Bajram party II

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#901 Re: Bajram party II

Post by just principe »

drago mi je sto su se za Bajram olesili samoprozvani ateisti a ne prava raja ( pod ovim mislim na vjernike koji su barem pokusali da isposte )...Ipak vam je stalo da bajramujete pa makar i na taj nacin olesavajuci se, i to je nacin obiljezavanja ( naravno neko misli da je ispravan, neko ne - ali boze moj nismo svi isti i ne radimo isto - nemamo iste metode )..Ali sve u svemu thumb up i za vas, vazno je da je ove ove godine citava BiH imala razlog za slavlje :thumbup:
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#902 Re: Bajram party II

Post by arzuhal »

just principe wrote:drago mi je sto su se za Bajram olesili samoprozvani ateisti a ne prava raja ( pod ovim mislim na vjernike koji su barem pokusali da isposte )...Ipak vam je stalo da bajramujete pa makar i na taj nacin olesavajuci se, i to je nacin obiljezavanja ( naravno neko misli da je ispravan, neko ne - ali boze moj nismo svi isti i ne radimo isto - nemamo iste metode )..Ali sve u svemu thumb up i za vas, vazno je da je ove ove godine citava BiH imala razlog za slavlje :thumbup:
Čar i vic cijele priče i jest u tome što su oni, koji se oleše i za bajram i bez bajrama, evo već više godina najglasniji u prozivanju i vjernika-postača, i IZ-a, i ne-znam-ti koga-više a sa ciljem ''razbijanja iluzija o bosansko-hercegovačkim wannabe muslimanima koji, lafo, poste uz ramazan, a onda se naglavačke potope u rakiji, uz nake pjevačice po bazenima, na dočecima bajrama, pa onda i krv padne, itd...''
I onda dođe fetva da pokvari vic, pa se valja sad dosjetit još čega duhovitog :mrgreen:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#903 Re: Bajram party II

Post by Chmoljo »

proš'o Bajram :) :sax:
Locked