Avaz i Mirnes - dva oka u glavi...

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#1 Avaz i Mirnes - dva oka u glavi...

Post by kub lajkan »

Upali mi se lampica veceras...

Ne znam jeste li skontali Mirnesove metode. Covjek se jednostavno nekom natakari na kosti i gdje god se oglasi dohvati se te svoje mete...

Recimo, nakon raspustanja Alijanse njegova meta je bio SDP. I sta god je pricao uvijek je SDP bio kriv za to. Ma o cemu on pricao, SDP je krivac...

Elem, sad je promijenio metu. Nova meta se zove - Sulejman Tihic.
Nedavno je nastupao u onoj novoj emisiji Ognjena Blagojevica i prica je bila o Fudbalskom savezu BiH. Vjerovali ili ne Mirnes je tu pricu zavrsio sa "Sulejman Tihic treba krivicno da odgovara". :lol:

I gdje god ga vidim u zadnje vrijeme u medijima, uvijek je na tapetu Sulejman Tihic.

Elem, sta je tu zanimljivo?

Pa to da je ta metodologija kopirana od Avaza.

I nek neko kaze da Avaz ne djeluje edukativno... :D
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#2

Post by Svemirski_Jebach »

:lol: :lol: :lol: :lol:

koji je to kreten mirnes a. - tog covjeka bi trebalo javno posuti katranom pa perjem :D
Leonid Breznjev
Posts: 5302
Joined: 04/11/2006 03:32
Location: Kamenskoje

#3

Post by Leonid Breznjev »

A sta mislite o ovom??

AVAZ-AJANOVIC

Image
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#4

Post by kub lajkan »

A kakve to veze ima s temom :?
Leonid Breznjev
Posts: 5302
Joined: 04/11/2006 03:32
Location: Kamenskoje

#5

Post by Leonid Breznjev »

govorimo li o istom mirnesu?
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#6

Post by Vingo »

Arslan wrote:govorimo li o istom mirnesu?
Pa da. O istom Mirnesu i istom Avazu.
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#7

Post by kub lajkan »

Arslan wrote:govorimo li o istom mirnesu?
Govorimo, ali ne znaci da to ima veze s temom...
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1301
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#8

Post by R2D2_SA »

...Ne misli valjda neko da Mirnes onolike "fol" krivicne prijave podnosi zato jer misli da ce tako nekoga zatvoriti, da to radi zbog naroda???.... Cini mi se da on mjesecno po desetak istih podnosi, za sve i svasta, isto kineska pijaca :D ....

...isto kao sto je radio kada je bio u Parlamentu FBIH, non stop visio za govornicom, pravio skandale...samo da bi sto vise privlacio paznju na sebe tako isto i dan danas radi. Bilo sta da se u ovoj zemlji desi Mirnes podnese prijavu..pa se to lijepo objavi, naravno u Avazu i o Mirnesu se opet prica, jer nema drugog nacina da se pojavljuje u javnosti. Niko od novinara ga ne voli pa nece o njemu pricu raditi osim ovih iz Avaza, jer govori ono sto oni hoce, odnosno gazda Fahro, a kako je popusio foru na izborima, a nisu uspjeli ni da ga uguraju preko Silajdzica u drzavni parlament on naprosto nema drugog nacina nego da pise krivicne prijave pa da se to objavi. Avazu to sasvim odgovara jer objave prijavu, naravno prijavu protiv Avazu mrskih i onda poslije imaju materijala pricati kako tuzilastvo ne radi, kako su podnesene brojne prijave a bez reakcije tuzilastava bla bla.... Nazalost Mirnes ima pricu kojom raju kupi, kod nas ionako ima puno ljudi koji 5 dana vole jednog, 5 dana drugog covjeka, na osnovu toga kako im neko neku pricu isprica (kratko pamcenje) a na srecu je prosao kako je prosao na izborima. Ja sam prije par godina bio prognozirao da ce se visoko popeti, upravo zbog njegove price koju raja voli ali se toliko prodao Avazu, toliko pretjeruje da ga se raja zasitila.
Za mene je Mirnes obicni ljigavac, politicar bez ikakvog kredibiliteta.

Politicar o kojem se ne govori je mrtav politicar i Mirnes to dobro zna, Avaz je jedini kojima je zanimljiv te to maksimalno koriste ali pretjeruju definitvno te Avaz kao nivina gubi i ono malo malo novinarskog digniteta a Mirnes pojacava ionako jak dojam prodane duse...da ne kazem neceg drugog prodanog :D
Post Reply