Azel France i ostale prodavnice :-))))

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

inspire_me
Posts: 748
Joined: 18/10/2005 14:38

#501 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by inspire_me »

Gospoda Ministarka wrote:
Nadinka wrote:sreca ima forumasica sto su me vidjele pa mogu potvrditi da govorim istinu, baby, ministarko, michun, svjedocite u moju korist :)
Svjedocim. Nadinka nam je S i XS,vidjela svojim ocima. I izgleda kao da joj je 21 god.
Je l' se vi znati inace od prije ili se maksuz nadjete na kafu da se upoznate :?
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#502 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by Partizzanka »

da se raskusuraju oko sminke inspirativna :)
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#503 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by Partizzanka »

kuku majko
zato te prodavnice imaju samo tako malenu robu
uskoro ce svi da izbace L
ali najmrza mi je velicina ONE SIZE .... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
User avatar
vesna555
Posts: 565
Joined: 01/11/2010 22:30
Location: Sarajevo

#504 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by vesna555 »

I ja sam XS :D XS je mrak! Ja ne mogu ni kupiti nista skuplje od 30 KM kad je sve XS snizeno do bola :D A cipele sam 35, sva sam mini. Cipele kupim za 15 KM sebi :D
Nego, u Azelu ima meni super haljina za posao, onaj strogi stil, uska haljina do ispod koljena, ja ih obožavam :D
Mislim da je to najprakticnije. Ovako kad uzmes hlace, pa moras kombinirati majicu, kosulju, pa sako, prevelika mi i obaveza i puno mi vremena treba i trosak mi. Uglavnom, mala sam i lijena i volim prakticno, a meni ovakve haljine jesu prakticne i uvijek su lijepe i elegantne :)
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#505 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by zamzija »

Partizzanka wrote:kuku majko
zato te prodavnice imaju samo tako malenu robu
uskoro ce svi da izbace L
ali najmrza mi je velicina ONE SIZE .... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
:lol: :thumbup:
Vratite nam L!!! :D
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#506 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by zamzija »

vesna555 wrote:I ja sam XS :D XS je mrak! Ja ne mogu ni kupiti nista skuplje od 30 KM kad je sve XS snizeno do bola :D A cipele sam 35, sva sam mini. Cipele kupim za 15 KM sebi :D
Nego, u Azelu ima meni super haljina za posao, onaj strogi stil, uska haljina do ispod koljena, ja ih obožavam :D
Mislim da je to najprakticnije. Ovako kad uzmes hlace, pa moras kombinirati majicu, kosulju, pa sako, prevelika mi i obaveza i puno mi vremena treba i trosak mi. Uglavnom, mala sam i lijena i volim prakticno, a meni ovakve haljine jesu prakticne i uvijek su lijepe i elegantne :)
Da ja - maxi, tebi - mini nešto reknem :D :lol:
Ako je tako ko što ti pričaš ma ti možeš sve kupiti i majicu i košulju i sako, za jednu stvar koju ja sebi kupim i dok nađem L :D
mimsy
Posts: 389
Joined: 01/03/2010 11:08

#507 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by mimsy »

AF je vise za male ljude.Nasla sam jednom jakunu i par majicica i to je sve.Doduse bas sam golema :D
User avatar
vesna555
Posts: 565
Joined: 01/11/2010 22:30
Location: Sarajevo

#508 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by vesna555 »

zamzija wrote:
vesna555 wrote:I ja sam XS :D XS je mrak! Ja ne mogu ni kupiti nista skuplje od 30 KM kad je sve XS snizeno do bola :D A cipele sam 35, sva sam mini. Cipele kupim za 15 KM sebi :D
Nego, u Azelu ima meni super haljina za posao, onaj strogi stil, uska haljina do ispod koljena, ja ih obožavam :D
Mislim da je to najprakticnije. Ovako kad uzmes hlace, pa moras kombinirati majicu, kosulju, pa sako, prevelika mi i obaveza i puno mi vremena treba i trosak mi. Uglavnom, mala sam i lijena i volim prakticno, a meni ovakve haljine jesu prakticne i uvijek su lijepe i elegantne :)
Da ja - maxi, tebi - mini nešto reknem :D :lol:
Ako je tako ko što ti pričaš ma ti možeš sve kupiti i majicu i košulju i sako, za jednu stvar koju ja sebi kupim i dok nađem L :D
:lol: Stvarno jeste tako :) XS brojevi uvijek ostanu u radnjama i bas puno budu snizeni. Nedavno sam kužirala smeđe čizme kožne. Bile 169 KM i naravno nisam luda da dajem tolike pare kad znam da ce biti snizene. Rasprodali se normalni brojevi, ostao 35 broj u crnoj, smeđoj i ljubičastoj boji i snize na 99 KM. Reko jos pola mjeseca i bit ce one i nize. Kad stigla im nova kolekcija i jos ih snize i kupim ih za 29 KM :mrgreen: Jupiiii!!!
mimsy
Posts: 389
Joined: 01/03/2010 11:08

#509 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by mimsy »

Koja si ti sretnica!
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#510 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by bez_ideje »

Ugurala se i ja u jednu S haljinicu..... :dance: :dance: :dance: :dance: To mi je uspjeh
Mogu ponekad u S stat...al sve me hastra da se ne skupi kad operem,pa M uzimam :mrgreen:
Inace u Azelu,onaj kod BBi je hajmo rec dobar.....ostalo sve bezze...
NE mogu ni ja one guzve i srkleta,pa kad ih jos vidim kako se otimaju za nesta :roll: :roll: :roll: :roll:
Ono sto meni smeta u radnjama tog tipa je -poguzvane stvari......Pa majkumu ne dijele ih djaba da su onako nabacane i poguzvane!
Al dobro,ja sam ters-meni mora bit postava lijepo prosivena inace ne kupujem :-)
User avatar
vesna555
Posts: 565
Joined: 01/11/2010 22:30
Location: Sarajevo

#511 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by vesna555 »

A dobro... Biti sitan ima svojih prednosti, ali fakat ima i mana. Ali ovo sto se tice odjece je fakat velika prednost :) Ima odlican Azel na Dobrinji :D Kad me put nanese na Dobrinju obavezno svratim, a ima u blizini i fin kafic za muski dio ukoliko idete s pratiocem :D I nikada nema guzve i prodavacice su super. Ja se obicno zarovim po sat vremena, probam milijardu stvari, uvijek nešto nađem da mi odgovara :)
surajaa
Posts: 603
Joined: 23/11/2006 16:07

#512 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by surajaa »

Meni je Azel super, izdvajam radnju na Dobrinji...imam masu stvari kupljenih tamo i sve sto sam kupila i nosim, imam tri njihove torbe, kozne, kupljene za nekih 40 KM, sada im vise ne dolaze tako cesto. A generalno mislim da nigdje kod nas ne mozete kupiti svilenu haljinu ili tuniku za 50 KM...lanene hlace, kosulje, tajice, sakoi, zaista bude svega kada roba dodje, istina, treba se naoruzati strpljenjem i roviti, roviti...
User avatar
LONGMAN
Posts: 3248
Joined: 28/02/2009 18:20
Location: Odmah iza VIOLETE

#513 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by LONGMAN »

AF je :thumbup:
Meni ovaj na Socijalnom usput s faxa, pa svratim, ali nekad se pokupimo pa odemo na Dobrinju, al ne nadjem sebi skoro nista :(
Najtuznije kad sam htjela mantil, a kao kontam XS maalooo, rekoh uzecu S, odem do bankomata (ne primaju kartice iza bbi-a) vratim se, ima S, kad ono golem :shock: ja da uzmem XS nema, kill me now :x , odem na Socijalno, nemaa, Dobrinja nemaa, i te godine ostadoh bez mantila, naravno sada bi L najbolje pasao :lol:

I da, mrzim guzve, to je jedina mana, sto odustanem kad vidim onaj red.
Ali moram jos jedan slucaj ispricati. Jaooo.

Kolegicu cekam dok ona isproba hlace. Kad ide "ugodno popunjena" djevojka i nosi u kabinu skroooz malo haljinuci, ja dok zaplakala nisam, vidjet ce da joj ne moze, razvuci je, i sta ce onda sitne male djevojke :sad: To mi je stvarno strasno bilo, kad se neki insani precjenjuju :D
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#514 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by Cholina_Lokica »

Hajde ba sta kukate za brojeve, zamislite mene, duzina mi treba XL, a sirina S do M zavisno od modela, znate li vi kako je to naci :lol:
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#515 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by zamzija »

LONGMAN wrote: Kolegicu cekam dok ona isproba hlace. Kad ide "ugodno popunjena" djevojka i nosi u kabinu skroooz malo haljinuci, ja dok zaplakala nisam, vidjet ce da joj ne moze, razvuci je, i sta ce onda sitne male djevojke :sad: To mi je stvarno strasno bilo, kad se neki insani precjenjuju :D
:lol: Najgore je kad se ljudi precjenjuju i kad ne vide u ogledalu pravu sliku sebe ( a rijetko ko to vidi ) i uzmu nešto što nema šanse da im može :D
Ali isto ima djevojaka koje super, ali stvarno super izgledaju a misle da ne izgledaju pa ne iskorištavaju puni potencijal, šta sve mogu nositi :-D
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#516 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by male_okice »

kad se prvo Azel kod nas otvorio prije neke 4 godine bio je stvarno super i izbor brojeva veliki, ali to samo prve godine vec ostalo je stvarno sve xs, hlace da ne govorim. Ja inace nisam ni debela ali ni mrsava neka normala ali imam jake bokove (sve zene u familiji :roll: ) i trebaju mi malo sire hlace, ali nema sanse kod njih su sve neke minijaturne za djevojcice do 9 godina. Jedino sto sam uspjela naci par dobrih haljinica za ljeto po 5-10 KM bile snizene, i kaput 100 KM sam kupila sad za ovu zimu. dobra stvar kod azela je to sto imaju snizenja pa stvar koja je kostala 50 KM dodje do nekih 20 KM, inace druge trgovine to nemaju ili snize za 5KM nesto tako da i ne racunam kao snizenje
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50450
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#517 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by Bloo »

vesna555 wrote:
:lol: Stvarno jeste tako :) XS brojevi uvijek ostanu u radnjama i bas puno budu snizeni. Nedavno sam kužirala smeđe čizme kožne. Bile 169 KM i naravno nisam luda da dajem tolike pare kad znam da ce biti snizene. Rasprodali se normalni brojevi, ostao 35 broj u crnoj, smeđoj i ljubičastoj boji i snize na 99 KM. Reko jos pola mjeseca i bit ce one i nize. Kad stigla im nova kolekcija i jos ih snize i kupim ih za 29 KM :mrgreen: Jupiiii!!!
:cry: :cry: :cry:

ja nogata i sisata :cry: :cry: :cry: teško mi je
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50450
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#518 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by Bloo »

male_okice wrote:kad se prvo Azel kod nas otvorio prije neke 4 godine bio je stvarno super i izbor brojeva veliki, ali to samo prve godine vec ostalo je stvarno sve xs, hlace da ne govorim. Ja inace nisam ni debela ali ni mrsava neka normala ali imam jake bokove (sve zene u familiji :roll: ) i trebaju mi malo sire hlace, ali nema sanse kod njih su sve neke minijaturne za djevojcice do 9 godina. Jedino sto sam uspjela naci par dobrih haljinica za ljeto po 5-10 KM bile snizene, i kaput 100 KM sam kupila sad za ovu zimu. dobra stvar kod azela je to sto imaju snizenja pa stvar koja je kostala 50 KM dodje do nekih 20 KM, inace druge trgovine to nemaju ili snize za 5KM nesto tako da i ne racunam kao snizenje
ma ne moras biti jaci, dovoljno je da budes normalne grade

ja u azelu tesko sta da mogu da nadem...L nestane dok trepnes

više ne znam koji sam broj

jedne hlace imam 38, a iz waikikija samtane 46 :D

gornji dio je posebna prica :D nikad uskladiti :D dok nadem da mi gore nesto moze zbog sisa, hlace mi spadaju

i generalno ne prave sakoe, kosulje i majice za sisate :T
hocunecu
Posts: 1755
Joined: 25/09/2008 13:18

#519 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by hocunecu »

meni u azelu vecina robe izgleda kao da je vec nosena
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#520 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by zamzija »

Bloo wrote:
i generalno ne prave sakoe, kosulje i majice za sisate :T
Kao što ne prave hlače za guzate :lol:
Ja mogu lako naći majicu, jaknu, košulju, i to kao da je krojeno za mene. ali pantalone meni naći to je muka živa, ili su mi tijesne, ili mi super stoje na bokovima, a kod pojasa širokeeeee, a kad stavim kaiš naberu se, užas :D
Da mi je malo popričat' sa J.Lo i sa onom Kardashian, da vidim gdje one kupuju pantalone :D :D :D
User avatar
LONGMAN
Posts: 3248
Joined: 28/02/2009 18:20
Location: Odmah iza VIOLETE

#521 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by LONGMAN »

ja kupila hlace juhuuu, br. 36 jedine ostale :D i to 15 KM, jest da su trapez ali su slatke :)
i nije bilo guzve :dance:
Lounge Act
Posts: 2210
Joined: 24/02/2011 18:21
Location: :)

#522 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by Lounge Act »

zamzija wrote:
Bloo wrote:
i generalno ne prave sakoe, kosulje i majice za sisate :T
Kao što ne prave hlače za guzate :lol:
Ja mogu lako naći majicu, jaknu, košulju, i to kao da je krojeno za mene. ali pantalone meni naći to je muka živa, ili su mi tijesne, ili mi super stoje na bokovima, a kod pojasa širokeeeee, a kad stavim kaiš naberu se, užas :D
Da mi je malo popričat' sa J.Lo i sa onom Kardashian, da vidim gdje one kupuju pantalone :D :D :D
:lol: joj i meni je to bas problem, uz svake hlace nosim kais jer su mi sve siroke u struku :roll:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50450
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#523 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by Bloo »

hocunecu wrote:meni u azelu vecina robe izgleda kao da je vec nosena

pa u Orsayu prodavacice nosaju odjecu par dana i onda vrate u prodavnicu :T mozda je i u Azelu isto, mada sumnjam da oone tete iza BBI bi nosale onakvu obleku
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#524 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by zamzija »

Pa i u Mangu nose odjeću iz Manga - to je tako jasno, promovišu svoj brand :)
A svaku odjeću koju kupiš, barem je jednom neko probao, zato je ja operem čim dođem kući :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50450
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#525 Re: Azel France i ostale prodavnice :-))))

Post by Bloo »

zamzija wrote:Pa i u Mangu nose odjeću iz Manga - to je tako jasno, promovišu svoj brand :)
A svaku odjeću koju kupiš, barem je jednom neko probao, zato je ja operem čim dođem kući :D

aludirala sam na to da uzmi majice saoke kosulje nosaaaaaaaaaaaaaaaaju i vrate (bez pranja of course)

naravno da operem, al opet :roll:
Post Reply