Auto salon Kramar - vasa iskustva

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Locked
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3826 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by bitanga_sa_otesa »

tempuser wrote:
Kad krenes licno i nisko dobijes na isti nacin, ne mozes meni glumiti forumske autoritete, ako sam nesto slagao, a ti napisi sta.
ne glumim ja nista ,ja sam rinaka ko i ti i znam sve o sebi,ti jedini glumis ovde pamet i prosipas demagogiju,samo te jebe sto sam ja te maske i vezne limove mijenjao sam ,a ti si morao placat majstore i drugi su ti sve radili,a ovde supljiras da si sam sve radio i restaurirao :lol:
haj sad odjebaus :bih:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#3827 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by mali_milojica »

tempuser wrote:
mali_milojica wrote: Hajmo krenuti od tvoje pretpostavke zašto neko blati Kramara, da i ti ideš isto da ga branis. Ako grijesim, grijesis li i ti?
Da si pazljivije procitao razumio bi da ja ne branim Kramara, ja samo osporavam "argumente" i lazne motive ovih koji ga napdaju, a ja ne mogu predpostavii zasto to radim, ja tacno znam zasto i objasnio sam. Uzrok i posljedica nisu iste stvari.
Ovdje se sve svodi na argumente i motiv. S jedne strane imas ljude koji su kupili kod Kramara i koji prenose neposredna iskustva, a s druge strane imas ljude koji nemaju apsolutno nikakvih iskustava sa Kramarom, a samim time ni argumente protiv njega pa su najagilniji u temi koja u naslovu sadrzi "vasa iskustva". Sve sto se nudi pod argumente su licni statovi tipa preskup i prepricavanje mahalskih prica iz x-te ruke. Ako zanemarimo da je pravi motiv u par navrata provalio iz nekih pojdinaca, objasni sta bi bio motiv zasto da to neko radi.
Zašto osporavas "argumente"?
Boli te ćošak za Kramara, boli te ćošak sta o njemu neko prica.
Ako te nešto ne svrbi onda se i ne ceses.
A vidimo da nije tako.
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#3828 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by commendatore »

jebes hemoroid kako lik ustrajava na svom pa svom kakav egocentrik i narcisoid
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#3829 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by tempuser »

mali_milojica wrote: Zašto osporavas "argumente"?
Boli te ćošak za Kramara, boli te ćošak sta o njemu neko prica.
Ako te nešto ne svrbi onda se i ne ceses.
A vidimo da nije tako.
Zato sto to nisu argumenti jer ljudima s tim motivima ne trebaju argumenti.
Ja sam napisao sta me svrbi i zasto se cesem, da je Kramar nije uzrok nego posljedica.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#3830 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by condy »

Iskustva sa polovnim autima su šarena, bilo koji salon polovnjaka da je u pitanju. Nema tu razlike i neke velike garancije da ćeš proći najbolje kod nekog. Gledaš auto, prije svega, a salon i renome prodavca isto gledaš zbog urednih papira. I izbjegavaš švercere. Ako auto ima urednu papirologiju, servisnu historiju, kilometraža nije dirana, tebi je uredu, pregledao od stručne osobe mehaničara ili servisa koliko i on može pregledati za tako kratko vrijeme a može više od laika sigurno i probano auto, misliš da je uredu, doneseš odluku kupiš i vidjet ćeš vremenom jesi li dobro odabrao. Ne znam kako drugačije kupiti polovno. Ako ima neki drugi metod, bujrum !
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#3831 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by amar1994 »

condy wrote:Iskustva sa polovnim autima su šarena, bilo koji salon polovnjaka da je u pitanju. Nema tu razlike i neke velike garancije da ćeš proći najbolje kod nekog. Gledaš auto, prije svega, a salon i renome prodavca isto gledaš zbog urednih papira. I izbjegavaš švercere. Ako auto ima urednu papirologiju, servisnu historiju, kilometraža nije dirana, tebi je uredu, pregledao od stručne osobe mehaničara ili servisa koliko i on može pregledati za tako kratko vrijeme a može više od laika sigurno i probano auto, misliš da je uredu, doneseš odluku kupiš i vidjet ćeš vremenom jesi li dobro odabrao. Ne znam kako drugačije kupiti polovno. Ako ima neki drugi metod, bujrum !
napisat cu ja par stvari kad auto okrene 100000km i kako je polovan auto uvijek polovan i ne znas sta te ceka :thumbup:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#3832 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by mali_milojica »

tempuser wrote:
mali_milojica wrote: Zašto osporavas "argumente"?
Boli te ćošak za Kramara, boli te ćošak sta o njemu neko prica.
Ako te nešto ne svrbi onda se i ne ceses.
A vidimo da nije tako.
Zato sto to nisu argumenti jer ljudima s tim motivima ne trebaju argumenti.
Ja sam napisao sta me svrbi i zasto se cesem, da je Kramar nije uzrok nego posljedica.
Ne kontam onda sta te svrbi? Možda mi je promaklo?
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#3833 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by tempuser »

bitanga_sa_otesa wrote: ne glumim ja nista ,ja sam rinaka ko i ti i znam sve o sebi,ti jedini glumis ovde pamet i prosipas demagogiju,samo te jebe sto sam ja te maske i vezne limove mijenjao sam ,a ti si morao placat majstore i drugi su ti sve radili,a ovde supljiras da si sam sve radio i restaurirao :lol:
haj sad odjebaus :bih:
Naravno da glumis, samo ne mozes glumiti nekome ko te zna kad si po parkinzima aute pravio i farbao, samo za raliku od tebe ja to postujem i nikad necu pasti nisko kao ti da sve svedes na licno.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#3834 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by tempuser »

mali_milojica wrote: Ne kontam onda sta te svrbi? Možda mi je promaklo?
Ocugledno jeste, napisano vrlo jasno.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#3835 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by condy »

@milojica, koji je tvoj motiv aaaaa :D :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3836 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by bitanga_sa_otesa »

tempuser wrote:
Naravno da glumis, samo ne mozes glumiti nekome ko te zna kad si po parkinzima aute pravio i farbao, samo za raliku od tebe ja to postujem i nikad necu pasti nisko kao ti da sve svedes na licno.
opet zaboravljas da sam to ja radio sam sve ,dok si ti mudrovao i filozofirao okolo .ne glumim ja nista ,rekoh ti vec,ja sam karina ,livadar,lezaĆ po parkingu,smećar,supak,picka,pedercina...itd itd...znam sve o sebi za razliku od tebe.glumio sam isto cisteci nakitovani pod na fokusu sto su te opalili po usima neki tvoji majstori i kad si dolazio da ti radim neke smecarske poslove sto ti niko nece da radi.
ti jedini glumis ovdje po forumu i samo tu mozes glumit facu ,ali zaboravljas da te zna ovdje par ljudi,samo sute oni ,nece da se jave iz pristojnosti ,a i nemaju vremena da se natezu s budalom :lol:
ja sam nepristojan i seljak i u ovom zadnjem postu namijenjenom tebi ti jos jednom kazem odjebaus
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#3837 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by mali_milojica »

condy wrote:@milojica, koji je tvoj motiv aaaaa :D :D
Zajebancija. Evo idi na moj profil i nadji sve moje postove na ovoj temi i vidjet ćeš da je svaki sa velikom dozom sarkazma. Osim par ovih sa Goranom :D
adis204
Posts: 257
Joined: 15/06/2012 19:21

#3838 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by adis204 »

Šta je ovo po 7.000 postova na useru, od toga 200 u radnom vremenu svaki dan.
Momci?
Dajte što onaj reče o laku i kilometrima da se priča.
Ja iz off-a čitam svaki dan, vi chat napravili, i to ni o čemu.
Gori su ovi što reaguju na ovog s referatima.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#3839 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by condy »

mali_milojica wrote:
condy wrote:@milojica, koji je tvoj motiv aaaaa :D :D
Zajebancija. Evo idi na moj profil i nadji sve moje postove na ovoj temi i vidjet ćeš da je svaki sa velikom dozom sarkazma. Osim par ovih sa Goranom :D
Tvoj profil mi je zanimljiv vezano za Alfu :-D :thumbup:

A vidim da si i sportski čoek, tako da :thumbup: :thumbup:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#3840 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by mali_milojica »

condy wrote:
mali_milojica wrote:
condy wrote:@milojica, koji je tvoj motiv aaaaa :D :D
Zajebancija. Evo idi na moj profil i nadji sve moje postove na ovoj temi i vidjet ćeš da je svaki sa velikom dozom sarkazma. Osim par ovih sa Goranom :D
Tvoj profil mi je zanimljiv vezano za Alfu :-D :thumbup:

A vidim da si i sportski čoek, tako da :thumbup: :thumbup:
99% mojih postova je napisano na pdf Auto i Fudbal. Ostalo me ne svrbi, pa se i ne cesem :D
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#3841 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by tempuser »

bitanga_sa_otesa wrote: opet zaboravljas da sam to ja radio sam sve ,dok si ti mudrovao i filozofirao okolo .ne glumim ja nista ,rekoh ti vec,ja sam karina ,livadar,lezaĆ po parkingu,smećar,supak,picka,pedercina...itd itd...znam sve o sebi za razliku od tebe.glumio sam isto cisteci nakitovani pod na fokusu sto su te opalili po usima neki tvoji majstori i kad si dolazio da ti radim neke smecarske poslove sto ti niko nece da radi.
ti jedini glumis ovdje po forumu i samo tu mozes glumit facu ,ali zaboravljas da te zna ovdje par ljudi,samo sute oni ,nece da se jave iz pristojnosti ,a i nemaju vremena da se natezu s budalom :lol:
ja sam nepristojan i seljak i u ovom zadnjem postu namijenjenom tebi ti jos jednom kazem odjebaus
Svako cese tamo gdje ga svrbi, pa kad pises elaborate, objasnjavas, pljujes po ljudima i njihovim parama od kojih zivis. To samo po sebi sve govori. Vidim ti i dalje nastavljas nisko, povlacis stvari koje znas mimo foruma, meni i dalje ne pada napamet da to radim, a materijala na pretek.
Last edited by tempuser on 31/05/2018 12:38, edited 1 time in total.
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#3842 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by johntra »

tempuser wrote:
bitanga_sa_otesa wrote: ne glumim ja nista ,ja sam rinaka ko i ti i znam sve o sebi,ti jedini glumis ovde pamet i prosipas demagogiju,samo te jebe sto sam ja te maske i vezne limove mijenjao sam ,a ti si morao placat majstore i drugi su ti sve radili,a ovde supljiras da si sam sve radio i restaurirao :lol:
haj sad odjebaus :bih:
Naravno da glumis, samo ne mozes glumiti nekome ko te zna kad si po parkinzima aute pravio i farbao, samo za raliku od tebe ja to postujem i nikad necu pasti nisko kao ti da sve svedes na licno.
znam ga i ja iz tog perioda, i isti je kao što je uvijek bio...i što je sad problem što je to radio po parkinzima?
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#3843 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by amar1994 »

zna ga i moj stari , pa cu ti rec da je ljudina od covjeka :thumbup:, a o znanju njegovom necu ni pricat :arrow:
User avatar
konektovan
Posts: 40627
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3844 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by konektovan »

Ja sam cuo da je kramar sponzor HDZ-a, je li to istina????
Mozda ga zbog toga mnogi ne vole?! :mrgreen:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#3845 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by tempuser »

johntra wrote:
znam ga i ja iz tog perioda, i isti je kao što je uvijek bio...i što je sad problem što je to radio po parkinzima?
Nazalost uvijek je isti, brizljivo njegovati kolekciju bivsih jarana i pljuvati po njima na forumima. Nije nikakav problem sto je radio po parkinzima, kao sto napisah, ja to postujem, ali nemoj meni sad glumatati strcnjaka i puritanca istancanog ukusa, radio je iste svari po kojima danas pljuje pa i gore.
Last edited by tempuser on 31/05/2018 12:45, edited 1 time in total.
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#3846 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by 530i »

amar1994 wrote:zna ga i moj stari , pa cu ti rec da je ljudina od covjeka :thumbup:, a o znanju njegovom necu ni pricat :arrow:

Evo ja ne znam čovjek, osim ovako online, ali ako ništa nije radio zvanično sa Ljubušacima kao neki na ovoj temi. Ko je u pitanju ne treba biti puno pametan da se shvati.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#3847 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by tempuser »

530i wrote:
amar1994 wrote:zna ga i moj stari , pa cu ti rec da je ljudina od covjeka :thumbup:, a o znanju njegovom necu ni pricat :arrow:

Evo ja ne znam čovjek, osim ovako online, ali ako ništa nije radio zvanično sa Ljubušacima kao neki na ovoj temi. Ko je u pitanju ne treba biti puno pametan da se shvati.
Sve ti znas online, i ko je dobar covjek, i ko pere pare, i ko taji porez pa i ko radi sa Ljubusacima, a ako te bas interesuje kako stojis u prici koliko pameti treba da se shvati ko je ko, ne stidi se, javi se na PP. Nikakva prijetnja, nikakav poziv na obracun, ti pitas sta te interesuje, ja ti iskreno dogovorim, a ti na kraju skontaj treba li ili ne treba biti puno pametan. Ne moras cak nikome javno da priznas ako si se zahebo, znamo samo ti i ja. Eto fer i postena ponuda.
Last edited by tempuser on 31/05/2018 14:53, edited 6 times in total.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#3848 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by condy »

konektovan wrote:Ja sam cuo da je kramar sponzor HDZ-a, je li to istina????
Mozda ga zbog toga mnogi ne vole?! :mrgreen:
đes, čuo...da ja i ti malo protabirimo, pošto su ostali zauzeti vidiš i sam :D
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#3849 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by Ned071 »

HDZ nema soonzora... Samo zrtve reketa...
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#3850 Re: Auto salon Kramar - vasa iskustva

Post by golfiista »

Hebes Kramara. Samo novo :lol:
Locked