Auto pijaca u Sarajevu

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

User avatar
jaba
Posts: 307
Joined: 03/03/2007 14:39
Location: grad izmedju dvije rijeke na ravnici u zemlji oblika srca

#1 Auto pijaca u Sarajevu

Post by jaba »

Jel mi moze iko rei kad je Auto pijaca u Sarajevu? Mislim kojim danom?
User avatar
karanana
Posts: 47264
Joined: 26/02/2004 00:00

#2

Post by karanana »

Nedeljom. prevara.
User avatar
Sajo---:
Posts: 619
Joined: 25/09/2005 14:18
Location: Sarajevo

#3

Post by Sajo---: »

Nedjeljom prijatelju moj, ali dajem ti veliki savjet, ne idi, tu je korida,...
Ako trazis auto (pošto ides na autopijacu) preporucujem da posjetis stranicu http://www.autopijaca.info i imas sve informacije,....

Ne idi dole - bratski savjet,.....
User avatar
jaba
Posts: 307
Joined: 03/03/2007 14:39
Location: grad izmedju dvije rijeke na ravnici u zemlji oblika srca

#4

Post by jaba »

Sajo---: wrote:Nedjeljom prijatelju moj, ali dajem ti veliki savjet, ne idi, tu je korida,...
Ako trazis auto (pošto ides na autopijacu) preporucujem da posjetis stranicu http://www.autopijaca.info i imas sve informacije,....

Ne idi dole - bratski savjet,.....
Hvala na informaciji. :)
sekretar
Posts: 250
Joined: 22/10/2006 06:28

#5

Post by sekretar »

Sajo---: wrote:Ne idi dole - bratski savjet,.....
A ćevapi, a muzika, a oštrenje noževa, a lijek za sve i svašta.
Autopijaca je doživljaj (doduše, jednom da vidiš kako je).

:D
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#6

Post by Dori »

sekretar wrote:
Sajo---: wrote:Ne idi dole - bratski savjet,.....
A ćevapi, a muzika, a oštrenje noževa, a lijek za sve i svašta.
Autopijaca je doživljaj (doduše, jednom da vidiš kako je).

:D

...lijekovi za-protv isijas, za-protv astma, za-protiv reuma...sve u jednoj boci!

I 8 baterija marka! :lol:
sekretar
Posts: 250
Joined: 22/10/2006 06:28

#7

Post by sekretar »

Dena wrote: ...lijekovi za-protv isijas, za-protv astma, za-protiv reuma...sve u jednoj boci!

I 8 baterija marka! :lol:
A tek namještaj, "maice" i donji veš. uuuhhhh Veliki trgovački centar, restorani, butici, saloni namještaja, apoteke, zanatske radnje, bijela tehnika.

Ima nešto i auta i auto dijelova :D
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#8

Post by amrino »

Upad na autopijacu je 13 KM- ako neko ne zna....mislim ako ides prodavati auto...a ne ostrit noz :D
User avatar
karanana
Posts: 47264
Joined: 26/02/2004 00:00

#9

Post by karanana »

Dena wrote:
sekretar wrote:
Sajo---: wrote:Ne idi dole - bratski savjet,.....
A ćevapi, a muzika, a oštrenje noževa, a lijek za sve i svašta.
Autopijaca je doživljaj (doduše, jednom da vidiš kako je).

:D

...lijekovi za-protv isijas, za-protv astma, za-protiv reuma...sve u jednoj boci!

I 8 baterija marka! :lol:
....i sibicari, i onaj cigo sto ima nekakav krug na platnu sa rolexima i nekim metalnim cunjevima sto ih baca po platnu.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4836
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#10

Post by duh_sa_sjekirom »

....50 hanzaplasta za marku... :)

....10 olovki za marku...... :)

....pet pari čarapa dvije marke... :) ( !!Ne skidaj cipele u tuđoj kući, ni za živu glavu :run: )

....Golf 2D 1990. god., u extra stanju.. :) - fixno 7100 KM....:? :x

Što nigdje nema, ovdje ima...Živi bili pa vidjeli :D
User avatar
hrusta
Posts: 485
Joined: 24/11/2006 15:01
Location: Per ardua ad astra....

#11

Post by hrusta »

saso mange ima tamo....... svega sto ti dusa pozeli na ovom dunjaluku, prvo od guzve, blata ako je mokro, onda zimi mozes kupiti kakvih hoces skija sto su klepnute iz austrije, italije ili svice.... pa klepnitih mobitela, ma svega ba, mozes skoro cijeli dan provesti tamo nakupovati se svakakvih nepotrebstina, djidja-bidja, bjelog vesa, ma svega baaaaa. dobar je onaj cigo sto prodaje one ostrace nozeva, sa mikrofonom se frajer dere sijece sve ba, pravi nindja..... a sibicara tonu, "hajmo raja pogodi i osvoji..." :lol: :lol: :lol:
4x4centar
Posts: 35
Joined: 08/04/2008 15:09

#12 Re: Auto pijaca u Sarajevu

Post by 4x4centar »

Ako trazis da kupis terenca idi na http://www.4x4centar.ba
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#13 Re: Auto pijaca u Sarajevu

Post by vjesticanametli »

:lol: :lol: :lol: a sta nagovoriste covjeku. @ jeba obavezno posjeti najveci sarajevski swinger club :D
rambox
Posts: 4
Joined: 29/09/2009 14:03

#14 Re: Auto pijaca u Sarajevu

Post by rambox »

dobra preporuka je svakako i nova stranica na našim prostorima za prodaju automobila ,
nova online Auto pijaca pod nazivom spam, sviđa mi se sajt , ima dosta opcija.
User avatar
dottore
Posts: 1349
Joined: 06/02/2008 18:18
Location: Canton SA

#15 Re: Auto pijaca u Sarajevu

Post by dottore »

autopijaca...dole sam skoro svaku nedelju i nema jaceg mjesta u SA, garantujem :mrgreen:

50 hanzaplasta za 1KM
100 za 2 KM :mrgreen: :mrgreen:

a prosli put(sad u nedjelju) bilo je pre pre pre jakih auta...
BMW 330 na 20''
Audi A3 na 19''
Mercedes C klase novi AMG optik
CLS
itd itd...
ima dobrih auta dole samo ako naletis... ;-)
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#16 Re: Auto pijaca u Sarajevu

Post by snaga_znanja »

A moze li mi neko reci tacnu lokaciju auto pijace...
User avatar
mayab
Posts: 27202
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#17 Re: Auto pijaca u Sarajevu

Post by mayab »

kakavdanakneiskustvu wrote:preko puta wisa shopping centra


meni jedna stvar na takvim događajima nikad neće biti jasna,a na toj pijaci sam godinu i po bio svaku nedjelju,kako ljudi mogu jesti ćevape,pljeskavice,suho meso sa tezgi i roštilja koji su na metar od vozila koja prolaze i koja dižu prašinu i ta prašina zakonom vjerovatnoće,pored svih drugih stvari koje se tu prodaju,pada i na te ćevape i ostalu hranu koja se tu prodaje.

izvinjenje na off topicu
Šta ćeš, ogladni se od biznisa, pa daj sta daš, samo nek je masno i jeftino :-D
don paskvale
Posts: 5
Joined: 15/01/2009 17:07

#18 Re: Auto pijaca u Sarajevu

Post by don paskvale »

auto pijaca u sa je kulturni fenomen, to je bosanski exit. treba je svakako posjetiti, cak iako ne dolazite zbog automobila.
automobili stari 20-25 godina po nevjerovatnim cijenama, vjerovatno nigdje u svijetu automobili sa ovakvim godistem nisu ovako skupi. 99% automobila prodaju preprodavci koji se silno uvrijede ako kazete bilo sta sto nije u funkciji glorifikovanja njegovog auta. tako npr. ne smijete primjetiti da je auto svjeze ofarbano, da je motor izglancan do sjaja, nego je to fabricki... vecina automobila su zadnjih 10tak godina bili u garazi, stara auta su bolja od novih, ova nova kola sa elektronikom nista ne valjaju, da mi neko daje novog opela ne bih ga uzeo itd, samo su dio repertoara koji se ponavlja od jednog do drugog prodavca...

naravno, postoje i noviji automobili, ali ja sam uglavnom gledao ova starija, misleci da ce biti upola jeftinija...

pitam se ko uopste kupi automobil na auto pijaci, mozda i neko uzme ali ako je vješt sa gore navedenim prodavcima, pa da spusti cijenu za 2000-3000 km...

i jos nesto: u bosni se sva auta proizvedena od 96-97. god smatraju novim autima, to valjda objasnjava i ove nadrealne cijene...

sve u svemu, autopijaca je jos samo jedan dokaz opšteg stanja nenormalnosti zemlje :bih:
radovna79
Posts: 18
Joined: 29/10/2009 23:00

#19 Re: Auto pijaca u Sarajevu

Post by radovna79 »

auto pijaca na sajtu spam!
Gost1515
Posts: 964
Joined: 09/12/2003 00:00

#20 Re: Auto pijaca u Sarajevu

Post by Gost1515 »

don paskvale wrote:auto pijaca u sa je kulturni fenomen, to je bosanski exit. treba je svakako posjetiti, cak iako ne dolazite zbog automobila.
automobili stari 20-25 godina po nevjerovatnim cijenama, vjerovatno nigdje u svijetu automobili sa ovakvim godistem nisu ovako skupi. 99% automobila prodaju preprodavci koji se silno uvrijede ako kazete bilo sta sto nije u funkciji glorifikovanja njegovog auta. tako npr. ne smijete primjetiti da je auto svjeze ofarbano, da je motor izglancan do sjaja, nego je to fabricki... vecina automobila su zadnjih 10tak godina bili u garazi, stara auta su bolja od novih, ova nova kola sa elektronikom nista ne valjaju, da mi neko daje novog opela ne bih ga uzeo itd, samo su dio repertoara koji se ponavlja od jednog do drugog prodavca...

naravno, postoje i noviji automobili, ali ja sam uglavnom gledao ova starija, misleci da ce biti upola jeftinija...

pitam se ko uopste kupi automobil na auto pijaci, mozda i neko uzme ali ako je vješt sa gore navedenim prodavcima, pa da spusti cijenu za 2000-3000 km...

i jos nesto: u bosni se sva auta proizvedena od 96-97. god smatraju novim autima, to valjda objasnjava i ove nadrealne cijene...

sve u svemu, autopijaca je jos samo jedan dokaz opšteg stanja nenormalnosti zemlje :bih:
Tražio auto preko interneta, oglasa ... kad odem pogledati obično se razočaram, uvijek puno bolje izgleda na slikama.

Odem jednom na pijacu kad tamo auto koje sam gledao na netu, i to jeftinije nego na netu. Zagledam ga - dobar. Par dana poslije odem s čovjekom do mehaničara i do limara, kažu - dobar. Malo cjenkanja, spustim ga još i evo prezadovoljan. Btw, evo gledam, nije još skinuo oglas s neta (ima par mjeseci)... još prvobitna cijena :D

Dakle jedan odlazak na pijacu i ja se "namirio" :thumbup:
User avatar
DJe_Nana
Posts: 104
Joined: 10/11/2009 00:21
Location: Drugi sprat dvospratne zgrade...

#21 Re: Auto pijaca u Sarajevu

Post by DJe_Nana »

Gost1515 wrote:
don paskvale wrote:
Tražio auto preko interneta, oglasa ... kad odem pogledati obično se razočaram, uvijek puno bolje izgleda na slikama.

Odem jednom na pijacu kad tamo auto koje sam gledao na netu, i to jeftinije nego na netu. Zagledam ga - dobar. Par dana poslije odem s čovjekom do mehaničara i do limara, kažu - dobar. Malo cjenkanja, spustim ga još i evo prezadovoljan. Btw, evo gledam, nije još skinuo oglas s neta (ima par mjeseci)... još prvobitna cijena :D

Dakle jedan odlazak na pijacu i ja se "namirio" :thumbup:

Daj nam link ako je jos "ziv" da vidimo cime si prezadovoljan :)
radovna79
Posts: 18
Joined: 29/10/2009 23:00

#22 Re: Auto pijaca u Sarajevu

Post by radovna79 »

http://www.sarajevo-x.com/marketing, dogovorite prvo reklamu pa reklamirajte svoje sajtove tek pustene u rad.
LP
moderator
User avatar
b0sna
Posts: 59
Joined: 01/11/2009 21:18
Location: VIVA LA REVOLUCION

#23 Re: Auto pijaca u Sarajevu

Post by b0sna »

don paskvale wrote:auto pijaca u sa je kulturni fenomen, to je bosanski exit. treba je svakako posjetiti, cak iako ne dolazite zbog automobila.
automobili stari 20-25 godina po nevjerovatnim cijenama, vjerovatno nigdje u svijetu automobili sa ovakvim godistem nisu ovako skupi. 99% automobila prodaju preprodavci koji se silno uvrijede ako kazete bilo sta sto nije u funkciji glorifikovanja njegovog auta. tako npr. ne smijete primjetiti da je auto svjeze ofarbano, da je motor izglancan do sjaja, nego je to fabricki... vecina automobila su zadnjih 10tak godina bili u garazi, stara auta su bolja od novih, ova nova kola sa elektronikom nista ne valjaju, da mi neko daje novog opela ne bih ga uzeo itd, samo su dio repertoara koji se ponavlja od jednog do drugog prodavca...

naravno, postoje i noviji automobili, ali ja sam uglavnom gledao ova starija, misleci da ce biti upola jeftinija...

pitam se ko uopste kupi automobil na auto pijaci, mozda i neko uzme ali ako je vješt sa gore navedenim prodavcima, pa da spusti cijenu za 2000-3000 km...

i jos nesto: u bosni se sva auta proizvedena od 96-97. god smatraju novim autima, to valjda objasnjava i ove nadrealne cijene...

sve u svemu, autopijaca je jos samo jedan dokaz opšteg stanja nenormalnosti zemlje :bih:
Pravo sam se nasmijao, al moram doći vidjeti tu pijacu, da osjetim bosanski "Exit"!!!!

Svaka čast za ovaj post.
User avatar
-Romeo-
Posts: 1185
Joined: 14/10/2009 09:45
Location: Ni na nebu, ni na zemlji, tj. u čardaku

#24 Re: Auto pijaca u Sarajevu

Post by -Romeo- »

don paskvale wrote:auto pijaca u sa je kulturni fenomen, to je bosanski exit. treba je svakako posjetiti, cak iako ne dolazite zbog automobila.
automobili stari 20-25 godina po nevjerovatnim cijenama, vjerovatno nigdje u svijetu automobili sa ovakvim godistem nisu ovako skupi. 99% automobila prodaju preprodavci koji se silno uvrijede ako kazete bilo sta sto nije u funkciji glorifikovanja njegovog auta. tako npr. ne smijete primjetiti da je auto svjeze ofarbano, da je motor izglancan do sjaja, nego je to fabricki... vecina automobila su zadnjih 10tak godina bili u garazi, stara auta su bolja od novih, ova nova kola sa elektronikom nista ne valjaju, da mi neko daje novog opela ne bih ga uzeo itd, samo su dio repertoara koji se ponavlja od jednog do drugog prodavca...

naravno, postoje i noviji automobili, ali ja sam uglavnom gledao ova starija, misleci da ce biti upola jeftinija...

pitam se ko uopste kupi automobil na auto pijaci, mozda i neko uzme ali ako je vješt sa gore navedenim prodavcima, pa da spusti cijenu za 2000-3000 km...

i jos nesto: u bosni se sva auta proizvedena od 96-97. god smatraju novim autima, to valjda objasnjava i ove nadrealne cijene...

sve u svemu, autopijaca je jos samo jedan dokaz opšteg stanja nenormalnosti zemlje :bih:
debelo si u pravu. šverceri i još k tomu vrlo drski i bezobrazni. no problem je u tome što su oni uglavnom povezani sa oglasima koji ovdje izlaze, tako da kada neko da povoljan oglas oni ga imaju prije nego što izađe u štampanom izdanju i tako pokupuju sva povoljna auta.
recimo ja sam našao ford fiestu kod vlasnika za 4000 i đavo mi ne dade da je kupim, nađem je na pijaci-cijena 5400, kod švercera naravno.
japo-
Posts: 29468
Joined: 15/01/2009 16:43
Location: Banovići

#25 Re: Auto pijaca u Sarajevu

Post by japo- »

:lol: :lol: :lol: :-) :-)


kupim grafičku...8500 gt za 15KM koja je ispravana........ :lol: :lol: cttctttctcc


a isto tako sam ga mogo glabare............. :D
Post Reply