AZIL

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Locked
User avatar
Angie071
Posts: 52
Joined: 08/10/2007 16:19

#51 Re: AZIL

Post by Angie071 »

sitno wrote:Mozda nije pravo mjesto, ali evo:

TO NON-PET OWNERS who visit our homes. Don't complain about our pets. (1) They live here, you don't. (2) If you don't want their hair on your clothes, stay off the furniture. That's why they call it 'Fur'-niture. (3) Chances are, I love my pets more then I like you. (4) To you, they are animals. To me, they are family who are hairy, walk on all fours & don't talk back.

:D
:D :D :thumbup:
bravo!
zengi
Posts: 976
Joined: 05/12/2010 12:34

#52 Re: AZIL

Post by zengi »

salter071 wrote:
zengi wrote::lol: :lol: :lol: Bravo!!!! Kurban i malo tele!!!?? :lol: :lol:
I njegovi roditelji (garant nekog teskog paorskog porijkla) misle vidis kako nas Medzumudin nije seljak, nema ti on pojma sta je jagnje a sta konj.
Pa to je bar lako! Samo baciš oko na drvo i namah skontaš. Razlikuju se samo po veličini gnijezda. :D
Drago mi je vidjeti da se bar neko razumije u vodozemce. :thumbup:
salter071
Posts: 728
Joined: 11/09/2008 06:16

#53 Re: AZIL

Post by salter071 »

zengi wrote:
salter071 wrote:
zengi wrote::lol: :lol: :lol: Bravo!!!! Kurban i malo tele!!!?? :lol: :lol:
I njegovi roditelji (garant nekog teskog paorskog porijkla) misle vidis kako nas Medzumudin nije seljak, nema ti on pojma sta je jagnje a sta konj.
Pa to je bar lako! Samo baciš oko na drvo i namah skontaš. Razlikuju se samo po veličini gnijezda. :D
Drago mi je vidjeti da se bar neko razumije u vodozemce. :thumbup:
:lol:
adakobra
Posts: 13
Joined: 17/05/2008 21:33

#54 Re: AZIL

Post by adakobra »

Vidi vidi ista raja :-D Pozdrav!
Imam prujedlog za problem pasa i mačaka lutalica (uglavnom su one lutalice). Ne treba nam azil. Naši gurmani vole jagnjetinu sa ražnja, pileće batake, ribu u foliji... Kinezi vole pečenu pasetinu. Izvoz je reješenje. Izvoz u kinu. Možda se i oparimo :razz:
Rosson3r
Posts: 65
Joined: 26/09/2010 12:01

#55 Re: AZIL

Post by Rosson3r »

adakobra wrote:Vidi vidi ista raja :-D Pozdrav!
Imam prujedlog za problem pasa i mačaka lutalica (uglavnom su one lutalice). Ne treba nam azil. Naši gurmani vole jagnjetinu sa ražnja, pileće batake, ribu u foliji... Kinezi vole pečenu pasetinu. Izvoz je reješenje. Izvoz u kinu. Možda se i oparimo :razz:
idi se ljeci..
teAMICA
Posts: 1276
Joined: 02/03/2007 08:55

#56 Re: AZIL

Post by teAMICA »

Rosson3r wrote:
adakobra wrote:Vidi vidi ista raja :-D Pozdrav!
Imam prujedlog za problem pasa i mačaka lutalica (uglavnom su one lutalice). Ne treba nam azil. Naši gurmani vole jagnjetinu sa ražnja, pileće batake, ribu u foliji... Kinezi vole pečenu pasetinu. Izvoz je reješenje. Izvoz u kinu. Možda se i oparimo :razz:
idi se ljeci..
:x Za ovo lijeka nema
User avatar
Friesian
Posts: 862
Joined: 13/04/2009 13:39
Location: Sarajevo
Contact:

#57 Re: AZIL

Post by Friesian »

ma bolestan si..
mene interesuje kakvi su planovi sa psima kad se (ako se) azil napravi? sta ce biti sa psima koje niko nece da udomi?
zengi
Posts: 976
Joined: 05/12/2010 12:34

#58 Re: AZIL

Post by zengi »

U tom i jeste problem moj friesian-e o kome sam ja govorio na pocetku ove diskusije. efekat azila ce po mom misljenju biti kontra-produktivan jer kao sto sam vec rekao i ono malo ljudi sto misli da ima duse i nece da izbaci psa koi mu je dosadio na ulicu, nego ga drzi svezanog za halu na pola metra lanca, ce sad da kaze "eh evo ima azil, vodi ga u azil". Niti jedan azil nemoze primiti neogranicen broj pasa pa ce psi na kraju opet morati da se ubijaju. Nadati se da ce ih neko usvojiti iz azila je uzaludna nada, jer da takvih ljudi ima oni bi pse usvojili sa ulice. Evo odi na facebook i vidjet ces da se stalno reklamiraju psi za usvajanje (i ja sam stavio par komada i na pik i na fb) i niko se ne javlja. Svuda u nasem drustvu, u nasim bolnicama (pa i na djecijem odjelu) vlada nehumanost pa mozemo sa sigurnoscu pretpostaviti da ce nehumanost vladati i u azlima. Ja uopste nevidim potrebu da se prave ti azili i da se bez-veze trose pare a da se jos uz to narodu zamazuju oci.
Hej, znas sta sam primjetio? Mi uopste nismo svjesni da smo (sa izuzetkom veoma malog broja ljudi) mi jedna nacija totalnih psihopata i da odvedes bilo koga od nasih ljudi nekom psihijatru van Bosne, taj bi poslije samo par pitanja bio diagnoziran kao totalni psihopata i proglasin opasnim po okolininu... i naravno zadrzan na lijecenju na neodredjeni period. Onda ide ono standardno u takvim beznadeznim slucajevima... elektro-sok terapija, teski medikamenti, kosulje sa dugim rukavima, sedativi, pa opet sedativi, itd.
User avatar
Friesian
Posts: 862
Joined: 13/04/2009 13:39
Location: Sarajevo
Contact:

#59 Re: AZIL

Post by Friesian »

posljedice rata.. :)
drugi naziv za eutanaziju i jeste humano uspavljivanje.. uredu je da se potrose pare za azil jer to stvarno treba jednom glavnom gradu, pa makar to bilo i uredjivanje sinteraja.. druga stvar je sto u azil nece dolaziti samo slate male, mlade cukice.. tu ce veci broj biti odrasli i stariji neuracunljivi psi.. ljudi NIKAD, kako kod nas tako ni bilo gdje, nisu htjeli udomiti starog psa.. taman se povezes s njim njemu vrijeme da ugine.. tu ce biti, kao sto rekoh, agresivnih pasa.. sta ce biti s njima.. oni ce se moci eutanazirati a ovi stari koje niko nece, iako su mirni, nece pa ce zauzimati prostor.. koja je razlika izmedju tih kategorija?! ili ce stari psi biti u azilu, zauzimati mjesto a mladi, koji imaju sanse za dom, ce biti vani jer nema boksa u azilu.. ovo su neka pitanja na koje trazim odgovore..
SAD su demokratske drzave.. kod njih se bukvalno moze raditi sta hoces i pusti sve da zivi.. a cak iako oni imaju toliko love, razvijeni nenormalno, godisnje eutanaziraju 2 miliona lutalica.. u njihovim azilima svaki pas ima rok koliko mjeseci ima da nadje srecu i da ga neko udomi, nakon toga dovidjenja.. ali tu se ne radi o tome "oni ih ne vole" kako bi se pricalo da to kod nas rade.. po meni vise oni pokazuju ljubavi toj zivotinji kojoj pruze sansu da nadje nekog, pruze ljubav, smjestaj i hranu tih nekoliko mjeseci i na kraju uspavaju nego sto kod nas svi glume ljubitelje zivotinja a iste zivotinje vani mole za komad hljeba, mrznu se na ovim minusima, suta ih ko stigne, oni napadaju ljude, .. to meni nije nikakva ljubav..
palamuda
Posts: 950
Joined: 04/09/2009 23:33

#60 Re: AZIL

Post by palamuda »

adakobra wrote:Vidi vidi ista raja :-D Pozdrav!
Imam prujedlog za problem pasa i mačaka lutalica (uglavnom su one lutalice). Ne treba nam azil. Naši gurmani vole jagnjetinu sa ražnja, pileće batake, ribu u foliji... Kinezi vole pečenu pasetinu. Izvoz je reješenje. Izvoz u kinu. Možda se i oparimo :razz:
Konačno neko da shvati problem na pravi način :thumbup: :thumbup:
Šta ste odmah skočili na čovjeka vama ljubiteljima lutalica niko ne smije ništa reći pa ni u šali.
Od azila nema ništa, vratite nam šintore i to što prije, spasite nas krvoločnih zvjeri što se motaju oko haustora.
zengi
Posts: 976
Joined: 05/12/2010 12:34

#61 Re: AZIL

Post by zengi »

E evo ljudi o cemu ja pricam u mom zadnjem postu, kad ono se javi moj dobri palamuda da potvrdi moju teoriju. :thumbup:
Hvala sto si se javio da ljudi nemisle da pretjerujem. Palamuda jarane, samo ti ime sve govori pa nema sta da ti kazem. Nikad od tebe covjeka nece biti moj palamuda. Nikad ti neces skontati koliko je empatija i osjecajnost neophodna da bi covjek mogao reci da zivi zivot covjeka na emocionalnom nivou a ne neke bakterije koja samo jede i razmnozava se.
S obzirom da u svjetu imamo jedan akutni nedostatak osnovnih resorsa kao sto je pitka voda i osnovne namirnice, velika je steta da jedan ovakav covjek za svoga zivota popije i samo jednu casu vode.

Friesian, nema tu price o usvajanju ni malih ni velikih cuka jer kao sto rekoh, da hoce da ih usvajaju oni bi uzeli psa sa ulice. Nemas ga sta ni uzimati, sam ti dodje, osim ako ga ne sutnes nogom.
Cober
Posts: 916
Joined: 14/05/2005 03:26

#62 Re: AZIL

Post by Cober »

zengi wrote:E evo ljudi o cemu ja pricam u mom zadnjem postu, kad ono se javi moj dobri palamuda da potvrdi moju teoriju. :thumbup:
Hvala sto si se javio da ljudi nemisle da pretjerujem. Palamuda jarane, samo ti ime sve govori pa nema sta da ti kazem. Nikad od tebe covjeka nece biti moj palamuda. Nikad ti neces skontati koliko je empatija i osjecajnost neophodna da bi covjek mogao reci da zivi zivot covjeka na emocionalnom nivou a ne neke bakterije koja samo jede i razmnozava se.
S obzirom da u svjetu imamo jedan akutni nedostatak osnovnih resorsa kao sto je pitka voda i osnovne namirnice, velika je steta da jedan ovakav covjek za svoga zivota popije i samo jednu casu vode.

Friesian, nema tu price o usvajanju ni malih ni velikih cuka jer kao sto rekoh, da hoce da ih usvajaju oni bi uzeli psa sa ulice. Nemas ga sta ni uzimati, sam ti dodje, osim ako ga ne sutnes nogom.
:thumbup:

Zengi kao i uvijek, svaka ti je na mjestu..
LaCici
Posts: 1571
Joined: 12/03/2010 15:33

#63 Re: AZIL

Post by LaCici »

Sad kad sam dolazila na posao ispred vrata sam nasla malo kuce koje ima povrijedjenu nogicu i uzasno jauce
Kome se obratiti u tom slucaju, ima li ikakva sluzba koja moze doci po njega da ga preuzme. Znam da nemamo azil, ali brine li se iko o takvim slucajevima?
Trenutno je smjesten ispod stepenica u kartonskoj kutiji ali i dalje cvili jer ga boli.
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#64 Re: AZIL

Post by Abu FEED el-Castro »

Evo imas pun forum ljubopasa, usta puna price i glave pune logike, sve se otimaju koji ce prije doc. Trebala si ga ostavit ispred zgrade jer se bojim da ce ti u navali razvalit štokove od vrata...
:roll:
zengi
Posts: 976
Joined: 05/12/2010 12:34

#65 Re: AZIL

Post by zengi »

Cober wrote:
zengi wrote:E evo ljudi o cemu ja pricam u mom zadnjem postu, kad ono se javi moj dobri palamuda da potvrdi moju teoriju. :thumbup:
Hvala sto si se javio da ljudi nemisle da pretjerujem. Palamuda jarane, samo ti ime sve govori pa nema sta da ti kazem. Nikad od tebe covjeka nece biti moj palamuda. Nikad ti neces skontati koliko je empatija i osjecajnost neophodna da bi covjek mogao reci da zivi zivot covjeka na emocionalnom nivou a ne neke bakterije koja samo jede i razmnozava se.
S obzirom da u svjetu imamo jedan akutni nedostatak osnovnih resorsa kao sto je pitka voda i osnovne namirnice, velika je steta da jedan ovakav covjek za svoga zivota popije i samo jednu casu vode.

Friesian, nema tu price o usvajanju ni malih ni velikih cuka jer kao sto rekoh, da hoce da ih usvajaju oni bi uzeli psa sa ulice. Nemas ga sta ni uzimati, sam ti dodje, osim ako ga ne sutnes nogom.
:thumbup:

Zengi kao i uvijek, svaka ti je na mjestu..
Hvala drug. ;-)
zengi
Posts: 976
Joined: 05/12/2010 12:34

#66 Re: AZIL

Post by zengi »

LaCici wrote:Sad kad sam dolazila na posao ispred vrata sam nasla malo kuce koje ima povrijedjenu nogicu i uzasno jauce
Kome se obratiti u tom slucaju, ima li ikakva sluzba koja moze doci po njega da ga preuzme. Znam da nemamo azil, ali brine li se iko o takvim slucajevima?
Trenutno je smjesten ispod stepenica u kartonskoj kutiji ali i dalje cvili jer ga boli.
Probaj nazvati one iz AV-MAU, ako imadnu mjesta i vremena. Ima tih slucajeva mali milion ali ako bude srece...
Cober
Posts: 916
Joined: 14/05/2005 03:26

#67 Re: AZIL

Post by Cober »

LaCici wrote:Sad kad sam dolazila na posao ispred vrata sam nasla malo kuce koje ima povrijedjenu nogicu i uzasno jauce
Kome se obratiti u tom slucaju, ima li ikakva sluzba koja moze doci po njega da ga preuzme. Znam da nemamo azil, ali brine li se iko o takvim slucajevima?
Trenutno je smjesten ispod stepenica u kartonskoj kutiji ali i dalje cvili jer ga boli.
A zašto ti ne bi pozvala veterinara da mu pomogne? Mislim, ne kritikujem, ali ako svako od nas ponekad pomogne..
User avatar
Friesian
Posts: 862
Joined: 13/04/2009 13:39
Location: Sarajevo
Contact:

#68 Re: AZIL

Post by Friesian »

pa dovoljno je sto mu je napravila kakav takav smjestaj i da mu da sta pojede jos treba pare na veterinara trositi.. za to postoje organizacije..!
zengi
Posts: 976
Joined: 05/12/2010 12:34

#69 Re: AZIL

Post by zengi »

Sad sam čitao ovu temu kako zaštiti sebe i djete od lutalica koja je iz nekog nepoznatog razloga zaključana pa moram da pišem na ovom mjestu jer je povezana tema i nadam se da će ljudi sa te teme pročitati nešto i sa ove. Opet svi, a i takozvani ljubitelji životinja preporučuju ubijanje kao najbolji način. To me zaista čudi, ne toliko od onih koi misle da su rodili tobe Jarabi Pejgambera pa sad čitav svjet mora da umre da bi njemu obezbjedili životni prostor, nego od ovih takozvanih ljubitelja životinja. Humana eutanazija je najbolje rješenje!!!? Ma nemoj!!??? Idi brate pa sebe humano eutaniziraj ako misliš da je to dobro. Ja to jednostavno zovem "ubistvo" a ubijanje ma kako ga mi zvali nije dobro rješenje. Opet niko ne spominje kako da se riješi izvor ovog problem tj. napuštanje pasa i njihovo izbacivanje na ulicu od strane neodgvornih lica. Dok se to ne riješi, uvjek ćemo imati ovaj problem taman mi pola Bosne pretvorili u azil i stalno ćemo morati da UBIJAMO (humano eutaniziramo, uspavljujemo) ta jadna bića koja nisu izabrala ovaj život i čija egzistecija je ljudska greška a ne njihova. Znači da ponovimo, ljudi su krivi što ima tolio napustenih pasa po ulicama a isto tako u 99% slučajeva, ljudi su krivi za njihovo agresivnog ponasanje jer ima dosta ljudi koi iz čista mira gađaju čim stignu i marškaju te pse. Sasvim je normalno da pas shvati da su ljudi njegovi neprijatelji i da počne da napada sve ljude jer je ljude kao vrstu, sasvim opravdano, shvatio kao neprijatelje. Evo sad sam prolazio pored parka i zastartaše me dva napustena i kastrirana psa i ja im kažem "bježi tamo budalo jedna budalasta" i odše. Kasnije sam ih zvao da mi priđu, ali nisu htjeli, vljda sam ih uvrijedio.
E sad da vas pitam nešto. Evo mnogi se od vas žale na problem napuštenih pasa, pogrešno nazvanih lutalicama, koi im ugrožavaju bezbjednost i život i evo svi kažu da ih treba pobiti i to o mom trošku jer ja plaćam porez i iz tog poreza se izdvaja (umjesto za moje zdravstvo) novac da bi se ubijali psi koje je neko izbacio. Profil osobe koja je to uradila mi je jasan isto kao da sam sa tom osobom proveo čitav svoj život. To su ljudi bez ikakih moralnih normi, spremni na sve da bi ostvarili ono što oni žele i ne prezaju ni od čega da ostvare svoje ciljeve ne obazirući se na konsekvence koje njihove akcije imaju na društvo. Imati takve ljude u svom okruženju ima direktne i negativne posljedice na kvalitet mog života. Ti ljudi parkiraju na zelene površine, bacaju smeće i zagađuju sredinu, daju i primaju mito, glasaju za naj podlije i najgore političare i bave se raznim aktivnostim koje su pogubne za društvo u kojem ja živim. Što je najgore, razmnožavaju se i ostavljaju potomstvo odgojeno na isti način (kako su i njih odgjili) koje će nastaviti da radi gore navedena zlodjela.
Pitam vas šta treba uraditi sa tim ljudima da bi se zaštitili od njihovog pogubnog djelovanja na okolinu i direktno kvalitet mog života? Ja nemogu da odem u park jer su oni i njihova dječurlija tu bacili staklo, plaćam za školovanje njihove kopiladi, plaćam za liječenje kako njih i njihove kopiladi, tako i njihovih materešina koje su ih okotile, rovare, podmićuju, guraju se u javnom transportu, hraču po ulicama, podriguju i sad još hoće da ja platim za ubijanje pasa koje su oni izbacili meni pred vrata. Sa napuštenim psima je lako! Kupis peper sprej u prodavnici i riješio si problem. Recite mi kako ja da riješim problem gore navedenih ljudi? Dali da kastriram, humano eutaniziram-uspavljujem, stavljam u azile.... Šta da radim?
zengi
Posts: 976
Joined: 05/12/2010 12:34

#70 Re: AZIL

Post by zengi »

Zaboravio sam da vam ispričam ovaj primjer. Prije neki dan čujem ja kako se neko iz sveg glasa dere po ulici. Izadjem ja na terasu i vidim staru kebaru kako vodi svoju unuku (buduću staru kebaru), dere se na nju, a u ruci joj dugačka šipka koja joj očito služi za nepravilan odgoj buduće stare kebare kojoj je oko pet godina. Normalno, lokalni psi izlete iz parka i počnu da laju na kebare i ja izletim i otjeram ih nazad u park. Stara kebara mi na to kaže "nosi ta pašćad, jebala te ona". Treba vidjeti sa komunalnim preduzećem koliko bi koštalo (po kilogramu) da se ta bića pobacaju u one njihove kamione i odvuku na deponiju.
User avatar
jaca-maca
Posts: 919
Joined: 11/11/2010 15:58
Location: A da me vidi babo

#71 Re: AZIL

Post by jaca-maca »

@Zengi hahahahahha :lol: :lol: :lol: uvijek u pravu :wink:

neki dan ja setam sa prijateljicama i nasim psima kad prolazi neka baba i govori sto glasnije da bi mi nju cule "svijetom vladaju dzukele, a djeca gladna"! hahahahhaha
drugi dan opet neka baba govori prolazeci pored nas "jao, koliko ima ovih pasa, pa ne mozes vise dijete izvesti u setnju" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zato mi svaki put kada cujemo da neko tako nesto komentarise kazemo "jao, koliko ima ljudi/djece, pa ne mozes psa izvesti u setnju" :P :P :P
zengi
Posts: 976
Joined: 05/12/2010 12:34

#72 Re: AZIL

Post by zengi »

jaca-maca wrote:@Zengi hahahahahha :lol: :lol: :lol: uvijek u pravu :wink:

neki dan ja setam sa prijateljicama i nasim psima kad prolazi neka baba i govori sto glasnije da bi mi nju cule "svijetom vladaju dzukele, a djeca gladna"! hahahahhaha
drugi dan opet neka baba govori prolazeci pored nas "jao, koliko ima ovih pasa, pa ne mozes vise dijete izvesti u setnju" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zato mi svaki put kada cujemo da neko tako nesto komentarise kazemo "jao, koliko ima ljudi/djece, pa ne mozes psa izvesti u setnju" :P :P :P
Kad izvedem one svoje monstrume u park, pocet cu se i ja derati "nosi to kopile odatle kebaro stara" hoces da mi prepadne pse :lol: :lol: :lol:
U petak ja izveo svoju sarplaninku kad pridje jedna zena sa curicom koja jos nije ni prohodala i pita, moze li prici da curica pomazi cuku. Trebao sam skociti i reci nosi to pogano kopile hoces li da mi ujede cuku ili ga zarazi kakvom bolescurom. :lol: :lol: Ali, kazem ja moze gospodjo kako da ne. Prinjela ona curicu i curica ggguuuuu guuu aaaaa buuuu dira cuku po njusci, sva sretna. Zahvali se zena i izvinjava se sto me peglala. Naravno, bio sam sokiran tim postupkom i trebalo mi je jedno pola sata da se saberem. Pa zar ima i takvih ljudi??? :? :shock: :? :shock:
User avatar
jaca-maca
Posts: 919
Joined: 11/11/2010 15:58
Location: A da me vidi babo

#73 Re: AZIL

Post by jaca-maca »

@zengi
tako nesto mi se mozda 2-3 puta (jednom godisnje) :lol: desilo u zivotu i naravno i ja sam bila sokirana
najveci sok mi je bio kada je covjek prisao sa djetetom koje je tek prohodalo. ja se sledila, dijete zagrli mog psa a otac ga drzi, ja sva hepi :D
drugi put neka zena s djetetom u kolicima, raspricale se mi, a mali bebach hrani moju retriverku :)
Cober
Posts: 916
Joined: 14/05/2005 03:26

#74 Re: AZIL

Post by Cober »

BRAVO ZENGI
zengi wrote:....Opet svi, a i takozvani ljubitelji životinja preporučuju ubijanje kao najbolji način. To me zaista čudi, ne toliko od onih koi misle da su rodili tobe Jarabi Pejgambera pa sad čitav svjet mora da umre da bi njemu obezbjedili životni prostor, nego od ovih takozvanih ljubitelja životinja. Humana eutanazija je najbolje rješenje!!!? Ma nemoj!!??? Idi brate pa sebe humano eutaniziraj ako misliš da je to dobro...
Smuči mi se čitajući po forumu razmišljanja "ljubitelja životinja" koji bi eutanazirali da naprave prostora sebi svojoj djeci prostora.. Ti kao i uvijek pogađaš u pravu samu suštinu. Toliko puta je na ovom forumu zadnjih godina ono sve bitno suštinski rečeno, toliko puta je istina o pravom stanju stvari javno ogoljena i prezentirana, i kada stane to pisanje, iskače masa malih mediokriteta sa totalno debilnim pitanjima tipa "zašto ne pravite azil", još debilnijim zaključcima "UG su odgovorni", "ništa nisu uradili za tolike godine!!" da mislim da takvi naši sugrađani svojim stavom i uticajem na ovo društvo zaista i zaslužuju da baš oni i njihova djeca zbog koje bi "pobili sve oko sebe" i treba da žive u još mnogo gorem društvu nego je ovo. U svakom slučaju još jednom bravo Zengi na potpunim stavovima i dosegnutoj suštini koju drugi ne vide, znaš ono totalno slijepi pored očiju, ili umno žešči i opasni idioti. Opasni za sve nas zbog uticaja koji šire jedni na druge i tako čine ovo društvo upravo ovakvo kakvim jeste, a to je stravično. Na ovom forumu ima još nekoličina forumaša sa zrelim, jasnim opredjeljenjima i stavovima, ali količina mediokriteta koji svojim tupavim razmišljanjima ne spadaju čak ni u tu skupinu... ajoj.
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#75 Re: AZIL

Post by Pasiflora »

Gospodo: RESPECT :!:
Locked