Avio kompanije all about

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#4976 Re: Avio kompanije all about

Post by Connaisseur Karlin »

miki27A wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
miki27A wrote: @Connaisseur Karlin hvala ti velika za ovaj link i tekst, ovo mi je bas otvorilo oci da nece to biti tako super sa Turskom situacijom.
Licno,nisma optimisticna,a sad sam dobila poruku od rodjaka iz Istanbula,kazu da se situacija polako smiruje,ali taj proces se nece desiti u tako kratkom periodu,plus,neizvjesnot je drugi razlog da pokusas ,dok je sad,vuca situacija ,da preusmjeris kartu na FRA,bez dodatnih troskova. Zaboravila sam te pitati: kako si bukirala let,putem avio komanije ili thirs party? Pokusaj sad promjeniti rutu leta bez dodatnih troskova,ili cekaj do peroda leta,tj. nemoj nista mjenjati. :kiss:
Karte kupljene direktno preko Turkish airlines, je li to pomaze ili odmaze? Na Turkishu dozvoljavaju putnicima za letove do 20 jula da promijene kartu/uzmu refund, valjda ce i nama to dozvoliti kad se priblizi vrijeme (7-10 dana prije leta) http://www.turkishairlines.com/en-int/c ... ing-rights (nadam se da je ova rebooking/rerouting tacka to sto mi trazimo: da nam promijene let na drugu avio kompaniju?)
Odlicno,jer ne moras se zezati satima sa kompanijom i third parties :thumbup: Licno,kpujme dirketno pute kompanije,jer imam njihovu clnarinu i poene za predjenu miljazu.Kompanija mora dati opciju promjene datuma leta u ovakvim situacijama,ili slicnim vanrednim situacijama.Ja sam ti predlozila da zovnes i pitas za promjenu rute bez gubljenja novca. Ne mogu vam promjeniti na drugu kompaniju,Turkish je u tvom slucaju flag carrier,ali sve avio kompanije rade sa partnerima,drugim avio kompanijama : code-share carrier. To znaci,da bukiras sa doticnom kompanijoma,ali letis sa njihovim partnerom.
miki27A
Posts: 718
Joined: 18/04/2008 13:58
Location: IL

#4977 Re: Avio kompanije all about

Post by miki27A »

Connaisseur Karlin wrote: Odlicno,jer ne moras se zezati satima sa kompanijom i third parties :thumbup: Licno,kpujme dirketno pute kompanije,jer imam njihovu clnarinu i poene za predjenu miljazu.Kompanija mora dati opciju promjene datuma leta u ovakvim situacijama,ili slicnim vanrednim situacijama.Ja sam ti predlozila da zovnes i pitas za promjenu rute bez gubljenja novca. Ne mogu vam promjeniti na drugu kompaniju,Turkish je u tvom slucaju flag carrier,ali sve avio kompanije rade sa partnerima,drugim avio kompanijama : code-share carrier. To znaci,da bukiras sa doticnom kompanijoma,ali letis sa njihovim partnerom.
Probala sam zvati, nemoguce je ikoga dobiti ovih par dana (a kontam da ne bi mi ni dozvolili jer ima mjesec i 9 dana do leta).
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#4978 Re: Avio kompanije all about

Post by Connaisseur Karlin »

miki27A wrote:
Connaisseur Karlin wrote: Odlicno,jer ne moras se zezati satima sa kompanijom i third parties :thumbup: Licno,kpujme dirketno pute kompanije,jer imam njihovu clnarinu i poene za predjenu miljazu.Kompanija mora dati opciju promjene datuma leta u ovakvim situacijama,ili slicnim vanrednim situacijama.Ja sam ti predlozila da zovnes i pitas za promjenu rute bez gubljenja novca. Ne mogu vam promjeniti na drugu kompaniju,Turkish je u tvom slucaju flag carrier,ali sve avio kompanije rade sa partnerima,drugim avio kompanijama : code-share carrier. To znaci,da bukiras sa doticnom kompanijoma,ali letis sa njihovim partnerom.
Probala sam zvati, nemoguce je ikoga dobiti ovih par dana (a kontam da ne bi mi ni dozvolili jer ima mjesec i 9 dana do leta).
Sad sam stigla iz Vrginia,a drago mi je da si rijesila problem. :-D
klikerusa
Posts: 422
Joined: 17/03/2011 18:57

#4979 Re: Avio kompanije all about

Post by klikerusa »

miki27A wrote:
Connaisseur Karlin wrote: Odlicno,jer ne moras se zezati satima sa kompanijom i third parties :thumbup: Licno,kpujme dirketno pute kompanije,jer imam njihovu clnarinu i poene za predjenu miljazu.Kompanija mora dati opciju promjene datuma leta u ovakvim situacijama,ili slicnim vanrednim situacijama.Ja sam ti predlozila da zovnes i pitas za promjenu rute bez gubljenja novca. Ne mogu vam promjeniti na drugu kompaniju,Turkish je u tvom slucaju flag carrier,ali sve avio kompanije rade sa partnerima,drugim avio kompanijama : code-share carrier. To znaci,da bukiras sa doticnom kompanijoma,ali letis sa njihovim partnerom.
Probala sam zvati, nemoguce je ikoga dobiti ovih par dana (a kontam da ne bi mi ni dozvolili jer ima mjesec i 9 dana do leta).
Kupiš travel insurance za 30-40 dolara i inda se ne sekiraš. Oni ti vrate pare...
klikerusa
Posts: 422
Joined: 17/03/2011 18:57

#4980 Re: Avio kompanije all about

Post by klikerusa »

klikerusa wrote:
miki27A wrote:
Connaisseur Karlin wrote: Odlicno,jer ne moras se zezati satima sa kompanijom i third parties :thumbup: Licno,kpujme dirketno pute kompanije,jer imam njihovu clnarinu i poene za predjenu miljazu.Kompanija mora dati opciju promjene datuma leta u ovakvim situacijama,ili slicnim vanrednim situacijama.Ja sam ti predlozila da zovnes i pitas za promjenu rute bez gubljenja novca. Ne mogu vam promjeniti na drugu kompaniju,Turkish je u tvom slucaju flag carrier,ali sve avio kompanije rade sa partnerima,drugim avio kompanijama : code-share carrier. To znaci,da bukiras sa doticnom kompanijoma,ali letis sa njihovim partnerom.
Probala sam zvati, nemoguce je ikoga dobiti ovih par dana (a kontam da ne bi mi ni dozvolili jer ima mjesec i 9 dana do leta).
Kupiš travel insurance za 30-40 dolara i inda se ne sekiraš. Oni ti vrate pare...
Od ovih sam ja kupovao https://www.allianztravelinsurance.com/find-a-plan
Nikad mi nije trebalo da ih kontaktiram, ali eto, neka sigurnost je bila tu. Helem, Orbitz uz karte nudi njihov plan, doduse sa manje pokrica...
miki27A
Posts: 718
Joined: 18/04/2008 13:58
Location: IL

#4981 Re: Avio kompanije all about

Post by miki27A »

klikerusa wrote:
klikerusa wrote:
miki27A wrote:
Probala sam zvati, nemoguce je ikoga dobiti ovih par dana (a kontam da ne bi mi ni dozvolili jer ima mjesec i 9 dana do leta).
Kupiš travel insurance za 30-40 dolara i inda se ne sekiraš. Oni ti vrate pare...
Od ovih sam ja kupovao https://www.allianztravelinsurance.com/find-a-plan
Nikad mi nije trebalo da ih kontaktiram, ali eto, neka sigurnost je bila tu. Helem, Orbitz uz karte nudi njihov plan, doduse sa manje pokrica...
Evo quote sa linka koji si gore naveo:


The best coverage for dream vacations and remote destinations Classic Plan with Trip+
Total Price
$158


Our most popular plan for family vacations, cruises and tours Classic Plan
Total Price
$116


The economical choice for domestic & international travelers Basic Plan
Total Price
$88

Gdje ti vidis $30-40? Mislim, naravno da je bolje imati ovo osiguranje za slucajeve kao sto je Turska, ali u zavisnosti gdje ides i odakle ides nekad ne uplatis osiguranje (a najcesce se trazi da je uplaceno u isti dan kad je kupljeno putovanje/karta) Nekima to ne padne napamet sve dok nije kasno. Srecom ovdje je sad sve sredjeno, FAA je digao zabranu i let je po planu sada.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#4982 Re: Avio kompanije all about

Post by Connaisseur Karlin »

klikerusa wrote:
miki27A wrote:
Connaisseur Karlin wrote: Odlicno,jer ne moras se zezati satima sa kompanijom i third parties :thumbup: Licno,kpujme dirketno pute kompanije,jer imam njihovu clnarinu i poene za predjenu miljazu.Kompanija mora dati opciju promjene datuma leta u ovakvim situacijama,ili slicnim vanrednim situacijama.Ja sam ti predlozila da zovnes i pitas za promjenu rute bez gubljenja novca. Ne mogu vam promjeniti na drugu kompaniju,Turkish je u tvom slucaju flag carrier,ali sve avio kompanije rade sa partnerima,drugim avio kompanijama : code-share carrier. To znaci,da bukiras sa doticnom kompanijoma,ali letis sa njihovim partnerom.
Probala sam zvati, nemoguce je ikoga dobiti ovih par dana (a kontam da ne bi mi ni dozvolili jer ima mjesec i 9 dana do leta).
Kupiš travel insurance za 30-40 dolara i inda se ne sekiraš. Oni ti vrate pare...
Cancel for any reason CFAR osiguranje , treba oprezno procitati ,sta konkretno "pokriva" osiguranje,jer,osiguranje ne pokriva "any and every reason",plus cijena osiguranja je bazirana na cijeni avio-karte.
klikerusa
Posts: 422
Joined: 17/03/2011 18:57

#4983 Re: Avio kompanije all about

Post by klikerusa »

miki27A wrote:
klikerusa wrote:
Od ovih sam ja kupovao https://www.allianztravelinsurance.com/find-a-plan
Nikad mi nije trebalo da ih kontaktiram, ali eto, neka sigurnost je bila tu. Helem, Orbitz uz karte nudi njihov plan, doduse sa manje pokrica...
Evo quote sa linka koji si gore naveo:


The best coverage for dream vacations and remote destinations Classic Plan with Trip+
Total Price
$158


Our most popular plan for family vacations, cruises and tours Classic Plan
Total Price
$116


The economical choice for domestic & international travelers Basic Plan
Total Price
$88

Gdje ti vidis $30-40? Mislim, naravno da je bolje imati ovo osiguranje za slucajeve kao sto je Turska, ali u zavisnosti gdje ides i odakle ides nekad ne uplatis osiguranje (a najcesce se trazi da je uplaceno u isti dan kad je kupljeno putovanje/karta) Nekima to ne padne napamet sve dok nije kasno. Srecom ovdje je sad sve sredjeno, FAA je digao zabranu i let je po planu sada.
Ja sam prije par sedmica platio $265 za nas petero za $6000 pokrica. I kupio 2 dana prije puta. Prije je bilo 30-40 za jednu osobu preko Orbitz.com, samo sto ja sad solo ne idem. A potrazi drugih kompanija, ne moras meni za vrat skakati i boldirati recenice...ili plati Turkishu $250, ili pusti da ti propadne karta
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#4984 Re: Avio kompanije all about

Post by Connaisseur Karlin »

klikerusa wrote:
Ja sam prije par sedmica platio $265 za nas petero za $6000 pokrica. I kupio 2 dana prije puta. Prije je bilo 30-40 za jednu osobu preko Orbitz.com, samo sto ja sad solo ne idem. A potrazi drugih kompanija, ne moras meni za vrat skakati i boldirati recenice...ili plati Turkishu $250, ili pusti da ti propadne karta
klikerusa,kako se zove osiguranje i koju vrstu osiguranja si platio?
klikerusa
Posts: 422
Joined: 17/03/2011 18:57

#4985 Re: Avio kompanije all about

Post by klikerusa »

Connaisseur Karlin wrote:
klikerusa wrote:
Ja sam prije par sedmica platio $265 za nas petero za $6000 pokrica. I kupio 2 dana prije puta. Prije je bilo 30-40 za jednu osobu preko Orbitz.com, samo sto ja sad solo ne idem. A potrazi drugih kompanija, ne moras meni za vrat skakati i boldirati recenice...ili plati Turkishu $250, ili pusti da ti propadne karta
klikerusa,kako se zove osiguranje i koju vrstu osiguranja si platio?
Image
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#4986 Re: Avio kompanije all about

Post by Connaisseur Karlin »

klikerusa wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
klikerusa wrote:
Ja sam prije par sedmica platio $265 za nas petero za $6000 pokrica. I kupio 2 dana prije puta. Prije je bilo 30-40 za jednu osobu preko Orbitz.com, samo sto ja sad solo ne idem. A potrazi drugih kompanija, ne moras meni za vrat skakati i boldirati recenice...ili plati Turkishu $250, ili pusti da ti propadne karta
klikerusa,kako se zove osiguranje i koju vrstu osiguranja si platio?
Image
klikerusa :

travel delay of 6 or more hours: Da dodam nesto- Svaka avio komapnija ima svoj minimum broj minuta sa delay,oko 2 sata ili 2 i po sata,ako ides bez osiguranja,a let je delyaed duze d dva sata,dboijas pravo na refund za non-refundable ticket i bez osiguranja!

Drugo:
Trip Cancellation - Up to amount purchased
Reimburses your prepaid, non-refundable expenses if you must cancel your trip due to a covered reason.
Sta konkretno tvoje osiguranje pokriva u slucaju cancellation? Sta je pokriveno pod "covered reason"?

evo odgovora:
If you miss more than half the total length of your trip because your travel was delayed due to a covered reason — including strike, common carrier delay, natural disaster, quarantine, a lost passport, hijacking or civil unrest — then you may be able to make a trip cancellation claim.
Before you cancel your trip, however, it's wise to check in with your insurer. Confirm that more than 50 percent of your trip has been missed and that your policy includes coverage for trip cancellation. Also, be sure to notify all your travel providers and your insurer as soon as possible once you cancel.
Milism da travel canclellation insurance ne pokriva trip cancellation before trip. Znaci,da Miki27A,i sa tvojim osiguranjem,ne bi mogla ukinuti let i dobiti full refund. Zovni Allianz,pa nam javi,i mene interesuje. :-D
deda_jr
Posts: 236
Joined: 10/11/2011 13:32

#4987 Re: Avio kompanije all about

Post by deda_jr »

Je li neko pokusavao da kupi kartu preko Austrian-a ovih dana? Pokusavam kupiti kartu, ali mi stalno izbacuje "nije moguce kupiti kartu on-line"... Je li imao neko slicnih iskustava?
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4988 Re: Avio kompanije all about

Post by Bodkin »

Imate stranice i firme koje za vas tuzakaju kompanije i zajebavaju se i dobijete lovu od njih. Naplacuju 25% za uslugu od svote koje dobiju od kompanije. Vi nista ne placate unaprijed
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#4989 Re: Avio kompanije all about

Post by Connaisseur Karlin »

deda_jr wrote:Je li neko pokusavao da kupi kartu preko Austrian-a ovih dana? Pokusavam kupiti kartu, ali mi stalno izbacuje "nije moguce kupiti kartu on-line"... Je li imao neko slicnih iskustava?
Pa nazovi ih telefonom! Meni,jedne godine strnica Croatia Airines,nije mogla izbaciti opciju na stranici check-in,zavnula ih,i rijesila problem. Stranica im je bila u procesu obrade podataka.
deda_jr
Posts: 236
Joined: 10/11/2011 13:32

#4990 Re: Avio kompanije all about

Post by deda_jr »

Connaisseur Karlin wrote:
deda_jr wrote:Je li neko pokusavao da kupi kartu preko Austrian-a ovih dana? Pokusavam kupiti kartu, ali mi stalno izbacuje "nije moguce kupiti kartu on-line"... Je li imao neko slicnih iskustava?
Pa nazovi ih telefonom! Meni,jedne godine strnica Croatia Airines,nije mogla izbaciti opciju na stranici check-in,zavnula ih,i rijesila problem. Stranica im je bila u procesu obrade podataka.
Zvao vise puta, ali mi se niko nije javljao ni na broj u Austriji ni ovdje... Pa zato i htjedoh da vidim je li jos neko imao problema...
User avatar
ElRe
Posts: 10932
Joined: 12/12/2011 11:28

#4991 Re: Avio kompanije all about

Post by ElRe »

EX-YU airport results, JAN - AUG 2016

Airport PAX Change (%)
Belgrade 3.291.141 ▲ 0.4
Zagreb 1.839.994 ▲ 6.6
Split 1.717.428 ▲ 18.2
Dubrovnik 1.438.077 ▲ 14.9
Pristina 1.228.298 ▲ 11.6
Skopje 1.106.590 ▲ 17.0
Ljubljana 926.675 ▼ 5.3
Tivat 734.791 ▲ 6.9
Podgorica 588.862 ▲ 14.2
Sarajevo 584.956 ▲ 7.8

Ovdje se vidi koliko Sarajevu a i Bosni nedostaju LCC kompanije. Svaka cast Tuzli, ali TK u poredjenju sa Sarajevom i Hercevinom strancima nema sta ponuditi u turistickom smislu.
Last edited by ElRe on 27/09/2016 12:16, edited 1 time in total.
User avatar
Grof
Posts: 565
Joined: 24/02/2002 00:00

#4992 Re: Avio kompanije all about

Post by Grof »

ElRe wrote:EX-YU airport results, JAN - AUG 2016

Airport PAX Change (%)
Belgrade 3.291.141 ▲ 0.4
Zagreb 1.839.994 ▲ 6.6
Split 1.717.428 ▲ 18.2
Dubrovnik 1.438.077 ▲ 14.9
Pristina 1.228.298 ▲ 11.6
Skopje 1.106.590 ▲ 17.0
Ljubljana 926.675 ▼ 5.3
Tivat 734.791 ▲ 6.9
Podgorica 588.862 ▲ 14.2
Sarajevo 584.956 ▲ 7.8

Ovdje se vidi koliko Sarajevu nedostaju LCC kompanije.
Tačno. Nevjerovatno je da aerodrom u Prištini :shock: ima duplo više putnika nego Sarajevo. :run:
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#4993 Re: Avio kompanije all about

Post by jefferson »

Grof wrote:
ElRe wrote:EX-YU airport results, JAN - AUG 2016

Airport PAX Change (%)
Belgrade 3.291.141 ▲ 0.4
Zagreb 1.839.994 ▲ 6.6
Split 1.717.428 ▲ 18.2
Dubrovnik 1.438.077 ▲ 14.9
Pristina 1.228.298 ▲ 11.6
Skopje 1.106.590 ▲ 17.0
Ljubljana 926.675 ▼ 5.3
Tivat 734.791 ▲ 6.9
Podgorica 588.862 ▲ 14.2
Sarajevo 584.956 ▲ 7.8

Ovdje se vidi koliko Sarajevu nedostaju LCC kompanije.
Tačno. Nevjerovatno je da aerodrom u Prištini :shock: ima duplo više putnika nego Sarajevo. :run:
Ma problem Sarajeva je sto sve kontrolise Star Alliance (Lufthansa i Turkish) Sarajevo pod hitno mora uvesti liniju za Amsterdam i Pariz da se uveze sa Sky team kompanijama.
User avatar
drndalo
Posts: 22835
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4994 Re: Avio kompanije all about

Post by drndalo »

Nije bas kompanija za prevoz putnika, ali je tema gdje treba staviti dokaze da nas "zaprasuju"...

Image
User avatar
drndalo
Posts: 22835
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4995 Re: Avio kompanije all about

Post by drndalo »

http://www.klix.ba/biznis/kompanija-tui ... /161106051
Kompanija TUIfly najavila direktnu avioliniju Brisel-Sarajevo od 31. marta 2017. godine

Kompanija "TUIfly Belgium" od 31. marta 2017. godine će povezati Međunarodni aerodrom Sarajevo i aerodrom Charleroi u Briselu, Belgija, navodi se na zvaničnoj web stranici belgijske aviokompanije.

Letovi će biti realizirani dva puta sedmično i to ponedjeljkom i petkom, a u opticaju će biti avioni Boeing 737-7 i Boeing 737-8 sa 149 i 189 sjedišta.

Karte za letove se već mogu rezervirati na sajtu aviokompanije, a ova linija inače predstavlja prvu aviovezu između Belgije i Bosne i Hercegovine.

Kako se navodi, cijena karte će se kretati od 49 do 219 eura.

Inače, kompanija "TUIfly Belgium" je jedna od ukupno sedam aviokompanija koje su pod okriljem TUI-ja, najveće svjetske grupacije za turizam, odmore i putovanja.
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#4996 Re: Avio kompanije all about

Post by jefferson »

ElRe wrote:EX-YU airport results, JAN - AUG 2016

Airport PAX Change (%)
Belgrade 3.291.141 ▲ 0.4
Zagreb 1.839.994 ▲ 6.6
Split 1.717.428 ▲ 18.2
Dubrovnik 1.438.077 ▲ 14.9
Pristina 1.228.298 ▲ 11.6
Skopje 1.106.590 ▲ 17.0
Ljubljana 926.675 ▼ 5.3
Tivat 734.791 ▲ 6.9
Podgorica 588.862 ▲ 14.2
Sarajevo 584.956 ▲ 7.8

Ovdje se vidi koliko Sarajevu a i Bosni nedostaju LCC kompanije. Svaka cast Tuzli, ali TK u poredjenju sa Sarajevom i Hercevinom strancima nema sta ponuditi u turistickom smislu.
Prije nego sto kazes sta strancima moras im ponuditi organizovani turizam. Kakva Hercegovina. HDZ tamo namjerno koci turizam zarad dalmacije. Sarajevo je tek nedavno dobilo autobusku liniju od aerodroma do grada, a i to nisam siguran kakva je frekvencija. BiH mora biti inovativna u turizmu, a mi se ponasamo kao da je privilegija nekome doci u BiH.
akcija007
Posts: 2869
Joined: 17/05/2008 23:50

#4997 Re: Avio kompanije all about

Post by akcija007 »

Tacno 15 dana prije puta sam kupio kartu od Lufthanse iz SA na direktnom letu za Minhen za 119 eur sako s rucnim prtljagom stoje extraaaaa povoljno
User avatar
drndalo
Posts: 22835
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4998 Re: Avio kompanije all about

Post by drndalo »

Uzivaj, to je stvarno dobra i rijetka cijena... ;-)
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#4999 Re: Avio kompanije all about

Post by Connaisseur Karlin »

drndalo wrote:http://www.klix.ba/biznis/kompanija-tui ... /161106051
Kompanija TUIfly najavila direktnu avioliniju Brisel-Sarajevo od 31. marta 2017. godine

Kompanija "TUIfly Belgium" od 31. marta 2017. godine će povezati Međunarodni aerodrom Sarajevo i aerodrom Charleroi u Briselu, Belgija, navodi se na zvaničnoj web stranici belgijske aviokompanije.

Letovi će biti realizirani dva puta sedmično i to ponedjeljkom i petkom, a u opticaju će biti avioni Boeing 737-7 i Boeing 737-8 sa 149 i 189 sjedišta.

Karte za letove se već mogu rezervirati na sajtu aviokompanije, a ova linija inače predstavlja prvu aviovezu između Belgije i Bosne i Hercegovine.

Kako se navodi, cijena karte će se kretati od 49 do 219 eura.

Inače, kompanija "TUIfly Belgium" je jedna od ukupno sedam aviokompanija koje su pod okriljem TUI-ja, najveće svjetske grupacije za turizam, odmore i putovanja.

izgleda da niko nije provjerio udaljenost aeordroma Charleori od Brisela :D
User avatar
ElRe
Posts: 10932
Joined: 12/12/2011 11:28

#5000 Re: Avio kompanije all about

Post by ElRe »

Trebao bih krajem decembra da putijem avionom sa sarajevskog aerodorma. Najjeftinija karta je na stranici tripsta.com, pa me zanima ako bude otkazivanja leta zbog magle da li tripsta refundira novac? Na sajtu avio kompanije cijena karte je veca za cca 15%.
Post Reply