izdajnik koji je potpisao kapitulaciju u Dejtonu, odrekao se drzavnih simbola zastave i grba, republike, a zatim i legalizovao okupiranu teritoriju. U amanet je ostavio nasljednika koji ovu zemlju smatra svojom... bukvalno. Ako njega necemo podrzavati ne znam koga cemo? Naravno pod uslovom da ste cetnik, ustasa, neka druga vrsta separatiste, ili domaci izdajnik. U obzir dolazi i ako ste uhljebljena familija. Takvi nemaju razloga da imaju ista protiv njega.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#117 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by hizo ramidovic »

KatarinaKosaca wrote: Boldirano govori u svoje ime. U moje nemoj i nemaš pravo :eh:
Podmetanje da je patria, ae f.= Bakir Izetbegović, ostaje jeftino podmetanje. A da bi se zemlja raspala da nije njega super, extra ober podmetanje za degenerike sa operiranim mozgom. Ili dobivenom kovertom.
Dakle, Ko preživi 12 godina u KP Domu Zenica, taj je pravi hadžija
ne mere se neko u zatvor slati samo zato sto ti mislis da je taj neko lopov i kriminalac. postoje sudovi koji ce to dokazati, ako je to tako kako ti kazes.
bakir je mudar i inteligentan covjek, posten, nicije nista nije ukrao. sve sto je u zivotu stekao-stekao je svojim radom, pamecu i zalaganjem
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#118 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by muha_sa »

sarkazam :? :thumbup:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#119 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by KatarinaKosaca »

hizo ramidovic wrote:ne mere se neko u zatvor slati samo zato sto ti mislis da je taj neko lopov i kriminalac. postoje sudovi koji ce to dokazati, ako je to tako kako ti kazes.
bakir je mudar i inteligentan covjek, posten, nicije nista nije ukrao. sve sto je u zivotu stekao-stekao je svojim radom, pamecu i zalaganjem
:mrgreen: :mrgreen: Jesi li ono ti bio neki dan na TVSA u emisiji telefonom kad si rekao "Komesare, samo reci da dođemo te teroriste da bijemo da volontiramo njiha da pobijemo"

Dakle, ti kažeš da je Bakir sve pošteno uradio, to što je sebe, suprugu, sestru i zeta i ko zna koga još zaposlio preko štele da to nema veze, da bi svatko od nas tako uradio, i da poštuje zakon :D :jbt:
Ti kažeš da jedan član Predsjedništva ne treba da isto gleda na sve svoje građane, nego da je kompetentan koga, akoga ne da naziva neprijateljem, a da narkomane treba ubiti onako sve po zakonu.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#120 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by hizo ramidovic »

KatarinaKosaca wrote: :mrgreen: :mrgreen: Jesi li ono ti bio neki dan na TVSA u emisiji telefonom kad si rekao "Komesare, samo reci da dođemo te teroriste da bijemo da volontiramo njiha da pobijemo"

Dakle, ti kažeš da je Bakir sve pošteno uradio, to što je sebe, suprugu, sestru i zeta i ko zna koga još zaposlio preko štele da to nema veze, da bi svatko od nas tako uradio, i da poštuje zakon :D :jbt:
Ti kažeš da jedan član Predsjedništva ne treba da isto gleda na sve svoje građane, nego da je kompetentan koga, akoga ne da naziva neprijateljem, a da narkomane treba ubiti onako sve po zakonu.
slusaj, lepotice, ako imas kakve dokaze da je njiha zaposlio preko stele i protiv zakona, bujrum u sud i prijavi ga a ne ovako blatit covjeka bez ikakvih dokaza.
a on kao clan predsednistva je veoma kompetenrtan da govori i on najbolje zna ko su dusmani ove drzave. on se sa njima svaki dan bori i da nije tako jak sve bi ovo davno otislo u helac.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#121 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by KatarinaKosaca »

hizo ramidovic wrote:slusaj, lepotice, ako imas kakve dokaze da je njiha zaposlio preko stele i protiv zakona, bujrum u sud i prijavi ga a ne ovako blatit covjeka bez ikakvih dokaza.
a on kao clan predsednistva je veoma kompetenrtan da govori i on najbolje zna ko su dusmani ove drzave. on se sa njima svaki dan bori i da nije tako jak sve bi ovo davno otislo u helac.
Ne, zaposlio ih je po zakonu, onom gdje ne treba natječaj. Penzioneri će ioako plaćati svoje telefonske račune i ostale namete. On je kukavica, uhljup i nesposoban čovjek. Ova zemlja ima puno boljih, jačih i obrazovanijih na svu sreću.
Nekompetentni Bakir nije = patria.ae,f
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3778
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#122 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by DaffyDuck »

hizo ramidovic wrote:
KatarinaKosaca wrote: :mrgreen: :mrgreen: Jesi li ono ti bio neki dan na TVSA u emisiji telefonom kad si rekao "Komesare, samo reci da dođemo te teroriste da bijemo da volontiramo njiha da pobijemo"

Dakle, ti kažeš da je Bakir sve pošteno uradio, to što je sebe, suprugu, sestru i zeta i ko zna koga još zaposlio preko štele da to nema veze, da bi svatko od nas tako uradio, i da poštuje zakon :D :jbt:
Ti kažeš da jedan član Predsjedništva ne treba da isto gleda na sve svoje građane, nego da je kompetentan koga, akoga ne da naziva neprijateljem, a da narkomane treba ubiti onako sve po zakonu.
slusaj, lepotice, ako imas kakve dokaze da je njiha zaposlio preko stele i protiv zakona, bujrum u sud i prijavi ga a ne ovako blatit covjeka bez ikakvih dokaza.
a on kao clan predsednistva je veoma kompetenrtan da govori i on najbolje zna ko su dusmani ove drzave. on se sa njima svaki dan bori i da nije tako jak sve bi ovo davno otislo u helac.
Sve sa svojim vrijednim radom i zalaganjem!!! Bravo Izetbegovici, vi ste Alijini, dok je Vas, bit ce i nas. Vi ste bogom dani, ocevi nacije! Prije Izetbegovica ni Bosne ni Bosanaca nije bilo :roza:

Code: Select all

Naime, Sebija Izetbegović Medicinski fakultet u Sarajevu, nakon skoro pune decenije temeljitog studiranja, završila je 1989. godine sa prosječnom ocjenom 7,3.
 
Nakon završenog studija jedno vrijeme je volontirala na Klinici za plastičnu hirurgiju, da bi kasnije kao specijalizant bila primljena na Kliniku za ginekologiju i akušerstvo.
 
Kao lošeg učenika (predmet Ginekologija položila je ocjenom 7, a predmet Hirurgija ocjenom 6) Sebiju Izetbegović zatiče rat, nakon čega se u pratnji supruga Bakira, seli u susjednu Hrvatsku.
 
U Hrvatskoj joj napredovanje u struci osigurava poznati ginekolog Asim Kurjak, kojeg je na početku rata njen svekar Alija Izetbegović imenovao prvim ambasadorom BiH u Hrvatskoj.
 
Pred kraj rata Sebija Izetbegović je specijalizirala ginekološke nauke i vratila se u oslobođeno Sarajevo na Ginekološko-akušersku kliniku. Slijedi magisterij, a odmah potom i doktorat, da bi 2008. godine dobila i zvanje profesora.
 
Image
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#123 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by KatarinaKosaca »

Dakle, muž u sefu, Seka u Hrvatskoj, i to je oličenje patriotizma, i to nama sad kroji kapu i sudbinu :facepalm:
Taj Damir Aganović, koliko god
SDP kadar, rat je proveo u bolnici u Tarčinu. I bio je dobar student koliko znam.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#124 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by hizo ramidovic »

DaffyDuck wrote: Sve sa svojim vrijednim radom i zalaganjem!!! Bravo Izetbegovici, vi ste Alijini, dok je Vas, bit ce i nas. Vi ste bogom dani, ocevi nacije! Prije Izetbegovica ni Bosne ni Bosanaca nije bilo :roza:

Code: Select all

Naime, Sebija Izetbegović Medicinski fakultet u Sarajevu, nakon skoro pune decenije temeljitog studiranja, završila je 1989. godine sa prosječnom ocjenom 7,3.
 
Nakon završenog studija jedno vrijeme je volontirala na Klinici za plastičnu hirurgiju, da bi kasnije kao specijalizant bila primljena na Kliniku za ginekologiju i akušerstvo.
 
Kao lošeg učenika (predmet Ginekologija položila je ocjenom 7, a predmet Hirurgija ocjenom 6) Sebiju Izetbegović zatiče rat, nakon čega se u pratnji supruga Bakira, seli u susjednu Hrvatsku.
 
U Hrvatskoj joj napredovanje u struci osigurava poznati ginekolog Asim Kurjak, kojeg je na početku rata njen svekar Alija Izetbegović imenovao prvim ambasadorom BiH u Hrvatskoj.
 
Pred kraj rata Sebija Izetbegović je specijalizirala ginekološke nauke i vratila se u oslobođeno Sarajevo na Ginekološko-akušersku kliniku. Slijedi magisterij, a odmah potom i doktorat, da bi 2008. godine dobila i zvanje profesora.
 
ocjene kao ocjene, ne znace puno. mozda ih profesori nisu volili jer su bili muslimani i alijina djeca pa ih namjerno ponizavali. i pored svih teskoca, bakir je uspio da izgradi uspjesnu karijeru i dokaze da one lose ocjene nisu pravo mjerilo njegovog znanja, vec su mu lose ocjene davali zato sto su ga mrzili jer mu je otac bio alija.
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3778
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#125 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by DaffyDuck »

Ma FUJ, jos se stalno potencira kako mi njima kao trebamo biti nesto zahvalni :-)
Ovaj narod je pravo mazohisticki, majke mi... Kao da im princ svako jutro govori Je li vise vjerujes meni, ili svojim ocima :lol:
Post Reply