BAKIRE ODLAZI

Post Reply
Lex77
Posts: 989
Joined: 09/02/2010 23:23

#8251 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Lex77 »

Mijatović kaže da je tatin sin već dao Dragančetu ćiriličnom izborni zakon u zamjenu da Sebija i dalje glumi direktoricu.
Ne bi bilo ništa čudno.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#8252 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by bunk »

Mijatovic who?
....supljirat Bosnjama...
Zayebi to druze..
Bossona
Posts: 5263
Joined: 21/12/2020 03:28

#8253 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Bossona »

bunk wrote: 13/02/2021 18:25 Mijatovic who?
....supljirat Bosnjama...
Zayebi to druze..
Image

Nikada Beg nije bio cicija, udjele oni nešto i fukari.
Bakir Izetbegović u Mostaru Čuvajte se ljudi koji ne vole Aliju
August 9, 2018
”Dobri ljudi vole Aliju da i ne znaju zašto ga vole. Vole ga. Loši ljudi ne vole Aliju. Čuvajte se ljudi koji ne vole Aliju”, poručio je bošnjački član Predsjedništva BiH i čelnik SDA Bakir Izetbegović na tribini u Mostaru.

Bakir Izetbegović poput svog oca koji je uvijek pravdao neprijatelje i rušitelje RBIH.

Nakon što je nedavno Dragan Čović protivzakonito i protivustavno naredio blokadu konvoja sa izbjeglicama na putu prema Konjicu čiju odluku je Ministar Sigurnosti BiH Dragan Mektić nazvao državnim udarom oglasio se Čovićev ahbab i spasioc Bakir Izetbegović svojom izjavom rekavši da je preteško ovo na Ivan-u nazvati DRŽAVNIM UDAROM,
"Ona je sasvim sigurno protivustavna. Da li se to može okvalificirati tako teškim riječima kako je to kazao gospodin Mektić, ne znam..."
(Riđobradi je po uzoru na svog oca majstor u spašavanju neprijatelja i rušitelja RBiH)
A da se podsjetimo na Bakirov nedavno izrečeni "biser",
"Ja mislim da gospodin Čović nekad u ljutnji neke stvari kaže pa reterira. Mislim da neće biti nikakvih rizičnih poteza sa strane gospodina Čovića, mislim da će raditi zajedno sa nama da se stvari u ovoj zemlji stabiliziraju nakon izbora, a ne da se stvore krize. "
Da se malo prisjetimo čime je SDA zabavljao narod prethodnu deceniju po pitanju zahtjeva trodecenijskog im partnera u vlasti HDZ po pitanju uspostave kanala tzv. Herceg-Bosne.
2012
„Taj kanal je nepotreban. Hrvati mogu ostvarivati svoja prava unutar entitetskih televizija i javnoga servisa na državnoj razini“, rekao je Tihić
2014:
SDA protiv hrvatskog kanala
SDA za dijalog sa HDZ-om BiH, ali protiv hrvatskog kanala, rekao je Bakir Izetbegović
2017:
U SDA smatraju da je onemogućavanje izgradnje RTV sustava na hrvatskom jeziku vitalni nacionalni interes bošnjačkog naroda
Dolazimo u 2019. godinu:
Izetbegović: Imamo 100 TV kanala, eto neka 101 bude kanal "Herceg-Bosne"

Nakon Bakirovog aminovanja 101 kanala, Jusufović iz SDA stavio na dnevni red: Općina Žepče postaje vlasnik Televizije tzv. Herceg-Bosna
Vladajuću koaliciju u općinskom vijeću Žepče danas čine kao i zadnje tri decenije nerazdvojne HDZ i SDA.

Preostaje još da Alijin nasljednik pristane na izborni zakon po mjeri Bobanovog nasljednika Čovića čime će Alijina i SDA misija fildžanizacije i Palestinizacije Bosne i Bošnjaka biti ostvarena.

Ne kaže se ona narodna mudrost bez razloga da iver ne pada daleko od stabla.
Last edited by Bossona on 13/02/2021 22:49, edited 1 time in total.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#8254 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by uglavnomja »

mayab wrote: 13/02/2021 12:22 :serbo:
Izetbegović ponovo najavio svoju kandidaturu za Predsjedništvo BiH: Predsjednik se ne izmiče
Petak, 12.02.2021.

Predsjednik Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović ponovo je večeras na O kanalu najavio svoju kandidaturu za člana Predsjedništva BiH, piše PRESS.

On je na direktno pitanje novinara odgovorio da će konačnu odluku donijeti SDA, ali da je za njega logično “da se predsjednik stranke ne izmiče”.
https://pressmedia.ba/vijesti/2021/12/0 ... ne-izmice/
:shock: a dje mladi zgazija hare? kapacitet i po
suspect_zero
Posts: 25826
Joined: 11/10/2008 21:45

#8255 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by suspect_zero »

Šta mislite jesu li Bakir i Sebija svjesni da ih svakim danom sve više i više narod mrzi?
Skoro jedna stara nana u mahali, žena glasa čitav život samo za Aliju (njoj je Bakir kao sin isto Alija), nešto se naljutila i jebe im sve na kamaru.
Umiru im ovi glasači koji su se mogli uplašiti šupljom samo nas SDA spašava od ponovnog rata, klanja, četnika :-)
Kako će krenuti u predizbornu kampanju sada za naredne izbore?....mislim da su ispucali sve laži.
User avatar
drug_profi
Posts: 50609
Joined: 16/07/2012 16:00

#8256 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by drug_profi »

suspect_zero wrote: 14/02/2021 01:48 Šta mislite jesu li Bakir i Sebija svjesni da ih svakim danom sve više i više narod mrzi?
Skoro jedna stara nana u mahali, žena glasa čitav život samo za Aliju (njoj je Bakir kao sin isto Alija), nešto se naljutila i jebe im sve na kamaru.
Umiru im ovi glasači koji su se mogli uplašiti šupljom samo nas SDA spašava od ponovnog rata, klanja, četnika :-)
Kako će krenuti u predizbornu kampanju sada za naredne izbore?....mislim da su ispucali sve laži.
Ima interesom povezanih dovoljno, i onda jos malo ove bombe se bacaju da se sto vise glasaca opozicije suzdrzi od izbora, pa malo se opozicija izmedju sebe posvadja, retardosi klasicni, i imas opet SDA....
mishic
Posts: 6288
Joined: 28/04/2011 16:29

#8257 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by mishic »

Nemogu skontati jeli veće provokacij ova koju Je MiloKrad dobio iz Saudije ili ova koju Bakir šalje nama?!!

Sve za što smo se borilion je doveo u pitanje osakatio i Državu i Narod i sve građane BiH praveći prostor antibosanskim snagama dajući im prostor i

poluge da ruše i sakate Državu. Žao mi čestitih ljudi koji još uvijek ne uviđaju šta je bilo i u šta se izrodila i na šta je svedena SDA. Naravno da on to ne

vidi i neće ni vidjeti sve do 2022. dok ne stignu izvještaji sa biračkih mjesta. Ako i tada ne konstatuje izgubili smo u BiH ali nismo u Njemačkoj.
suspect_zero
Posts: 25826
Joined: 11/10/2008 21:45

#8258 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by suspect_zero »

Gubi se Bakire i sve svoje ponesi, samo idi.
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#8259 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by neko_sa_strane »

Kakvo ponižavanje jučer pred Vučićem naših debila na vlasti. Ja sam doživio transfer blama.
User avatar
Hannibal41
Posts: 823
Joined: 21/04/2020 16:11

#8260 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Hannibal41 »

bakir je jedini politicar koji radi u interesu bosne i bosnjaka i jedini nas politicar koji ima hrabrosti da uradi ono sto ostali ne smiju. da je idealan nije, da je najbolji od ovih sto imamo jeste 🤷‍♀️
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#8261 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by neko_sa_strane »

Hannibal41 wrote: 03/03/2021 13:48 bakir je jedini politicar koji radi u interesu bosne i bosnjaka i jedini nas politicar koji ima hrabrosti da uradi ono sto ostali ne smiju. da je idealan nije, da je najbolji od ovih sto imamo jeste 🤷‍♀️
Je li ukusan bio sendvič?
User avatar
Hannibal41
Posts: 823
Joined: 21/04/2020 16:11

#8262 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Hannibal41 »

neko_sa_strane wrote: 03/03/2021 13:51
Hannibal41 wrote: 03/03/2021 13:48 bakir je jedini politicar koji radi u interesu bosne i bosnjaka i jedini nas politicar koji ima hrabrosti da uradi ono sto ostali ne smiju. da je idealan nije, da je najbolji od ovih sto imamo jeste 🤷‍♀️
Je li ukusan bio sendvič?
nas bake placa janjetinom brt, vase gradjanske stranke daju sendvice 🤷‍♀️
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#8263 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by neko_sa_strane »

Hannibal41 wrote: 03/03/2021 13:54
neko_sa_strane wrote: 03/03/2021 13:51
Hannibal41 wrote: 03/03/2021 13:48 bakir je jedini politicar koji radi u interesu bosne i bosnjaka i jedini nas politicar koji ima hrabrosti da uradi ono sto ostali ne smiju. da je idealan nije, da je najbolji od ovih sto imamo jeste 🤷‍♀️
Je li ukusan bio sendvič?
nas bake placa janjetinom brt, vase gradjanske stranke daju sendvice 🤷‍♀️
Nisam ni u jednoj stranci. Ja ne pravim razliku među vama jer je ista u nijansama a zajednička vam je samo glad za vlašću po svaku cijenu.
User avatar
Hannibal41
Posts: 823
Joined: 21/04/2020 16:11

#8264 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Hannibal41 »

neko_sa_strane wrote: 03/03/2021 13:56
Hannibal41 wrote: 03/03/2021 13:54
neko_sa_strane wrote: 03/03/2021 13:51

Je li ukusan bio sendvič?
nas bake placa janjetinom brt, vase gradjanske stranke daju sendvice 🤷‍♀️
Nisam ni u jednoj stranci. Ja ne pravim razliku među vama jer je ista u nijansama a zajednička vam je samo glad za vlašću po svaku cijenu.
a stranke su ti nuzno zlo brt, ne mozes bez njih
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#8265 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by neko_sa_strane »

Počevši od posljednjih izbora u oktobru prošle godine ja bojkotujem izbore. Kao što sam i očekivao nisu ni pomislili potruditi se i organizovati sigurne izbore tokom pandemije. Kao mjerili su temperaturu na ulazu na biračko mjesto i to im je jedina mjera da bi formu zadovoljili a boli ih neka stvar za zdravljem ljudi. Njima je bitan samo glas. U tom slučaju od mene su mogli dobiti samo racku da njime izbiju oči. U vrijeme pandemije niko se nije dosjetio organizovati online kampanju i ponašali su se kao da zaraze korona virusom nema. Mogli su i glasače razdvojiti po dobnim grupama koji bi dobili termin za glasanje. Ništa im ne predstavlja nabaviti pogrešne respiratore i ugroziti živote ljudi a da ne pišem o nesposobnosti u nabavci vakcina. Zbog svega zaslužili su dugogodišnje zatvorske kazne a prije toga zabranu kandidature na izborima.
suspect_zero
Posts: 25826
Joined: 11/10/2008 21:45

#8266 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by suspect_zero »

Hannibal41 wrote: 03/03/2021 13:48 bakir je jedini politicar koji radi u interesu bosne i bosnjaka i jedini nas politicar koji ima hrabrosti da uradi ono sto ostali ne smiju. da je idealan nije, da je najbolji od ovih sto imamo jeste 🤷‍♀️
Najgora osoba koja se pojavila na političkoj sceni, uspio je da otjera više ljudi iz BiH nego agresor, četalji nas tukli 4 godine, SDA nas dokusurila za ovih 25.
Dangubic
Posts: 796
Joined: 01/12/2019 15:11

#8267 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Dangubic »

Hannibal41 wrote: 03/03/2021 13:48 bakir je jedini politicar koji radi u interesu bosne i bosnjaka i jedini nas politicar koji ima hrabrosti da uradi ono sto ostali ne smiju. da je idealan nije, da je najbolji od ovih sto imamo jeste 🤷‍♀️
Bakir i SDA su nesreća nas Bosanaca ili su izdajnici ili totalno nesposobni u bilo kom smislu. Ovo sa vakcinama je samo još jedan dokaz.jedina zemlja koja nije uspjela naručiti vakcine. Revizija optužbe za Srbiju iz 90tih nisu predali ljudi im sve namještaju ali ništa samo sadaku naučili primati. Američki sud je RS osudio za genocid i to samo treba potvrdi neki od Evropskih sudova, Bakiru nije interesantno. Bošnjaci katolici iz Mađarske traže da ih Bosna prizna kao svoje državljane, SDA i Bakir neće ni odgovor da im pošalju. Sve su to ogromani politički promasaji na kojima Bosna izgubila mnogo da ne govorim o ostalim propustima koji su doveli dobrim dijelom do nezaposlenosti, korupciji, kriminalu, lošem zdravstvu, siromaštvu. Zemlja kojoj diaspora puni budzet 40% i dobila u prošlih 25 godina ogromnu pomoć sa zapada sve više tone, nevjerovatno . Dodik je krkan ali nemoguće da bi ovakve stvari propustio. Smatrao sam Bakira i SDA nesposobnim ali nisam vise siguran nemoguće da ovolike propuste prave, sve više sam ubijeđen da su izdajnici za neke svoje sitne potrebe.
Last edited by Dangubic on 04/03/2021 10:55, edited 2 times in total.
User avatar
drug_profi
Posts: 50609
Joined: 16/07/2012 16:00

#8268 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by drug_profi »

Agenda fildzan drzave gdje bi begovi imali svu neogranicenu vlast.
baby1shark
Posts: 20
Joined: 19/02/2021 18:30

#8269 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by baby1shark »

Bakire, nemoj se zajebavati i potpisivati nikakav izborni zakon koji bi Draganu ćiriličnom dao treći entitet. Već sad gubite u svim gradovima, to će ti biti zadnje što si potpisao jer poslije toga nitko neće glasati za tebe.
User avatar
Styling
Posts: 12652
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#8270 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Styling »

Vidis da kreira atmosferu da cemo propasti ako se Draganu ne da treci i ne osigura da clan Predsjednistva i reda Hrvatkog naroda mora biti iskljucivo iz HDZ-a. Objasnjenje ce biti tipa “moralo se, vidite da su blokirali kompletnu drzavu”.
swanfilter
Posts: 7898
Joined: 06/06/2008 18:52

#8271 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by swanfilter »

Prodace nas, a mi cemo se jos jednom okupati ...
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#8272 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Istinu govorim »

Styling wrote: 06/03/2021 10:16 Vidis da kreira atmosferu da cemo propasti ako se Draganu ne da treci i ne osigura da clan Predsjednistva i reda Hrvatkog naroda mora biti iskljucivo iz HDZ-a. Objasnjenje ce biti tipa “moralo se, vidite da su blokirali kompletnu drzavu”.
Pa sda je izgubila 10-15k glasova onim dočekom vučića kod mlađe desne struje.

Za to "moralo se" neće naći podršku ni u vrhu SDA, a da ne govorimo u članstvu ili van njega
User avatar
pici
Posts: 43579
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8273 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by pici »

to je sve vec prodaTo, pocev od jalove tuzbe protiv srbije pa vracanje MAPa u saradnju sa NATom, preko prodaje mostara i srebrenice... sejdo ubaceni trojanac da se amnestira prodaja i IZ kao i gradjanske stranke su u svemu tome... samo njegova izjava sve kazuje... hoce da nam otmu sarajevo...
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#8274 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by hamza_sa »

Styling wrote: 06/03/2021 10:16 Vidis da kreira atmosferu da cemo propasti ako se Draganu ne da treci i ne osigura da clan Predsjednistva i reda Hrvatkog naroda mora biti iskljucivo iz HDZ-a. Objasnjenje ce biti tipa “moralo se, vidite da su blokirali kompletnu drzavu”.
Mislim da je on bas igrao na ovu kartu iz razloga sto je kreten bio ubjedjen da bi onda clan Predsjednistva iz reda Bosnjackog naroda uvijek bio iz sda.

Sa ovom igricom je poceo prije posljednjih izbora. Sada kada je vidio rezultate istih (pogledati samo facu nakon objave istih), vjerovatno ce se pokusati izvuci iz ove igrice, ali ga hebe ono sto je obecao Covicu, a vjerovatno i Dodiku.
baby1shark
Posts: 20
Joined: 19/02/2021 18:30

#8275 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by baby1shark »

Je.. nam se što je obećao toj gamadi. Ako to izglasa, to će biti u rangu skoka sa Avazovog tornja.
On prodaje stalno Mostar, a u Mostaru dobije više glasova nego u Sarajevu. Koliko toga su Bošnjaci u Hercegovini prošli i preživjeli i išli iz logora na prisilni rad kod Čovića, a on njemu ide na noge? Fuj
Post Reply