Auto salon Kramar - vasa iskustva

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Locked
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#4176 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by golfiista »

sheilak wrote:Pa upravo se na ovome traze mane a ne na pezou fiatu opelu i sl koji kostaju od 15 do 30 hiljada (r)

Polovan Fiat, Opel ili Pezo d 30k KM? :lol:
Svaka.neizgovorena ja zlatna.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#4177 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by sheilak »

golfiista wrote:
sheilak wrote:Pa upravo se na ovome traze mane a ne na pezou fiatu opelu i sl koji kostaju od 15 do 30 hiljada (r)

Polovan Fiat, Opel ili Pezo d 30k KM? :lol:
Svaka.neizgovorena ja zlatna.
Image
Image
Bilo bi bolje da si sutio (r)
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20500
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#4178 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by Bullet Tooth Tony »

golfiista wrote:
sheilak wrote:Pa upravo se na ovome traze mane a ne na pezou fiatu opelu i sl koji kostaju od 15 do 30 hiljada (r)

Polovan Fiat, Opel ili Pezo d 30k KM? :lol:
Svaka.neizgovorena ja zlatna.
:lol: :lol: :lol: tako je ... nemoj vise izgovarati :D

Haj sto te uhvatio Sportaz sindrom nego si poceo i razmisljat ko nadzornik (barem sto se auta tice :D :D )
User avatar
konektovan
Posts: 40519
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4179 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by konektovan »

Bullet Tooth Tony wrote:
golfiista wrote:
sheilak wrote:Pa upravo se na ovome traze mane a ne na pezou fiatu opelu i sl koji kostaju od 15 do 30 hiljada (r)

Polovan Fiat, Opel ili Pezo d 30k KM? :lol:
Svaka.neizgovorena ja zlatna.
:lol: :lol: :lol: tako je ... nemoj vise izgovarati :D

Haj sto te uhvatio Sportaz sindrom nego si poceo i razmisljat ko nadzornik (barem sto se auta tice :D :D )
Prekuc'o je on nadzornika ima vec sedmica, vidiš da je nadzornik sve manje online. :mrgreen:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4180 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by amar1994 »

ovaj hybrid je dobar za nasih ovlastenih i majstora :lol: :lol: 8-)
User avatar
konektovan
Posts: 40519
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4181 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by konektovan »

amar1994 wrote:ovaj hybrid je dobar za nasih ovlastenih i majstora :lol: :lol: 8-)
Ako šta vrisne ima čadjo hdi u rezervi. :mrgreen:
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#4182 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by golfiista »

sheilak wrote:
golfiista wrote:
sheilak wrote:Pa upravo se na ovome traze mane a ne na pezou fiatu opelu i sl koji kostaju od 15 do 30 hiljada (r)

Polovan Fiat, Opel ili Pezo d 30k KM? :lol:
Svaka.neizgovorena ja zlatna.
Image
Image
Bilo bi bolje da si sutio (r)
Jedina stvar koja je gluplja od sarkazma jeste bukvalizam. Nejse.

Koliko moras biti zajedljiv ljubomoran i glup, zasto da ne reci, kad na onakvom ili slicnom autu, a na osnovu par fotografija i sturih informacija nalazis mane. No, kada covjek vidi cifru postova, stvari postaju jasnije.
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#4183 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by golfiista »

Bullet Tooth Tony wrote:
golfiista wrote:
sheilak wrote:Pa upravo se na ovome traze mane a ne na pezou fiatu opelu i sl koji kostaju od 15 do 30 hiljada (r)

Polovan Fiat, Opel ili Pezo d 30k KM? :lol:
Svaka.neizgovorena ja zlatna.
:lol: :lol: :lol: tako je ... nemoj vise izgovarati :D

Haj sto te uhvatio Sportaz sindrom nego si poceo i razmisljat ko nadzornik (barem sto se auta tice :D :D )
Sta je pisac htio reci? Pa zejebali ste vidovitu Dzemilu, kod nje moras licno, ali vi, vi sve znate na osnovu fotki. :skoljka:
User avatar
Ady88
Posts: 1128
Joined: 08/02/2009 07:50
Location: Nikad saznat' nećemo

#4184 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by Ady88 »

Throttle wrote:Ja maloprije djetetu kupio romobil, dosao sav u najlonima :lol:
:lol:
Ja bih volio da mi ovako nesto dodje pa da sam skidam :P

User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#4185 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by sheilak »

Ti ili ne znas sta je sarkazam pa pod "sarkazmom" pises sve i svasta ili se nisi kockao vec se vadio (r)
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#4186 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by golfiista »

sheilak wrote:Ti ili ne znas sta je sarkazam pa pod "sarkazmom" pises sve i svasta ili se nisi kockao vec se vadio (r)
Ma hajde nek ti znas. Lahko cemo mi za mene...polovnom autu od 30k KM se ne mahanise, e tugo moja..
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#4187 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by sheilak »

golfiista wrote:
sheilak wrote:Ti ili ne znas sta je sarkazam pa pod "sarkazmom" pises sve i svasta ili se nisi kockao vec se vadio (r)
Ma hajde nek ti znas. Lahko cemo mi za mene...polovnom autu od 30k KM se ne mahanise, e tugo moja..
Ko je rekao da se ne mahanise i na tim autima od 30k?
Ako bolje procitas mahanise se al ne u detalje kao sto treba kod ovog huracana (r)
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#4188 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by golfiista »

sheilak wrote:Pa upravo se na ovome traze mane a ne na pezou fiatu opelu i sl koji kostaju od 15 do 30 hiljada (r)
Evo ja pročitah nekoliko puta. Pročitah i sa razumijevanjem. Ništa. Sterilno kao i prvi put.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#4189 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by sheilak »

golfiista wrote:
sheilak wrote:Pa upravo se na ovome traze mane a ne na pezou fiatu opelu i sl koji kostaju od 15 do 30 hiljada (r)
Evo ja pročitah nekoliko puta. Pročitah i sa razumijevanjem. Ništa. Sterilno kao i prvi put.
Sterilno ce biti i pet hiljada tristo drugi put kad ne kontas
Nego jesi nasao mane na svom autu kad si kupovao isto kod kramara cini mi se a mozda i grijesim (r)
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20500
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#4190 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by Bullet Tooth Tony »

golfiista wrote:

Sta je pisac htio reci? Pa zejebali ste vidovitu Dzemilu, kod nje moras licno, ali vi, vi sve znate na osnovu fotki. :skoljka:
Kakvih bolan fotki i kakve mane.. samo cinjenice..

Da li se kramar hvali da je SAMO 33 hiljade.. DA

Da li su 33 hiljade, ustvari SAMO 33.. Naravno da NE, pogotovo ne na Huracanu iz 2017...

Da li je, za skoro 60 hiljada maraka, skuplji nego isti ako ne i bolji model u Njemackoj.. DA

I sta sam ja od ovoga saznao na osnovu fotki? Nista.. Samo na osnovu cinjenica koje je o stanju auta prrdstavio sam prodavac

Btw da li ga pokrece isti V10 kao i audi R8.. DA.. Iz tog razloga je moj komenentar "dobar je audi Huracan"
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#4191 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by golfiista »

Bullet Tooth Tony wrote:
golfiista wrote:

Sta je pisac htio reci? Pa zejebali ste vidovitu Dzemilu, kod nje moras licno, ali vi, vi sve znate na osnovu fotki. :skoljka:
Kakvih bolan fotki i kakve mane.. samo cinjenice..

Da li se kramar hvali da je SAMO 33 hiljade.. DA

Da li su 33 hiljade, ustvari SAMO 33.. Naravno da NE, pogotovo ne na Huracanu iz 2017...

Da li je, za skoro 60 hiljada maraka, skuplji nego isti ako ne i bolji model u Njemackoj.. DA

I sta sam ja od ovoga saznao na osnovu fotki? Nista.. Samo na osnovu cinjenica koje je o stanju auta prrdstavio sam prodavac

Btw da li ga pokrece isti V10 kao i audi R8.. DA.. Iz tog razloga je moj komenentar "dobar je audi Huracan"
Sve si rekao. Ja nemam ništa dodati. Pametnom dosta.
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#4192 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by golfiista »

sheilak wrote:
golfiista wrote:
sheilak wrote:Pa upravo se na ovome traze mane a ne na pezou fiatu opelu i sl koji kostaju od 15 do 30 hiljada (r)
Evo ja pročitah nekoliko puta. Pročitah i sa razumijevanjem. Ništa. Sterilno kao i prvi put.
Sterilno ce biti i pet hiljada tristo drugi put kad ne kontas
Nego jesi nasao mane na svom autu kad si kupovao isto kod kramara cini mi se a mozda i grijesim (r)
Stvarno nemam zelje, volje ni vremena za nestvarne likove sa foruma, na temi o kojoj se razumiju ko Mara u k k, Budi pozdravljen/a
User avatar
basicm
Posts: 10460
Joined: 16/01/2012 21:38

#4193 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by basicm »

33 hiljade za godinu u lambu je mnogo. Mnogo!
User avatar
StipuGaNime
Posts: 40
Joined: 07/02/2018 11:44

#4194 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by StipuGaNime »

basicm wrote:33 hiljade za godinu u lambu je mnogo. Mnogo!
Zasto?
User avatar
liaar
Posts: 3784
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#4195 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by liaar »

StipuGaNime wrote:
basicm wrote:33 hiljade za godinu u lambu je mnogo. Mnogo!
Zasto?
Zato što auto troši 22l deklarisane gradske. Ovo auto niko, ali baš niko ne uzima kao daily driver vozilo, nego da ima da se kurči. Ne kažem da ljudi vani nemaju da ga sipaju, ali je ovo poskupo i za malo jače džepove
User avatar
StipuGaNime
Posts: 40
Joined: 07/02/2018 11:44

#4196 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by StipuGaNime »

liaar wrote:
StipuGaNime wrote:
basicm wrote:33 hiljade za godinu u lambu je mnogo. Mnogo!
Zasto?
Zato što auto troši 22l deklarisane gradske. Ovo auto niko, ali baš niko ne uzima kao daily driver vozilo, nego da ima da se kurči. Ne kažem da ljudi vani nemaju da ga sipaju, ali je ovo poskupo i za malo jače džepove
Prijatelju.Ono sto je meni i tebi preskupo,nekome je smijurija. Znam i poznajem licno osobe koje vozaju slicna ili vozila koja trose mnogo vise nego ovaj Lambo. Neke americke marke po 5,6 ili 8 hiljada kubika,i vjeruj mi voze ih svakodnevno i ne razmisljaju da predju npr.na elektricna gdje je skoro sve gratis.
gidra
Posts: 3570
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#4197 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by gidra »

Pozitivno iskustvo sa Kramarom...

Golf 7 kupljen kod njih, nakon par dana skontam da ne radi motorić od rezervoara goriva, tj. kada se zaključa vozilo ne zaključa se i poklopac.
Motorić naručen u Porsche-u nov, zamjenjen.
Nakon 10ak dana skontam da ne radi grijanje (kada sam kupovao vozilo na 30+ mi nije palo na pamet da provjeravam grijanje a klima je regularno radila), odem kod njih i pošalju me u Klimacentar gdje se utvrdi da hladnjak grijanja ne radi.
Nov hladnjak također naručen u Porscheu/Asi, uz uzamjenu i ugradnju novog hladnjaka opran kompletan sistem grijanja, ispušten antifriz i nasut novi.
Znači svi novi dijelovi iz Porschea zamjena rađena u Klimacentru.
Vrijednost dijelova sa rukama cca 650 KM koje je Kramar preuzeo na sebe. Ljudi uljudni, zvali i pitali ima li još nekih problema.

AS Kramar :thumbup:
User avatar
Haris.ba
Posts: 24793
Joined: 08/09/2005 20:08

#4198 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by Haris.ba »

Korektno.
User avatar
TheHound
Posts: 1209
Joined: 12/07/2013 15:26

#4199 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by TheHound »

golfiista wrote:
sheilak wrote: Sterilno ce biti i pet hiljada tristo drugi put kad ne kontas
Nego jesi nasao mane na svom autu kad si kupovao isto kod kramara cini mi se a mozda i grijesim (r)
Stvarno nemam zelje, volje ni vremena za nestvarne likove sa foruma, na temi o kojoj se razumiju ko Mara u k k, Budi pozdravljen/a
:lol: :lol: :lol: `
Sad se odjednom nema vremena :lol: :lol: :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 40519
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4200 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by konektovan »

gidra wrote:Pozitivno iskustvo sa Kramarom...

Golf 7 kupljen kod njih, nakon par dana skontam da ne radi motorić od rezervoara goriva, tj. kada se zaključa vozilo ne zaključa se i poklopac.
Motorić naručen u Porsche-u nov, zamjenjen.
Nakon 10ak dana skontam da ne radi grijanje (kada sam kupovao vozilo na 30+ mi nije palo na pamet da provjeravam grijanje a klima je regularno radila), odem kod njih i pošalju me u Klimacentar gdje se utvrdi da hladnjak grijanja ne radi.
Nov hladnjak također naručen u Porscheu/Asi, uz uzamjenu i ugradnju novog hladnjaka opran kompletan sistem grijanja, ispušten antifriz i nasut novi.
Znači svi novi dijelovi iz Porschea zamjena rađena u Klimacentru.
Vrijednost dijelova sa rukama cca 650 KM koje je Kramar preuzeo na sebe. Ljudi uljudni, zvali i pitali ima li još nekih problema.

AS Kramar :thumbup:
A sve se moglo izbjeci kupovinom nekog novog auta, drugog proizvodjaca, ali kurko, mora se golf uzeti. :mrgreen:
Locked