B 92

Post Reply
Dijaspora
Posts: 58
Joined: 29/12/2003 00:00

#1 B 92

Post by Dijaspora »

NEKI BG-DJANIN KOJI RADI U SARAJEVU PREPIRE SE SA NASIM (RAHAT BEZ PAMETI) KOMSIJAMA.

......................

Znas sta Mile, ti si jako pametan i obrazovan covek, ali si pun mrznje.
Samo nesto kenjas, kontriras, negiras...
Da si dosao u Sarajevo i pogledao kako se sve beli od muslimanskih grobova, verujem da bi ti bar malo obrazi zabrideli... ako ih uopste imas.
Pitas gde je taj genocid nad muslimanima.
U Sarajevu maltene, da nemas ulicu gde nije pala granata i gde neko nije poginuo.
Sve se beli od muslimanskih grobova. U vecini gradova u danasnjem RS, svi koji nisu bili Srbi su u najmanju ruku proterani, ako ne ubijeni, silovani, ili odvedeni u logore. U Visegradu je jedan pacijent, pokupio 50 muslimanskih zena i dece, silovao sa svojim drugarima i na kraju ih zive zapalio. Ovakvih primera, imas koliko hoces.
Ne lupaj Mile, dosta vise.


.....................

U Sarajevu ( Federalnom ) imas Srba koliko hoces i vecina tih ljudi radi.
Pricam ti o obicnim ljudima koji obicno u ratu najgore prodju. Gde god se okrenes u Sarajevu, cuces srpska imena. To je ovde normalno. Ja trenutno zivim u Sarajevu, a Srbin sam. Iznenadio sam se jer nisam imao takvu sliku kad sam dolazio ovde. Prvo me je zapanjilo, sto kada ljudi cuju moj naglasak, ne da me niko nije dirao, nego su bili toliko srdacni, da sam pomislio da sam dosao u Grcku, a ne u Sarajevo. Vidis, meni su se ljudi cepili, ulazili su mi u bulju kada cuju da sam Beogradjanin, a ja sam ocekivao da mi mamu maminu.

http://www.b92.net/invboard/index.php?s ... 972&st=165
Post Reply