Bajram party II

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#1 Bajram party II

Post by stochar »

evo izvod iz bogatog bajramskog programa:

Image
Zbog prevelikog interesovanja za Bajramsko veče, prvu i drugu noc, uprava club-a Jež je odlučila da dovede duvački orkestar Daria Redžića(club & basta), a za sve goste restorana Jez uz bogati meni ce gostovati tamburasi.
Sve na jednom mjestu i nezaboravan provod u restoranu-clubu "Jež"!

Koncert DJOGANI sa plesacicama
Doboj DISKOTEKA "F&M"

Nakon pauze,dolazi pravi Bajramski dernek u Diskoteci F&M...
Sta drugo da vam kazem, samo dodjite, ima mjesta za sve!!! Odlična zabava je sigurna...


Tuzla Klub 65:

Ukoliko jos niste isplanirali gdje provesti bajramsko vece Klub 65 i Bajramsky Party pod pokroviteljstvom DaDe BOSSa je odlican izbor..Garantujemo vam dobru zabavu i provod do ranih jutarnjih sati

Sarajevo SA Club:

Nakon dužeg vremena Sanja Đorđevic opet u Sarajevu. Nezaboravan provod uz aktraktivnu pjevačicu očekuje vas u renoviranom SA clubu i to za Bajram. Dodjite i uvjerite se u dobar provod.

Big Party Bajram 'o8
Novi Šeher caffe bar "DODA"

Pozivamo vas da dodjete u sto velikom broju za prvi dan bajrama...
u caffe bar "Doda" odrzat ce se najveci party do sada...ne propustite ovu priliku jer ovaj bajram vam nudimo go-go plesacice,pjenu i jos neka vruca iznenadjenja...


Srebrenik Galaxis

I ovaj Bajram ćemo proslavit sa stilom. Nakon kratke pauze, vraćamo se koncertima. Prvi dan Bajrama slavimo sa Dadom Polumentom. Ludnica zagarantovana. Sjetimo se samo kakav haos je napravio na otvorenju...

Živinice Pasha

Pasha Vam priprema još jednu nezaboravnu noć! Dočekajte rane jutarnje sate u ludoj atmosferi uz Stoju, kraljicu balkanskih klubova. Najljepše djevojke, nevjerovatni performansi, najbolja muzika...


I NARAVNO DZEJ:
Image
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#2 Re: Bajram party II

Post by roki »

ej svaka cast na temi.slomih se trazeci gdje ima dobrog derneka za bajram
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#3 Re: Bajram party II

Post by stochar »

roki wrote:ej svaka cast na temi.slomih se trazeci gdje ima dobrog derneka za bajram
ja se dvoumim izmedju Dzeja u Innu i onih go-go plesacica u Novom Seheru. ima l' vece miline ko kad razbijes grupu pedera koja ti blati vjeru i kalja obraz u galeriji ili na nekom performansu u pozoristu, onda odes u utorak ujutro na Bajram namaz a navecer se ubijes od alkohola uz go-go plesacice ili Dzeja? pa onda izadjem na ulicu i jebem mater svima, povracam po ulici, galamim, vozam se autom kroz Titovu u suprotnom smjeru (vidio svojim ocima jedne godine). Jedva cekam!
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#4 Re: Bajram party II

Post by madner »

stochar wrote:
roki wrote:ej svaka cast na temi.slomih se trazeci gdje ima dobrog derneka za bajram
ja se dvoumim izmedju Dzeja u Innu i onih go-go plesacica u Novom Seheru. ima l' vece miline ko kad razbijes grupu pedera koja ti blati vjeru i kalja obraz u galeriji ili na nekom performansu u pozoristu, onda odes u utorak ujutro na Bajram namaz a navecer se ubijes od alkohola uz go-go plesacice ili Dzeja? pa onda izadjem na ulicu i jebem mater svima, povracam po ulici, galamim, vozam se autom kroz Titovu u suprotnom smjeru (vidio svojim ocima jedne godine). Jedva cekam!
Sto jest jest, samo sto cekat do navece da dernek pocne, kakvi su to ljudi?
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#5 Re: Bajram party II

Post by roki »

ponuda za bajram je iz godine u godinu sve bolja i bolja.

http://www.youtube.com/watch?v=R4dJNxRQsdc
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#6 Re: Bajram party II

Post by shuriken »

nadam se da su Barem ovi sa fotografija strejt

pa da se ugrozeni vjernici mogu opustiti
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#7 Re: Bajram party II

Post by Admir_1984 »

Drama dobar program :D :D
User avatar
zlatiborka
Posts: 1820
Joined: 12/12/2006 09:51
Location: Sarajevo

#8 Re: Bajram party II

Post by zlatiborka »

Meni rijeci BAJRAM i PARTY nikako ne idu skupa. Bajram je prije svega vjerski i porodicni blagdan, u krugu svoje familije i najblizih.

Ovo svake godine postaje sve gore i gore, vjera se profanisala do samog dna.... :lol: i ne samo kod muslimana vec i katolika i pravoslavaca. Fuj, sve je postalo dernek i biznis..... :x

Ima li sta reci na ovakve pojave vrli i uvazeni Reis efendija Ceric? :mrgreen: ...jako me zanima.... :mrgreen:
Celly
Posts: 159
Joined: 18/12/2006 14:01

#9 Re: Bajram party II

Post by Celly »

ne ide mi se jer garant nece biti alkohola ni na jednom partiju. podrazumijeva se jer je bajram...
User avatar
zlatiborka
Posts: 1820
Joined: 12/12/2006 09:51
Location: Sarajevo

#10 Re: Bajram party II

Post by zlatiborka »

Celly wrote:ne ide mi se jer garant nece biti alkohola ni na jednom partiju. podrazumijeva se jer je bajram...
Kupis "unucice", stavis ih u tasnu, povremeno odes u WC i cugnes, rijesen problem.... :lol: :lol: :lol:
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#11 Re: Bajram party II

Post by Umjetnik a »

gledam reklamu aca lukas u Innu za drugi dan bajrama, haj lepo je to što nam četnik sa etiketom kojega traži pola srpske mafije a i sa ono ostalo pola nije u dobrim odnosima pjeva za dan šehida, istih tih šehida kojih su njegovi pajdaši poubijali :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#12 Re: Bajram party II

Post by Topla voda »

ma ne ganjaju ga...vodaju ga ko kera da isplati dugove
gazda da lovu pratiocima,a aca uveseljava bosnjacku omladinu na dan sehida..svi sretni
User avatar
Ahmmed
Posts: 4274
Joined: 21/09/2005 22:28

#13 Re: Bajram party II

Post by Ahmmed »

Topla voda wrote:ma ne ganjaju ga...vodaju ga ko kera da isplati dugove
gazda da lovu pratiocima,a aca uveseljava bosnjacku omladinu na dan sehida..svi sretni

Valjda će neko organizirati proteste..... :run:
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#14 Re: Bajram party II

Post by Topla voda »

Ahmmed wrote:
Topla voda wrote:ma ne ganjaju ga...vodaju ga ko kera da isplati dugove
gazda da lovu pratiocima,a aca uveseljava bosnjacku omladinu na dan sehida..svi sretni

Valjda će neko organizirati proteste..... :run:
ma ,svakome njegovo..imaju pamet,nek svako radi sta misli da je ispravno
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#15 Re: Bajram party II

Post by PipiDugaDevetka »

Big Party Bajram 'o8
Novi Šeher caffe bar "DODA"

Pozivamo vas da dodjete u sto velikom broju za prvi dan bajrama...
u caffe bar "Doda" odrzat ce se najveci party do sada...ne propustite ovu priliku jer ovaj bajram vam nudimo go-go plesacice,pjenu i jos neka vruca iznenadjenja...
Šta je to pjena? U stvari, znam šta je pjena, ali šta rade sa tom pjenom, pije li se to ako je piva+pjena?
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#16 Re: Bajram party II

Post by vjesticanametli »

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14616
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#17 Re: Bajram party II

Post by DaysleepeR »

Ja kako rekoh na prošloj temi, ugostitelji bolje poznaju bošnjački narod od Reisa i komplet IZ

:D
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#18 Re: Bajram party II

Post by DobroJutroKolumbo »

Ima jedna ratna zajebancija sa "druge strane" ! Kao pripremali cetnici napad na neku liniju , i sad dogovaraju vrijeme i dan akcije , i pitaju se kad da napadnu!? I onda se jedan dosjeti : " Najbolje je da ih napadnemo kad im je Bajram" , ostali ga gledaju u cudu i pitaju : "Sto bolan za Bajram , kakve to veze ima ???" Istom ce on , " najbolje je za Bajram , jer su tad sve balije p'jani ko letve!"
Ponekad s'proljeca
Posts: 587
Joined: 28/02/2008 12:50

#19 Re: Bajram party II

Post by Ponekad s'proljeca »

Pa ovi napravse srpsku Slavu od Bajrama!!!!
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#20 Re: Bajram party II

Post by vjesticanametli »

jos samo da odu zapomagat na mezar :-?
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#21 Re: Bajram party II

Post by ladyblue18 »

Celly wrote:ne ide mi se jer garant nece biti alkohola ni na jednom partiju. podrazumijeva se jer je bajram...
tako je :mrgreen:
Ahmmed wrote:
Topla voda wrote:ma ne ganjaju ga...vodaju ga ko kera da isplati dugove
gazda da lovu pratiocima,a aca uveseljava bosnjacku omladinu na dan sehida..svi sretni

Valjda će neko organizirati proteste..... :run:
jedino ako je on peder :oops:
User avatar
Mehmed Fatih
Posts: 87
Joined: 26/08/2008 17:34
Location: Sarajevo, Horde, Bog i Čaršija

#22 Re: Bajram party II

Post by Mehmed Fatih »

To se ne može nazvati "Bajramskim" partijem jer se zna da takvo nešto veze nema s Bajramom. Ljudi koji su vlasnici tih ugostiteljskih objekata i posjetiocu koji će biti na pomenutim događajima nemaju veze s Bajramom niti s bilo kakvim postulatima jednog vjernika.

Mislim da se ovakve teme otvaraju s nekim ciljem
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#23 Re: Bajram party II

Post by vjesticanametli »

jeste li vidjeli kod kineza prosle godine bajramska snizenja :lol:
User avatar
jazzer
Posts: 7210
Joined: 20/12/2004 14:44

#24 Re: Bajram party II

Post by jazzer »

Ne mogu da vjerujem da se ljudi za Bajram ubijaju k'o stoka a neki od njih su
samo 24 sata prije imali iftar :? . Svasta...
User avatar
lopta
Posts: 806
Joined: 24/08/2008 01:11
Location: Sarajevo

#25 Re: Bajram party II

Post by lopta »

Malo ozbiljnijih postova nije na odmet. ;)

Neko rece kriva vjera, reis, ili ne znam ti sad ko, a ja cu opet reci kriv je narod. Moze on meni nuditi sta hoce u diskotekama, kafanama, restoranima ili ne znam ti gdje, ali do mene je hocu li ici ili ne, zato prije svega ne krivim organizatore, nego narod.

Bajram je vjerski praznik, a ne nekakvi partiji, sto neko rece bajram i sama rijec 'party' ne idu zajedno.
Prvi dan porodicni okup i obilazak rodbine, drugi dan posjeta i sjecanje na mrtve, obilazak mezarja, itd.
Kakvi crni derneci i sve ostalo, a ako ti je to derneka, onda sacekaj prvi naredni vikend poslije bajrama, pa derneci.

Ista stvar i za Bozice, Uskrs-Vaskrs. Je li iko jos cuo uskrsnji party, bozicni party, itd. ne, ali na bajramski se cobani navukli.
Locked