Bajro Golić

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Locked
gevera071
Posts: 17
Joined: 10/04/2007 13:44
Location: sarajevo
Contact:

#1 Bajro Golić

Post by gevera071 »

Ne tvrdim ništa samo me zanima mišljenje....dali mislite da je Bajro Golić pedofil i lopov?
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#2

Post by basta sljezove boje »

:shock:

bas me zanimalo o cemu je tema, ali sad sam u soku. Argumentiraj uvodni post
User avatar
Truba
Posts: 82063
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#3

Post by Truba »

:lol:
kad ses jetim da sam mislio u prvoj godini faxa da se čoja zove

Vajro Bolić

:lol: :lol:
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#4

Post by basta sljezove boje »

komi wrote::lol:
kad ses jetim da sam mislio u prvoj godini faxa da se čoja zove

Vajro Bolić

:lol: :lol:
:lol:

mescini da je neko danas pao na ispitu :sad:
gevera071
Posts: 17
Joined: 10/04/2007 13:44
Location: sarajevo
Contact:

#5

Post by gevera071 »

ne studiram pravo. cuo sam neke glasine pa sam htio da vidim dali jos neko misli tako nesto...ja opet kazem...ne tvrdim nista samo pitam :D
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#6

Post by basta sljezove boje »

malo su mi cudne te glasine, jer Bajro predaje godinama na faksu a tamo nema djece mladje od 18 ...
gevera071
Posts: 17
Joined: 10/04/2007 13:44
Location: sarajevo
Contact:

#7

Post by gevera071 »

bukvo :)
User avatar
lara b.
Posts: 307
Joined: 23/01/2007 15:05
Location: sarajewo

#8

Post by lara b. »

meni je on bio regulara profa, onako zabavan i hvali se, prica o svom sinu i o svojim putovanjima, pa onda o rodnom kraju, kako mu nigdje srce nije veliko kao kada on ode u svoje mjesto, sjede pod neku svoju sljivu :D :D

predavanja je redovno drzao i fino objasnjavao, kada vidi da nam je koncentracija popustila prica gore navedene anegdote iz svog zivota, pa opet predaje, mislim da je tu dobar :-D :-D

ispiti su vec druga prica... odlicno poloze poznate manekenke i djevojke koje se interesantno /izazovno/ oblace, pa oni iz rogatice, a zeznuto je sa ozbiljnim i obicnim studenticama i muskarcima :lol:
User avatar
nebojeplavo
Posts: 5958
Joined: 29/09/2005 12:40
Location: na sedmom nebu :D

#9

Post by nebojeplavo »

Joj, sto ne mogu ovih prica... :-)
Meni na ispitu sasvim bio korektan, ako naucis, onda nema problema...a nisam ni manekenka, niti sam bila izazovno obucena :oops:
User avatar
lara b.
Posts: 307
Joined: 23/01/2007 15:05
Location: sarajewo

#10

Post by lara b. »

pa kako te zadesi... :-)
ja sam izlazila par puta i moglo se vidjeti koja raja vise poloze...
posebno su muskarci bili u manjini, sjecam se jednom da su samo 2 lika polozili...e sada jel do profe ili drugi nisu znali, to ne znam...
ja sam kod njega polozila iz 6. puta i naravno na znanje... ali zaista sam se svasta nagledala... neki poloze na znanje, neki na sharm ali mislim da je to kod pola profesora tako 8-)
User avatar
nebojeplavo
Posts: 5958
Joined: 29/09/2005 12:40
Location: na sedmom nebu :D

#11

Post by nebojeplavo »

Pa oslonis se na znanje, pa tesko da ce biti problema onda :) nevezano za tebe ili bilo koga drugog, al mi stvarno idu na zivce price kako se pada, a u 99% slucajeva nisu naucili :roll:
Polozila iz drugog puta, jer prvi put nisam naucila :D
neki
Posts: 6731
Joined: 17/02/2005 07:57

#12

Post by neki »

Najgore su uvijek prolazili streberi koji sjede u prvom redu na predavanjima...redovno su bili popljuvani :lol:
User avatar
Phia
Posts: 1438
Joined: 01/12/2006 00:33
Location: Sarajevo
Contact:

#13

Post by Phia »

nebojeplavo wrote:Joj, sto ne mogu ovih prica... :-)
Meni na ispitu sasvim bio korektan, ako naucis, onda nema problema...a nisam ni manekenka, niti sam bila izazovno obucena :oops:
E da si bila manekenka ni bi ni morala učiti :D
User avatar
Oi
Posts: 745
Joined: 23/07/2006 15:03
Location: tajna lokacija

#14

Post by Oi »

prvi put pao - svojom zaslugom, a onda iduci put polozio, opet svojom zaslugom! predavanja su ok, malo zna pretjerati sa hvalisanjem, al et...

p.s. najbolja mi je prica kako je on hvatao golubove da zaradi dzeparac :D
User avatar
Citizen-X
Posts: 1533
Joined: 27/04/2007 13:42
Location: Niodaklevci, BlackField - Nidjezemska

#15

Post by Citizen-X »

lara b. wrote:meni je on bio regulara profa, onako zabavan i hvali se, prica o svom sinu i o svojim putovanjima, pa onda o rodnom kraju, kako mu nigdje srce nije veliko kao kada on ode u svoje mjesto, sjede pod neku svoju sljivu :D :D

predavanja je redovno drzao i fino objasnjavao, kada vidi da nam je koncentracija popustila prica gore navedene anegdote iz svog zivota, pa opet predaje, mislim da je tu dobar :-D :-D

ispiti su vec druga prica... odlicno poloze poznate manekenke i djevojke koje se interesantno /izazovno/ oblace, pa oni iz rogatice, a zeznuto je sa ozbiljnim i obicnim studenticama i muskarcima :lol:
Ja bih dodao da sam kod njega polozio od prve :D - nazalost to i Odbrana je bilo jedino sto sam polozio - zivotna (ne)sreca se okrenula i tako je kako je.
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#16

Post by basta sljezove boje »

Oi wrote:prvi put pao - svojom zaslugom, a onda iduci put polozio, opet svojom zaslugom! predavanja su ok, malo zna pretjerati sa hvalisanjem, al et...

p.s. najbolja mi je prica kako je on hvatao golubove da zaradi dzeparac :D
moja komsinica je studirala s njim i kaze da je bio slabijeg materijalnog stanja. Sjeca se ekskurzije na kojoj nije imao odjece za promjeniti, pa mu je profesor Milanovic dao svoju majicu. Za razliku od nekih drugih, izgleda nije zaboravio ko je i odakle je. Sam je postigao sve pa otud i pretjerano hvalisanje
Locked