Auto do 4000E

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#26 Re: Auto do 4000E

Post by zambaklija »

Bakir1 wrote:to sve objasnjava :lol:
i kvacilo i diskovi (nemas pakne na tom autu druze :lol: )

hahahaaa
User avatar
sheikh
Posts: 875
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#27 Re: Auto do 4000E

Post by sheikh »

hmmm
ako zelis passa ili gola trebao bi jos malo skupiti :)
pokusaj :)
nikad ne zuri s kupovinom
sada bi mogao eventualno uzeti passata "grbu" 1,8 t sto i nije lose,jedino ako ne zelis benzin (kao ja)
Mlad i Nevin
Posts: 2365
Joined: 07/11/2010 16:05

#28 Re: Auto do 4000E

Post by Mlad i Nevin »

Druže previše tražiš od tog budžeta....zaboravi na Audije, Passate i sl. Za tu lovu gledaš nešto tipa Astre, Stila ili tako nešto..
Gost1515
Posts: 964
Joined: 09/12/2003 00:00

#29 Re: Auto do 4000E

Post by Gost1515 »

mozes naci solidnog focusa za te pare ...
User avatar
Zvek
Posts: 1494
Joined: 16/10/2010 19:58

#30 Re: Auto do 4000E

Post by Zvek »

Gost1515 wrote:mozes naci solidnog focusa za te pare ...
I ja bih Focusa preporucio.

A ako bas mora VAG, moze se naci Bora 2001 god.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=2

a sigurno ima i limuzina!
User avatar
sheikh
Posts: 875
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#31 Re: Auto do 4000E

Post by sheikh »

hmmm
zaboravih preporuke
mozda prva Octavia TDI ili Bora TDI?
pretpostavljam da zelis dizele dok je takav budjet....
User avatar
collapse
Posts: 73
Joined: 09/02/2009 12:16

#32 Re: Auto do 4000E

Post by collapse »

Bora bi dobra bila ali skuplje su od passata
User avatar
mayab
Posts: 30835
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#33 Re: Auto do 4000E

Post by mayab »

Što je neko već ovde na forumu napisao , "*ebo je majku onaj ko je kupio auto po savjetima sa ovog foruma" :lol:

User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#34 Re: Auto do 4000E

Post by HAVANA »

mayab wrote:Što je neko već ovde na forumu napisao , "*ebo je majku onaj ko je kupio auto po savjetima sa ovog foruma" :lol:


:D
don paskvale
Posts: 5
Joined: 15/01/2009 17:07

#35 Re: Auto do 4000E

Post by don paskvale »

collapse wrote:Eto sad nema auta za 4 hiljade eura , ko nema sta rec pametno nek ne pise nista i ko nikad nije ni kupovao svoje auto...
ja sam za te pare kupio pasata 4, 94 gp i dobro me služi. zavisi za koju namjenu ti auto treba, šta preferiraš itd, ali u principu je najbitnije da je auto očuvano, ono, spolja kad ga pogledaš da dobro izgleda.

ovdje ćeš teško dobiti koristan savjet, jer izgleda da članovi foruma kupuju auta od 10, 20 i više hiljada evra, pa ne znaju kako je kad hoćeš kupiti auto, a nemaš toliko novca. i sad ti pitaš koje auto do 4000e, a neko ti kaže: za te pare ništa, treba ti 10 000e i po mogućnosti da kupiš novo auto, jer je novo auto bolje od onog koje je staro 15 godina. eto, kao to ne znaš.

sretno sa kupovinom.
User avatar
sheikh
Posts: 875
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#36 Re: Auto do 4000E

Post by sheikh »

don paskvale wrote:
collapse wrote:Eto sad nema auta za 4 hiljade eura , ko nema sta rec pametno nek ne pise nista i ko nikad nije ni kupovao svoje auto...
ja sam za te pare kupio pasata 4, 94 gp i dobro me služi. zavisi za koju namjenu ti auto treba, šta preferiraš itd, ali u principu je najbitnije da je auto očuvano, ono, spolja kad ga pogledaš da dobro izgleda.

ovdje ćeš teško dobiti koristan savjet, jer izgleda da članovi foruma kupuju auta od 10, 20 i više hiljada evra, pa ne znaju kako je kad hoćeš kupiti auto, a nemaš toliko novca. i sad ti pitaš koje auto do 4000e, a neko ti kaže: za te pare ništa, treba ti 10 000e i po mogućnosti da kupiš novo auto, jer je novo auto bolje od onog koje je staro 15 godina. eto, kao to ne znaš.

sretno sa kupovinom.

Sto se tice clanova,mislim da to tek tako izgleda :D
svi neke stavljaju ludjacke slike,nekih GTI-ieva,razne tudje pile :) al svejedno 8-) 8-) 8-)
Mislim da je moguce naci Boru TDI za tu cijenu,jer ipak dajes kes,sto je u danasnje vrijeme rijetkost,svi hoce neke zamjene i sl.
To ti mnogo ide u prilog,ako nadjes Boru za 9k ili malkec vise slobodno ponudi svoju cijenu,abd ce ti se porsreciti :) :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Nek je sa srecom :) Da uzmes sto bolje auto :) :) :)
I javi nam sta uzmes :D
Da znamo u kojem si timu :dance: :dance: :dance: :dance:
User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#37 Re: Auto do 4000E

Post by shibonja »

Evo da se kladimo da ce na kraju uzet Fabiju :D
User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#38 Re: Auto do 4000E

Post by shibonja »

Evo da nebude da zacatavam temu ,Golf 4 ,1.9 Dizel ,90 konja,preso 280000 kilometara,plava boja ,cetvera vrata,cijena tacno 8000km ,za vise info na PP posto je link na ovaj sajt pod spam :D
User avatar
sheikh
Posts: 875
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#39 Re: Auto do 4000E

Post by sheikh »

shibonja wrote:Evo da nebude da zacatavam temu ,Golf 4 ,1.9 Dizel ,90 konja,preso 280000 kilometara,plava boja ,cetvera vrata,cijena tacno 8000km ,za vise info na PP posto je link na ovaj sajt pod spam :D

odlicna ponuda :)
stvarno :)
jedino sto je presao malo vise :D
al je cijena fantasticna :dance: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Post Reply