Bajram party II

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#76 Re: Bajram party II

Post by shuriken »

Soul_Sista wrote:
pici wrote:Image

ideeeemooooo ojjjsaaaaaaaaa eve i aljbanjci se pridruzuju sveopstem veselju za Bajram.......... :dance: :D
hej meni ovaj u crnom skroz desno djeluje nekako..hmmm gay :D :D :D
mislis ova trojica?
User avatar
black
Posts: 17172
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#77 Re: Bajram party II

Post by black »

Layne wrote: Sarajevska raja :oops:

Znači, idemo u inn, da budemo in :oops: :D
ma znao sam ja da si ti prikriveni .... :mrgreen: turbo dizelash :mrgreen:
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#78 Re: Bajram party II

Post by madner »

Nego ima li kakav kafic sa video nadzorom?
Nikad ne znam poslje sta sam radio, pa reko da mi naprave snimak.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#79 Re: Bajram party II

Post by JThomas »

akšamluče mujo i suljo, kad nailazi reis:

- mujo bolan, skloni rakiju, eto reisa!

- ma pusti rakiju, skloni mezu, neće on rakije!
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#80 Re: Bajram party II

Post by ljubav_aha »

stochar wrote:eno Dino Merlin za prvi dan Bajrama pjeva u Zagrebu na zatvaranju Prvog zagrebackog beer festa! kontam otic' tamo, bice cool... Hari je vec pjev'o neki dan na tom festu, ali ga jos stignem pogledat' u Zetri na ovom sevdah partyju...
stochar,pokusavam zamisliti sto je dino pjevao na festivalu :zoka:

ah,sto je obojici zaFalilo para ,ccc
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#81 Re: Bajram party II

Post by JThomas »

black wrote:
Layne wrote: Sarajevska raja :oops:

Znači, idemo u inn, da budemo in :oops: :D
ma znao sam ja da si ti prikriveni .... :mrgreen: turbo dizelash :mrgreen:
i to TDI :D
User avatar
Šapat
Posts: 786
Joined: 09/10/2006 16:59
Location: Sarajevo
Contact:

#82 Re: Bajram party II

Post by Šapat »

A da li se Okean pise "Ocean" ili OceanA" :)
(Oceana ne postoji u Eng rijecniku :D :D :D)
User avatar
Layne
Posts: 5716
Joined: 24/04/2008 14:12

#83 Re: Bajram party II

Post by Layne »

JThomas wrote:
black wrote: ma znao sam ja da si ti prikriveni .... :mrgreen: turbo dizelash :mrgreen:
i to TDI :D
Ma jok, lož-ulje :mrgreen:
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#84 Re: Bajram party II

Post by madner »

Prooodaj stoooku da rokaaaaaaamo kokuuuuu
User avatar
pici
Posts: 43593
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#85 Re: Bajram party II

Post by pici »

Sarajevo Caffe X
Image
Pozivamo vas da i ovaj Bajram provedete u Caffe X. Ocekuje vas provod do ranih jutarnjih sati... pa se nastavlja u Srijedu navece uz Karaoke party... Znaci ukoliko se zelite odlicno provesti..... Opširnije




Utorak, 30.09.2008
Bajramski koncert -DADO POLUMENTA -Galaxis
Image
Srebrenik Galaxis

I ovaj Bajram ćemo proslavit sa stilom. Nakon kratke pauze, vraćamo se koncertima. Prvi dan Bajrama slavimo sa Dadom Polumentom. Ludnica zagarantovana. Sjetimo se samo kakav haos je napravio na otvore... Opširnije




Sarajevo Incognito
Image
Ne propustite dočekati Bajram u klubu Incognito i muziku uzivo uz Ćao bend koji će vam ispuniti sve vaše muzičke želje... Ukoliko želite da se lijepo provedete evo vam prilike! Vidimo se! Opširnije






Sarajevo restoran Bazeni

Doslo je do greske na bazenima za Bajram vas zabavljaju Jana i Kemal Hasic :D Opširnije







Novi Šeher caffe bar "DODA"
Image
Pozivamo vas da dodjete u sto velikom broju za prvi dan bajrama... u caffe bar "Doda" odrzat ce se najveci party do sada...ne propustite ovu priliku jer ovaj bajram vam nudimo go-go ples... Opširnije






ihhhhhhaaaaaaaaa...............jaaaaooooooo kako cu da se lešim :thumbup: :dance:
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#86 Re: Bajram party II

Post by ljubav_aha »

pici,sad mi je jasno,u pitanju je go-go ples :-)
User avatar
Layne
Posts: 5716
Joined: 24/04/2008 14:12

#87 Re: Bajram party II

Post by Layne »

Predomislih se....idem u galaxis :D
Pici, mojne više reklamirat, znaš li kolko mi para treba sve da obiđem, bolje je kad ne znam :D :D
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#88 Re: Bajram party II

Post by madner »

Bitno je samo imat dobru podlogu, bakljava je odlicna. Ona masnoca upija alkohol :D
User avatar
supersonic
Posts: 179
Joined: 01/06/2004 01:21
Location: sarajevo

#89 Re: Bajram party II

Post by supersonic »

izjava jednog od "vjernika" koji "poste" i koji se ibrete kad kazem da ja ne postim, negdje 25.-26. dan ramazana:"Sad ce Bajram, joooj Allaa'aa mi kako cu se napiti." :roll:
User avatar
pici
Posts: 43593
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#90 Re: Bajram party II

Post by pici »

Veliko Bajramsko Veselje • sutra
Odzak October
Image
Uz veoma lijepo drustvo i gostoprimstvo vas ocekujemo u sto vecem broju da nam se pridruzite i zajedno s nama proslavite ovaj prelijepi dan Bajram...muzika do zore...;) Opširnije

Utorak, 30.09.2008
NEBO IZNAD KRAJOLIKA

Mostar Oxygen
Image
Na zahtjev posjetilaca cluba Oxygen prvog dana Bajrama zabavlja Vas jedan od najboljih clubskih bendova u BIH “NEBO IZNAD KRAJOLIKA”Vidimo se!!!!!!!!!! Opširnije

Utorak, 30.09.2008
Bajramski party@club Jež

Sarajevo Jež
Image
Zbog prevelikog interesovanja za Bajramsko veče, prvu i drugu noc, uprava club-a Jež je odlučila da dovede duvački orkestar Daria Redžića(club & basta), a za sve goste restorana Jez uz bogati meni ce ... Opširnije

Utorak, 30.09.2008
Bajramski Party

Tuzla Klub 65
Image
Ukoliko jos niste isplanirali gdje provesti bajramsko vece Klub 65 i Bajramsky Party pod pokroviteljstvom DaDe BOSSa je odlican izbor..Garantujemo vam dobru zabavu i provod do ranih jutarnjih sati uz ... Opširnije
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#91 Re: Bajram party II

Post by vratnik »

Jebote, koliko ima ovih dogadjanja, moracemo produziti bajram na makar 9 dana!
User avatar
pici
Posts: 43593
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#92 Re: Bajram party II

Post by pici »

a mene punica zove na bakljave :( hebemu izvucu se pa makar me Herka u zivinicama nasla na Stoji :D



Stoja u Pashi • sutra

Živinice Pasha
Image
Pasha Vam priprema još jednu nezaboravnu noć!
Dočekajte rane jutarnje sate u ludoj atmosferi uz Stoju, kraljicu balkanskih klubova.

Najljepše djevojke, nevjerovatni performansi, najbolja muzika i, naravno, najbolji provod u stilu Pashe.

Ocekujemo vas
User avatar
Layne
Posts: 5716
Joined: 24/04/2008 14:12

#93 Re: Bajram party II

Post by Layne »

pici wrote: Dočekajte rane jutarnje sate u ludoj atmosferi uz Stoju, kraljicu balkanskih klubova.

Najljepše djevojke, nevjerovatni performansi, najbolja muzika i, naravno, najbolji provod u stilu Pashe.
:lol: :lol:
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#94 Re: Bajram party II

Post by stochar »

ovo mi je prejako:
Image
ako ovo nije uvreda sa onim smajlijem iznad, ili oni iftari gdje se gosti pred vise od pola drzave koja nema sta jesti uzivo prezderavaju, onda ne znam sta je...
User avatar
pici
Posts: 43593
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#95 Re: Bajram party II

Post by pici »

Dernek.ba preporuka
Utorak, 30.09.2008
IZMJENA PROGRAMA - Aca Lukas - Treći dan Bajrama @ INN

Sarajevo Discoteque INN

Dragi članovi, došlo je do male izmjene u programu Diskoteke INN. Aca Lukas nastupit će treću noć Bajrama, a ne drugu, kako je prvobitno planirano. Ali, evo idealne prilike da napravite pauzu izmeđj... Opširnije

Utorak, 30.09.2008
Natacha Atlas & Mazeeka Ensemble

Sarajevo DOM MLADIH

Centar Skenderija Sarajevo / Dom Mladih u saradnji sa Coda Music Agency (London /UK) ponosno predstavlja nastup jedne od najvećih zvijezda WORLD MUSIC scene. Natacha Atlas će u okviru evropske turneje... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Bajram ide, Bajramu se nadam

Sarajevo Dvorana "Mirza Delibašić“ - Skenderija

"Bajram ide, Bajramu se nadam" naziv je koncerta koji će biti održan prvog dana Ramazanskog bajrama u KSC Skenderija, u organizaciji Medžlisa islamske zajednice Sarajevo. Riječ je značajn... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Primal Scream u Zagrebu

Zagreb Tvornica kulture

Dan prije koncerta u Sloveniji, skupina Primal Scream, predvođena pjevačem Bobbyem Gillespiem, nastupit će u zagrebačkoj Tvornici kulture. Koncert će se održati u utorak, 30. rujna.Škotski rockeri Zag... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Stoja u Pashi

Živinice Pasha

Pasha Vam priprema još jednu nezaboravnu noć! Dočekajte rane jutarnje sate u ludoj atmosferi uz Stoju, kraljicu balkanskih klubova. Najljepše djevojke, nevjerovatni performansi, najbolja muzika i,... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
PARTY @ Caffe X

Sarajevo Caffe X

Pozivamo vas da i ovaj Bajram provedete u Caffe X. Ocekuje vas provod do ranih jutarnjih sati... pa se nastavlja u Srijedu navece uz Karaoke party... Znaci ukoliko se zelite odlicno provesti..... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Bajramski koncert -DADO POLUMENTA -Galaxis

Srebrenik Galaxis

I ovaj Bajram ćemo proslavit sa stilom. Nakon kratke pauze, vraćamo se koncertima. Prvi dan Bajrama slavimo sa Dadom Polumentom. Ludnica zagarantovana. Sjetimo se samo kakav haos je napravio na otvore... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Sanja Đorđević - Sa Club

Sarajevo SA Club

Nakon dužeg vremena Sanja Đorđevic opet u Sarajevu. Nezaboravan provod uz aktraktivnu pjevačicu očekuje vas u renoviranom SA clubu i to za Bajram. Dodjite i uvjerite se u dobar provod. ... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
*Maja Marijana* VIZIJA*

Visoko Vizija

Ako ne zelite da propustite nezaboravan dogadjaj onda dodjite 30.9.08 u Visoko... Uzivajte uz pjesme "zena zmija", "pola sata", "crni panter", "bio mi je dobar d... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Bajram u klubu Incognito

Sarajevo Incognito

Ne propustite dočekati Bajram u klubu Incognito i muziku uzivo uz Ćao bend koji će vam ispuniti sve vaše muzičke želje... Ukoliko želite da se lijepo provedete evo vam prilike! Vidimo se! Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Jana i Kemal hasic

Sarajevo restoran Bazeni

Doslo je do greske na bazenima za Bajram vas zabavljaju Jana i Kemal Hasic :D Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Big Party Bajram 'o8

Novi Šeher caffe bar "DODA"

Pozivamo vas da dodjete u sto velikom broju za prvi dan bajrama... u caffe bar "Doda" odrzat ce se najveci party do sada...ne propustite ovu priliku jer ovaj bajram vam nudimo go-go ples... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Veliko Bajramsko Veselje

Odzak October

Uz veoma lijepo drustvo i gostoprimstvo vas ocekujemo u sto vecem broju da nam se pridruzite i zajedno s nama proslavite ovaj prelijepi dan Bajram...muzika do zore...;) Opširnije
Utorak, 30.09.2008
NEBO IZNAD KRAJOLIKA

Mostar Oxygen

Na zahtjev posjetilaca cluba Oxygen prvog dana Bajrama zabavlja Vas jedan od najboljih clubskih bendova u BIH “NEBO IZNAD KRAJOLIKA”Vidimo se!!!!!!!!!! Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Bajramski party@club Jež

Sarajevo Jež

Zbog prevelikog interesovanja za Bajramsko veče, prvu i drugu noc, uprava club-a Jež je odlučila da dovede duvački orkestar Daria Redžića(club & basta), a za sve goste restorana Jez uz bogati meni ce ... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Bajramski Party

Tuzla Klub 65

Ukoliko jos niste isplanirali gdje provesti bajramsko vece Klub 65 i Bajramsky Party pod pokroviteljstvom DaDe BOSSa je odlican izbor..Garantujemo vam dobru zabavu i provod do ranih jutarnjih sati uz ... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Koncert DJOGANI sa plesacicama

Doboj DISKOTEKA "F&M"

Nakon pauze,dolazi pravi Bajramski dernek u Diskoteci F&M... Sta drugo da vam kazem, samo dodjite, ima mjesta za sve!!! Odlična zabava je sigurna... Vidimo se! Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Kenan Tucić u PULPITUMU !

Visoko Pulpitum

Restoran Club PULPITUM vam pruza mogucnost da se zabavite uz muziku "UZIVO"s dobro poznatom OBN Music Talents zvijezdom Kenanom Tucićem. Odličan provod koji će vas natjerati da plešete i lu... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Ponovo u Falcu

Brčko Falco

Kao sto je na zadnjem koncertu koncertu najavio da ce doci, evo ga ponovo sa novim hitovima. Kralj melodije je ponovo sa nama. Nemojte propustiti nove hitove i odličan dernek do zore. ... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
FM JAM BAJRAM PARTY

Tuzla Dom Mladih ( Palma )

Već ranije najavljeni Bajramski Party u Klub-u Palma -Dom Mladih Tuzla, održat će se u utorak 30.septembra '08.g. pod oficijelnim nazivom FM JAM Bajram Party. Bajramski party na jedan potpuno drugi na... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
KONCERT - HARIS DZINOVIC

Sarajevo Aqua

Haris Dzinovic odrzat ce prvog dana Bajrama koncert u clubu Aqua. Svima je poznato kakav provod s Harisom da ockuju... Rezervacije besplatne na tel: 033 625 500 Opširnije
Utorak, 30.09.2008
House Party

Gracanica Woodstock

U organizaciji Energy Team-a u prostorijama caffe Wodstocka biti će održan House party, taj će te dan moći sebi uljapšati ako budete u mogućnosti bar malkice navratiti, ako bar malkice navratite sigu... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Bajramski party

Vitez Ripley

I ove godine Diskoteka Ripley organizuje party povodom proslave Bajram Serif Mubarek Olsun-a...Svjedoci smo atmosfere i ludila koje smo osjetili prethodnih godina,i to je odlican garant i preporuka da... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Halid Beslic - Prvo Bajramsko vece

Zavidovici Monaco

Prvo Bajramsko vece ce nam uljepsati kralj narodne muzike Halid Beslic.. Dobar provod je zagarantovan.. MOci cete uzivati uz pjesme : Okuj me care, Zlatne strune, MIljacka , Necu dijamante, Prvi polju... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
PROGRESS

Travnik Internet Club

PROGRESS30.09.2008.Internet Club, TravnikDJ's:- DraWez- Tucca- G. EddVJ:-Asp THE GreAtOrganizacija: ATG51Očekujemo Vas... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Funky Night @ club Santos

Bihac Santos

Soundkeepers organizacija u saradnji sa clubom Santos organizuje "Funky Night" sa eminentnim Bihaćkim bendom "ZOSKO & SCRIPTA".30. septembra (utorak-Bajram) tačnije u 20:oo časova počinje nastup već p... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Sako Polumenta

Brčko Kiss

Eh, nakon duge pauze u Kiss-u ni manje više nego Sako Polumenta i to za Bajram (-: inace, Sako je skoro izdao svoj novi album, pa ce biti promocija novih pjesama ali i veselja i uz stare pjesme (-: ... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Koncert

Bern dikoteka palma

Nakon izdavanja zadnjeg albuma koji je naisao na velike simpatije Maja Marijana dolazi u Bern!!!Pocela je njena turneja po Zapadu,a Bern se naslo na popisu,te turneje! Opširnije
Utorak, 30.09.2008
NOVA SEZONA U MILLENNIUM

Tuzla Caffe Club Millennium Coctail Bar

Sve vjerne goste Millenniuma, pozivamo na otvorenje nove sezone najluđih party u novoj zimskoj sezoni, a počinje 30.09.2008.. Te večeri slavimo Bajram, uz mix house i turbo folk. Te večeri su ... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Bajramsko ludilooo u Cappy-u

Jelah CAPPY-bar

CAPPY BAR-Jelah vas poziva da zajedno provedemo 5 nezaboravnih dana povodom Bajrama. Za vas smo pripremili:-Muziku do jutra uz DJ Stigmatu-Poklone i nagrade-Atraktivne hostese-Trbusne plescice uz kokt... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Bajramsko ludilooo u CAPPY BAR-u

Tešanj Cappy bar

CAPPY BAR-Jelah vas poziva da zajedno provedemo 5 nezaboravnih dana povodom Bajrama. Za vas smo pripremili:-Muziku do jutra uz DJ Stigmatu-Poklone i nagrade-Atraktivne hostese-Trbusne plescice uz kokt... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
"BAJRAMSKA NOC"

Tuzla Latino club Flamenco

Latino club Flamenco "BAJRAMSAK NAOC"Utorak:30.09.2008DJ:LE-SURock,sevdah,pop,evergreen,The liver music,Turbo liver.Rezervacije kod osoblja Latino cluba Flamen... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Proslava Bajrama uz Kontrast Bend

Brčko Felix

Dobar provod u renoviranom "Felix"-u uz zivu svirku "KONRTRAST BEND"-a, ... Dobar provod povodom Bajramskih praznika je siguran! Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Bajramsko slavlje u The blue

Sarajevo The Blue

Kao i uvijek specijalno za goste The blue caffea pripremili smo Bajramski dernek uz muziku uzivo i Faruka koji ce svirati i zabavljati goste sve do ranih jutarnjih sati. Rezervisite mjesto na vrije... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Semsa Suljakovic

Lukavac Restoran Plaža

Povodom bajramskog veselja,veliki koncert u restoranu Plaza na jezeru Modrac ce obiljeziti slavna folk pjevacica Semsa Suljakovic, dobro dosli na Bajramsko veselje u restoran Plaza!! Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Proslava Bajrama

Sarajevo caffe Royal

Proslava Ramazanskog Bajrama u Clubu Royal. Zabavljat ce Vas Donna Ares sa svojim bendom. Dodjite da se zabavimo i proslavimo Bajram uz Donnu i njene velike hitove... To mi nije trebalo,Idi i... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Al*Dino za Bajram u "PREMIJERU"

Visoko Club "Premier"

Prvi dan Bajrama u "PREMIJERU" Al'Dino! Pozivamo sve one koji vole njega i njegove pjesme da prisustvuju! Vidimo se! Za rezervacije pozovite: ++387 61 405 007 ZABRANJEN ULA... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Bajramsko slavlje

Jelah Asterix

Sve za raju, dernek u povodu Bajramskih praznika, do uranka bez prestanka, zestoko i nezaboravno uz Rezervni sastav! Opširnije
Utorak, 30.09.2008
OTVORENJE I BAJRAMSKI koncert

Srebrenik The Club ESCAPE

The Club ESCAPE za otvorenje i bajramski koncert ugostit ce Natasu Kojic zv "TASA". Poznata kao dobar showmen sve popularnija fatalna i plava Tasa ce se potruditi da napravi odlicnu atmosferu. Ocekuje... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Koncert Selme Bajrami

Živinice Diskoteka Exstra

Selma Bajrami u diskoteci Extra u Đurđeviku, napokon nakon duzeg vremena ponovo sa nama... Zena Sirena stupa na scenu, ma bice looodnica... Ne propustite! Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Hip-Hop Party

Kakanj Pulse

Caffe bar Pulse pravi nezobaravan provod koji ce se odrzati za prvi dan Bajrama. Za muziku je obezbjedjen dj Pule koji ce tu noc mixati hip hop. Dodjite i provedite se. Opširnije
Utorak, 30.09.2008
VIKI - Bh diskoteka

Ilijas bh diskoteka

Provedite Prvu noc Bajrama u lijepom drustvu i jos ljepsem provodu u BH Diskoteci. Prvu noc Bajrama ce Vas zabavljati zasigurno jedna od najpopularnijih pjevacica ex-yu prostora Viki Miljkovic sa svoj... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
NOC ORIJENTALNE MUZIKE I TRBUSNOG PLESA

Sarajevo Orijent

Docekajte prvu noc Bajrama uz zvuke orijentalne muzike i trbusne plesacice !Zagarantovan dobar provd ! Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Bajramska zabava

Zavidovici Eki

kao sto je i ocekivano i ove godine caffe Eki je organizovao Bajramsku zabavu. Naravno ocekuje vas nezaboravan provod u uvijek prepunom objektu... ;)karte za ovaj dogadjaj se moraju rezervisati... poz... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
MuZiKa uZiVo !!!

Srebrenik Mtv club

Utorak,bajramsko vece,muzika uzivo.. Samo za vas nastupaju Mimi i Bucko,promocija njihovog novog CD-a,.. Zagarantovan lud i nezaboravan provod kao i uvijek do sad... Ulaz naravno besplatan..z... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Project underground sound festival

Sarajevo Caffe club Toplik

Project underground sound festival...predstavlja znaci ovosenzonsko otvaranje cluba Toplik... Obuhvata 3 Eventa u 7 dana... Budite dio noviteta,i posjetite Disco Club Toplik na Bentbasi, ulaz j... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
GRUPA TRAG

Bihac Kino Una

Evo kao i svakog Bajrama,izgleda postala tradicija,svira se u Kinu Una...........Ovaj put kao predgrupa predstavit ce se i mladi bihaćki bend pod simpaticnim nazivom Plavi kamion............ljudi Bujr... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Bajram u klubu Retro !!

Sarajevo Retro

RETRO Caffe organizuje Bajramsko slavlje uz cijenu ulaza od 5 KM (prvi dan Bajrama). Grantujemo Vam odličano i nezaboravno slavlje uz muziku DJ-Gianny-ja ! Opširnije
Utorak, 30.09.2008
BAJRAMSKO VECE

Sjenica vavazu

Lud i nezaboravan provod pruzice nam Sejo BoY.. Dođite i dobro se provedite! Opširnije
Utorak, 30.09.2008
1. VECE BAJRAMA

Mostar Borik

Sta reci nego prva vece Ramazanskog bajrama. Gosti veceri su SUMATRA BAND i DINO i mlada i atraktivna Medar .... ime sam zaboravio. Dodjite zabavite se. Opširnije
Utorak, 30.09.2008
SEX & TABU party

Sarajevo TABU CLUB _ LOUNGE

Tabu club&lounge predstavlja svoj prvi promo CD kao i originalni singl 'Sex&Tabu'!Pozivamo sve one koji zele da uzivaju u najnovijim zvucima TABU kompilacije da nam se pridruze u utorak 30 09 2008. u ... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
ETNO The Club Band & Tamburasi iz Novog Sada

Sarajevo The Club

Uzivajte u The Clubu i ovaj Bajram uz popularni bend koji izvodi etno sevdalinke i uz cigane iz Novog Sada. Program istovremeno ide na dva floora uz pratnju 4 DJ-a. Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Bajramski party

Lukavac Kafe Bar Milenium

Prvi dan bajrama, utorak 30.09.2008. u caffe Milenium u Lukavcu ocekuje vas nezaboravan provod do ranih jutarnjih sati.... Jos jedna nezaboravna Bajramska noc na najboljem mjestu za provode... M... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
GONG Block Party

Sarajevo Gong

-GONG BLOCK PARTY- Prvi dan Bajrama...Dodjite i provedite se... Svi ste pozvani na ovaj nezaboravan provod... Ramazan prolazi...Bajram dolazi... Proslavite Bajram uz svoju raju i poznanike... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Bajramsko Vece

Zavidovici "Atlantis"

Prvog dana Bajram u Atlantisu ce biti odrzano Bajramsko vece uz muziku uzivo. Svi su dobro dosli. Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Svecano otvaranje kafica *PUMA*

Živinice "PUMA"

Poslije pauze od dvije godine caffe bar Puma ponovo počinje sa radom. Ponovno otvaranje uz veliki party je utorak, 30.09.2008 godine u 20 sati. Uz dobro drustvo, dobar ambijent i atmosferu provod je... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Nihad Fetic HAKALA

Teocak ROMANTIKA

Za prvi dan Bajrama u Romantici 4M u Teocaku zabavljace nas poznati pjevac Hakala! Nikako nemojte propustit gostovanje ove zvijezde, uz mnoge hitove ka sto su: "Moj grad", Hajde,hajde src... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
TV BUDDHAS

Split Klub KOCKA

GURANJE S LITICE #14 PREDSTAVLJA: TV BUDDHAS [Izrael] Bend koji s izuzetnim šarmom spaja elemente plesne, indijanske muzike i punka u svoj zvuk koji se sastoji od dvoje ljudi koji viču, jednog twin re... Opširnije
Utorak, 30.09.2008
DJ John Doe

Gradacac ***ARTDECO LOUNGE***

Svi koje vole Progressive House odusevit ce se na ovom party-ju! Jer ovaj momak stvarno zna sta radi Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Stella band & plesacice

Bihac Nevada

Bajram,30.9 Stella band & go-go plesacice,a svaki petak i subota Stella band & DJ Medina Opširnije
Utorak, 30.09.2008
BAJRAM--LIVE MUSIC

Sarajevo Casa del Caffe

Provedite prvu noc Bajrama u Casa del Caffe uz muziku uzivo!Ugodna i vesela atmosfera!Dodjite i lijepo se provedite! Opširnije
Utorak, 30.09.2008
Live House Vocal Session

Sarajevo PRAVDA

- Volite li gibanje tijela uz Live Music ??!! - Creativ team PRAVDE u saradnji sa novim sarajevskim bendom ULTRAZVUK organizira House&Vocal Session night sa pocetkom u 21h... Napomin... Opširnije






http://www.dernek.ba/desavanja/30/09/2008/09 :shock:

hebo novu godinu :shock: .......ja sutra na GO GO plesacice pa NA Stoju pa NA Selmu odohkana :thumbup: :D
User avatar
pici
Posts: 43593
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#96 Re: Bajram party II

Post by pici »

stochar wrote:ovo mi je prejako:
Image
ako ovo nije uvreda sa onim smajlijem iznad, ili oni iftari gdje se gosti pred vise od pola drzave koja nema sta jesti uzivo prezderavaju, onda ne znam sta je...
Image


pa i ovaj nista ne zaostaje isti samo malo pridodali atmosfere :D pa za ovo nema rijeci ....aferim Cerke
User avatar
x0z0y0
Posts: 1473
Joined: 10/11/2007 21:51

#97 Re: Bajram party II

Post by x0z0y0 »

ma ja idem na te go-go plesacice pa kud puklo da puklo :D :lol: :lol: :lol:
bas ste se potrudili sabrat sav seljakl...uhm sve ivente :D na jedno mjesto :D
:sax: :sax: :lol: :lol: :lol:

hvala vaaaaam Image
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#98 Re: Bajram party II

Post by klixober »

Evo jedan od prosle godine,obratiti paznju na pravopis :D

Image
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#99 Re: Bajram party II

Post by HAVANA »

Ovo sve je najbolje prespavati. :cry: :sad:
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#100 Re: Bajram party II

Post by klixober »

Ja bih u Novi Pazar,klub Bezistan :D

Image

E owako ljudi, club "BeZiStAn" se trenutno renowira i bice to weliko iznenadjenje za swe was, Bezistan kao nikad do sad, prelepo renowiran, sa nowim boxowima, nowim detaljima, nowim enterijerom.... ma swe nowo.... widecete i sami...

Owo ne smete propustiti jer znate kako je bilo na proshlom koncertu Sashe Matica... i shta on moze naprawiti od atsmofere... A owo je poseban dan i posebno slawlje... Gledamo se tamo...


Samo za was i zbog was: club "BeZiStAn"


http://www.furka.com/desavanja/3480/wel ... u-bezistan
Locked